انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 27 خرداد1403 - 3:16pm

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 273 , 274 , 275 , 276 , 277 , 278 , 279 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

abasazad نوشته است:
سلام بر دوستان من
این فیلم که گذاشتم سند محکمی هست برای بی اساس بودن حرف اون کسایی که یاوه گویی میکنن و هدفشون سرکوب کردن چنس هستش و اینکه همش میگن چنس بالاتر از لوپ 45 سانتی جواب نمیده. حتی برخی از افراد و آقایون میگفتن که چنس بالای 2.5 جواب نمیده با هر لوپی که باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دیدید که جوای میده پس لطفا بدون سند و مدرک حرف نزنین و بچه های انجمن رو دلسرد از ساخت این سیستم نکنین . بچه ها چنس رو بسازین عالی جواب میده نگران نباشین.گارد من توی این فیلم 24 هستش و بایرر 2

دوست عزیز لحن گفتار شما بسیار بد هست !!
از میان پالسیها چنس خوبترین بوده !!
کسی هم مدل بهتر دیگری نساخته که بخواد چنس رو سرکوب کنه !!
شما گفتمان رد بدل شده بین کاربران در جهت رفع نواقص و کم کاستی های رو با سرکوب اشتباه گرفتید !!
و اما کلام اخر : مطمئنم اگر شما همکاری با قد قواره بلند تر و چهار پایه ای بلند تر از این پیدا میکردید دستیابی به 4 متر یا بیشتر هم هم امکان پذیر بود !!
شما هر وقت صدای ساز دهل اضافی دستگاه رو تونستی (نمیگم 3متری فقط 2.5 متر )خفه کنی و همین سینی استیل سنس کنی یه چندتایی هم برای من دوستان بساز
و اما نکته جالب این فیلم :
همکار جناب abasazad سه قدم مانده به درون لوپ وارد بشه بوق گوشخراش سنس داریم ولی موقع پایین امدن از 4 پایه هنوز یه قدم برنداشته از اون بوق دیگر خبری نیست ؟ در حالی که تا پایان فیلم دستگاه روشن هست.

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 12:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از دوستان که موفق شدن بهترین ثبات و حسایت رو بگیرن تقاضا دارم تا حرفهاشون رو با سند در اختیار دوستان قرار بدن تا همه استفاده کنیم...........نه فقط حرف حرف حرف
چشم دوست گرامی آقای ALI222 فیلم 2.5 متری رو هم میزارم براتون تا ثبات کاری رو هم ببینی.من که گفتم 5 تا فیلم هستش .تک تک آپلود میکنم.پس عحول نباش :D
دوست عزیز اقای کوروش چرا ناراحت شدی برادر من که اسمی از کسی نبردم.شما که خاک خورده چنس هستی یه فیلم از چنست بذار تا ما هم یاد بگیریم برادر!!!!!!!!!!!!!! یه فیلم هم میذارم تا داداش کوروش ببینه که با این لوپ یک متری میشه راه رفت و ثباتش خوبه.و بهتر ازین هم میشه البته با راهنمایی مهندس حمید البته حقیقت برای بعضی دوستان بسیار تلخ هستش به هر حال.پس برارد زود آمپرت نزنه بالا .محیط دوستانه و آموزشی هستش @};- در ضمن دوست عزیز من سازنده دستگاه نیستم تا بفروشم.آقا مجتبی خودش چنس رو میسازه و با قیمت مناسب میفروشه.اگر چنس خواستین به آقا مجتبی سفارش بدین.لطفا مراتب رو رعایت کنین ;)

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 12:59pm
مدیر سایت
مدیر سایت

mzzzzzzz نوشته است:
سلام :| .من مدارمو ساختم .متاسفانه وقتی مدارمو روشن میکنم نمایشگر کاملا خاموشه و صدای یه بوق به فاصله زمانی 1 ثانیه از بلندگو شنیده میشه که با وصل کزدن بوبین یه ذره صداش عوض میشه ولی نماشگر بازم خاموشه.کمک لطفا

دوست عزيزميكرو درست پرگرم نشده

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 1:13pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
hoshi نوشته است:
سلامارتین جان مقاومت r16 رو هم چک کن

هوشي جان چك كردم سالم بود

سلام
ارتین جان منظورم مقدارش هست چک کن ببین اشتباهی جا نزده باشی؟

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 2:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

abasazad نوشته است:
از دوستان که موفق شدن بهترین ثبات و حسایت رو بگیرن تقاضا دارم تا حرفهاشون رو با سند در اختیار دوستان قرار بدن تا همه استفاده کنیم...........نه فقط حرف حرف حرف
چشم دوست گرامی آقای ALI222 فیلم 2.5 متری رو هم میزارم براتون تا ثبات کاری رو هم ببینی.من که گفتم 5 تا فیلم هستش .تک تک آپلود میکنم.پس عحول نباش :D
دوست عزیز اقای کوروش چرا ناراحت شدی برادر من که اسمی از کسی نبردم.شما که خاک خورده چنس هستی یه فیلم از چنست بذار تا ما هم یاد بگیریم برادر!!!!!!!!!!!!!! یه فیلم هم میذارم تا داداش کوروش ببینه که با این لوپ یک متری میشه راه رفت و ثباتش خوبه.و بهتر ازین هم میشه البته با راهنمایی مهندس حمید البته حقیقت برای بعضی دوستان بسیار تلخ هستش به هر حال.پس برارد زود آمپرت نزنه بالا .محیط دوستانه و آموزشی هستش @};- در ضمن دوست عزیز من سازنده دستگاه نیستم تا بفروشم.آقا مجتبی خودش چنس رو میسازه و با قیمت مناسب میفروشه.اگر چنس خواستین به آقا مجتبی سفارش بدین.لطفا مراتب رو رعایت کنین ;)

دوست عزیز ممنون بابت فیلم تستون (ساغ اولاسان)
فقط اطلاعات لوپ 1*1 و اینکه از چه کابلی و چه نوع اتصالاتی سیم ها رو وصل کردید(مثل جناب کرمی که تو صفحات قبل هست) لوپتون اهم و هانریش چنده؟ با گراند چند تست گرفتین؟با افزایش یک درجه گراد برد نهایتون چند میشه؟
با تشکر @};-

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 2:07pm
مدیر سایت
مدیر سایت

hoshi نوشته است:
ارتین نوشته است:
hoshi نوشته است:
سلامارتین جان مقاومت r16 رو هم چک کن

هوشي جان چك كردم سالم بود

سلام
ارتین جان منظورم مقدارش هست چک کن ببین اشتباهی جا نزده باشی؟

هوشي جان قربونت معرفت ، چك كردم مقدارش درست بود ، مشكل حل شد ، مورد tl431 بود ، الان سنس دارم حسابي \M/ ، حميد جان فداي داري داداش :-* :D

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 2:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
ganbari نوشته است:
سلام و خسته نباشید به همه هموطنان @};- @};- @};-
بلاخره این ایران میکرو قطعاتش رسید دستم .منم دارم این چنس اقا حمید می سازم ولی مشغله کاری نمیزاره تمومش کنم.اگه خدا خواست و شبا خسته نبودم یه هفته کار داره(انگار اپولو هوا می کنم =)) ).دست همگی درد نکنه خصوصا مهندس حمید که این مدار خوب تو تاپیک قرار دادند بدون هیچ توقعی.واقعا بعضی از دوستان منت سر ما می زارن وقت گرانبهایشون صرف کمک به ما می کنند.
کماکان منتظر فیلم این دوستمون هستیم.موفق باشید یاحق.

آقای قنبری قطعاتی که ایران میکرو ارسال میکنه از هر قطعه یکی الی دوتاش رنج اصلی رو دارن و بقیه اغلب رنجشون چند شماره پائین تر هست ، مخصوصاً خازنهای ام کاتی و مقاومتها ، حتماً قبل از مونتاژ دستگاه رنج قطعات رو با مولتی متر چک کنید و عدد مناسب تر رو جا بزنید @};-
درضمن بنده هم حدود 8 روز اسپری گرافیت از ایران میکرو خریدم هنوز برام ارسال نشده و اعصابم رو ریخته بهم :-w

مهدی جان همه جا اینطوری هستش من از ربوییک هم خرید کردم بدتر بود مثلا خازن 100 نانو یکی 90 بود و یکی دیگه 107 اکثرا من نتونستم توش 100 نانو دربیارم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 3:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

abasazad نوشته است:

جناب عباس زاد ، فرافکنی نکن لطفا، شما چرا مثل کبک سرتونو کردین توو برف و از دورو اطرافتون بی خبر هستین

مرد حسابی 4 تا دونه سیم رو رو به قول دوستان گل هم کردی آوردی با کلی ادعا که طراحش زمان ساخت انقدر بلوا بپا نکرد که شما کردین

شما برو ثبات مدارتو ایده آل کن بعدش برو روی شکل ظاهرش کار کن دوست من، برنج میخوریم کیلوی10 تومن ،گوشامون دراز نیست که به روت

نمیاریم ،بعدشم من چرا ناراحت بشم :D شما با این اینترنت زیقی زحمت 70 مگ آپ کردن رو کشیدی اونوقت من ناراحت بشم؟؟ :D

بجای اینکه بیای اینجا اراجیف بگی و از نام جناب مهندس حمید که خیلیم دوسش دارم استفاده کنی ، برو بشین روی چنست کار کن که پایدار بشه

و به اکسیژن داخل هوا حساس نشه :D

ممبعد هم طوری مطلب بنویسی که شعور دوستان زیر سوال بره، نوع برخوردم تغییر میکنه خوبه خودت هم میدونی اینجا مکان آموزشی هستش [-X

عزیزان من و کاربران گرامی چنس رو بسازین و با تمام دقت بسازین و بدونین از خیلی از فلزیابهای رایج بهتره، به هر حال این تایپیک با رفتن

رستم و استاد کمال و........ فصل جدیدی رو با افراد جدید شروع کرده، چه فصلی بشه این فصل :D

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 4:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ali222 نوشته است:
abasazad نوشته است:
سلام بر دوستان من
این فیلم که گذاشتم سند محکمی هست برای بی اساس بودن حرف اون کسایی که یاوه گویی میکنن و هدفشون سرکوب کردن چنس هستش و اینکه همش میگن چنس بالاتر از لوپ 45 سانتی جواب نمیده. حتی برخی از افراد و آقایون میگفتن که چنس بالای 2.5 جواب نمیده با هر لوپی که باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دیدید که جوای میده پس لطفا بدون سند و مدرک حرف نزنین و بچه های انجمن رو دلسرد از ساخت این سیستم نکنین . بچه ها چنس رو بسازین عالی جواب میده نگران نباشین.گارد من توی این فیلم 24 هستش و بایرر 2

دوست عزیز لحن گفتار شما بسیار بد هست !!
از میان پالسیها چنس خوبترین بوده !!
کسی هم مدل بهتر دیگری نساخته که بخواد چنس رو سرکوب کنه !!
شما گفتمان رد بدل شده بین کاربران در جهت رفع نواقص و کم کاستی های رو با سرکوب اشتباه گرفتید !!
و اما کلام اخر : مطمئنم اگر شما همکاری با قد قواره بلند تر و چهار پایه ای بلند تر از این پیدا میکردید دستیابی به 4 متر یا بیشتر هم هم امکان پذیر بود !!
شما هر وقت صدای ساز دهل اضافی دستگاه رو تونستی (نمیگم 3متری فقط 2.5 متر )خفه کنی و همین سینی استیل سنس کنی یه چندتایی هم برای من دوستان بساز
و اما نکته جالب این فیلم :
همکار جناب abasazad سه قدم مانده به درون لوپ وارد بشه بوق گوشخراش سنس داریم ولی موقع پایین امدن از 4 پایه هنوز یه قدم برنداشته از اون بوق دیگر خبری نیست ؟ در حالی که تا پایان فیلم دستگاه روشن هست.

علی جان دقیقا همینطوره ، :D ممنون از تیز بینی شما :D

Big like :-BD

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 4:40pm
مدیر سایت
مدیر سایت

کوروش جان , شما که کاربر قدیمی سایت هستین دیگه چرا ؟خوب همه جا اختلاف نظر وجود داره , حتی بین علما :) , خواهشنا با احترام کامل , با هم تبادل نظر کنید , تشکر

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 5:17pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 273 , 274 , 275 , 276 , 277 , 278 , 279 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 94 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure