انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 14 خرداد1403 - 12:14am

پاسخ به موضوع  [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 ... 121  بعدی
 فلزیاب حرفه ای Pi Polones Honduras 
نویسنده پیغام

پیوست:
DSC_0022.JPG
پیوست:
DSC_0021.JPG
پیوست:
DSC_0020.JPG
پیوست:
DSC_0019.JPG
بهرام نوشته است:
اگه ایشون تصویری از بردشون قرار بدن شاید بشه بهتر راهنمایی کرد.اما ایشون میگن که ولتاز 5ولت رو من ندارم حالا یا قطعات رو اشتباه جا زدن یا مشکلی توی پی سی بی که زدن وجود داره.بهر حال امیدوارم به نتیجه برسن.
از دوستانی که مدارو ساختن چیزی در مورد قدرتش توی خاک واستفاده از لوپ بزرگ چطور هست

سلام این مدارمه که دفعه اول 7905 ترکید و در اخرین ne555

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 4 آبان1394 - 10:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
سلام به همه
بابا این فیبر را چرا کار کردی این ورژن اولیه بوده که خیلی تغییرات داشته یکیش هم همان مقاومتی است که دورش را خط کشیدم و .....
این همه بنده pcb برای قطعات مختلف و سلیقه های مختلف قرار دادم اون وقت شما ....
تازه فیبرت هم برعکسه X_X X_X ~X( ~X( ~X( ~X(

دوشنبه 4 آبان1394 - 11:13pm

orginal نوشته است:
سلام به همه
بابا این فیبر را چرا کار کردی این ورژن اولیه بوده که خیلی تغییرات داشته یکیش هم همان مقاومتی است که دورش را خط کشیدم و .....

عرض کردم بر اساس فایل layکه گذاشتین کار کردم .درسته برعکسه اما پوزیشن قطعات برهمون اساسه
پیوست:
Untitledh.jpg

دوشنبه 4 آبان1394 - 11:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jozef_2536 نوشته است:
orginal نوشته است:
سلام به همه

عرض کردم بر اساس فایل layکه گذاشتین کار کردم .درسته برعکسه اما پوزیشن قطعات برهمون اساسه

منم همين pcbشما رو كار كردم اما مدارم كار ميكنه فقط يكسري از مقاومت هايي كه دوستان تو پستاي قبلي گفتند رو 2وات قرار دادم مدار شما برعكسه و بعيد ميدونم كار كنه pcb ديگري تهيه كنيد يا قطعات رو اگر اذيت نميشيد از قسمت مسي برد مونتاژ كنبد طوري كه ليم كاري قطعات از سمت جاگذاري قطعات در قسمت مسي باشد

دوشنبه 4 آبان1394 - 11:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jozef_2536 نوشته است:
orginal نوشته است:
سلام به همه
تازه فیبرت هم برعکسه Xعرض کردم بر اساس فایل layکه گذاشتین کار کردم

سلام دوست عزیز
بنده مدار را به طور کامل همراه با سیر تحولیش در ورژن های مختلفی قرار دادم
شما باید تنظیماتش را درست می کردید و بنده هم کلی فایل pdf برای راحتی دوستان قرار دادم که راحت چاپ کنند و از این اشتباهات نشود ~X( ~X( ~X( ~X( ~X(

دوشنبه 4 آبان1394 - 11:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jozef_2536 نوشته است:
orginal نوشته است:
سلام به همه

پیوست:
Untitledh.jpg

دوست گرامی پس تنها راهی که می ماند این است که شما یک فیبر جدید بزنید و قطعات را بر روی اون آنهم بعد چک تمام قطعات منتقل نمائید :-BD

دوشنبه 4 آبان1394 - 11:43pm

orginal نوشته است:
jozef_2536 نوشته است:
orginal نوشته است:
سلام به همه

پیوست:
Untitledh.jpg

دوست گرامی پس تنها راهی که می ماند این است که شما یک فیبر جدید بزنید و قطعات را بر روی اون آنهم بعد چک تمام قطعات منتقل نمائید :-BD

ok ممنون میبخشید وقتتونو گرفتم فقط یه سوال عکسی که فرستادم ( اخرین) اینه شده همون مداره یعنی هیچ قطعه ای هیچ تغیری نکرده و من هم تمام قطعات را به همین صورت روی برد قرار دادم یعنی هیچ پایه قطعه ای جابجا یا برعکس نشده چطور میشه اشتباه شده باشه برام مفهوم نیست

آخرین بار توسط jozef_2536 در دوشنبه 4 آبان1394 - 11:54pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

دوشنبه 4 آبان1394 - 11:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش می کنم وظیفه بود \M/

دوشنبه 4 آبان1394 - 11:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ای بابا
جوزف جان این مدار به هیج وجه ممکن کار نخواهد کرد چون بر عکس فیبر رو زدی فقط میتونی یه کار بکنی اونم اینه که قطعات رو روی قسمت مسی لحیم کنی آیسی ها ، خازن الکترولیت رو و ترانزیستورها و دیودها رو مقاومتها ایراد نداره

همه آرزوم دیدن دوباره مادرمه.. .....
ای کاش خدا قدیمها رو برگردونه ....

سه شنبه 4 آبان1394 - 12:12am

[]
hafez نوشته است:
ای بابا
جوزف جان این مدار به هیج وجه ممکن کار نخواهد کرد چون بر عکس فیبر رو زدی فقط میتونی یه کار بکنی اونم اینه که قطعات رو روی قسمت مسی لحیم کنی آیسی ها ، خازن الکترولیت رو و ترانزیستورها و دیودها رو مقاومتها ایراد نداره

ممنون از نظرتون من با علم به اینکه برد برعکسه تمام قطعاط را بر اساس برد برعکس جا زدم طبق عکس مدار برعکسی که فرستادم یعنی تمام پایه ها از نظر مثبت ومنفی تغیری نکرده ملاحظه کنید
پیوست:
Untitledh.jpg
در هر صورت از توجهتون ممنونم

سه شنبه 4 آبان1394 - 12:59am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1202 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 ... 121  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic12 , mikimaus و 237 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure