انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 15 اردیبهشت1403 - 12:58am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23
 یک فلزیاب با برد 4 متر 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام به همگی
دوستمون arash05550 ازم خواستند که شماه تلفنشو اینجا قرار بدم

مجتبی هستم : شماره تلفن رو از نظر امنیتی حذف کردم ضمنا این انجمن هم مانند خیلی از انجمنها شماره تلفن و ایمیل خلاف مقررات هست لطفا رعایت شود .

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

سه شنبه 5 اسفند1392 - 12:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من صبح شماره دادم اما الان گذاشتى درهرصورت مرسى هوشى جان مشگل حل شد

سه شنبه 5 اسفند1392 - 1:50am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

شرمنده داداش
من از صبح تا الان بیرون بودم نتونستم به نت سر بزنم ,یک ساعت پیش اومدم

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

سه شنبه 5 اسفند1392 - 1:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
مرسى استاد حميد بلاخره جواب داد و وارد شدم اما فايل ارسالى 4بار از خصوصى دانلود شده بود /درهرصورت ممنون
ياحق

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

سه شنبه 5 اسفند1392 - 3:19am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم! چه عجب بالاخره مشکل شما حل شد! در مورد شمارنده دانلود هم توضیح لازم رو دادم. بسته به نرم افزار دانلود منیجر و یا مرورگری که شما استفاده میکنین خیلی اوقات اینطور هست که به ازای هر دانلود چند شماره میندازه. این هم دست ما نیست. شما یا هر کسی هم اگر شکی دارین میتونین در خصوصی برای خودتون یک فایل پیوست کنین و بفرستین و بعد بلافاصله خودتون دانلود کنین. میبینین در خیلی موارد همین حالت پیش میاد! ;) حالا باز شک و بدبینی بیمورد خودتون رو ادامه بدین تا ببینیم آخرش چه نتیجه ای از این جریان قراره حاصل بشه!

سه شنبه 5 اسفند1392 - 3:29am
مدیر سایت
مدیر سایت

جناب kahyal شما تحصیل کرده و عاقل ، لطفاً اگر هدف کمک کردن هست و هر فعالیتی رو میخواهید آغاز کنید یک بخش مجزا باز کنید و اقدام بفرمائید دیگه تمام کنید این موضوعات رو بچه بازی شده برادر ، بنده از مهندس حمید خواهش میکنم تمام بحثهای مربوط به آقای kahyal رو دراین بخش حذف کرده تا ایشون در یک بخش اختصاصی مربوط به خودشون فعالیت کنن تا ببینیم عاقلان در بخش مربوط به خودشون چه نوع فعالیت مثبتی از خودشون دارن تا مثل مهندس حمید به همه بی منت کمک بشه !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

سه شنبه 6 اسفند1392 - 10:22am
مدیر کل
مدیر کل

ARASH05550 نوشته است:
مرسى استاد حميد بلاخره جواب داد و وارد شدم اما فايل ارسالى 4بار از خصوصى دانلود شده بود /درهرصورت ممنون
ياحق

آرش جان خداروشکر مشکل شما هم حل شد . خداوکیلی کسی با خصوصی شما کاری نداشت خیالت راحت اصلا ما با شما مشکلی نداریم که کاری بخوایم انجام بدیم و این برخورد شما هم با مهندس حمید درست نبودند ایشون خیلی تو این انجمن زحمت میکشند و انصافا حقش نبود با ایشون این رفتار رو بکنید .

جناب اقای kahyal شما هم لطفا یه تاپیک جداگانه درست کنین و فایلهای خودتون رو که روش خیلی زحمت کشیدن رو بردارین ببرین اونجا ادامه بدین هر کاربری هم علاقمند بود میتونه با کمک شما بسازه و اونجا اعلام کنه . ضمنا دیگه شماره تلفن یا ایمیل عمومی نذارید اصلا چه معنی داره تلفنی به خودتون زحمت بدین به این کاربران ما کمک کنید از یکطرف ارامش شما سلب میشه و از نظر امنیتی و چیز های دیگه درست نیست این حرکت بهترین راه اگر واقعا قصد کمک دارین عمومی کنین شاید همین سئوالی که بصورت تلفنی یا خصوصی پاسخ میدین بدرد یکی دیگه خورد و تکرار نشد اینطوری اعصاب شما هم راحتره و فوکوس میکنین روی همین مدار و با کمک همدیگر ارتقاش میدین .
پیشاپیش از زحمات اقای kahyal تشکر و قدردانی میشود

مهندس حمید عزیز این تاپیک رو اقای mostafa_s درست کردند و مربوط به مدار خاص خودشون میباشد و این اقای مصطفی و اقا مهدی بدون مجوز از ما شروع به فروش کردند قرار بود یه نمونه از این دستگاه برای بنده ارسال بشه تا صحت درستی این دستگاه هم از نظر بنده اعلام بشه که متاسفانه نشد و نفرستادند.
چندین بار هم گفتم تو این انجمن کسی حق فروش هیچ دستگاهی رو نداره بجز یک مورد که اجازه اون صادر شده فقط درمورد دستگاههای دسته دوم اونم فقط یک بار و تو اون تاپیک هم اعلام کردم .
البته یه مورد دیگه هم هست دستگاه های شرکتی که اقای دستان به فروش میرسونند تازه هرکی هم قصد خرید از اقای دستان رو داره باید اول با هماهنگی بنده اقدام به خرید کنه بعدا گله ای نباشه چه از نظر گارانتی دستگاه و پشتیبانی که بعدا به مشکل نخورند . چون بدون هماهنگی بنده به هیچ عنوان قبول نمیکنم .یعنی اول مبلغ به حساب بنده واریز میشه بعد اقای دستان اقدام به خرید میکنند و میفرستند برای فرد مورد نظر اگر خریدار اکی داد مبلغ واریزی به حساب اقای دستان واریز میشه . اینطوری خیال همه راحتره و ما هم خدای نکرده زیر سئوال نمیریم
اقا مهدی چندین بار بنده مشاهده کردم تو قسمت فروش دستگاههای دست دوم اومدین تبلیغ کردین که اقا بیاین این دستگاه اقا مصفطی رو بخرین اگر واقعا دلسوزی بوده که همان یه بار که اعلام کردین این کاربران قدیمی ما دیدن و اگر هم راضی به خرید بودند تاحلا صد دفعه خریداری کردند چه لزومی داره هی تکرار کنین .
این مورد دستگاه اقا مصطفی هم فقط به خاطر شما گذاشتیم بفروش بره چون اینقدر گفتین دستگاه ارزان و خوب و تبلیغ کردین که اگر ما جلوگیری میکردیم از این حرکت شما بعدا میامدین میگفتین دستگاه خیلی خفن داشتیم میخواستیم کمک کنیم به این کاربران مجتبی نذاشت . بهرحال این سایت هم قوانینی داره لطفا ملاحظه کنین چون شما از دوستان قدیمی ما هستین تا حالا اقدامی صورت نگرفته .
از اقا حمید درخواست دارم این تاپیک را که کلا شده فروشگاه دیگران با این متن برد 4 متر خب همه وسوسه میشن ببینن چه خبره , باید کلا حذف شود و تو قسمت تاپیک فروش دستگاههای دسته دوم فقط دستگاههای دسته دوم به فروش برسد اونم فقط بخاطر این کاربران تا مشکلشون حل بشه همین و بس . موفق باشید .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

سه شنبه 6 اسفند1392 - 10:53am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 227 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: İlyaramin , J4320694686 , Majestic12 و 161 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure