انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 1 خرداد1403 - 10:37am

پاسخ به موضوع  [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی
 محصولات شرکت deeptech و rex بلغارستان 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
اینم یه عکس ازش....ولی من بیشتر دوس دارم یه ssp5100هم ارزونتر از لند کرافته هم اینکه تو عمق با این زیاد فرق نمیکنه و یه چیز دیگه که داره اینه من با یکی حرف زدم میگفت با تست زیر خاک میدیم و اصل اصل هم هست و خودتم تستش کن و میگفت با لوب 15 سانتی یه سکه رو تو 35 میزنه و 4 تا لوب هم دار 15و 35 و 45و 1در1...

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 2 دی1392 - 6:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

کنترل ریزپردازنده .
تعادل ماشین برای شرایط خاک .
سطح ویژوال سیگنال شاخص اشیاء فلزی .
دو رژیم از عمل : ALL METAL برای حداکثر عمق و DISC برای از بین بردن اشیاء مغناطیسی نامطلوب
کنترل سیگنال دیر است.
مقررات تبعیض .
تنظیم حساسیت .
کنترل سر و صدا لغو .
حذف خودکار از نفوذ میدان مغناطیسی زمین است.
صفحه نمایش نور .
ساخت و ساز 12V / 2.2 باتری آه، ارائه 15-18 ساعت کار مداوم بسته به قدرت صوتی انتخاب شده و نوع سیم پیچ ( جدول ) .
ظرفیت نمایش باتری ذخیره سازی در حین کار.
شارژر خودرو 220V ( 12V و 110V اختیاری).
روش سریع و آسان به همه گزینه ها .
بسیار آسان به پیکربندی و استفاده کنید

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 2 دی1392 - 6:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
haloo نوشته است:
سید جواد عزیز من بنا به دلایلی لند کرافت نگرفتم ...1 تو هر تستی که ازش گرفت با این فلزیاب تو هوا بود تو زمین رو اصلا با هاش تست نمیکنن....2 منوش هم خیلی سخت تر از لورنز میباشه..3 وگا 11 میلیون هستش ولی لند کرافت رو 12 میدن...یه مدل دیگه هم داره از این شرکت که اسمش REX Relicscan و محصول 2010 هستش...اینم مشحصاتش
- metal object 10 x 10cm………………………………………………………190 cm. (6,3′)
- 25 x 25cm…………………………………………………………………………280 cm. (9,3′)
- 50 x 50cm…………………………………………………………………………3,60 m. (12′)
- 1 x 1m. ……………………………………………………………………………..4,80 m. (16′)
- Maximum depth for a very big metal object ……………………..up to 6,5 m. - up to 21,6′

نظرت محترمه برادر،
ولی رفقایی که داشتن این فلزیاب رو میگن تو خاک هم خوب میزنه تازه جایی که هدف واقعی وجود داشته باشه تجربه ثابت کرده دستگاه با قدرت بیشتری میزنه
وگا رو نمیدونم عملکردش چطوره فکر هم نکنم کسی هم تستش کرده باشه در مورد قیمتش هم میتونید با اون بنده خدا چونه بزنید کمتر بگیرید

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

دوشنبه 2 دی1392 - 9:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سید جواد عزیز ..ولی بنظرم ssp5100بهتر از همه جواب بده

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 2 دی1392 - 1:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
سید جواد عزیز ..ولی بنظرم ssp5100بهتر از همه جواب بده

ببین داداش من به یک چیزی معتقدم اونم اینکه آدم هیچ وقت نباید تجربه ی دیگران بشه آخه اینی که میگی هیچ کس تا الان استفاده نکرده باز لندکرافت رو چهار نفر میشناسن
حقیقتا دنبال یک دستگاهی هستم تو رنج قیمت 10 تا 12 تومن - پالسی باشه چون تصویری ها رو یه پول قبول ندارم - عمق زنیش تو مایه های همین لندکرافت باشه - ثبات هم داشته باشه اگر تنظیم دستی داشته باشه که دیگه معرکه ست حالا شکل و شمایل نداشته باشه اصلا مهم نیست برای خودم هم نمیخوام یکی از دوستان میخواد بخره اپراتور واقعا واقعا حرفه ای هم هست از یه دستگاه های آشغالی کار کشید که به هرکی بگی باور نمیکنه (خلاصه کلام یک ناشی نمیخواد وسیله رو دست بگیره) خودش لورنز رو قبول داره ولی نمیخواد تا اون حد هزینه کنه خواهشا دوستانی که با دستگاه های مختلف آشنایی دارن بسم الله...
دوتا سوال دیگه هم در مورد لندکرافت دارم:
1- عملکرد دستگاه تو زمین مرطوب چطوره؟
2- متراژ رو هم نشون میده؟
سپاس

سه شنبه 3 دی1392 - 4:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سید جواد عزیز این عکس که بالا فرستادم مال ssp5100نیست ..یه مدل دیگه از لند کرافت هست مثل همون وگا....
و این 5100قیمتش 9ونیم هستش و من به فروشنده گفتم با یک شرط میخوام این رو بگیرم یک اصل باشه
2خودمم تستش میکنم ..یعنی خودم میرم یه جایی یه گودال 40 سانتی میکنم و یه سکه رو با لوب 15 سانتی باید بزنه ..اینم قبول کرد..
بعدشم در مورد لند کرافت من بخدا قبل از تو میخواستم بگیرم و انقد تحقیق کردم و از این و اون برسیدم که بشیمون شدم ..
یا واقعا اونا نمیدونن از کارش یا واقعا یه مشکلی هست از 4 نفر 3 تا ناراضی بودن ......

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 3 دی1392 - 4:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
سید جواد عزیز این عکس که بالا فرستادم مال ssp5100نیست ..یه مدل دیگه از لند کرافت هست مثل همون وگا....
و این 5100قیمتش 9ونیم هستش و من به فروشنده گفتم با یک شرط میخوام این رو بگیرم یک اصل باشه
2خودمم تستش میکنم ..یعنی خودم میرم یه جایی یه گودال 40 سانتی میکنم و یه سکه رو با لوب 15 سانتی باید بزنه ..اینم قبول کرد..
بعدشم در مورد لند کرافت من بخدا قبل از تو میخواستم بگیرم و انقد تحقیق کردم و از این و اون برسیدم که بشیمون شدم ..
یا واقعا اونا نمیدونن از کارش یا واقعا یه مشکلی هست از 4 نفر 3 تا ناراضی بودن ......

درود برتو داداش من یک چیزی بگم بعنوان تجربه شخصی، ببین من تو اپراتوری دستگاه اصلا تجربه ای ندارم هیچ ادعایی هم ندارم واقعیتش هم همینه اما این دوست من که تو پست قبلی در موردش صحبت کردم از یک دستگاهی مثل گلدن اسکور پیون که مال شرکت تیوا هست اونچنان کار میکشه که فکر میکنی بهترین پالسی جهان تو دستشه میدونی چرا؟ فقط و فقط و فقط تجربه
این میگه
1 - دستگاه بردش خوب باشه نمیگم 20 متر بزنه نه یک هدف خیلی خیلی بزرگ رو مثلا تا 6 الی 7 متر بزنه
2- ثبات داشته باشه هردقیقه تنظیمش بهم نخوره که اعصاب اپراتور رو خراب کنه تفکیک هم نمیخواد همین که فلزات آهنی رو از غیر آهنی جدا میکنه کافیه من باهاش غوغا میکنم حضرت عباسی هم راست میگه و واقعا هم این کار رو میکنه آقا یک جا رو این اومد با همین گلدن اسکور پیون زد گفت اینجا هیچی نداره تخلیه شده ست وقتتون رو نگیرید طرف گفت نه سند داره هزار درصد و از این حرفا خلاصه چندین میلیون هزینه کردن رفتن پایین تونل زدن نقد زدن دیگه چی بگم سوراخ سوراخ دریغ از یه قوطی کنسرو :D
یک جا دیگه یه سنگ بود بزرگ همه میگفتن غول سنگه باز با همین گلدن اسکور پیون که هیچ کس قبولش نداره گفت این سنگ داخلش سیلیس داره هیچی توش نیست در حالی هر دستگاهی میرفت میگفت داخلش طلا داره آخر هم با بدبختی سنگو خورد کردن دیدن بله سنگ طبیعیه داخلش سیلیس داره....
وقتتو نگیرم داداش اپراتور خیلی مهمه با این شرایط لندکرافت خوب بنظر میرسه حالا این دوست ما هم اگر بخواد بگیره خودش تست میکنه حتما
البته اگر گزینه بهتر پیدا بشه والا من یکی هیچ تعصبی رو هیچ برندی ندارم من میخوام بهش پیشنهاد بدم همین.
سپاس :)

سه شنبه 3 دی1392 - 8:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.
من چند وقتی با لند کرافت دارم کار می کنم خیلی هم خوب جواب میده.
این دوستمون haloo معلوم نیست چکار می کنه جدی نگیرید.همه رو گیج کرده.
سپاس فراوان

سه شنبه 3 دی1392 - 11:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جوادیان عزیز من دوس ندارم 12 میلیون بدم نقطه زن یه دستگاه میگیرم 6 تومن و بوز هر چی ..جی بی اکس و لورنز رو میزنم ..ئر مورد فلزیاب ها فقط باید ابراتور باشی تا بتونی از دستگاه کار بکشی....
حالا تا یه چند وقت دیگه ببینم میتونم این دو مدل دستگاه رو گیر بیارم ...اگه تونستم گیرشون بیارم میام اینجا و بهتون اسمشون رو میگم و اگه نتونستم دیگه بذارین به حساب خاطره ها .این دو قلزیاب رو که میگم نه به سنگ اهن حساس هستن و نه اینکه بی ثبات باشن.....در ضمن یکیشون انگشتر رو تو عمق 60 و یکی دیگشون تو 70 سنس میکنه...

نه در آنچه مینگری

سه شنبه 3 دی1392 - 11:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

haloo نوشته است:
جوادیان عزیز من دوس ندارم 12 میلیون بدم نقطه زن یه دستگاه میگیرم 6 تومن و بوز هر چی ..جی بی اکس و لورنز رو میزنم ..ئر مورد فلزیاب ها فقط باید ابراتور باشی تا بتونی از دستگاه کار بکشی....
حالا تا یه چند وقت دیگه ببینم میتونم این دو مدل دستگاه رو گیر بیارم ...اگه تونستم گیرشون بیارم میام اینجا و بهتون اسمشون رو میگم و اگه نتونستم دیگه بذارین به حساب خاطره ها .این دو قلزیاب رو که میگم نه به سنگ اهن حساس هستن و نه اینکه بی ثبات باشن.....در ضمن یکیشون انگشتر رو تو عمق 60 و یکی دیگشون تو 70 سنس میکنه...

داداش اگر پیدا کردی به من هم یک اطلاع بده اگر هم برات مقدوره اسمش رو برای من هم بفرست
الان این یک هفته ای که در مورد دستگاه ها اطلاعات جمع میکنم خیلی خوب بوده سپاس :)

چهارشنبه 4 دی1392 - 6:03am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 123 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure