انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت1403 - 3:15am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23  بعدی
 یک فلزیاب با برد 4 متر 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام استاد حميد در رابطه با اسم كاربرى قبلى ممنون اما همچنان با اين اين اررور مواجح ميشم
(شما بيش از حد مجاز اكانت خود را وارد كرديد بايد از اين پس هم نام كاربرى هم رمز عبور به سوال هم جواب بديد/اسم ماههاى سال) پس شما خودتون بريد داخل و فايل رو با اجازه كايال جان آپ كن براى بچه ها/در رابطه با عذرخواهى هم حرفى ندارم ولى اگه با رمز و اسم شريف آرش رفتيد داخل يه سرى به همه فايل خصوصى هام بنداز چون هرچى بوده تعريف تمجيد بوده از اساتيد/ در رابطه با دنبال اينكه دنبال هركسى دويدم هم بايد عرض كنم كه به خاطر دوستان بود بلكن كمكى باشه به دوستان بنده قبلا عرض كردم رشته دانشگاهى بنده مديريت صنعتى هستش و از الكترونيك چهل پنجاه درصد آگاهى دارم و مثل شما استاد نيستم كه مدارات رو دقيق موشكافى كنم اما از الكترونيك فقط عاشق نيكش شدم و بس /و درآخر بايد عرض كنم باشه اگه شما و مخصوصا مجتبى جان كه تسليت من رو پذيرا باشن به خاطر مادرمحترمشان كه خودمم دوسال پيش دردشو كشيدم و شفاء پدرشون رو از خدا خواهانم كه اگه امركنيد ديگه مزاحم وقت شريفتون نميشم

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
آرش جان تابحال از نزدیک زیارتت نکردم اما بقول قدیمیا که میگن مشت نشان خروار است مطمنم که از بچه های نیک روزگاری ازت ممنونم که واقعیت رو به همون شکلی که دیده بودی بیان کردی این شماره تلفن منه ********* و شبها از ساعت 10 تا 12 جوابگوی دوستانم (البته از فردا شب)
موفق باشی دوست من...
مجتبی هستم : شماره تلفن رو از نظر امنیتی حذف کردم ضمنا این انجمن هم مانند خیلی از انجمنها شماره تلفن و ایمیل خلاف مقررات هست لطفا رعایت شود .

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:25pm
مدیر کل
مدیر کل

آرش جان واقعا حال شما خوبه؟! :D عزیز من اگر شما بیشتر از 5 بار رمزتون رو اشتباه بزنین این سیستم که برای مقابله با هک در خود انجمن وجود داره فعال میشه و در اکثر انجمنها هم چیز مشابه این هست! حالا یعنی سوال اینکه ماه چندم سال اسمش چیه اینقدر مشکل بود که شما پشت در گیر کردین؟! :D رمزی که به شما دادم رو مجدد هم گذاشتم نباید مشکلی داشته باشین.
بنده هم عرض کردم دسترسی اونطوری ندارم! فایل هم که دقت کرده باشین خود ایشون الان گذاشتن و رمزش رو هم دادن. پس فکر نمیکنم دیگه بحث الکی بخوایم در این مورد داشته باشیم!
متاسفانه شما میای درستش کنی بدتر خرابش میکنی! عزیز من در مورد خصوصی بارها توضیح دادم. شما اگر قرار باشه به این صورت در مورد بنده و این انجمن فکر کنی به خداوندی خدا راضی نیستم دیگه بیای اینجا! چون اینطور که من تشخیص دادم امثال شما حکایت دوستان نادانی هستن که با اینکه هیچ قصد و غرضی ندارن اما از روی نادانی و ناآگاهی لطمه وارد میکنن!!! امیدوارم از حرف بنده هم ناراحت نشده باشین. این نظر بنده بر اساس مدت زیادی هست که شما رو در انجمن میشناسم. اصولا ما با خیلی از آدمهای سودجو و مشکلساز و رقیب و دشمن و ... تا حالا توی انجمن راه اومدیم و به این راحتی هم باهاشون برخورد بدی نکردیم. نمیدونم چی در ذهن شما وجود داره که باید فکر کنین سر یک ارسال فایل در خصوصی که به خدا من روحم ازش خبر نداشته کسی از جانب انجمن با ایدی شما کاری انجام داده باشه! ناراحتی من از شما بخاطر همین قضاوتهای نابجا و شتابزده هست که برای بار چندم و این بار امروز گریبان بنده رو ظاهرا گرفتین!!! حالا توقع دارین بنده ناراحت نباشم؟ مگه من کم اینجا زحمت میکشم؟ فکر میکنین چقدر پول میگیرم؟ همین کارای عادی که توی انجمن کردم و سود و نفع شخصی هم ازش نبردم و الان باید حرف و حدیث هم بشنوم ؛ اگر مثل خیلیا فقط یک وبلاگ درست میکردم و چند تا مدار خوب ردیف میکردم هم ده ها برابر سود برای بنده داشت و هم حرف و حدیثی در کار نبود! خب چرا من به اون مسیر نرفتم؟ توانش رو نداشتم؟ بابا شما رو بخدا یک ذره انصاف داشته باشین. من واقعا دیگه از این جوی که دوست و دشمن دست به دست هم دادن و ایجاد کردن خسته شدم!

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت

این محتویات پوشه ای هست که آقای کایال گذاشتن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:33pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
عجب این همه جنجال برای این مدار بود؟؟؟؟ =)) فکر کردم با رادار زالسون مواجه میشیم =))

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:38pm
مدیر کل
مدیر کل

بله باز هم ورژن دیگری از 12 رگولاتور این بار ظاهرا با 3 رگولاتور! فقط خدا میدونه سر این مدار و مشتقاتش چقدر توسط جناب ناصر و دیگران ما در این انجمن اذیت شدیم و دوستان هم متضرر شدن و آخرش هم نتیجه مشخصی حاصل نشد!
بگذریم بهرحال بنظر میرسه این مدار لااقل فیبرش کمی بهتر هست. اما جزئیاتی روی فیبر ذکر نشده که سبب میشه همه دوستان نتونن به راحتی بسازنش. حالا کاراییش بماند. جناب کرمی ظاهرا آشنایی بیشتری با این مدار دارن و میتونن توضیح بدن. در هر صورت بهتره همه فایلها در تاپیک جدیدی گذاشته بشه و جزئیات لازم جهت ساخت ذکر بشه تا برای همه قابل ساخت باشه. بنده در مورد کاراییش و نتیجه نهاییش هم هیچ نظری ندارم چون ما حرفی بزنیم ظاهرا بعضیها تصور میکنن ما خواستیم از یک دستگاه خارق العاده محرومشون کنیم بلکه سودی گیر ما بیاد!!!

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
این هم آخر کار ما...
حمید جان این آخر کار امثال ماست! جای تشکر...
این رادار نیست این ساده ترین چیزی بود که فرستادم البته آخریش...

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
آرش جان واقعا حال شما خوبه؟! :D عزیز من اگر شما بیشتر از 5 بار رمزتون رو اشتباه بزنین این سیستم که برای مقابله با هک در خود انجمن وجود داره فعال میشه و در اکثر انجمنها هم چیز مشابه این هست! حالا یعنی سوال اینکه ماه چندم سال اسمش چیه اینقدر مشکل بود که شما پشت در گیر کردین؟! :D رمزی که به شما دادم رو مجدد هم گذاشتم نباید مشکلی داشته باشین.
بنده هم عرض کردم دسترسی اونطوری ندارم! فایل هم که دقت کرده باشین خود ایشون الان گذاشتن و رمزش رو هم دادن. پس فکر نمیکنم دیگه بحث الکی بخوایم در این مورد داشته باشیم!
متاسفانه شما میای درستش کنی بدتر خرابش میکنی! عزیز من در مورد خصوصی بارها توضیح دادم. شما اگر قرار باشه به این صورت در مورد بنده و این انجمن فکر کنی به خداوندی خدا راضی نیستم دیگه بیای اینجا! چون اینطور که من تشخیص دادم امثال شما حکایت دوستان نادانی هستن که با اینکه هیچ قصد و غرضی ندارن اما از روی نادانی و ناآگاهی لطمه وارد میکنن!!! امیدوارم از حرف بنده هم ناراحت نشده باشین. این نظر بنده بر اساس مدت زیادی هست که شما رو در انجمن میشناسم. اصولا ما با خیلی از آدمهای سودجو و مشکلساز و رقیب و دشمن و ... تا حالا توی انجمن راه اومدیم و به این راحتی هم باهاشون برخورد بدی نکردیم. نمیدونم چی در ذهن شما وجود داره که باید فکر کنین سر یک ارسال فایل در خصوصی که به خدا من روحم ازش خبر نداشته کسی از جانب انجمن با ایدی شما کاری انجام داده باشه! ناراحتی من از شما بخاطر همین قضاوتهای نابجا و شتابزده هست که برای بار چندم و این بار امروز گریبان بنده رو ظاهرا گرفتین!!! حالا توقع دارین بنده ناراحت نباشم؟ مگه من کم اینجا زحمت میکشم؟ فکر میکنین چقدر پول میگیرم؟ همین کارای عادی که توی انجمن کردم و سود و نفع شخصی هم ازش نبردم و الان باید حرف و حدیث هم بشنوم ؛ اگر مثل خیلیا فقط یک وبلاگ درست میکردم و چند تا مدار خوب ردیف میکردم هم ده ها برابر سود برای بنده داشت و هم حرف و حدیثی در کار نبود! خب چرا من به اون مسیر نرفتم؟ توانش رو نداشتم؟ بابا شما رو بخدا یک ذره انصاف داشته باشین. من واقعا دیگه از این جوی که دوست و دشمن دست به دست هم دادن و ایجاد کردن خسته شدم!

مهندس عزیز خسته نباشی !
دوست خوب من زحمات شما بر هیچکس پوشیده نیست و در این مدت همه از نیت خیر شما خبر دار شدن ... نگران مسائل مختصر و جزئی که گاها پیش میاد نباش استاد ... همینو میدونم بچه هائی که اینجا فعال هستن یکی از دلایل اصلی فعالیتشون علاقه ی قلبی به مرام و منش شما و مجتبای عزیزه ... بنده شخصا هر بار گیری داشتم و از شما کمک خواستم بدون هیچ چشمداشتی راهنمائیهای ارزشمندی کردید که قابل جبران نیست ...
زنده و پاینده باشی ...
یا حق.

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:48pm
مدیر سایت
مدیر سایت

kahyal نوشته است:
این هم آخر کار ما...

از اولش تابلو بود آخرش به قهر ختم میشه
خسته نباشی :ymapplause:

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kahyal نوشته است:
این هم آخر کار ما...

خوب دوست عزيز اينو كه قبل از شما ميدونستيم :D
آقاي موسوي ميگفت درستش كردم وبراي آهنرباي 2 سانتي 1.5 متر جواب ميده
حالا ما روي اسكن تصويريش هم كار كرده ايم
فكر ميكردم يك مگنومتر درست حسابيه :((

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:52pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 170 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure