انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 8:20pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 110 , 111 , 112 , 113 , 114 , 115 , 116 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز اینهم عکسش

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 24 دی1393 - 9:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
سلام به همه دوستان عزیز و گنج جویان .. آقایون حمل بر روحیه خراب کنی نباشه ولی ام دی ال چیز بدرد بخوری نیست. فط اگه تو یه جای بدون الودگی مثلا یه کاسه مفرغی توی یه قبر باشه میگیره وگرنه همش بوق الکی میزنه. زود ثبات پیدا میکنه ولی به همون سرعت هم ثباتش بهم میریزه. کسانی هم که تو این تاپیک هستن حداقل پنج یا شش نفرشون ام دی ال رو دارن. خوب یکیشو بزارین وسط بینم چی داره با عکس که نمیشه. ولی در مجموع وقت و پول هدر دادنه. ان شا اله به هر چی میخوایین برسین

پنج شنبه 25 دی1393 - 12:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
amir92 نوشته است:
سلام به همه دوستان عزیز و گنج جویان .. آقایون حمل بر روحیه خراب کنی نباشه ولی ام دی ال چیز بدرد بخوری نیست. فط اگه تو یه جای بدون الودگی مثلا یه کاسه مفرغی توی یه قبر باشه میگیره وگرنه همش بوق الکی میزنه. زود ثبات پیدا میکنه ولی به همون سرعت هم ثباتش بهم میریزه. کسانی هم که تو این تاپیک هستن حداقل پنج یا شش نفرشون ام دی ال رو دارن. خوب یکیشو بزارین وسط بینم چی داره با عکس که نمیشه. ولی در مجموع وقت و پول هدر دادنه. ان شا اله به هر چی میخوایین برسین

like :ymapplause:

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 25 دی1393 - 2:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

HOSSEIN447 نوشته است:
سلام دوستان عزیز ما که این mdlرو داریم خیری ندیدیم اصلا ثبات نداره اشغاله دستکاهی که این همه برد داره ولی ثبات نداره بن نظر من بدرد زیر خاک میخوره.

دوست عزیز احتمالا سیستم شما مشکل داره نه mdl =)) :))

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

پنج شنبه 25 دی1393 - 6:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نه فدات شم نو هستش هیچ مشکلی نداره فقط بی ثباته

پنج شنبه 25 دی1393 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
فروش mdl 8500 ورژن 1 اصلی
سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان قدیمی و جدید فلزجو!!! دستگاه mdl رو یکسالی میشه بنده در اختیار دارم شاید به جرات بشه گفت دستگاه فوق العاده قدرتمند الخصوص در سنس کردن فوق العاده فلزات حتی در حال دویدن که بعید میدونم دستگاهی از این بابت همپای mdl برسه و حتی بتونه باهاش رقابت کنه و حاضرم اینو به هر کسی ثابت کنم قصد زیاده گویی و غلو در مورد این دستگاه رو ندارم ولی از انجایی که با مقایسه با دستگاه های دیگه که بنده در محیط طبیعی نسبت به mdl مورد آزمایش قرار دادم و به عینه دیدم می تونم بگم واقعا در مقابل mdl حرفی واسه گفتن نداشتن!! mdl اوپراتوری لذت بخش و آسانی داره و تنها با یک دکمه ok سیستم خودش رو با هر خاکی تنظیم و اتو بالانس میکنه بدون اینکه احتیاج به تنظیم خاصی داشته باشه !! خدارو گواه میگیریم با mdl با ثبات عالی در دل کوه و صخره ها کار کردم که حتی واسه خودمم غیر قابل تصور بود. لازم به ذکر هست که mdl اوپراتوری بسیار راحتی داره ولی نیاز به تجربه هایی هست که هر اوپراتوری فقط در ضمن کاوش میتونه به انها واقف شود بنده در اولین تجربه خود با mdl خطا زدم البته حتی به تنظیمات ساده این دستگاه مسلط نبودم ولی بعد از کسب تجربه های اوپراتوری با این دستگاه خطاهارو به مرز صفر درصد رسوندم دوستان بر اساس تجربه خدمت شما عزیزان عرض میکنم که هیچ دستگاهی به عنوان گنج یاب واقعی در دنیایی کنونی که ما زندگی می کنیم وجود نداره و دستگاه شرط اصلی موفقیت در این راه و مسلک نیست و نیاز به تجربه های فراوان دیگر در این زمینه دارد!! البته هوش و استعداد در اوپراتوری بیش از هر عمل دیگری در این راه برای کسب موفقیت تاثیر گذار می باشد! در پایان باید بگم بنده چندین بار تا حالا تصمیم به فروش این دستگاه رو گرفتم ولی از اونجایی که همیشه پیش خودم این فکرو داشتم که بعد از این !!! با وجود اینکه mdl ورژن اصلی خیلی نایاب هست و امکان تجربه دوباره با این دستگاه رو نخواهم داشت از فروش اون منصرف می شدم ولی همونطور که یه عده از دوستان اطلاع دارند بنده به دلیل ادامه تحصیل دیگر قادر به انجام اینکار نیستم، تصمیم به فروش mdl رو گرفتم و باید خدمت دوستان فلزجو عرض کنم اولویت فروش با دوستان قدیمی تر می باشد و از جمله کسانی که قدر این دستگاه رو بدونن و خواهشی که از دوستان دارم این است که اونایی که قصد خرید دارن پیام خصوصی بزارن و از پرسیدن سوالاتی در مورد اینکه از کجا گرفتی و چند گرفتی و بقیه موارد تکراری خواهشا بپرهیزند که یه وقت شرمنده روی گلشون نشیم!!

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 18 بهمن1393 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟
برو بزارش تو موزه :))

یکشنبه 18 بهمن1393 - 1:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟
برو بزارش تو موزه :))

سلام خدمت آقا علی !! والا حقه این دستگاه رو بزاری تو موزه ;) چون تا زمانی دستت نگیری و باهاش کار نکنی به دستگاه های دیگه هم لقب دستگاه میدی :D ولی کافیه یکبار mdl 8500 رو دستت بگیری اونوقت حتی حاضر نیستی بقیه دستگاه ها رو دستت بگیری چه برسه باهاشون کار کنی بارها براساس تبلیغات دوستان تو همین انجمن دستگاه های دیگه در کنار mdl رو امتحان کردم باور کن وقتی روشنشون میکردم و باهاشون کار میکردم اصلا قابل قیاس با mdl نبودن و نخواهند بود من بارها گفتم هیچ دستگاهی کامل نیست ولی mdl با توجه به خصوصیاتی که داره یه سر و گردن مطمئنا از بقیه پالسیهای که وجود داره بالاتره قبلا گفتم الانم میگم اگه یه جا دفینه درست و حسابی و در عمق وجود داشته باشه تنها از عهده mdl بر میاد ولی اگر دنبال خورده پاش و ات و اشغال های سطحی باشید mdl بدرد اینکار نمیخوره !! امیدوارم روزی این دستگاه مهندسی معکوس بشه و تمامی دوستان از داشتن mdl بهره مند شوند اینو بخاطر این میگم یک روز برای تست دستگاه یکی از دوستان رفته بودیم بیرون در حالی که میلیونها تومن پول دستگاه رو داده بود زمانی که از روی فلز تست!! دستگاه مذکور رو عبور میدادی دستگاه به زور فلز رو سنس میکرد ولی همچنان بوقش تا چندین متر ادامه داشت و یا اینکه به عقب بر میگشتی ثباتش بهم میریخت که عملا در محیط طبیعی و واقعی این دستگاه کاربردی نداشت در صورتی که در سیستم mdl به هیچ عنوان با چنین موردی روبرو نخواهی شد قدرت سنس بینظیر mdl گاهی اوقات 1 متر قبل از رسیدن به هدف شروع میشه و به محض عبور از روی هدف بلا فاصله ساکت میشه و با رفت و برگشت از روی فلز قاطی نمیکنه و همچنان کارشو بدرستی انجام میده هر کسی هر ادعایی داره سیستمشو بیاره تا مورد مقایسشون قرار بدیم بعید میدونم کسی دستگاهی رو بیتونه بیاره وسط که سر بیل 18*20 رو در 3 متر سنس کنه در حالی که با ثابت به کار خودش ادامه بده ;)

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

یکشنبه 19 بهمن1393 - 11:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آريانا جان سلام داداش اگه امکانش هست قيمت رو اعلام کن تا شايد دوستان 2دوتا کنن حرف شما براى بنده سنده

یکشنبه 19 بهمن1393 - 11:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
آريانا جان سلام داداش اگه امکانش هست قيمت رو اعلام کن تا شايد دوستان 2دوتا کنن حرف شما براى بنده سنده

سلام داداش!! خیلی ممنون شما لطف داری من قیمتشو تو خصوصی برات میزارم!

دکتر حسابی.

یکشنبه 19 بهمن1393 - 12:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 110 , 111 , 112 , 113 , 114 , 115 , 116 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Saeidpor2 و 108 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure