انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 1:35pm

پاسخ به موضوع  [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 136 , 137 , 138 , 139 , 140 , 141 , 142  بعدی
 MDL 8500 افسانه یا واقعیت؟! 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دیگه از این لحظه به بعد یعنی بعد از زدن پست من به بعد دیگه کسی در مورد مدار اقای کرمی و مدار انجمن صحبتی نکنه .اصل ماجرا اینه که اصلا این تست اقای کاوشگر قرار نبود در انجمن گذاشته بشه حالا نا خواسته گذاشته شد.دیگه سایر عزیزان و کاربران گل این انجمن در مورد مدار اقای کرمی صحبتی به میان نیاره .هر چی بود این تاپیک فقط در مورد ام دل باید صحبت بشه و نه در مورد مدار اقای کرمی.این قضیه باعث شده بعضیها سوء استفاده کنن و قضیه رو بر عکس جلوه بدن ظاهرا بعضی از کاربر نماها خبرهای مهندس حمید و بر عکس خبر میبرن پیش اقای کرمی و خبرهای اقای کرمی رو به یه نحو دیگه خبر میارن نزد مهندس حمید عزیز.مدار اقای کرمی هم به گفته خودش اصلا قرار نیست ساخته بشه و فروخته بشه در حد یه تست و ازمایش یه مداری رو ساختن و تموم شد و رفت همه دوستان و کاربران برای ما عزیز هستن احترامشون محفوظه ولی خواهشا دیگه از این لحظه به بعد دیگه کاربری در مورد مدار اقای کرمی صحبت نکنه.به اندازه کافی این مساله باعث به حاشیه رفتن انجمن شده از این به بعد دیگه انشالله که شاهد این موضوعات نشیم در این تاپیک و گرنه این تاپیک قفل خواهد شد و کاربر یا کاربران خاطی اخراج خواهد شد.یا حق

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

پنج شنبه 22 بهمن1394 - 9:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ramin نوشته است:
دیگه از این لحظه به بعد یعنی بعد از زدن پست من به بعد دیگه کسی در مورد مدار اقای کرمی و مدار انجمن صحبتی نکنه .اصل ماجرا اینه که اصلا این تست اقای کاوشگر قرار نبود در انجمن گذاشته بشه حالا نا خواسته گذاشته شد.دیگه سایر عزیزان و کاربران گل این انجمن در مورد مدار اقای کرمی صحبتی به میان نیاره .هر چی بود این تاپیک فقط در مورد ام دل باید صحبت بشه و نه در مورد مدار اقای کرمی.این قضیه باعث شده بعضیها سوء استفاده کنن و قضیه رو بر عکس جلوه بدن ظاهرا بعضی از کاربر نماها خبرهای مهندس حمید و بر عکس خبر میبرن پیش اقای کرمی و خبرهای اقای کرمی رو به یه نحو دیگه خبر میارن نزد مهندس حمید عزیز.مدار اقای کرمی هم به گفته خودش اصلا قرار نیست ساخته بشه و فروخته بشه در حد یه تست و ازمایش یه مداری رو ساختن و تموم شد و رفت همه دوستان و کاربران برای ما عزیز هستن احترامشون محفوظه ولی خواهشا دیگه از این لحظه به بعد دیگه کاربری در مورد مدار اقای کرمی صحبت نکنه.به اندازه کافی این مساله باعث به حاشیه رفتن انجمن شده از این به بعد دیگه انشالله که شاهد این موضوعات نشیم در این تاپیک و گرنه این تاپیک قفل خواهد شد و کاربر یا کاربران خاطی اخراج خواهد شد.یا حق

جناب رامین پس شمالطف کنین هم این تایپیک وهم تایپیک فلزیاب فلزجورویک قفل بزرگ اویزون کنیدتاخیال همه راحت بشه
واقعیتش تاحالافکرمیکردم همه حرفهامون بدون واسطه زده میشه نمیدونستم اینجاهم راوی داره
من نمیدونم توی عصرد فن اوری اطلاعات اقای کرمی به دوره غارنشینی برگشته که نمیتونه به انجمن سربزنه تاخودش نظرشومستقیمابگه که براشون نقل قول های ضدونقیض روایت میشه...
لااقل خودشون بیان وحرفشونومبنی برعمومی کردن مدارMDLبعدازشناسائیش پس بگیرن مطمئن باشیدخودبخودنه تنهادرموردایشون نظری داده نمیشه بلکه اتوماتیک این تایپیک هم مختومه میشه

جمعه 22 بهمن1394 - 12:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash kamangir نوشته است:
ramin نوشته است:

جناب رامین پس شمالطف کنین هم این تایپیک وهم تایپیک فلزیاب فلزجورویک قفل بزرگ اویزون کنیدتاخیال همه راحت بشه
واقعیتش تاحالافکرمیکردم همه حرفهامون بدون واسطه زده میشه نمیدونستم اینجاهم راوی داره
من نمیدونم توی عصرد فن اوری اطلاعات اقای کرمی به دوره غارنشینی برگشته که نمیتونه به انجمن سربزنه تاخودش نظرشومستقیمابگه که براشون نقل قول های ضدونقیض روایت میشه...
لااقل خودشون بیان وحرفشونومبنی برعمومی کردن مدارMDLبعدازشناسائیش پس بگیرن مطمئن باشیدخودبخودنه تنهادرموردایشون نظری داده نمیشه بلکه اتوماتیک این تایپیک هم مختومه میشه

Big like

جمعه 23 بهمن1394 - 9:53am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ramin نوشته است:

اقای کمانگیر عزیز این دلیل نمیشه که.خود من بخاطر مشغله کاری خیلی خیلی کم میام تو انجمن.یعنی منم مشکل دارم؟انجمن ما خیلی وقته خودشو نشون داده که .هر کسی میتونه ازادی بیان داشته باشه چه بسا از سایتهای همسایه بارها هو بارها به هدف انقراض ما سعی میکردن چوب لای چرخ بزارن با ایدیهای مختلف وارد انجمن میشدن و خیلی از کارای دیگه ولی بازم بخاطر مدیریت درست این انجمن گذاشتیم حتی دشمنان ما هم حرفاشونو بزنن تا بد و خوب معلوم بشه چه برسیه به این موضوعی که پیش اومده
پس تا همین جاشم ازادی بیان داشتن این کاربرای عزیز ما. ولی بخاطر یه مساله خاص و پیش پا افتاده این تاپیک داره از مسیر اصلیش خارج میشه.اگه شما واقعا دنبال جواب درست هستین خواهشا دیگه پستی در این باره نزنین تا خود اقای کرمی بیاد صحبت کنه.من با ایشون صحبت کردم بخاطر مشکلات زندگی و مشغله کاری حالا ایشون نتونستن بیان یه چن وقتی تو انجمن ولی خواهند اومد دیر و زود داره سوخت و سوز نداره.این مدرا اقای کرمی هم هنوز خیلی دیگه راه باید طی کنه در حال ازمون و خطاست وهنوز مشکلات داره اصلا قرار نبود ایشون این تستو تو انجمن بزارن .تمامی پالسیها هم مشابه هم عمل میکنن.پس خیلی کنجکاوی از خودشون نشون ندن این کاربرای کنجکاو ما.امیدوارم عمق مطلبو رسونده باشم .قبلا هم گفتم بازم میگم در مورد مدار ام دی ال تو این تاپیک هر کسی میتونه صحبت بکنه جز در مورد مدار اقای کرمی.ما قبل قفل کردن هر تاپیک قبلا گوشزد میکنیم نه اینکه مثل سایر انجمنهای دیگه بدون اطلاع دادن یدفغه مسدود کنیم.من شاهد بودم که یه سری از کاربرا نماها دارن از اب گل الود ماهی میگیرن خبرای مهندس حمیدو تو تلگرام خبر میبیرن از اون ورم خبرای اقای کرمی رو خبر میارن برای مهندس عزیز ما.اونم یه کلاغ صد کلاغ. تو انجمن ما همه ازادی بیان دارن اینو مدیریت انجمن بارها ثابت کرده و حمایتم میکنه از این موضوع.ولی تفرقه اندازی و اشوبو به حاشیه کشوندنو انجمن تحمل نمیکنه.دیگه تو این تاپیک از مدار اقای کرمی صحبت نشه خواهشا. مگر اینکه خودش بیاد در مورد این مدارش بخواد صحبت کنه.این انجمن کارهای خیلی مهمتری داره تا بخواد بخاطر خبر بردنو خبر اوردن چن نفر از کاربر نماها خودشو معطل کنه.تو دنیای فلز یابی همیشه حرف و حدیث هست تمومی نداره.پس خوهشا دوستان کمی دقت کنن در رابطه با این مساله.

یکشنبه 25 بهمن1394 - 8:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب رامین عزیزمن گفتنی هاروگفتم وفکرهم نکنم که صحبتی غیرمنطقی کرده باشم
خواسته شماسکوته باشه صبرمیکنیم ماکه چندساله صبرکردیم این چندوقت روهم سکوت میکنیم ببینیم چه اتفاقی قراره بیفته
فقط امیدوارم که اتفاقی شایسته وموردانتظاردوستان بیفته وهمه روشکه کنه

یکشنبه 25 بهمن1394 - 11:53pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

خواسته شماسکوته باشه صبرمیکنیم ماکه چندساله صبرکردیم این چندوقت روهم سکوت میکنیم ببینیم چه اتفاقی قراره بیفته

ما هم نگفتیم که خدایی نکرده صحبت غیر منطقی کردین گفتم از این جور مسائل ما سالهاست که داریم میبینیم دیگه برای ما یه چیز عادی و پیش پا افتادست.اگه میگم در مورد این موضوع صحبتی نشه بخاطر یه سری از مسائلی که عنوان کردم.وگرنه مدار اقای کرمی هم یکی مثل سایر پالسیهای دیگه چیز خاص و عجیب غریبی نیست که.ما هم از خدامونه مداری ساخته بشه پر قدرت و با ثبات که انشالله دست همه کاربرا بیوفته .مهندس حمیدم سر این مدار انجمن خیلی زحمت کشیدن همین که شب و روز دارن جواب تمامی کاربرارو چه تو خصوصی چه تو عمومی میدن و راهنمایی میکنن دستشون درد نکنه انصافا.و بعضیها هم با همین مدار مهندس دارن کاووش میکنن برای خودشون.به هر حال امیدوارم دیگه شاهد این جور مسائل نشیم.و انجمن هم به مسیر اصلیش ادامه بده @};-

دوشنبه 26 بهمن1394 - 8:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
دوست عزیز تا حدودی حق با دوستان هستش.!!! شاید فیلم سکه 500 تومانی با سه تا تاید تو 57 سانتی رو اقای کاوشگر بدون اجازه گذاشتند. اصلا اقای کرمی خبر نداشتند.یه موقع دوستان فکر نکنند ایشون قصد تبلیغ داشتند.مثلا فیلم رو داده باشند ببر تو سایت فلجو بذار بگو مدار اقای کرمی هستش!!!فعلا چیزی معلوم نیست.بعدش فکر نکنید دوستان دارند از ایشون حمایت میکنند. :-BD موفق باشید.

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 26 بهمن1394 - 2:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه یه تایپیک در رابطه مدار استاد کرمی عزیز ایجاد و ایشون مدار رو میزاشتن واسه ساخت و یه همکاری خوب میشد

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

چهارشنبه 28 بهمن1394 - 7:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hafez نوشته است:
اگه یه تایپیک در رابطه مدار استاد کرمی عزیز ایجاد و ایشون مدار رو میزاشتن واسه ساخت و یه همکاری خوب میشد

و شما هم میخوای به اسم همکاری از آب گل آلود ماهی بگیری و مدار خوب مفت و مجانی تحویل بگیری!!! :)) مگر پیدا بشه همانند بزرگی و منش مهندس حمید عزیز که فکر نمیکنم! کلا اینقدر اکثر کاربران به فکر مفت خوری هستن کسی علاقه به همکاری نشون نمیده. با عرض معذرت.

پنج شنبه 28 بهمن1394 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hafez نوشته است:

سلام
من نمی دونم تو mdl چی دیدید که علاقه به ساخت دارید.شاید حمید خان هم مثل بقیه دوستان رفتار میکرد. و فقط یه فیلم از مدارش میذاشت انوقت سراغ mdl نمی رفتید. البته حق دارید.در کل اگه یه چیزی رو مخفی کنیم همه به دنبالش هستند.و حس کنجکاوی بهشون دست میده

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 29 بهمن1394 - 2:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1418 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 136 , 137 , 138 , 139 , 140 , 141 , 142  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 101 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure