انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 5 اردیبهشت1403 - 2:08am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121 , 122 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام

mehrdad23276 نوشته است:
سلام هم استانی عزیز میشه خواهشا یکم درمورد دستگاه ت توضیح بدین چه عمقی میزنه ثبات وتفکیکش چطور هست ممنون

سلام دوست عزیز،این دستگاه چندین ساله که دستمه،از روزی که دستم اومد ثباتی نداشت،من از الکترونیک سر در نمیارم،دادم به یکی از دوستان بازش کرد و گفت یکی از پایه های ماسفتش شکسته بود که درستش کردم،بعد با اون تونستیم با لوپ1*1 یک درب قوطی سرلاک که فک کنم حیوون برده بود داخل یک اتاقک زیر ساروج توی عمق 180سانتبگیریم و یه جای دیگه یک شمشیر جلوی درب ورودی یک اتاق توی عمق حدود210 گرفتیم،بعد از اون هم دستگاه خراب شد که الان در خدمت شما هستم،در مورد ثباتش هم باید بگم قابل قبوله و میشه باهاش کار کرد.تفکیک هم نداره.ولی میگن میشه براش جداگانه یک مدار واسه تفکیک درست کرد،حالا این حرف چقدر صحت داره خدا میدونه!

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 8:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
دامون نوشته است:
سلام دوستان،من یدونهmdlاصل دارم که یکی از دوستان زحمت کشیدن و ماسفت و یکی از ای سی هاش سوزوندن،کسی از دوستان در محدوده رشت هستش که بتونه واسه تعمیرش کمک کنه،ممنون دوستان.

سلام دوست گرامی برای تعمیر همچنین دستگاهی بهترین فرد مهندس حمید هستش که هم تعمیرش بتواند بکند و هم بتواند به طور کامل شبیه سازی و الگو برداریش کنه
یک پیغام خصوصی به ایشون بدی و چند عکس از مدارت براش بفرستی شاید وقت داشته باشند B-)

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 10:45pm

سلام دوستان،از دوستان کسی هست که ااکترونیک خونده باشه و بتونه به من در تعمیر mdlکمک کنه،کسی باشه که توی شهرستان رودبار زیتون ساکن باشه،از جناب کاوشگر هم تشکر میکنم که پیام دادن ولی مسیرشون برام رفت و امدش مشکله.ممنون از همه دوستانی که پیام دادن.

دوشنبه 12 مرداد1394 - 12:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

micro نوشته است:
دوستان منظور شما mdlشرکتیه یا همینی که مدارش تو انجمن هست بردش دو رقمیه؟

دوستان اشتباه متوجه شدم یانه؟مدارmdlکجای انجمن گذاشته شده که من ندیدم

یکشنبه 1 شهریور1394 - 10:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دامون نوشته است:
سلام دوستان،از دوستان کسی هست که ااکترونیک خونده باشه و بتونه به من در تعمیر mdlکمک کنه،کسی باشه که توی شهرستان رودبار زیتون ساکن باشه،از جناب کاوشگر هم تشکر میکنم که پیام دادن ولی مسیرشون برام رفت و امدش مشکله.ممنون از همه دوستانی که پیام دادن.

مشکل مدار شما چیه؟ روشن نمیشه ؟ سنس نمیکنه ؟علتش رو بفرمایید !

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 2 شهریور1394 - 3:43am

سلام دوستان.مشکل مدار من ماسفت و یکی از ای سی هاش بود که استاد کرمی راهنمایی فرمودند .

دوشنبه 2 شهریور1394 - 9:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگه اشتباه نکنم چندنفرازدوستان گفته بودن که مداراین فلزیاب توسط اقای کرمی داره بررسی میشه وبزودی منتشرمیشه
خواستم بپرسم که اینها نقل قول ازاقای کرمی میکنندیا نه پیش گویی ویاپیش بینی شخصی خودشونه؟
اخه تاحالاجایی خوداقای کرمی جمله ای رودراین خصوص عنوان نکردند :-?
قصدتوهین ندارم اقای کرمی به نیک نامی تواین انجمن شناخته شده است امادراین خصوص متاسفانه من امیدوارنیستم
چون یادمه یکی بنام ناصرکه بعداهم مجبورشدبانامهای مختلف واردانجمن بشه ازهمه التماس دعاداشت ومیگفت که بایدمدارش بدلیل سوءاستفاده یک عده که بازارسیاه درست کردندهمگانی بشه وقولهای زیادی هم داداماالان مدعی شده که مدارش روتونسته شناسایی کنه ودروبسایت خودش بانام جدید میخوادبفروشه هرچندکه من کاملاادعای این اقاروردمیکنم
دوستان حواستون باشه که بسادگی میشه درهرفلزیابی قسمت بیرون رزین این فلزیابوکه قسمت پیش تقویت کننده مدارهست روتعبیه کردوبرای قسمت نمایشگرهم برنامه ای مثل فلزیاب اصلی نوشت
بقیه کثافت کاری ها راهم میشه به راحتی دررزین گذاشت حتی همین مدار12رگولاتوره رو [-X
بازهم میگم که قصدم توهین به کسی نیست وازدوستانی که نیتشون خیره تشکرمیکنم @};-

دوشنبه 2 شهریور1394 - 9:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ماسفت این دستگاه دقیقا چیه

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

دوشنبه 2 شهریور1394 - 9:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله گویا این حرف صحت داره و قراره مدار رایگان در اختیار بچه ها قرار بگیره و فقط دوستان هزینه میکروی پروگرم شده رو با قیمت کم در حد 20،30 تومن پرداخت کنن من این حرف رو در تلگرام از دوستان نزدیک ایشون شنیدم

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

دوشنبه 2 شهریور1394 - 9:56am

ماسفتشirfp460کانال منفی دوست عزیز.

دوشنبه 2 شهریور1394 - 11:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 116 , 117 , 118 , 119 , 120 , 121 , 122 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 120 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure