انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 13 خرداد1403 - 12:35pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 409 , 410 , 411 , 412 , 413 , 414 , 415 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد عزیزم طبق فرمایش شما یه شارژر گرفتم که مخصوصا باطری خشک هست من الان دو ساعته هر کاری میکنم عکسهای دستگاه و لوپم رو که گرفتم آپلود کنم موفق نمیشم قسمت پاسخ به سوال قسمت پایین صفحه انتخاب فایل عکسها رو انتخاب میکنم وقتی ارسال میکنم ارسال نمیشه راهش همینه یا روش دیگه ای داره

چهارشنبه 28 آبان1393 - 6:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kiansk نوشته است:
من دیشب دستگاه رو گذاشتم شارژ بشه شارژر خدابیامرزم شبیه شارژرهای موبایل بود 12ولت 500میلی آمپرصبح که بیدار شدم دیدم باطری کامل خالی شده شارژر هم سوخته تصمیم گرفتم باطری رو خارج از دستگاه به صورت کمر بند استفاده کنم تا سرب داخلش توسط کابل لوپ که داخلش مدار هست سنس نشه هم اینکه اینجوری رو مدار خالی نشه باید یه شارژر جدید بخرم لطفا در مورد وصل شارژر به باطری راهنماییم کنید

دوست عزیز شاید شارژر موبایل رو زدید شما مطمعا هستید 12 ولت بود . من برای شارژ کردن 12ولت همون ادابتور 12 ولت 300 میلی میخرم هیچ مشکلی هم ندارم البته تا 4 ساعت سارژ میشه بعد از برق میکشم یه عکس ازش بذار

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 30 آبان1393 - 4:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود و خسته نباشید.مهندس من اسپری گرافیت رو روی مقوا زدم اکثر جاها مقاومت 1 سانتش شده حدود 8 الی 12.خیلی قسمت ها هم شده حدود 5.بعضی قسمت ها هم 18 الی 20.اسپری هم خیلی یکنواخت زدم.نمیدونم چرا انقدر تفاوت داره.جواب میده شیلدم؟ممنون

جمعه 30 آبان1393 - 1:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مثل اینکه خشک نبود اندازه زدم.الان حدود 7-12 شده اکثر قسمتها.خیلی قسمت ها هم 4-5

جمعه 30 آبان1393 - 2:02pm
مدیر کل
مدیر کل

برای گرافیت کاری جنسی که اسپری رو به خودش جذب کنه اصلا مناسب نیست! بر این اساس مقوا یا کاغذی که سریع خیس میشه و رطوبت رو به خودش جذب میکنه نباید استفاده کنین. بعد از زدن اسپری گرافیت هم باید حداقل 10 دقیقه الی نیم ساعت صبر کنین تا کاملا خشک بشه. یکسان نبودن دقیق مقاومت در قسمتهای مختلف زیاد مساله خاصی نیست و در این حدش طبیعیه. مقاومت هایی که فرمودین اگر بر اساس کیلو اهم هستن کمی زیاده. میتونین یک بار دیگه روش رو اسپری بزنین و وقتی بصورت 2 لایه در میاد مقاومتش خیلی کمتر هم میشه.

جمعه 30 آبان1393 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست عزیز تستهای که من با ذغال داخل باطریها انجام دادم هرچقدرزخامت گرافیت را بیشتر می کردم اهمش پااین تر می امد در حداقل 2سانتش حدود1کیلو در می امد
شما باید ضخامت گرافیتی که دارید را بیشتر کنید
خودتون درست کردید یا اسپریی تهیه کردید از کجا
نتیجه تستهارا قبل و بعد از گرافیت بیان کنید؟

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

جمعه 30 آبان1393 - 4:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون.پس دوباره رو کاغذ گلاسه باید بزنم.مقوام زود جذب میکرد گرافیت رو.
اسپری گرافیت 33 هست .از پاساژ امجد 35 تومن گرفتم.تست کردم حتماً

جمعه 30 آبان1393 - 5:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان بابت شارژر باطری بنده کیت شارژر رو از بیرون تهیه کردم و مونتاژ کردم هم 12 ولتیش هست و هم 6 ولتی که بسته به باطری شما باید انتخاب بشن در ضمن این شارژرها هم به صورت اتوماتیک قطع میکنن که خیلی برای شارژ مناسب هستن قیمت کیتش هم حدودا 10000 تومنه :YMPEACE:

جمعه 30 آبان1393 - 6:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام asadof عزیز بله شارژر 12ولت500میلی آمپری بود ولی سوخت شاید به خاطر این بود که باطریم از نوع اسیدی شبیه باطری موتور بود ولی یه تجربه ای که کردم باطری رو که از دستگاه دور میکنم تو کم کردن نویز دستگاه خیلی تاثیر داره میخوام اسپیکر رو هم حذف کنم و فقط از هدفون استفاده کنم شهرمون هوا عجیب سرده نتونستم برای تست بیرون شهر برم لطفا در مورد کم کردن نویز پیشنهادی دارید بگید ولی احساس میکنم برد دستگاه کمه توی حیاط یه استامبولی بنایی رو از 80 سانتی میزنه با لوپ 45سانتی عنکبوتی همین قدره یا باید بیشتر باشه

شنبه 30 آبان1393 - 2:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kiansk نوشته است:
سلام asadof عزیز بله شارژر 12ولت500میلی آمپری بود ولی سوخت شاید به خاطر این بود که باطریم از نوع اسیدی شبیه باطری موتور بود ولی یه تجربه ای که کردم باطری رو که از دستگاه دور میکنم تو کم کردن نویز دستگاه خیلی تاثیر داره میخوام اسپیکر رو هم حذف کنم و فقط از هدفون استفاده کنم شهرمون هوا عجیب سرده نتونستم برای تست بیرون شهر برم لطفا در مورد کم کردن نویز پیشنهادی دارید بگید ولی احساس میکنم برد دستگاه کمه توی حیاط یه استامبولی بنایی رو از 80 سانتی میزنه با لوپ 45سانتی عنکبوتی همین قدره یا باید بیشتر باشه

احتمالا شارژر شما مشکل داره باطری من هم سیلد هستش داخل شارژر باز کن به احتمال زیاد دیود سوخته باشه شما یه عکس ازشارژر بذار ببینم در مورد ایتامبولی نمی دونم کدوم رو میگی ولی یه استسل 50*50 رو تو 2 متر راحت باید بزنه در مورد نویز چیزی به ذهنم نمیرسه از مهندس حمید کمک بگیر

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 30 آبان1393 - 2:57am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 409 , 410 , 411 , 412 , 413 , 414 , 415 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , Vanil و 105 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure