انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 5:24am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23  بعدی
 یک فلزیاب با برد 4 متر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kahyal نوشته است:
این هم آخر کار ما...
حمید جان این آخر کار امثال ماست! جای تشکر...
این رادار نیست این ساده ترین چیزی بود که فرستادم البته آخریش...

دوست عزیز این مدار با شکلهای مختلف اینجا کار شده و نتیجه ای نداشته پس حق بده دوستان یکم بد بین باشن ...
شما هم برای اثبات توانائیتون یک تاپیک جدید باز کنید و از طرحتون دفاع کنین و دوستانی که نیاز به را هنمائی دارن رو راهنمائی کنین و انشااله در آخر ثابت کنید که این مدار با قبلیا متفاوته ...
پیشاپیش از شما دوست عزیز سپاسگزاریم انشااله با اثبات کارائیهائی از مدار که فرمودین به همه ثابت میکنین که نیتتون خیر بوده و طبیعتا همه سپاسگزار خواهند بود ...
موفق باشید .
یا حق.

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
آقای موسوی ! کدوم موسوی؟

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نه استاد حميد نقل اين حرفها نيست ديگه اومدن به سايت كاره هر روز و هرشبم بود محاله رمز رو اشتباه وارد كنم مشگل جاى ديگست و كشش نميدم فقط اينكه آبروم حفظ شد خدارو شاكرم

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:59pm
مدیر کل
مدیر کل

ببخشید جناب kahyal فراموش کردم از شما تشکر کنم! از اینکه بعد از کلی داستان سازی و جنگ و دعوا و به راه انداختن این داستان جدید با جناب آرش ؛ بالاخره یک مدار قرار دادین که اون هم ورژن دیگری از 12 رگولاتور هست که ما اصلا خاطرات خوبی ازش نداریم و تا حالا 2 تاپیک با تعداد زیادی صفحه با این مدار به بن بست و دعوا کشید ؛ خیلی ممنون و متشکر هستیم! ایشالا این بار طلسم این مدار افسانه ای بدستان توانای شما استاد عزیز باز بشه! :ymhug: :D

آرش جان این وسط واقعا من نمیدونم مشکل ایدی شما چیه که قوز بالاقوز شده! فکر کنم این هم از سر نحصی مدار 12 رگولاتور باشه! :D بهرحال من رمز جدید برای ایدی قبلی شما گذاشتم و به همین آیدیتون هم اطلاع دادم. واقعا هیچ دلیلی دیگه نیست که شما با ایدی اصلی نتونین بیاین! چون با ایدی جدید که دارین پست میزنین هر چند کاملا توام با سوءظن های پی در پی هست! پس چه دلیلی داره از طرف مدیریت انجمن مشکلی برای ایدی قبلی شما وجود داشته باشه؟! مدار هم که خوشبختانه فاش شد! پس دیگه نباید شک و حرف و حدیث بیموردی باقی مونده باشه.

دوشنبه 5 اسفند1392 - 11:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

من بیش از صدتا از این مدار رو فروختم توی خیابون جمهوری و تو پاساژ دانشکده کرج...
از بابت کارکردش شک نکنید دوستان هم هر مشکلی داشتن جواب میدم.
در ضمن تفکیک طلاش خیلی دقیقه

دوشنبه 5 اسفند1392 - 11:11pm
مدیر کل
مدیر کل

باز دم شما گرم که همین اول کار مشخص کردین فروشنده هستین! :D

دوشنبه 5 اسفند1392 - 11:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سازنده و فروشنده درست مثل "خود شما"
برای بدست آوردن باید بخشید...

دوشنبه 5 اسفند1392 - 11:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب مهندس حميد
من ناصرم
X(
مگه من چه هيزم تري به شما ودوستان در اينجا فروختم كه پشت سرم اين حرفها رو ميزنين
مگر جز اين بوده كه سعي كردم دوستان رو راهنمايي كنم
در اكثر مدارات كه ساختم دوستان رو راهنمايي و تشويق كردم
ميتونم اين رو علني بگم كه عامل اينكه اين مدار ها رو دوستان ميسازند از 12 رگولاتور گرفته تا sx500و اين مگنومتر باعثش منم
مگه به دوستان از طرف اساتيد كم راهنمايي در اين زمينه ها شده
حالا حساب كن اگه مدار رو نميزاشتم وراهنمايي نميكردم الان نه 12 رگولاتوري در كار بود نهsxونه اين مگنومتر B-)
فكر ميكنم اين مدارها خيلي از brn و چنس و توباكس براي چويندگان عزيز مهم بود كه خودم هم يكي از اون جويندگان هستم :)) =))
خوبه كه هر كي زحمت ميكشه بايد اينطوري ازش تقدير بشه :-s :D

دوشنبه 5 اسفند1392 - 11:27pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز لطفا احترام خودتون رو داشته باشین و از حد خودتون تجاوز نکنین. هر مطلبی هم بود فکر کنم دیگه با گذاشتن مدار شما بالاخره مشخص شد! بنده هم تا به الان مطلقا هیچ مداری بکسی نفروختم! میتونین از تک تک دوستان هم پرس و جو کنین. تنها فعالیت من برای فروشگاه این انجمن تا این لحظه فقط طراحی یک ردیاب بوده که اون هم توسط اقا مجتبی داره ساخته و فروخته میشه. در خصوص مدارات دیگه نظیر چنس و توباکس ساشو هم ملاحظه میکنین که روی هر کدومش چندین ماه زحمت کشیدم و کامل هم در اختیار دوستان گذاشتم. ریالی هم از این کارها و صد ها جواب سوال فنی دادن در این انجمن نصیب من نشده. خواهشا بیشتر در انجمن بگردین و مطالعه کنین متوجه میشین.
بله شعار شما درسته! با این تفاوت که بنده مثل امثال شما مداری نذاشتم که نصفه باشه و نصف دیگش رو برای فروش بذارم! هر وقت شما مدار کاملتون رو گذاشتین جای حرف نداره. اما طبیعیه که هدف شما این هست مدار ساده انالوگ رو بذارین و اگر کسی خوشش اومد بیاد نوع دیجیتالش رو هم از خودتون بخره! این هم یک مدل کاسبی هست که ما شبیهش رو زیاد دیدیم! ;) دوستان هم خودشون عقل و چشم دارن متوجه میشن. والا ما تا حالا از این مدل کارها نکردیم اگر میخواستیم بکنیم که زمان کافی برای انجامش وجود داشت! :D
بهرحال مشکلی نیست همین مدار آنالوگ هم اگر کسی ازش جواب گرفت من به نوبه خودم از شما ممنونم.

دوشنبه 5 اسفند1392 - 11:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

arash99 نوشته است:
نه استاد حميد نقل اين حرفها نيست ديگه اومدن به سايت كاره هر روز و هرشبم بود محاله رمز رو اشتباه وارد كنم مشگل جاى ديگست و كشش نميدم فقط اينكه آبروم حفظ شد خدارو شاكرم

من هم چند روز پیش همین مشکل رو پیدا کردم و مجبور شدم رمز جدید درخواست بدم .بعد فهمیدم که دکمه caps lockفعال بوده و رمز با حروف درشت نوشته میشده ،شاید مشکل تو هم همین بوده که نمیتونستی وارد بشی

دوشنبه 5 اسفند1392 - 11:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 138 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure