انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 12:54pm

پاسخ به موضوع  [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8
 محصولات شرکت deeptech و rex بلغارستان 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
اين عمق 2 متري كه فرمايش ميكنيد ، بستگي به اندازه فلز و دفينه و ميزان ميدان مغناطيسي و پراكندگي ذارت در اطراف دفينه هم داره ها ، اگر فلزاب شما يك فلز 15 در15 جديد رو در زير خاك تا عمق 1/5 متري بخوبي بزنه مطمئن باشيد دفينه اي با اندازه 8 الي 10 سانتي كه مدت چند صد سال دفن شده باشه و به اندازه كافي به دورش ذرات و ميدان مغناطيسي و آلودگي داشته باشه رو تا عمق 2 متر الي 2/20 شايد هم مقداري بيشتر بايد بزنه ؛
دوستان در عمق 1/5 متري با نقطه زني فلز 5 در 8 سانتي متري رو از دل خاك كشف كرده و بيرون كشيدن در صورتي كه نقطه زن همين فلز رو روي هوا در 90 سانتي تقريباً ميتونست بزنه ! پيش خودتون حساب كنيد

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 7 دی1392 - 4:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب شایان.
دی دی وی برای پاکساری جای است که شما می خواهید اسکن بگیرید. شما با هر اسکنری کار کنید به یه قلز یاب معمولی نیاز دارید تا داخل خاک یا چاله رو بررسی کنید.
سایت شرکت سازنده رو بررسی بفرمایید. دستگاه های این شرکت جیو فزیکال نیستند. فلزیاب های هسنتد که عمق خیلی زیادی را می زنند.

یکشنبه 7 دی1392 - 1:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

@-) @-) @-)
موفق باشید برادر من
من دیگه تو این زمینه هیچ اظهار نظری نمیکنم
چیزاییکه باید گفته میشد گفته شدن
بیشتر از این دیگه ادمارو اشباح میکنه و نتیجه عکس میگیرن
زمان همیشه گذشته و هنوزم داره میگذره
یا حق

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

یکشنبه 7 دی1392 - 1:15am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

متاسفانه دوستان به عنوان تاپیک ها دقت نمی کنن. میای توی تاپیک و 8صفحه میخونی و فقط دو صفحه اول با عنوان اصلی ارتباط داره .بعضی از حضرات حالا نمیدونم سهوا یا عمدا یه پستی میزنن که بحث رو به بیراهه می کشونه. و همون قضیه "خشت اول گرنهد معمار کج تا ثریا میرود دیوار کج " پیش میاد
لطفا رعایت کنید

شنبه 16 خرداد1393 - 12:19am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: digger land
سلام. تابستون سال 1390بارفیقم رفتم صوفیه وسواحل زیبای وارنا اون موقع اصلا فکرم توی فلزیاب نبود الان که فکرشو میکنم به خودم میگم ای کاش باخودم یه دستگاه فلزیاب میاوردم ....

توماس ادیسون : نود و هشت درصد موفقیتها عرق روی پیشانی است و تنها دو درصد الهام از درون است.

شنبه 17 خرداد1393 - 1:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 75 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: arta1987 و 170 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure