انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 31 فروردین1403 - 12:25am

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 118 , 119 , 120 , 121 , 122 , 123 , 124 ... 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام

asadof نوشته است:
دامون نوشته است:
سلام دوستان،همه فرمایشات شما درست،اپراتور این دستگاه برادرم هستن و من یادم نمیاد ایشون جایی گرفته باشن و ذرات یا خشت و سفال در اومده باشه،یکی از دلایلی که بنده بعد از حدود 2سال پیگیر تعمیر این دستگاه هستم هم همین موضوع هستش،حالا این مسئله بر میگرده به مهارت اپراتور یا چیز دیگه ای هست ،نمیدونم ولی این دستگاه تا زمانی که سالم بود برای مجموعه ما از نظر عملکرد بسیار راضی کننده بود.

اکثر بچه های اینجا از نظر اپراتوری حرفه ای هستند ! من خودم چندین استان دستگاه زدم فقط تو گیلان نیستم :D منظور من خود دستگاه هستش نه اپراتور وقتی که دستگاه همه چیز رو سنس کنه دیگه کاری از دست اپراتور بر نمیاد . چند تا از دوستان که از mdl خیلی ناله میکردند من خودم با همچین دستگاهی کار نکردم ولی تلفنی با چند تا از دوستان در مورد این دستگاه بحث و گفتگو کردیم .اکثرا ناراضی بودند بیشتر به خاطر حساسیت زیاد به ذرات که با همچین بردی کاملا طبیعی هستش. در ضمن من این دستگاه رو از نزدیک ندیدم و بازش نکردم ببینم کاملا دیجیتالی هستش ! یا فقط قسمت خروجی بافر و اسیلاتور رو به میکرو دادند و یه lcd گذاشتند دوستان میگن دیجیتالی #-o

دوست عزیز بنا به تجربتون چه دستگاهی رو پیشنهاد میکنید؟

پنج شنبه 5 شهریور1394 - 12:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

asadof نوشته است:
مهدی نوشته است:
جناب اسد عزیز درست فرمایش میکنن دوستان ، همچین دستگاه هایی که قدرتشون بالاست ذرات رو هم به خوبی میزنن ، شما میتونید همین مدار sx500 یا 12000 رو تا 24 ولت بهش بدید البته با بعضی تغیرات ظرفیتی روی خازنها ، بردی مشابه mdL خواهید گرفت ولی چون اصل این مدارات آنالوگ هست نمیشه کاریش کرد و ذرات و خشت و بعضی سنگهای بزرگ در عمق رو بخوبی میزنن و شما رو خسته میکنن ؛ حتی بنده اطلاع دارم که همین مدار تی ال 12000 رو دارن بعضی ها تقویت میکنن و در باکس MDL به مردم میفروشن .. مواظب باشید

درسته مهدی جان با کمی تغییر در قسمت پیش تقویت کننده و همچنین تغییر عرض پالسی راحت میشه به برد ام دی رسید. ولی کمی بی ثباتی و همچنین به ذرات حساسیت بیشتری پیدا میکنه که کار با لوپ بزرگ هم دردسر خودش رو داره که در بعضی مواقع هم نمیشه با اینطور لوپها کار کرد!

شما تقویت کن و سنس کن من ازت میخرم .مرد مومن من الان 6 ماه مدام با تمام امکانات دارم روشون کار میکنم با انواع لوپ پهنای پالس متفاوت تقویت کننده های مختلف اما هنوز به جمع بندی درستی نرسیدم راستش من اصلا مدار یا برد نمیخام فقط یه دستگاهی رو نشون بدید که مفید بالای 3 متر راحت بدون دعا و التماس بزنه یعنی فیلمشو بزارین تا من بدونم واقعا میشه تا من واقعا ایمان بیارم همین MDL اگه یه فیلم ازش بود که میدیدم خوب بود چه برسه به لاشه بردش یا خود دسگاه سالمش

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 1:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

من با تمام امکانات از نظر زمان .تجهیزات و تامیین قطعات و تجربه کافی در عرصه الکترونیک و فلزیاب اماده همکاری جهت معکوس سازی MDL هستم .

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 1:23pm

سلام با اجازه استادهاعزیزشمادنبال چی هستید ام دی ال برای 12سال پیش بوده جواب نمیده مهندسی معکوس اگه شما انقد دوستدارید روام دی ال کارکنیدجاش روفلزجوکارکنیداون که بهتره

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 2:24pm

یارودستگاه سوپرچلنجرکارکنیداونومهندسی معکوس بکنیدتاپنج مترجواب گوهستش ودستگاه چلنجرمعمولیش تاسه مترجواب گوهستش

پنج شنبه 12 شهریور1394 - 2:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فلزجو که خوب در حد خودش خوبه چون جز یه فیلتر و ی طبقه تقویت چیز دیگه ای نداره برنامم خوب باید از بیرون دیتا با اطلاعات مفید دریافت کنه وگر نه انالیز موفق نیست.این مارکیم که گفتی رو من اصلا نمیدونم شما اگه بحث معکوس سازی داری یه دسگاشو برسون من تا بیست روز معکوسش مکنمو میسازمش . جوابگوهستو.. میزنه و .... شنیدمو اینارو ول کن . به قول حمید افسانه یا واقعیت؟؟

جمعه 12 شهریور1394 - 1:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
mohsen_lachini نوشته است:
فلزجو که خوب در حد خودش خوبه چون جز یه فیلتر و ی طبقه تقویت چیز دیگه ای نداره برنامم خوب باید از بیرون دیتا با اطلاعات مفید دریافت کنه وگر نه انالیز موفق نیست.این مارکیم که گفتی رو من اصلا نمیدونم شما اگه بحث معکوس سازی داری یه دسگاشو برسون من تا بیست روز معکوسش مکنمو میسازمش . جوابگوهستو.. میزنه و .... شنیدمو اینارو ول کن . به قول حمید افسانه یا واقعیت؟؟

خوب پیدا کردم نابغ ای که دنیا دنبالش بود!
یه مدار رو تو 20روز مهندسی معکوس می کنه =(( .
ای خدا عجب چرا بعضیا نمی تونن موفقیت کسی رو ببییند

جمعه 13 شهریور1394 - 9:45am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواهشاالکی به این بنده خداگیرندین من تصحیح میکنم ایشون میتونه شماتیک مداروایسیهایی که پاک نشده روتشخیص بده البته اگه ازخطای دیدصرف نظربشه البته درموردایسی هایی که پاک شده نظری داده نمیشه وازهمه مهمتردرموردایسی های میکروهم بدون نظرکنارگذاشته میشن چون معمولاقفل دارن وبرنامشون غیرقابل دسترسیه
حالابااین تفاصیرشماقضاوت کنیدکه حاصل مهندسی معکوس چی میشه مداری بی سروته که درحداسباب بازی هم ارزش نداره ~X(

جمعه 13 شهریور1394 - 8:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
جناب اسدف تو صفحه قبل اومدید حرف از مدار کزایی تی ال رو زدید و از تغییرات و برد بیشتر و نزدیک ام دی ال صحبت کردید بعد میگید مقایسه نکردم پس برد چیرو با چی مقایسه کردید تی ال همینجوری مشکلهای زیادی داره از جمله بیسباتی بعد شما میخای اصل مدارو تغییر بدید و با بالایردن پهنای پالس برد رو زیاد کنید شما هروقت همین مدار تی ال رو به برد و سبات درست رسوندید بعد دنبال تغییرات باشید

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 13 شهریور1394 - 1:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

arash kamangir نوشته است:

خواهشاالکی به این بنده خداگیرندین من تصحیح میکنم ایشون میتونه شماتیک مداروایسیهایی که پاک نشده روتشخیص بده البته اگه ازخطای دیدصرف نظربشه البته درموردایسی هایی که پاک شده نظری داده نمیشه وازهمه مهمتردرموردایسی های میکروهم بدون نظرکنارگذاشته میشن چون معمولاقفل دارن وبرنامشون غیرقابل دسترسیه
حالابااین تفاصیرشماقضاوت کنیدکه حاصل مهندسی معکوس چی میشه مداری بی سروته که درحداسباب بازی هم ارزش نداره ~X(

متاسفم که سطح علمی دوستان انقد پایینه و همه چیو با علم خودشون میبینن.دوست خوب میدونی تابع تبدیل میدونی چیه ؟احتمالا در حدی که یه نمره ازش بگیری خوندی/ اما اگه دیدت باز تر بود میدونستی که با ارسال سیگنالهای پایه در خروجی اطلاعات مفیدی از مشخصات بلوک بدست میاد که این مشخصات ما رو به شماره های ایسی ها نزدیک میکنه .در مورد میکرو هم تو نگران نباش .اگه شناخت داشتین به من .اینو نمیگفتی .مخلص کلام موفق باشی

شنبه 14 شهریور1394 - 8:59am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 118 , 119 , 120 , 121 , 122 , 123 , 124 ... 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Ali bahman و 87 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure