انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 11:22am

پاسخ به موضوع  [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 محصولات شرکت deeptech و rex بلغارستان 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
شایان جان باور کن من برای خودم نمیخوام من در حال تحقیقم برای دوستم این بنده خدا هم دیگه بیش از این نمیتونه هزینه کنه بلاخره نمیتونه خودشو صفر کنه
دنبال دستساز هم نیستم فقط شرکتی باور کن تا 3 متر واسه یک دیگ مسی بهم جواب بده کافیه با این وضعیت لندکرافت هم نمیشه گرفت چون من ساکن شمال هستم اینجا قهر و مهر خداوند با بارونه...
واقعا خدای خوبیه @};-

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

جمعه 5 دی1392 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز تمام این کسایی که میرن دنبال دست ساز و دستگاهای ارزونتر فقط واسه اینه که توان خرید لورنز و جی پی رو ندارن واسه همین مجبورا و الزاما میرن دنبال دستگاهای ارزونتر و بی کیفیت تر .مسلما معلومه که لورنز از لند کرافت خیلی بهتره .ل.رنز المان کجا لند کرافت بلغار کجا لورنز دیگه امتحانشو پس داده تو پالسیها واینم یادت نره تو زمینای شمال و نم دار بیشتر دستگاها کارایشون کمتر میشه شما اگه خوب بگردی شاید با کمی بیشتر از این هزینه لورنز 5 کارکرده سالم بتونی بگیری من با 3 کار نکردم ولی 5 مورد قبوله

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

جمعه 5 دی1392 - 1:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام دوستان ..شایان این حرف شما اصلا درست نیست.. مگه او کا ام هم المان نیست بس چرا سر همه ی مردم رو کلاه گذاشته مگه امریکا با اون همه تکنولوژی چرا فلزیاب خوب نمی سازن ..بحث قدرت و اعتبار کشور ها نیست ..بعضی کشورها هستن مثل برزیل دستگاه میسازن که یک چهارم لورنز و جی بی قیمتش هست و 100 برابر اونا کار امد تر هستش

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 5 دی1392 - 2:07am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوست عزيز از اين دستگاههايي كه بهشون اشاره كردي يه چندتا مدلي اسم ببريد تا ماهم آشنا بشيم و توي نت يه نگاه بهشون بندازيم.
متشكرم ^:)^

جمعه 6 دی1392 - 1:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haloo نوشته است:
سلام دوستان ..شایان این حرف شما اصلا درست نیست.. مگه او کا ام هم المان نیست بس چرا سر همه ی مردم رو کلاه گذاشته مگه امریکا با اون همه تکنولوژی چرا فلزیاب خوب نمی سازن ..بحث قدرت و اعتبار کشور ها نیست ..بعضی کشورها هستن مثل برزیل دستگاه میسازن که یک چهارم لورنز و جی بی قیمتش هست و 100 برابر اونا کار امد تر هستش

متاسفانه تو این نت حرفاخیلی زیادن و تاسف بار تر اینه که بیشتر کسایی که میان و در مورد مسایلی که اصلا تجربش نکردن تا حالا و فقط یه چیزایی شنیدن همچین محکم و با اغتماد به نفس بالا در موردش حرف میزنن و نظر میدن که اصلا اینگار خودشون این دستگاه رو ساختن .کی میگه اوکا ام دستگاهاش مورد دارن . او کام ام اصلا برای فلزیابی نیست که همه تو این کار ازش استفاده میکنن خوب مسلمه که جواب نمیگیرن .شما اقای هالو با این او کا ام تا حالا کار کردی که میایی میگی اینه و اونه .شما اصلا میدونی اوکام چه قابلیتهایی داره و فلزو تو تصویر به چه شکل نشون میده .شما اصلا میدونی چرا کسایی که مدعی بودن خدای اپراتورن که یه فلزو تو عمق2 متری 1 سال گذاشتن ولی وقتی اسکن گرفتن چیزی جز حفره ندیدن وفلزی در کار نبود مثل همین عزیز ور چون اینها فقط بلدن حرف بزنن و ادعا کنن
دوست عزیز من خودم سالیان سال با او کا ام کار کردم کارش حفره یابیه و خیلی هم خوب حفره رو میزنه ولی اصلا بدرد فلزیابی نمیخوره و بدرد این کار نمیخوره و چون قیمتای بالایی دارن کسایی که اسیر تبلیغات میشن میرن میخرن و بعد مدتی نتیجه نمیگیرن خوب معلومه نبایدم بگیرن سر کسیم کلاه نذاشته این او کا ام .خودمون بدو بدو رفتیم خریدیم التماسمون نکردن که بریم بخریم . خواهشا دوستانی که در مواردی تجربه ای ندارن و فقط یه چیزایی شنیدن اظهار نظر نکنن چون این شنیده ها رو همه دارن میشنون

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

جمعه 6 دی1392 - 3:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

شایان جان کاملا موافقم
اکثر دوستان فکر میکنند آلمان هم مثل ایران و چین هستش؟دقیقا قابل تامل هش که بالاخره در صنعتی ترین کشور ذنیا یک ارگان حداقل وجود داره که بزنه دهن اینجور شرکتها رو صاف کنه و خیلی زودتر از اینها این شرک٭ها رو رسوا کنه
اگر غیر این باشه که دیگه آلمان آلمان نمیشه

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 6 دی1392 - 3:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
من کلا با حرف دوستان مخالفم من خودم دوسال با دستگاه او کا ام کار کردم خود سایت تبلیغ فلزیابی میکنه در مورد المانی بودنش هم شک دارم چاپ کردن یک هلوگرام با اسم ساخت آلمان و شماره دادن یک شرکت تو آلمان کار سختی نیست

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

جمعه 6 دی1392 - 4:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست خوبم من کلت اطلاعات فلزیابیم پایین هستش.ولی این اطمینان رو بهتون میدم که ساخت هولو گرام تقلبی جزو محالات هستش.بخاطر اینکه تکنولوژی پیچیده ای داره و اون شرکتهایی که میزنند اعتبار بین المللی دارند و خیلی کنترل میشن.
مثلا اگر کسی میتونست هئلوگرام جعل کنه دیگه کار اداره ثبت ایران زار بوو چون کل اصالت سندهای جدید بههمون هولوگرام هستش

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

جمعه 6 دی1392 - 4:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مانی جان من درک میکنم شما چی میگی . شما کی مگه او کا ام خریدی ؟.یه زمان تمام دستگاههای OKM او کا ام رو به نام فیوچر میشناختن و میگفتن تو امریکا تولید میشه که من حتی ادرس سایتهاشونو هنوزم دارم اینا همه بر میگرده به سال 83
82 - حتی روی دیسکهای جستجوش یو اس ا زده . خوب معلومه دستگاهی که المانیه و یو اس ا روش میزنه یعنی چی یعنی تقلب .تو سال 84 به بعد هم که برادران عزیز کا ایکس اس KXS اومدن نمونه تقلبیشو وارد بازار کردن و مردمو بیچاره کردن .پر فروش ترین مدل این دستگاه هم مدل روورسی و روور دولوکس بود که به خاطر فروش با لای این مدل همش از این تقلبی زدن که خود OKM برای جلوگیری از این کار اومد نمونه بلوتوث دارشو وارد بازار کرد و باز هم تقلبیش رو زدن و برای اینکه جلوی اینکارو بگیره به زبان فارسی تو سایت خودش بله به زبان فارسی تو سایت خودش نمونه اصلی و تقلبی دستگاه رو گذاشت و کلا دیگه شکل مدل روور دولوکسو تغییر داد .اینو هیچ وقت یادتون نره تمام دستگاهای ژئوتک و زمین شناسی برای فلزیابی ساخته نشدن .شما خودت داری میگی شرکت داره تبلیغ فلزیابی میکنه من یه سوال از شما دارم و از تمام کسانی که مدعی هستن در مورد OKM. تو ی تبلیغاتی که ما بصورت فارسی میخونیم در مورد اوکا ام در سرتا سر نت گفته شده که18 تا 25 متر عمق میزنه درسته . حتی بیشترین تعریف هم از سری ای اکس پی 4000 و 5000 هزار شده .حالا من یه سوالی دارم همین مدلای 4000 و 5000 یه سری پراب دارن که جداگانه میشه خرید و به این مدلها وصل کرد و باهاشون کار کرد درسته . مثل سوپر سنسور -لایو استریم و ..... حالا تو این پراپها یه پراپی هست به نام دی دی وی اگه توضیحاتشو بخونید میگه این یه فلزیابه و تا 2 متر بیشتر هم نمیتونید روش حساب کنید حالا این دستگاهی که میگید تا 25 متر میزنه برای فلز سازندش چرا اومده این پراپو براش به عنوان کمکی ساخته ؟؟؟؟ اونم برای فلزیابی خوب خودش علنا داره میگه فلزیابی این سیستم با این پراب 2 متره نه بیشتر پس 25 متر کجا بود .خوب اگه این سیستم 4000 یا 5000 فلزیابی هم میکنن پس این پراب نقشش چیه این وسط
دوست عزیز میدونی چرا سایت او کا ام OKM به زبان فارسی اصل و بدل سیستمشو گذاشته؟؟؟ چون بیشترین سیستمای جعلی این شرکت تو ایرانه و برادران KXS کا ایکس اس دارن تولید میکنن و متاسفانه بیشتر دستگاهای او کا امی که دست مردم ایران هست همشون جعلیه و ساخت خود این شرکت نیست من خودم الان یه نمونشو دارم

جمعه 6 دی1392 - 4:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
شایان جان من اسم دستگاهه رو بهتون میدم ..ولی دوس ندارم برین اونا رو ببینین و بعد از زندگی و دستگاه های تو دستتون بیذار بشین..
اول از هر کاری شما برین این مین یاب رو یه نگاه بندازین بعد بیاین حرف بزنین چون دوستم دقیقا یکی مثل این داره ..و خیلی خیلی هم از لورنز و دستگاه های 100 میلیونی بر تر هستش و قیمتش هم فقط 36 میلیون هست
avci xm1 این شما و اینم این فلزیاب برین خودتون در موردش تحقیق کنین ...این هم مینیاب هست و هم اینکه برای فلزات با ارزش بد جوری حساس هستش .خوش بگذره

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

جمعه 6 دی1392 - 5:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: amir reza , uyanik و 196 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure