انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 5:41am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 104 , 105 , 106 , 107 , 108 , 109 , 110 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شاید قسمت آنالوگ مدار رو بشه مو شکافی کرد اما زیر قسمت دیجیتالش رو چیکار میشه کرد؟ :D
زیر اون جعبه یه میکرو وجود داره که قفل شده :D

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

جمعه 29 آبان1393 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ahoora94 نوشته است:
شاید قسمت آنالوگ مدار رو بشه مو شکافی کرد اما زیر قسمت دیجیتالش رو چیکار میشه کرد؟ :D
زیر اون جعبه یه میکرو وجود داره که قفل شده :D

کلیدش دسته ناصره اهوراجان به کسی هم نمیده :)) =))

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 30 آبان1393 - 4:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آره آقا اگه سودجويی يه عده فروشنده نبود الان يه عده مدار آنالوگ ام دی ال رو آپ ميکردن ،حق هم دارن آخه تاکی تلاش و زحمت رو در اختيار کسانی بزارند که يکی ! فقط يکی برای خودشون اونم واسه کاووش داشته باشند اما دريغ از اينکه يه عده کاره کاووش رو به خاطر صاف و بی ريا نبودن و نرسيدن به بار رها کردن آره دوستان مصداق اين شعره (روزی بی منت از يزدان گرفتن مفت نيست !!!ميدهد روزی ولی از عمر روزی ميبرد ) رسيدن به بار يه دل صاف و صادق ميخواد و يه عزم جزم و استوار اما يه عده شدن فروشنده زحمات ديگران ،،نمونش چنس و تی ال و 12رگولاتور ،،که يه عده دارن با قيمت های نجومی ميفروشن انصاف که ندارند هيچ هرلحظه به رنگی و به شکلی مي نمايانن رخ
ياحق

جمعه 30 آبان1393 - 10:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
آره آقا اگه سودجويی يه عده فروشنده نبود الان يه عده مدار آنالوگ ام دی ال رو آپ ميکردن ،حق هم دارن آخه تاکی تلاش و زحمت رو در اختيار کسانی بزارند که يکی ! فقط يکی برای خودشون اونم واسه کاووش داشته باشند اما دريغ از اينکه يه عده کاره کاووش رو به خاطر صاف و بی ريا نبودن و نرسيدن به بار رها کردن آره دوستان مصداق اين شعره (روزی بی منت از يزدان گرفتن مفت نيست !!!ميدهد روزی ولی از عمر روزی ميبرد ) رسيدن به بار يه دل صاف و صادق ميخواد و يه عزم جزم و استوار اما يه عده شدن فروشنده زحمات ديگران ،،نمونش چنس و تی ال و 12رگولاتور ،،که يه عده دارن با قيمت های نجومی ميفروشن انصاف که ندارند هيچ هرلحظه به رنگی و به شکلی مي نمايانن رخ
ياحق

@-) :-ارش جان قیمت نجومی مثلا چقدر؟ اینجا که اگه کسی الکترونیک بلد نباشه دوستان نهایت 600 تا 800 میسازند که ؟ خودت هم میدونی اگه از فلکه دوم تهران پارس تا خود بهارستان برید کم کم 200 تومان راحت خرج میشه دیگه 600 تومان که پول نیست تازه دود هویه هم سرطان داره مثل بنده خدا پاشایی زود فوت میکنه :((

جمعه 30 آبان1393 - 1:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

راستی دوستان تمییر کار مواظب باشید دود هویه خیلی خطرناکه الان من مریض هستم همیشه صرفه میکنم بیشتر به خاطر اینه که قبلا تو تعمییر تلوزیون و صوتی تصویری بودم زیاد دود خوردم بعضی موقع نمی تونم بخوابم پاییز دیگه مشکلم زیاد میشه ولی تابستان مشکلش کم هستش

جمعه 30 آبان1393 - 1:05pm

باسلام به همه
من برای گرفتن طلبی به بنده خدایی مراجعه کردم وایشان پیشنهاد دادبه جای پول فلز یابی که حدود 10سال پیش بسرش خریده وبه عللی کارنکرده گوشه ای خاک میخورد بردارم.این دستگاه MDL8500بود.منابتدا برای شناخت ومتضرر نشدن به اینترنت مراجعه کردم وباانجمن واین بخش اشنا شدم.پس از مطالعه این صدوچند صفحه دستگاه رو که طوسی رنگ و ورژن یک میباشد باز کردم وهیچ طرفی رزین یاچسب نداره.یک بیل رو در 3متری توی هوا سنس میکنه.یه لوپ2*2ویه45سانتی داره.من بااینترنت اولین بار به همین دلیل کار کردم و زیاد بلد نیستم.که عکس یا فیلم بذارم .

جمعه 30 آبان1393 - 10:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز لطفا یه عکس از مدار بزار
نحوه گذاشتن عکس تو انجمن موجوده

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

جمعه 30 آبان1393 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داداش جان عزيزت لااقل شما به داد ما بچه ها برس احتمالا. ميکروی مدارت هم قفل نداره اول چندتا عکس واضح آپ کن بعد با کمک شما به ادامه مهندسی معکوس برسيم ،،شما قسمت ارسال رو بزن بعد از باز شدن صفحه مورد نظر در پايين صفحه زده اگر مايل به پيوست يک يا چند فايل ،،،انتخاب رو بزن و عکس مورد نظر رو انتخاب و برروی اضافه کردن فايل کليک کن ودر آخرهم روى گزينه ارسال آخر صفحه کليک کن

جمعه 30 آبان1393 - 10:29pm

arash99 نوشته است:
داداش جان عزيزت لااقل شما به داد ما بچه ها برس احتمالا. ميکروی مدارت هم قفل نداره اول چندتا عکس واضح آپ کن بعد با کمک شما به ادامه مهندسی معکوس برسيم ،،شما قسمت ارسال رو بزن بعد از باز شدن صفحه مورد نظر در پايين صفحه زده اگر مايل به پيوست يک يا چند فايل ،،،انتخاب رو بزن و عکس مورد نظر رو انتخاب و برروی اضافه کردن فايل کليک کن ودر آخرهم روى گزينه ارسال آخر صفحه کليک کن

سلام اقا ارش
من چند جا دیدم وخوندم که عکس ها یا حجم زیاد داشتن یاکیفیت پایین داشتن.حال لطف کن راهنمایی کن با چه دوربین میشه هم عکس با کیفیت تر وهم حجمش قابل اپ باشه.تهیه کنم بعد عکس گرفتن نحوه ارسال رو طوری که توضیح دادی انجام میدم.بخدا این یه خط نوشته 10دقیقه طول کشید.یک پیام خصوصی رسیده که من هنوز این امکان رو ندارم که بخونم.باز نمیشه.

جمعه 30 آبان1393 - 10:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:

آرش جان میکرو که قفل شده هیچ تمام آی سی ها طوری پاک شدن که هیچی ازشون معلوم نیست
طبق تحقیقاتی که من داشتم این سیستم رو یکی از بچه های ایران طراحی و برنامه نویسی کرده :D
دیگه راست یا دروغشو نمیدونم پس لطفا به من گیر ندید :D

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

جمعه 30 آبان1393 - 10:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 104 , 105 , 106 , 107 , 108 , 109 , 110 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 136 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure