انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 9:51pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 137 , 138 , 139 , 140 , 141 , 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
hafez نوشته است:
اگه یه تایپیک در رابطه مدار استاد کرمی عزیز ایجاد و ایشون مدار رو میزاشتن واسه ساخت و یه همکاری خوب میشد

و شما هم میخوای به اسم همکاری از آب گل آلود ماهی بگیری و مدار خوب مفت و مجانی تحویل بگیری!!! :)) مگر پیدا بشه همانند بزرگی و منش مهندس حمید عزیز که فکر نمیکنم! کلا اینقدر اکثر کاربران به فکر مفت خوری هستن کسی علاقه به همکاری نشون نمیده. با عرض معذرت.

آخه ... تو که از چیزی خبر نداری بیخود میکنی چرت و پرت تحویل من میدی قبلا هم گفتم الانم میگم ... به هرچی فروشنده و سوء استفادگر لطفا بار آخرت باشه که این مدلی در مورد من قضاوت میکنی کافر همه را به کیش خود پندارد

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

پنج شنبه 29 بهمن1394 - 8:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
hafez نوشته است:
اگه یه تایپیک در رابطه مدار استاد کرمی عزیز ایجاد و ایشون مدار رو میزاشتن واسه ساخت و یه همکاری خوب میشد

سلام
من نمی دونم تو mdl چی دیدید که علاقه به ساخت دارید.شاید حمید خان هم مثل بقیه دوستان رفتار میکرد. و فقط یه فیلم از مدارش میذاشت انوقت سراغ mdl نمی رفتید. البته حق دارید.در کل اگه یه چیزی رو مخفی کنیم همه به دنبالش هستند.و حس کنجکاوی بهشون دست میده

در رابطه با شما دوست عزیز آقای اسدف باید عرض کنم من کماکان دارم با فلزجوی حمید کار میکنم و راضی هم هستم ولی به خاطر تشنجی که به وجود اومده این درخواست رو کردم دیدید که یه عده هم به مزاجشون بر خورد و مثلا حق به جانب قضاوت کردن منم که خودت میشناسی به خاطر رک بودنم تحریم شدم حرفمو رک و راست میزنم و ترسی هم از کسی ندارم ، از شما هم بابت کمکهاتون خیلی ممنونم چیزی که خوب باشه خوب خویه دیگه نیازی به چاپلوسی نداره ولی اوم دوست قبلی که منو متهم به گرفتن ماهی از آب گل آلود کرد نماد واقعی یه جاپلوس بود که داشت خودشو برای حمید لوس میکرد وگرنه فلزجو خیلی فراتر از این حرفهاست و نیازی به چاپلوسی برای سازندش نیست فقط باید دعا گوی شخص سازندش باشی اونم تو دلت نه اینکه بیای کسی رو متهم کنی به خاطر اینکه چاپلوسی کنی

پنج شنبه 29 بهمن1394 - 8:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hafez نوشته است:
باربد نوشته است:
hafez نوشته است:

و شما هم میخوای به اسم همکاری از آب گل آلود ماهی بگیری و مدار خوب مفت و مجانی تحویل بگیری!!! :)) مگر پیدا بشه همانند بزرگی و منش مهندس حمید عزیز که فکر نمیکنم! کلا اینقدر اکثر کاربران به فکر مفت خوری هستن کسی علاقه به همکاری نشون نمیده. با عرض معذرت.

آخه مردک تو که از چیزی خبر نداری بیخود میکنی چرت و پرت تحویل من میدی قبلا هم گفتم الانم میگم ... به هرچی فروشنده و سوء استفادگر لطفا بار آخرت باشه که این مدلی در مورد من قضاوت میکنی کافر همه را به کیش خود پندارد

........................ این انجمن با این همه کاربر سر جمع نزدیک 30 _ 40نفر باشند که فعالیت خوب دارند در زمینه مدار و این صحبتها، مابقی تماشاچی، یا فروشنده و به فکر سو استفاده هستن و عده ای هم دنبال مفت و مجانی ها و بپر توی گلوها هستن که حتم به یقین شما در دسته آخر هستید یا شایدم دسته دوم.

جمعه 30 بهمن1394 - 3:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقایون لطفا حرمت همدیگه رو نگه دارین. حالا جناب کرمی یه چیزی ساخته آزاده طرحش رو رایگان برای عموم بزاره یا نه. اینجا یه مکان علمیه. قرار نیست کسانی که اینجا عضو هستند مفت خور باشن یا چیزی دیگه. هر کسی هم در حد توان خودش به دیگران کمکی هم میکنه. اون کسانی هم که قصد سوء استفاده رو دارن خودشون میدونن و خدای خودشون. مهندس حمید و آقا مجتبی این انجمن رو راه انداختن و یه سفره علمی پهنه اگه قرار بود بگن ما زحماتمون رو مجانی بزاریم توی انجمن بقیه هم یا یه مشت فروشنده و فرصت طلب و یه عده هم مفت خور؟!!! اینجا همه جمع شدیم که یه چیزی از همدیگه یاد بگیریم و اگه تجربه ای هم داشتیم به اشتراک بذاریم. قرار نیست بخاطر یکی دیگه تو سر و کله هم بزنیم

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

جمعه 30 بهمن1394 - 3:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نقل قول:
........................ این انجمن با این همه کاربر سر جمع نزدیک 30 _ 40نفر باشند که فعالیت خوب دارند در زمینه مدار و این صحبتها، مابقی تماشاچی، یا فروشنده و به فکر سو استفاده هستن و عده ای هم دنبال مفت و مجانی ها و بپر توی گلوها هستن که حتم به یقین شما در دسته آخر هستید یا شایدم دسته دوم.

یک بار عرض کردم دوباره عرض میکنم اولا من نه فروشنده ام ونه راحت طلب در جواب اینهمه کش مکش اون حرف رو زدم و خوشمم نمیاد شما یا هر کس دیگه ای در مورد من این طرز فکر رو داشته باشید که دسته اولی هستم یا دومی اما بهتره شما هم جای تصمیم گرفتن در مورد دیگران با زبان خودت بگی جز کدوم دسته ای بدونه شک جز اون 30 یا 40 نفر فعال که نیستید

جمعه 30 بهمن1394 - 4:14pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
خیلی وقتها بهتره فقط خواننده باشیم و از سر بی حوصلگی و بیکار مطالبی رو ارائه نکنیم که فقط تشنج ایجاد بکنه ، با توجه به اینکه ذاتاً اینگونه نیستیم ! فقط مقداری نکته سنجی در مورد نوشتار و بیان مناسب تر برای همه آرامش به ارمغان خواهد آورد .. موفق باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 2 اسفند1394 - 9:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
مهدی نوشته است:
با سلام
خیلی وقتها بهتره فقط خواننده باشیم و از سر بی حوصلگی و بیکار مطالبی رو ارائه نکنیم که فقط تشنج ایجاد بکنه ، با توجه به اینکه ذاتاً اینگونه نیستیم ! فقط مقداری نکته سنجی در مورد نوشتار و بیان مناسب تر برای همه آرامش به ارمغان خواهد آورد .. موفق باشید

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

یکشنبه 2 اسفند1394 - 1:08pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام.
آیا این فلزیاب همون MDL مورد نظر اساتید انجمن است؟
http://m1scan.ir/%D9%81%D9%84%D8%B2%DB% ... D9%84-mdl/

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

چهارشنبه 17 شهریور1395 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نه دوست عزیز
بنظرمن این یکی هم یکی ازمدلهای tl12000هستش که فقط خروجیش رودیجیتالی کرده اگه دقت کنی 2تاولوم مدرج گذاشته که برای زمان تاخیرودراستانه قراردادن فلزیاب کاربردداره ومتاسفانه ویاخوشبختانه نتونسته اونوبه نوعی حذف کنه
برای اطلاع شمابایدبگم که mdl8500مدتفکیک نداره وهیچ ولومی هم نداره

پنج شنبه 18 شهریور1395 - 4:27pm
آواتار کاربر

محل اقامت: gach
خودمونیم این تایپیک به جایی نرسید ولی جونور بازی های این ناصر تسلا رو کشف کردیم
حواستون بهش باشه :D :D :D

woke up morning
you got self a gun
mama say you are one in a million
... burn to shine

دوشنبه 10 آبان1395 - 4:38am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 137 , 138 , 139 , 140 , 141 , 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: MOHAMED ALI , mohammad rog , Saeidpor2 و 97 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure