انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 1:54pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 107 , 108 , 109 , 110 , 111 , 112 , 113 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

[quote="ahoora94"]بابا منم یه نظر دادم اصلا اصل آمریکاییه :D
حالا دیگه خوبه؟
شما بدت میا طراح مدار به این خوبی یه ایرانی باشه؟
......................................................................
سلام اهورا جان من که ناراحت نشدم داداش :-J راستش من خودم هم در کل mdl را تایید نمی کنم چون این دستگاه قدیمیه اگر خوب بود من دوهفته بعد ردش نمی کردم بره ! حالا ساخت هر کجا باشه کار نداریم.
چرا ما ایرانی ها باید دستگاهای قدیمی را مهندس معکوس بکنیم ! دستگاه جدید هم هست که حرف اول را میزنه
اگر کسی بتونه قفل میکرو mdl را بشکنه فرقی نداره مال فلزیاب لورنز را هم میتونه بنابراین وقت طلاست و وقت خودتان را بیخود روی این اسباب بازی ها صرف نکنید بسم الله دستگاه جدید دستگاه جدید
mdl عمق خوب میزنه کسی منکرش نیست ولی اینکه روی چمن و ریشه درخت و سفال و ........... مدام اژیر بزنه دردی را برای کسی دوا نمی کنه . کندن زمین هم بیخود کار سختیه ! به نظر من دستگاهی باشه واقعا 2 متر بزنه ولی مواد مزاحم را بتونه حذف بکنه بی خود اژیر نزنه ثبات داشته باشه دستگاه خوبی میتونه باشه. با تشکر

یکشنبه 2 آذر1393 - 6:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کسی به آرين شماره نداد عکسهارو با شبکه اجتماعی بفرسته ،؟؟؟؟؟ امير جان شما هم يا همکاری کن يا يه مدار و يه تايپيک بساز با ديگر دوستان مهندسی معکوس به روش خودت رو ادامه بده دمت گرم

یکشنبه 2 آذر1393 - 7:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان من بهترین راه رو برا آقا آرین گفتم و حتی روش آپلود عکس رو هم توضیح دادم

والا گوشی من از این قراضه هاست شبکه مبکه حالیش نیست فقط شماره میگیره و از امکانات جالبش اینه که اس ام اس هم میده :D دیگه بیشتر از این توانایی نداره :D وگرنه خودت میدونی که تو این جور کار ها پیش قدمم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

یکشنبه 2 آذر1393 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

امير جان شما هم يا همکاری کن يا يه مدار و يه تايپيک بساز با ديگر دوستان مهندسی معکوس به روش خودت رو ادامه بده دمت گرم[/quote]
.................................................................................
سلام داداشarash99 : دوست عزیز و با معرفتم :x اگر میتوانستم میکرو یا ای سی هک کنم دریغ نمی کردم. به عنوان یک برادر کوچکتر گفتم بهتره بروند دنبال یک دستگاه جدید مارک معروف البته اگر توانایی اش را داشته باشند
که بعید میدانم ! کار سختیه .متاسفانه اگر هم کسی بتونه اطلاعات به دیگران نمیده !!متاسفانه!! . دنبال هک میکرو و ای سی مدتی رفتم یک فیلم جالب و کاربردی هم دارم حجمش بالاست پارت پارتش کردم که بسا اپ بشه باز هم نشد. منتظرم سرعت بهتر بشه اپش کنم. از ادمهای بخیل که به دیگران هم اطلاعات نمیدن کلا و ذاتا متنفرم حتی اگر خودم باشم. هر کمکی از من ساخته است شما بگو من اطاعت می کنم .با تشکر @};-

یکشنبه 2 آذر1393 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

يعنی کسی به جز بنده با گوشی آن نميشه که چندتا عکس با واتس آپ از آرين جان گرفته و برامون آپ کنه؟؟؟وای که چه سخاوتی بنده لاين دارم اما چون با گوشی هستم امکان آب نميده و به خاطر کارم هم امکان دسترسی به سيستم ندارم لطفا يکى معرفت به خرج بده

یکشنبه 2 آذر1393 - 8:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

يعنی کسی به جز بنده با گوشی آن نميشه که چندتا عکس با واتس آپ از آرين جان گرفته و برامون آپ کنه؟؟؟وای که چه سخاوتی !!!!! بنده لاين دارم اما چون هميشه با گوشی هستم گرفتنش رو ميشه اما امکان آپ نميده و به خاطر کارم هم امکان دسترسی به سيستم ندارم لطفا يکى معرفت به خرج بده،،،،،امير جان دم شما گرم منظوری نداشتم شما تاج سر نباشی کمترم نيستی شما چش مايی ،،،،کاوشگرجان شما نفسهاتم براى من و بچه ها سنده

یکشنبه 2 آذر1393 - 8:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بهترین راه اینه اینجا اپش کنه ثبت نام هم نمی خواد http://upload7.ir/ لینک اپ را با sms بفرسته
شاید به دلایل امنیتی کسی دوست نداشته باشه شماره بده ! :-?
ما خاک پای همه دوستان و اساتیدیم ارش جان @};-
صبور باشید لطفا .عکس هم بالاخره میرسه

یکشنبه 2 آذر1393 - 9:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی حسن جان ،،،،،آرين جان بسم الله

یکشنبه 2 آذر1393 - 9:12pm

باسلام
من الان روی راههایی که ارش جان وامیر گفتن سعی میکنم اپشون کنم.رفتم اپلود عکس ثبت نام کردم کپی هم کردم اما بلد نیستم انتقالش بدم به تاپیک MDL.

یکشنبه 2 آذر1393 - 9:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارین جان سلام خسته نباشی داداش : از لینک تا درنرفته کپی بگیر با اس ام اس بفرستش
یا هینطوریکه الان اینجا پیام فرستادی از لینک کپی بگیر بفرستش اینجا بچه خودشون نگاه می کنند.
نیازی نیست بفرستیش جای دیگه. وقتی عکس را اپ می کنی پایین یک لینک بهت میده از ان کپی بگیر بفرستش اینجا

یکشنبه 2 آذر1393 - 9:21pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 107 , 108 , 109 , 110 , 111 , 112 , 113 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 و 96 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure