انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 17 خرداد1403 - 2:08pm

پاسخ به موضوع  [ 112 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی
 بهترین فلزیاب پالسی که تجربه کار با آن را دارید 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من با نظر شایان عزیز موافقم
نمونه ش خودم دستگاه Treasure xr 18000s رو خریدم که تو کاتالوگ که نمیشه گفت تو این سایت مشخصاتش هست نوشته ساخت شرکت زیمنس به سفارش شرکت.
http://jooyangar.org/fa/products/digita ... 8000-S.htm

مشخصاتش رو ببینید که چقد اغراق شده . من جاهای بسیار خوبی که با دستگاههای دیگه جواب داده بود بردم انگار نه انگار یه بوق بسیار ضعیف واسه دلخوش کنی نزد.
البته بگم که در هوا انگشتر طلا رو در 30 سانتی میزنه ولی بنده اصلا اعتقادی به کارکردش در زیر زمین ندارم و به نظرم داره از فرکانسهای بالا استفاده میکنه که تو هوا خوب میزنه ولی زیر زمین هیچ.
اگه بگم 1تن گنج تو عمق نیم متری باشه و این دستگاه نمیزنه اغراق نکرده ام.
چیزی که میخوام بگم شرکتی به اسم زیمنس که فلزیاب تولید کنه وجود نداره و همه دستگاههایی که به اینصورت تبلیغشو میکنند دست سازه داخله که اسباب بازی بیش نیست.
دوستان برام دعا کنید تمام سرمایه م رو بابت این آشغال هدر داده ام.

موفق باشید

:([/quote]
دوست عزیزبالاتر از سیاهی که رنگی نیست از طریق قانونی شکایت کنید تا عبرتی بشه سر دیگران کلاه نزارن .
فوق فوقش بدلیل خرید چند ماهی ممکنه اب خنک بخورید . یا ممکنه فروشنده ترس از پیگیری پول شما رو عودت بده. به هر حال به ریسکش میرزه

سه شنبه 2 مهر1392 - 8:22pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:
من با نظر شایان عزیز موافقم
نمونه ش خودم دستگاه Treasure xr 18000s رو خریدم که تو کاتالوگ که نمیشه گفت تو این سایت مشخصاتش هست نوشته ساخت شرکت زیمنس به سفارش شرکت.
http://jooyangar.org/fa/products/digita ... 8000-S.htm

مشخصاتش رو ببینید که چقد اغراق شده . من جاهای بسیار خوبی که با دستگاههای دیگه جواب داده بود بردم انگار نه انگار یه بوق بسیار ضعیف واسه دلخوش کنی نزد.
البته بگم که در هوا انگشتر طلا رو در 30 سانتی میزنه ولی بنده اصلا اعتقادی به کارکردش در زیر زمین ندارم و به نظرم داره از فرکانسهای بالا استفاده میکنه که تو هوا خوب میزنه ولی زیر زمین هیچ.
اگه بگم 1تن گنج تو عمق نیم متری باشه و این دستگاه نمیزنه اغراق نکرده ام.
چیزی که میخوام بگم شرکتی به اسم زیمنس که فلزیاب تولید کنه وجود نداره و همه دستگاههایی که به اینصورت تبلیغشو میکنند دست سازه داخله که اسباب بازی بیش نیست.
دوستان برام دعا کنید تمام سرمایه م رو بابت این آشغال هدر داده ام.

موفق باشید

:(

دوست عزیزبالاتر از سیاهی که رنگی نیست از طریق قانونی شکایت کنید تا عبرتی بشه سر دیگران کلاه نزارن .
فوق فوقش بدلیل خرید چند ماهی ممکنه اب خنک بخورید . یا ممکنه فروشنده ترس از پیگیری پول شما رو عودت بده. به هر حال به ریسکش میرزه
[/quote]

علی جان
بنده کسی نیستم که پولم از پارو بزنه بیرون
سرمایه م حاصل چندین سال کار طاقت فرسای برنامه نویسی و تولید نرم افزاره.
دوستانی که برنامه نویس هستند از مشکلات این شغل آگاهند.

جاهای خوبی داشتم که احتیاج به دستگاه داشتم.
منم به امید اینکه اگه تمام سرمایه م بره ولی چیزی باهاش پیدا کنم چندین برابر جبران خواهد شد خریدمش.

البته خدا از واسطه ش نگذره بیشتر به اون اطمینان کردم و گرنه خودم خیلی وسواسم تو خرید.

بخدا از نا امیدی دارم دیوانه میشم. حال و حوصله هیچیو ندارم.
به قدری تو ذوقم خورده که حتی اگه اگه لورنز Z1 و جی پی ایکس 5000 و اگزاماینر و توباکس رو داشته باشم بازم دلمو بهش خوش نمیکنم.

=(( =(( =((

سه شنبه 2 مهر1392 - 8:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان ارجمند
توجه کنید: هر کس که فلزیاب تقلبی از هر شخص حقیقی ویا حقوقی خریده باشه، حتما از طریق مراجع قانونی پی گیری کنه. از هیچی هم نترسه. فلزیاب صرفاً یه وسیلۀ برقیست که نگهداری و حمل آن هیچ جرمی ندارد. موضوع شکایت و دفاعیه هم این باشد که: میگید من یه فلزیاب از آقای ... یا شرکت... برای کارهای تأسیساتی( لوله یابی یا سیم یابی در زیر زمین) خریداری کردم و طبق کاتالوگ میبایست مثالا یه لولۀ یک دوم را در عمق سه متری بگیره، در حالی که این دستگاه نیم متر هم نمیتونه بگیره. توجه کنید دستگاهی که یه فلز 20×20 را در عمق 2متری بگیره ، لولۀ یک دوم را نمیتونه در عمق بیشتر از نیم متری بگیره. شکایت رسمی و کتبی کنید و از هیچی هم نترسید. شما که چیزی ندارید از دست بدید چون در واقع پول دستگاه را قبلا باختید. فروشندۀ دستگاهه که باید بترسه که مجازات سنگینی داره. جرمش کلاهبرداریه و شامل قانون تشدید مرکتبین ارتشاء و اختلاس و کلاهبرداری میشه. حتما شکایت کنید و درشکایت قید کنید که از دهها نفر دیگه هم کلاهبرداری کرده. اگه انکار کنه، دادگاه میتونه دستور آگهی در روزنامه را بده. حتما با وکیل آشنا به موضوع هم مشورت کنید و اگه دادخواست شما را یه وکیل تنظیم کنه بهتره. اتفاقا دادستان تهران با همکاری میراث فرهنگی در تهران خیلی از فروشندگان این نوع دستگاهها را دستگیر کرده و تحت پیگردند. مطمئن باشید که به حقتون میرسید. باز تکرار میکنم، نترسید. چون کلاهبردار که خائنه باید بترسه و قطعا میترسه :ymdevil: .پیامبر پاک فرموده است: الخائن خائف. خائن ترسوست و میترسد. پس ما صاحب حقیم نباید بترسیم.
مدد یا لله یا رحمن و یا رحیم الله
همۀ شما را به خدا میسپارم که بهترین وکیل است. قرآن: وکفی بالله وکیلا. خدا برای وکالت کافیست. یا ، کافیست که خدا وکیل بندگانش است. ^:)^ ^:)^ ^:)^
موفق باشید

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

جمعه 5 مهر1392 - 7:46pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام خدمت دوستان عزیز
افشین جان هر گونه استفاده-ساخت وخرید ویا حمل فلزیاب باید با مجوز میراث فرهنگی باشه این مطلب و دقیق تو رای دادگاه من نوشته بودن...برا ی فلزیاب تو کتاب قانون جرمی ننوشتن ولی در کل جرمی برابر با داشتن ی ماهواره داره :-? حالا اگه از طرف شاکی بشی مطمئن باشید که دستگاه و به نفع میراث فرهنگی ضبط میکنن وشما میمونید و قاضی دادگاه :((

چهارشنبه 10 مهر1392 - 7:50pm

با سلام خدمت همه عزیزان
دوست عزیز م آقا افشین شما راجب مراحل قانونی جرائم فلزیاب اطلاع ندارید وسعی کنید اطلاعات غلط در تایپیک قرار ندید . اول تحقیق کن بعد قانون تصویب کن .

پنج شنبه 11 مهر1392 - 9:56am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام

ممنون آقای کرمی و آقای قبادی

با نظر شما موافقم و منم کلا بیخیال همه چی شدم . و حال و حوصله دردسر دیگری رو ندارم.

تنها کاری که از دستم بر اومد کسانی که در خرید این آشغال یاب بخدا آشغال یاب هم نیست بدبختی، نقش داشتند
همه شونو به خدا حواله کردم .

موفق باشید

@};- @};- @};-

پنج شنبه 11 مهر1392 - 11:44am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به دوستان.آقا منم بنوبه خودم ارین جریان ناراحت شدم.درکت میکنم چون خودمم این داستانو داشتم.اصلآ شکایت نکن که گیر یه آدم نفهم بیوفتی کارت زاره داداش.بهترین راه آگاه کردن دیگر دوستانه.ای کاش که خودتونم قبل از خرید با 4نفر باتجربه مشورت میکردی برادر من.پس مقصر اصلی خودتونید .البته یه راهی هم هستش.با یکی از دوستان باتجربه در مدارات الکترونیک مدار دستگاهتونو بازبینی کنید ببینید راهی برای بازسازی و بهتر کردن عملکرد وسیله هستش یا نه.چون اغلب این مدارها رو دوستان باتجربه میشناسند.موفق باشی دوست من. :YMPEACE:

راه در جهان یکی است و آن راستی است

پنج شنبه 11 مهر1392 - 2:29pm

پیشنهاد مهرداد مینلب خوبه
مدارشو بدین دوستان متخصص یه نگاهی بندازن شاید بشه کاریش کرد

آنچه می یافت نشود آنم آرزوست

پنج شنبه 11 مهر1392 - 2:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست گرامی شما شکایتی تنظیم کنید و به دادسرا تقدیم کنید ....
این حرفها نیست.....
بازپرس و یا قاضی فقط به موضوعی وارد میشوند که در دستور کار دادگاه باشه.....
تنها جایی که ممکنه برای شما مشکلی پیش بیاد در جلسه دادگاه و در مقابل نماینده دادستان هستش چون شکایت شما کیفری خواهدبود....
در برابر بازپرس به شما قول میدم هیچ اتفاقی نمیفته....
شما هم در شکایتتون بجای فلزیاب قید کنید آشکار ساز....

من حداقل روزی ۲ ساعت در مجتمع های قضایی هستم بدلایلی....

پنج شنبه 11 مهر1392 - 3:56pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

مهرداد مینلب نوشته است:
سلام به دوستان.آقا منم بنوبه خودم ارین جریان ناراحت شدم.درکت میکنم چون خودمم این داستانو داشتم.اصلآ شکایت نکن که گیر یه آدم نفهم بیوفتی کارت زاره داداش.بهترین راه آگاه کردن دیگر دوستانه.ای کاش که خودتونم قبل از خرید با 4نفر باتجربه مشورت میکردی برادر من.پس مقصر اصلی خودتونید .البته یه راهی هم هستش.با یکی از دوستان باتجربه در مدارات الکترونیک مدار دستگاهتونو بازبینی کنید ببینید راهی برای بازسازی و بهتر کردن عملکرد وسیله هستش یا نه.چون اغلب این مدارها رو دوستان باتجربه میشناسند.موفق باشی دوست من. :YMPEACE:

سلام مهرداد عزیز
پیشنهادتون بد نیس ولی خیلی زحمته
من فقط به این سایت اعتماد دارم و معلوم نیست بچه ها کجا هستند. نمیتونم که بگم اونا بیاند برام درستش کنند. باید خودم برم پیششون.
درد سر حمل تو جاده رو که بیخیال شم هزینه شم ندارم.

دادگاه و شکایت هم ولش کنید اصلا حالشو ندارم.

واقعا کلا بیخیال شدم.
چند بار میخواستم بفروشم ولی وقتی به خودم نگاه میکنم چرا باید دل یکی دیگه با این اسباب بازی بشکنه.

گذاشتمش کنار حتی میخواستم خردش کنم که دست کسی نیفته و علاف نشند ولی نگذاشتند.

حتما سر فرصت خردش خواهم کرد.

موفق باشید.

@};- @};- @};-

پنج شنبه 11 مهر1392 - 4:45pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 112 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 265 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure