انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 12 خرداد1403 - 3:33am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 953 , 954 , 955 , 956 , 957 , 958 , 959 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت مهندس حمید عزیز و همه دوستان فلزجو.
مهنس حمید میشه لطف کنید و بفرمایید که اعداد دو رقمی تفکیک برای فلزات مختلف یا حتی فلزاتی که خود شما تست کردین چند باید باشه و از طرفی چون حجم و اندازه و عمق فلز از ایتمهای تاثیر گذار بر روی این عدد است ایا می توان بابت تفکیک به این عدد اعتماد کرد.
سپاس فراوان .

یکشنبه 9 خرداد1394 - 12:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

برای چی تفکیک من کار نمیکنه یعنی فرقی نداره روشن هم باشه اهن سنس میکنه و بوق میزنه فقط بار اول درست کار کردش. چندبارم پروگرم کردم بازم درست نشد تفکیک نداره

یکشنبه 9 خرداد1394 - 12:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saleh700 نوشته است:
درود

دوستان کلا امروز رو تا ظهر گوشیم داشت با ایران میکرو تماس میگرفت موقع ظهر یک خانمی جواب داد و گفتم این سفارش ما چی شد گفتش امروز عصر خودشون باهام تماس میگیرن. امروز عصر هم تماسی نگرفتند بنده هم تماس گرفتم جواب ندادند فقط شب برام یک پیام اومد ..... عزیز وضعیت سفارش شما از (در حال آماده شدن) به (در انتظار آماده شدن) تغییر یافت
من هم الآن دو ساعته دارم فکر میکنم این دوتا چه تفاوتی با هم داند به نتیجه نمیرسم :((

نگران نباش دوست عزیز بعد از اون. چند روز دیگه پیام میاد (در حال بسته بندی شدن) بعدش (در حال چسب زدن) بعدش (در حال پست شدن) و ادامه داره تا انشالله یه روزی دستت میرسه غصه نخور مگه میخواهی چیکار کنی تو خونه تست میکنی پست میذاری دیگه اشکال نداره :D مگه می خواهی ببری کوه واسه گنج یابی :-o

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 9 خرداد1394 - 12:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
چند روز پیش اتفاقی یکی از مسئولای ایران میکرو رو دیدم اتفاقا بهش گفتم این چه وضعیه سفارش بعد یه ماه میفرستید گفت سرمون شلوغه نمیرسیم آخه مثالا پایا با این همه سفارش به موقع تحویل میده ولی ایران میکرو .....

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

یکشنبه 9 خرداد1394 - 12:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

reza.1286 نوشته است:
دوستان از این جدول هم میتونید استفاده کنید فقط قطر سیم رو تقریبا دو برابر کنید که مقاومت درست در بیاد

برای چه نوع لوپی هست؟

یکشنبه 9 خرداد1394 - 1:18am
مدیر کل
مدیر کل

mmnasa نوشته است:
با سلام خدمت مهندس حمید عزیز و همه دوستان فلزجو.
مهنس حمید میشه لطف کنید و بفرمایید که اعداد دو رقمی تفکیک برای فلزات مختلف یا حتی فلزاتی که خود شما تست کردین چند باید باشه و از طرفی چون حجم و اندازه و عمق فلز از ایتمهای تاثیر گذار بر روی این عدد است ایا می توان بابت تفکیک به این عدد اعتماد کرد.
سپاس فراوان .

خواهش میکنم.
البته مثالهایی رو در فایل توضیحات ذکر کردم. از طرف دیگه ارقام دقیق میتونه بسته به مختصات دقیق دستگاههای دوستان کمی برای هر کسی متفاوت باشه.
بطور مثال سکه تمام بهار 43 هست و بسیاری از سکه ها دور و بر 40 هستن. آهن در ابعاد بزرگ بسته به اندازه و شکل بین 50 تا 70 میتونه باشه و در عین حال بسیاری از اهداف بزرگ غیر آهنی هم میتونن در این رنج باشن! فلزات بسیار کوچک هم معمولا زیر 20 هستن. آلومینیوم ضخیم هم میتونه 80 یا بیشتر باشه.
خیر بارها عرض کردم این عدد در واقع تفکیک بر اساس جنس فلز نیست بلکه بهش Target ID گفته میشه و در سیستمهای لورنز هم به همین صورته. اگر دفترچه لورنز رو خوب مطالعه کنین متوجه میشین. لذا این عدد فقط جنبه کمکی داره و میتونه ایده ای برای تخمین نوع هدف باشه. نه چیزی که بشه قطعی روش حساب باز کرد. این مساله حتی در فلزیاب های وی ال اف هم خیلی بهتر از این نیست! چه برسه به سیستم پالسی.

یکشنبه 9 خرداد1394 - 1:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:
saleh700 نوشته است:
درود

دوستان کلا امروز رو تا ظهر گوشیم داشت با ایران میکرو تماس میگرفت موقع ظهر یک خانمی جواب داد و گفتم این سفارش ما چی شد گفتش امروز عصر خودشون باهام تماس میگیرن. امروز عصر هم تماسی نگرفتند بنده هم تماس گرفتم جواب ندادند فقط شب برام یک پیام اومد ..... عزیز وضعیت سفارش شما از (در حال آماده شدن) به (در انتظار آماده شدن) تغییر یافت
من هم الآن دو ساعته دارم فکر میکنم این دوتا چه تفاوتی با هم داند به نتیجه نمیرسم :((

نگران نباش دوست عزیز بعد از اون. چند روز دیگه پیام میاد (در حال بسته بندی شدن) بعدش (در حال چسب زدن) بعدش (در حال پست شدن) و ادامه داره تا انشالله یه روزی دستت میرسه غصه نخور مگه میخواهی چیکار کنی تو خونه تست میکنی پست میذاری دیگه اشکال نداره :D مگه می خواهی ببری کوه واسه گنج یابی :-o

بله عزیز میخوام برم گنج در بیارم البته نه داخل کوه :D
البته این موضع که عرض کردم ارتباطی به این تاپیک نداشت فقط خواستم دوستانی که وقتشون براشون مهمه دچار اشتباه نشن

یکشنبه 10 خرداد1394 - 7:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

m.aliyavary نوشته است:
reza.1286 نوشته است:
دوستان از این جدول هم میتونید استفاده کنید فقط قطر سیم رو تقریبا دو برابر کنید که مقاومت درست در بیاد

برای چه نوع لوپی هست؟

معمولی
..؟

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

یکشنبه 10 خرداد1394 - 8:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saleh700 نوشته است:
asadof نوشته است:
saleh700 نوشته است:
درود

بله عزیز میخوام برم گنج در بیارم البته نه داخل کوه :D
البته این موضع که عرض کردم ارتباطی به این تاپیک نداشت فقط خواستم دوستانی که وقتشون براشون مهمه دچار اشتباه نشن

دوست عزیزتنهافروشگاهی که فعلا خوب عمل میکنه فروشگاه نیکوشاپه همون دقیقه قطعاتوجمع میکنه وهمون روزم ارسال میکنه.

یکشنبه 10 خرداد1394 - 9:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

40 عدد سکه امروزی در یک ظرف پلاستیکی شبیه سازی شد با سنس 17 با لوپ 60 تست گردید .1 متر تا 1.05 متر اونو میزنه
بین هر 10 سکه یک لایه کاغذ گذاشتم که همه سکه ها با هم اتصال نداشته باشند(فرض کنیم توی خاکه و به مرور زمان خاک بین انها قرار گرفته و همه سکه ها با هم ارتباط ندارند ) :D
در ضمن در ظرف کوچکتری انها را تست کردم اونو 90 سانت سنس کرد.
دوستان از اینجور تست ها انجام بدهید. اگر کسی کوزه ای یا سفالی داره میتونه از سکه های امروزی یا از خرد کردن ضایعات ورق کانال کولر - حلبی قوطی روغن و شیر خشک و .... ....... توسط قیچی به ابعاد کوچک مربعی تقریبا اندازه سکه باشه و بین انها خاک بریزه و تست کنه
بجای خاک میتوانید بین هر 10 عدد یا 5 عدد یک لایه کاغذ بگذارید و در یک ظرف تقریبا کوچک بریزید و تست کنید . اعلام نتایج یادتان نره :D
افزایش تعداد سکه ها و متراژ برد اگر تقریبا ارتباط خطی داشته باشند عالیه. منتظر تست دوستان عزیز هستیم
اگر از حلبی قوطی روغن و شیر خشک خواستید استفاده کنید موقع برش مواظب باشید لبه های تیز دستتان را نبره :D

یکشنبه 10 خرداد1394 - 10:20am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 953 , 954 , 955 , 956 , 957 , 958 , 959 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure