انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 2:57pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23  بعدی
 یک فلزیاب با برد 4 متر 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

جناب arash99 بنده تمام آیپی های شما رو با آی پی های آرش خودمون مطابقت دادم و هیچ یک تطبیقی نداشت! بنابراین اگر واقعا شما همون آرش هستین باید در سریعترین زمان ممکن ثابت کنین و از اقا مجتبی هم خواهش میکنم از طریق تماس تلفنی اگر امکانش رو دارن تایید بگیرن.
هیچ دلیلی نداره ایدی شما به مشکل بخوره. حالا چند حالت وجود داره. یا رمزتون رو اشتباه میزنین ؛ یا باید ما ایدی شما رو بسته باشیم که نبستیم و دلیلی هم نداره! و یا هک شدین که در این صورت هم پیگیری میکنم که اگر چنین چیزی باشه از چه طریقی بوده و ایا با اون فایل ارتباطی داشته یا نه! حالت آخر هم این هست که شما همون آرش نیستین و آی پی هاتون فعلا اینطور نشون میده که در اینصورت باید دید شما چه کسی هستین و هدف شما چیه!!!
بهرحال در مورد خصوصی هم توضیح لازم رو دادم و عرض کردم مطمئن باشین اگر کسی هم میتونست دسترسی داشته باشه و وارد به چنین کاری باشه فقط شخص بنده هستم! در واقع طرف حساب شما در این مورد بخصوص در این انجمن هیچکسی جز بنده نمیتونه باشه!
باز هم عرض میکنم بنده خودم یکی از بزرگترین مشتاقان مدار کارا توی این انجمن هستم و فکر میکنم بیشترین کار رو هم بصورت تلاش عام المنفعه تا این لحظه انجام دادم. پس هیچ دلیلی برای اینکه از طرف بنده بخواد از چنین مساله ای که بنفع دیگران باشه جلوگیری بشه وجود نداره. ولی متاسفانه تا به الان چیزی که ما دیدیم فقط هیاهو و جنجال بیخودی بوده و افرادی که هرازگاهی پیدا میشن و ادعاهایی میکنن و بقول معروف فقط شلوغش میکنن و آخرش هم چیز خاصی مطرح نمیشه و عده ای رو علاف میکنه و یک سری پست اضافی و غیر مفید و بچه هایی که بدنبال این افراد راه میفتن ... آخرش هم هیچی! حالا قضاوت با خود دوستان.
مساله دیگری که برای من جای سوال داره این هست چرا شخصی که مدعی داشتن یک مدار خوب بوده و قولش رو هم داده میاد و این مدار رو بصورت خصوصی برای یک کاربر دیگه میفرسته؟! اگر این مطلب واقعیت داشته علتش چی میتونه باشه؟! واقعا ما در مورد این داستان با نکات عجیب و غریبی مواجه شدیم که اصلا عادی نیست! یک مدار گذاشتن توی یک انجمن که این حرفا رو نداره. خیلیا اومدن مداری رو گذاشتن روش بحث و کار هم شده و این خیمه شب بازیها رو هم نداشتیم! مداراتی هم که بنده گذاشتم خیلی شسته و رفته و بدون حاشیه و شلوغ بازی و بصورتی بودن که واقعا از همون لحظه میشده شروع به ساخت مدار کرد! اما این مدل مطرح کردن مدار بیشتر شبیه نمایش هست تا یک کار واقعی!
بهرحال من منتظر هستم که این قضیه مشخص بشه و زیر و زبر این داستان روشن بشه. چون اگر من رو شناخته باشین میدونیم حرفی ببینم که به من مربوط باشه در هر زمینه ای هم که باشه بی پاسخ نمیذارم و واقعیت هم بالاخره روشن خواهد شد.

دوشنبه 5 اسفند1392 - 6:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یعنی دوستان فک میکنن واقعا همچین مداری وجود داره و قراره گذاشته بشه ؟! :))
من بعید میدونم چون اگه همچین چیزی بود تا حالا با این همه داستان واسه رو کم کنی امثال بنده هم بود گذاشته میشد تا لا اقل اینهمه صفات نا جور بین دوستان رد و بدل نشه...
در کل امید وارم این موضوع هم مثل موضوعات مشابه فقط با نیت آشفتگی جو صمیمانه انجمن که بحق زبانزد هست نباشه ...
یا حق.

دوشنبه 5 اسفند1392 - 7:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون استاد حميد ولى دينن و شرفا قرانن و ناموسا اسم كاربرى بنده اصلا و به هيچ وجه ممكن دست كسى نبوده و نيست اما چطور ميشه يدفعه اسم بنده بد در بره درصورتيكه بنده روحم از ماجرا خبر نداره آقاى كايال هم قرار شد بعد از من براى شما فايل رو بزاره اما واقعا از موقعى كه اين بلا سرمن بدبخت اومد علاقم به انجمن كمرنگتر شد هرچند خيلى پسته اون شخصى كه بخواد اين نامردى رو درحق من و انجمن بكنه چه هكرباشه كه خودم دوسال جرخوردم حك يادگرفتم از حك چت روم گرفته تا سايت به صورت نفوذ و چه اينكار كار مديريت باشه هرچند مديريت خوبى داريم ولى وجدانا مديريت روشن كنه اين قضيه رو تا مديون كسى نباشم ازجمله استاد كايال و اگه اسم كاربرى آرش 05550 بنده فعال بشه با اجازه كايال فايل رو بزارم تا استفاده بشه

دوشنبه 5 اسفند1392 - 7:11pm
مدیر کل
مدیر کل

بله مهندس ایشون خود ارش 05550 هستند الان تلفنی پیگیر شدم موفق باشید

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 5 اسفند1392 - 7:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
خب خدارو شکر تا اینجا قضیه حل شد اقا ارش شما هم نیتتون مشخص شد که انسان خوبی هستید اق حمید هم تقصیر ندارن احتمالا هک شده بودی چون یبار هم من با ایدی mahdi8866 که تازه انجمن راه افتاده بود میومدم بعد مدتی هر کاری کردم وارد نشد و همین ایدی رو ساختم
یک سئوال دارم قبل اینکه از جناب کهیال اجازه بگیری و فایل رو بذاری حداقل مدار رو که خودت دیدی واقعا این مدار خوبه و اصلا این مدار در انجمنهای دیگه بودن ویا از یه فلزیاب نقشه اش بدست اومده؟

دوشنبه 5 اسفند1392 - 7:22pm
مدیر کل
مدیر کل

آرش عزیز بنده الان از طریق آقا مجتبی پیگیری کردم ایشون بصورت تلفنی تایید گرفتن که شما همون آرش هستین! حالا آی پی چرا فرق میکنه احتمالا به نت شما بستگی داره! بهرصورت بنده رمز جدیدی به شما دادم میتونین با ایدی قبلی الان تشریف بیارین تا تکلیف این قضیه روشن بشه.
ولی من اینجا از شما یک گلگی اساسی هم دارم که فکر میکنم قبلا هم مطرح کرده بودم. هر ازگاهی کسی در این انجمن تشریف میاره و ادعای داشتن مداری میکنه که شاید اکثر بچه ها تشخیص میدن قضیه به اون شکلی که گفته میشه و ادعا میشه نیست ولی شما معمولا از اولین افرادی بودین که دنبال این اشخاص راه افتادین! در داستانهایی که افرادی مثل ناصر ؛ کمال ؛ مرتضی و ... در این انجمن ایجاد کردن شما همیشه همین مسیر رو داشتین و بلافاصله دنبالشون راه افتادین و اون افراد هم خوشحال از اینکه در ایجاد یک خیمه شب بازی بدون حاصل موفق به جلب توجه دیگران شدن ؛ اما آخرش هیچی حاصل نشد! من متوجه هستم شما به علت مشکلاتی که در زندگی داشتین شاید خیلی نیاز داشته باشین و امید دارین کسی پیدا بشه و بقول معروف بالاخره یک مداری معرفی کنه که گره مشکل شما رو باز کنه! اما باید متوجه هم باشین در دنیای ما همه چیز به اون شکلی که گفته میشه نیست و ما باید حساب آرزوها رو با واقعیات جدا کنیم. امیدوارم شما در اینده به این مساله بیشتر توجه داشته باشین و هر کسی هر چیزی عنوان کرد سریع بدنبالش راه نیفتین و آب به آسیابی که معلوم نیست خروجیش چی قراره باشه نریزین!
مساله دیگر این هست که چرا جناب kahyal باید مدار مورد نظر رو خصوصی برای شما فرستاده باشن؟ علت چی بوده و چرا اصلا شما رو انتخاب کردن برای افشای یک مدار مثلا محرمانه؟!؟! این باید روشن بشه!
در نهایت هم بابت مطالبی که شما امروز نوشتین واقعا از شما ناراحت شدم و فکر میکنم شما یک معذرتخواهی اساسی به ما بدهکارین! آرش عزیز ؛ شما چطور حتی به ذهنتون خطور کرده که ممکنه مشکلی که به هر دلیل برای آیدی شما پیش اومده به مدیر انجمن و اصلا خود انجمن و اون مدار مربوط باشه؟ یعنی گذاشتن مدار کسی در خصوصی شما حالا هر چی هم که میخواست باشه ؛ باید دلیلی بشه ما آیدی شما رو ببندیم؟؟؟ اگر شما واقعا در مورد این انجمن و بنده یا مجتبی به این صورت قراره فکر کنین من خواهش میکنم دیگه اینجا تشریف نیارین! واقعا خیلی جالبه کسانی که ادعاهای زیادی در این انجمن کردن و هیچ چیزی از توش در نیومد شما دنبالشون راه افتادین و کلی قربون صدقشون رفتین اما امثال بنده که 1 سال هست واقعا داریم شبانه روزی جون میکنیم شما باید این طرز فکر رو در مورد ما داشته باشین؟! اگر اینطور باشه من واقعا هم برای تلاشهایی که در این انجمن کردم تا به اینجا برسه متاسف هستم و هم برای شما!
در عین حال اون فایل هم اگر ارسال شده یا هر چی که هست لطف کنین بصورت عمومی بذارین تا قضیه روشن بشه و اگر مدار خوبی هست یک تاپیک مناسب براش ایجاد بشه تا همه دوستان بررسی لازم رو روش انجام بدن.

دوشنبه 5 اسفند1392 - 7:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام به همه دوستان
از اینکه برخی از دوستان از گفته های من آزرده خاطر شدند از همشون پوزش میخوام خدا گواهه که هیچ قصدی نداشتم.
مشابه این اتفاق در سایت longrangelocators برای من افتاد و متاسفانه بجای اینکه شخص خاطی رو حذف کنن qhanzi که از مدیرای اون سایت هست پروفایل من رو برای همیشه حذف کرد...
مداری که فرستادم همون مداری که به 12 آی سی رگولاتور( البته من 3 رگولاتورش کردم )معروفه البته با یکم ویرایش هرکس که اونو میخواد بسازه اگر از آی سی نظامی استفاده کنه خیلی بهتره قسمت مگنتیکش ابتکار خودم بود و طرز کارش هم دقیقا مثل سنسور مغناطیسیه دستگاه های تصویریه.
مقدم کچل داره اونو 4 میلیون میفروشه البته اون سنسور نمفهمه چیه :D
یه تغییراتی هم در اون دادم که تفکیک مطلق شده اما قول نمیدم که به این زودیا اونو براتون بذارم :D
بردش هم بستگی به مایعی که شما روش بذارین داره و خود من شخصا تونستم یک فلز به ابعاد 30*30 سانتیمتر رو تقریبا در عمق 3 متری خاک تست کنم.
همتون رو دوست دارم @};- @};- @};-
پسوردش هم:
www.felezjo.com

تمام آنچه از زندگی باید آموخت تنها یک کلمه است...

آخرین بار توسط kahyal در دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:03pm ویرایش شده است، در کل 2 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 5 اسفند1392 - 9:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
خب خدارو شکر سوء ظن ها رفع شد و اوضاع اروم شد حالا لطف میکنید مدار رو بذارید یا در تاپیک جدید بذارید
یا حداقل پسورد اون فایل رو بذارید

دوشنبه 5 اسفند1392 - 9:55pm
مدیر سایت
مدیر سایت

مهندس kahyal عزيز ، قبلاً هم خدمت شما عرض كردم و بار دوم هم عرض ميكنم كه لطفاً بخش جديدي رو در مورد مدار و يا فعاليت خودتون زحمت بكشيد ايجاد كنيد ، اين انجمن از اشخاص محترمي كه هدف كمك و ارتقاء سطح كيفي موضوعات انجمن رو دارند استقبال كرده هرچند مطمئن هستم كمتر كسي پيدا ميشه به فكر منفعت مالي خودش نباشه ! @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 5 اسفند1392 - 9:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ژنرال نوشته است:
شاعر میگه
مرگ بر امریکا!
یعنی چی؟
یعنی اینکه امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه و باید خودمون بتونیم یکاری بکنیم پس استینارو بالا بزنید که مدار ردیابی استثنایی و دفینه یاب رو میخام در اختیارتون قرار بدم منتظر خبرای خوش باشید ;;) ;)
که فقط به دفینه حساسه :D

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ جان ژنرال اینقد خندیدم ک نگو مخصوصا پست بعد از این پستت ک مهندس حمید زده! =)) =)) =))

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 5 اسفند1392 - 10:10pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: asad0331 و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure