انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 2:12pm

پاسخ به موضوع  [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 محصولات شرکت deeptech و rex بلغارستان 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اين مين يابي كه معرفي كرديد نهايت عمقي كه سنس ميكنه براي جسم خيلي بزرگ 230 سانتيمتر بوده و فكرنكنم بدرد كار زيرخاكي وطلايابي بخوره.
جدول عمق ومشخصاتش به نقل از سايت خودشه.
http://www.toratorashop.net/contents/en-uk/d60.html

جمعه 6 دی1392 - 6:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
ببین شایان جان متاسفانه همه دارین فقط گول تبلیغات رو میخورین...هزاران هزار شرکت ساخت فلزیاب وجود دارن ولی شما برو هی این سایت های ایرانی رو نگاه کن ببین چند تا فلزیاب دارن؟؟اینا فروشنده هستن داداش هر جنسی که براشون سود بیشتر داشته باشه اون رو میفروشن نمیان کار تو رو راه بندازن بابا چرا کسی اصلا به فکر خودش نیست ....ببین داداش میدونی جی بی اکس چند تا مدل داره .. و شرکت از چه سالی شروع به ساختن فلزیاب کرده شما فقط چشمتون دنبال دو تا فلزیاب هست اگه واقع بینانه نگاه کنی اون وقت خودت میدونی هزاران فلزیاب خوب همینطوری بی نام و نشون موندن.....شما میدونی این فلزیاب که من نام بردم چرا اصلا وارد ایران نمیشه؟؟
اداداش شما هم دارین خیلی مبتدیانه حرف میزنین ..چون شما اسم این دستگاه ها رو که میدم اصلا و ابدا نشنیدین.....م نه اینجا فروشنده هستم نه مهندس هستم نه از الکترونیک سر در میارم ولی خودم سواد دارم و هر فلزیابی رو که نگاه کنم و اطلاعات کاملش رو بخونم میفهمم که برای چه کاری ساخته شده....ببین داداش اگه همه ی دنیا هم روی سرم خراب بشه الکی تصمیم نمیگیرم که فلزیاب بگیرم ...و من خودم به نتیجه رسیدم که بهترین فلزیاب برای من فلزیابی هستن که حد اکثر عمقشون تا 2 متر باشه...
بعضی از دوستان هنوز نمیدونن دنبال چی دارن میگردن و یک فلزیاب رو برای چه عمقی میخوان....شما انگار میخوایی ثروت بیل گیتس رو بدست بیارین.....دوستان خواهشا رویا بردازی رو بذارین کنار ...کدوم یکی از شما تا الان تونسته تو عمق 6 متری با فلزیاب چیزی رو بزنه...
معلومه هیچ کدومتون...بخدا اینا همش حرف مفت که این کلاه بردارا میزنن ...بابا هر کدومتون فلزیاب دارین که تا عمق 2 متر رو بتونه سنس کنه و خطا نزنه ..به من بفروشدش
ببینم چند تا از این دوستان این فلزیاب ها رو دارن.....
شایان جان وقتی یه شرکت بزرگ میگه با لوب 45 حداکثر 3 متر رو میزنه مطمئن باش اونا از من و تو خیلی با هوش تر هستند که تونستن به این نتیجه برسن بس الکی این دوستان عزیز رو تو خالی نکنین
ح جی بی اکس هم با این همه اقتدارش با لوب استاندارد خودش میگه 1و نیم متر ..
دیگه من موندم که این دوستان اون باینن میخوان دنبال چی بگردن ...اگه چیزی باشه شما تو 1ونیم تا دو متر بهش میرسین ..

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 6 دی1392 - 6:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یولداش جان این رو که من بهتون دادم نسخه ی مونتاژی از ترکیه هستش ...که قیمتش هم 5هزارو 800 یوورو بود فکر کنم و از این مین یاب نظامی ارمنستان و ایتالیا هم دارن.. و اصلیش مال امریکا هست که قیمتش هم 36 میلیون هستش ....و خیلی خیلی بهتر و کا امد تر از ایناست...چون من خودم این فلزیاب رو دیدم بس میدونم وجود داره ..و وقتی هم دیدم که خیلی خوب برای طلا حساس هست رفتم دنبالش و الا مگه مرض دارم برم دنبال این جور چیزا........ولی یه چیزی ایا تکنولوژی اون رو با دیگر فلزیاب ها میتونی مقایسه کنی..خودت دیدی با 2 تا ولوم چکار میتونه بکنه

نه در آنچه مینگری

جمعه 6 دی1392 - 6:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من هنگ کردم.هالو جان شایان که فکر کنم نظرشون به شما نزدیکه....ایشون هم حرفی غیر شما نزد.من قاطی کردم

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 6 دی1392 - 6:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بردیا جان من هم قاطی کردم ....ببین میخوای فلزیاب بگیری برو بگیر ولی دنبال عمق نباش دنبال کارایی و خطای کم باش این فقط مهمه :x

نه در آنچه مینگری

جمعه 6 دی1392 - 7:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هالو جان پستا رو خوب بخون هر جاشونو متوجه نشدی بگو تا برات بگم .36 ملیون چه خبره برادر من
من اگه 30 ملیون داشتم الان ایران نبودم .شما خودتم نمیدونی دنبال چی داری میگردی میایی یه دستگاهی رو میگی که بالای 30 ملیون قیمت داره وعمقشم زیاد نیست !!!!!!!
دو ست عزیز توی دنیای فلزیابی دنبال عمق بالای 5 متر نباش بهترین فلزیابها تو بهترین شرایط زمین بیشتر از 5 متر روشون حساب باز نکن .عزیز من چه لزومی داره ادم دنبال چیزایی که نمیشناسه و نمیدونه بره
سیستمای لورنز و جی پی امتحان خودشونو اینجا پس دادن وتا همون 2 متری که شما مد نظرته خیلی خوب و راحت و بدون خطا بهت جواب میدن و با نصف این قیمتی که شما میگی میشه تهیشون کرد چرا ادم بره 36 ملیون پول بی زبونو بده به سیستمی که کسی تجربه کار باهاشو نداره

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

جمعه 6 دی1392 - 11:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

وای خدا من قرار نیست این رو الان بگیرم ..میخوام وقتیبول داشته باشم این رو بگیرم و فقط بذارمش جلوی چشام...و اما شایان جان شما انار متوجه نیستی داداش منم میگم عمق بایین بابا عمق بایین

نه در آنچه مینگری

جمعه 6 دی1392 - 11:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عزیز مننننننننننننننننننننننننننن
اگه عمق پایین مد نظر شما زیر 2 متره . لورنز و جی پی با نصف قیمت این سیستمی که شما میگی بهترین گزینه هستش با خطای تقریبا 10 درصدی . واگه هم باز عمق پایین مد نظر شما تا یک متر هستش گرت بهترین گزینه میتونه باشه برای شمااااااااااااااااااااااااااااا
چه خبره 36 ملیووووووووووووووووووون
داری به ما قرض بده بخدا ثوابش بیشتره هاااااااااااااااااااااااااا

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

شنبه 6 دی1392 - 12:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

وای که مردم از خنده.
آقا صلوات بفرستین

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

شنبه 6 دی1392 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بابا شایان جان من گفتم الان تا 2 متر باشه برام کافیه و بعدا وقتی بول داشتم این رو میگیرم بابا چرا تو بست های من رو نمیتونی بخونی :D
ببین داداش من دارم یه چیزی میگم و شما هم دارین همون چیز رو به من دوباره دیکته میکنین بابا ختم کلام من این دستگاه رو میخوام وقتی بولدار شدم بخرم ...و الان دونبال یه فلزیابم که 2 متر رو جواب بده و برام هم 2 متر خیلی زیاد.... :ymsmug:

نه در آنچه مینگری

شنبه 6 دی1392 - 1:33am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mnbvcxzaqwsx و 156 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure