انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 27 خرداد1403 - 8:22am

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 272 , 273 , 274 , 275 , 276 , 277 , 278 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

hoshi نوشته است:
سلامارتین جان مقاومت r16 رو هم چک کن

هوشي جان چك كردم سالم بود

پنج شنبه 10 اردیبهشت1393 - 1:33am
مدیر کل
مدیر کل

abasazad نوشته است:
سلام بر دوستان و عزیزان.اولین فیلم رو آپلود کردم
http://uppit.com/ztzedk6yfjak/MVI_4152.mp4
مشخصات:
جنس سینی مورد تست در هوا: استیل
ابعاد لوپ: یک متر
قطر سینی : 47 سانت
ارتفاع سنس: 340 سانت
دوستان اون چهار پایه ارتفاعش 1 متر هستش و دوست من هم تو فیلم وقتی که دستهاش کاملا بالا هستش میشه 240 سانت که در مجموع میشه 340 سانت.دستگاه از 340 سانتی به خوبی سنس میکنه.فیلمهای بعدی رو هم که 5 تا هستش براتون میذارم. @};- اینها همش نتایج راهنمایی مهندس حمید عزیز هستش که به این مرحله رسیده.پس به افتخارش :ymapplause: @};-

ممنون عزیز من خواهش میکنم شما لطف دارین. :ymhug:
بابت فیلم هم خسته نباشین. البته حجم فیلم باز هم زیاد بود و بنظرم میتونین کیفیت فیلمهای دیگتون رو پایین تر هم بیارین تا حجمش کمتر بشه و راحت تر قابل آپلود و دانلود باشه.
در خصوص عملکرد چنس در این فیلم باید ابتدا عرض کنم ثبات دستگاه شما بنظر میاد به هر دلیل کمی پایین هست و بوق اضافی داره. میتونین روی این مساله از طریق شیلد و کیفیت لوپ بیشتر کار کنین قطعا نتیجه بهتر میشه.
اما از حیث برد نتیجه قابل ملاحظه و شاید خیره کننده ای هست! حتی اگر فاصله سینی از لوپ 320 سانت باشه که بنظر من درست تر میاد باز چیزی که در ال سی دی دیده میشه 3-4 درجه نمودار سنس هست که با این اوصاف اگر شما ثبات رو بتونین بهتر کنین ؛ سنس این سینی از 3.5 متری باید امکانپذیر باشه!
در عین حال اون لحظاتی که بوق قطع میشه در حالیکه نمودار سنس وجود داره به دلیل فعال بودن حذف آهن هست که اگر غیر فعال بشه دیگه بوق قطع و وصل نداریم و اگر درجه حذف آهن بالاتر گذاشته بشه احتمال داره کلا بعنوان آهن حذفش بکنه! تمام این حالات موقع کاوش بدرد میخوره و با کسب تجربه میشه تا حدودی به تفکیک خوب هم دست پیدا کرد.

پنج شنبه 10 اردیبهشت1393 - 3:09am
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
abasazad نوشته است:
مشخصات:
دوستان اون چهار پایه ارتفاعش 1 متر هستش و دوست من هم تو فیلم وقتی که دستهاش کاملا بالا هستش میشه 240 سانت که در مجموع میشه 340 سانت.دستگاه از 340 سانتی به خوبی سنس میکنه.فیلمهای بعدی رو هم که 5 تا هستش براتون میذارم. @};- اینها همش نتایج راهنمایی مهندس حمید عزیز هستش که به این مرحله رسیده.پس به افتخارش :ymapplause: @};-

ممنون عزیز من خواهش میکنم شما لطف دارین. :ymhug:
بابت فیلم هم خسته نباشین. البته حجم فیلم باز هم زیاد بود و بنظرم میتونین کیفیت فیلمهای دیگتون رو پایین تر هم بیارین تا حجمش کمتر بشه و راحت تر قابل آپلود و دانلود باشه.
در خصوص عملکرد چنس در این فیلم باید ابتدا عرض کنم ثبات دستگاه شما بنظر میاد به هر دلیل کمی پایین هست و بوق اضافی داره. میتونین روی این مساله از طریق شیلد و کیفیت لوپ بیشتر کار کنین قطعا نتیجه بهتر میشه.
اما از حیث برد نتیجه قابل ملاحظه و شاید خیره کننده ای هست! حتی اگر فاصله سینی از لوپ 320 سانت باشه که بنظر من درست تر میاد باز چیزی که در ال سی دی دیده میشه 3-4 درجه نمودار سنس هست که با این اوصاف اگر شما ثبات رو بتونین بهتر کنین ؛ سنس این سینی از 3.5 متری باید امکانپذیر باشه!
در عین حال اون لحظاتی که بوق قطع میشه در حالیکه نمودار سنس وجود داره به دلیل فعال بودن حذف آهن هست که اگر غیر فعال بشه دیگه بوق قطع و وصل نداریم و اگر درجه حذف آهن بالاتر گذاشته بشه احتمال داره کلا بعنوان آهن حذفش بکنه! تمام این حالات موقع کاوش بدرد میخوره و با کسب تجربه میشه تا حدودی به تفکیک خوب هم دست پیدا کرد.

ممنونم مهندس حمید عزیز @};- .حتما دستوراتتون رو اجرا میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم.چشم به روی چشم @};-

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 8:55am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر دوستان من
این فیلم که گذاشتم سند محکمی هست برای بی اساس بودن حرف اون کسایی که یاوه گویی میکنن و هدفشون سرکوب کردن چنس هستش و اینکه همش میگن چنس بالاتر از لوپ 45 سانتی جواب نمیده. حتی برخی از افراد و آقایون میگفتن که چنس بالای 2.5 جواب نمیده با هر لوپی که باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دیدید که جوای میده پس لطفا بدون سند و مدرک حرف نزنین و بچه های انجمن رو دلسرد از ساخت این سیستم نکنین . بچه ها چنس رو بسازین عالی جواب میده نگران نباشین.گارد من توی این فیلم 24 هستش و بایرر 2

من نه از جنس خدایم و نه از جنس بلور ،من همانم که خدا میداند

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 8:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

abasazad نوشته است:
سلام بر دوستان من
این فیلم که گذاشتم سند محکمی هست برای بی اساس بودن حرف اون کسایی که یاوه گویی میکنن و هدفشون سرکوب کردن چنس هستش و اینکه همش میگن چنس بالاتر از لوپ 45 سانتی جواب نمیده. گارد من توی این فیلم 24 هستش و بایرر 2

جناب عباس زاد

خون سرد باشید :D شما با چنستون 2 قدم نمیتونین بردارین ، بعید میدم کسی به اندازه من با چنس بیابون رفته باشه،

بخاطر همین هم میگم که شما نمیتونین قدم از قدم بردارین
عزیز من زمانی که دوستتون

وارد لوپ شد صدای تفکیکی به گوش نرسید و باز هم زمانی که دوستتون رفت بالاتر باز هم همینطور روی آستانه بود

با این که zero رو فشار دادین باز هم دستگاه ساکت نشد،

این نشون از بی ثباتی دستگاه شما بود ،عمرا شما بتونین با این لوپ و چنستون کاوش حرفه ای داشته باشین

به هر حال خسته نباشی :D حیف این 70 مگ حجم که به فنا رفت واسه دانلود =((

بعدشم کسی اینجا چنس رو سرکوب نکرده @-)

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 9:19am
مدیر سایت
مدیر سایت

ganbari نوشته است:
سلام و خسته نباشید به همه هموطنان @};- @};- @};-
بلاخره این ایران میکرو قطعاتش رسید دستم .منم دارم این چنس اقا حمید می سازم ولی مشغله کاری نمیزاره تمومش کنم.اگه خدا خواست و شبا خسته نبودم یه هفته کار داره(انگار اپولو هوا می کنم =)) ).دست همگی درد نکنه خصوصا مهندس حمید که این مدار خوب تو تاپیک قرار دادند بدون هیچ توقعی.واقعا بعضی از دوستان منت سر ما می زارن وقت گرانبهایشون صرف کمک به ما می کنند.
کماکان منتظر فیلم این دوستمون هستیم.موفق باشید یاحق.

آقای قنبری قطعاتی که ایران میکرو ارسال میکنه از هر قطعه یکی الی دوتاش رنج اصلی رو دارن و بقیه اغلب رنجشون چند شماره پائین تر هست ، مخصوصاً خازنهای ام کاتی و مقاومتها ، حتماً قبل از مونتاژ دستگاه رنج قطعات رو با مولتی متر چک کنید و عدد مناسب تر رو جا بزنید @};-
درضمن بنده هم حدود 8 روز اسپری گرافیت از ایران میکرو خریدم هنوز برام ارسال نشده و اعصابم رو ریخته بهم :-w

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 9:26am
مدیر سایت
مدیر سایت

جناب کوروش با سلام
خوب شما که اینهمه از این انجمن استفاده کردین و مطلع هم هستید که اپراتوری با هر دستگاهی فقط درون خاک ملاک واقعی بوده ، پس چرا تجارب خودتون رو در موردی اپراتوری چنس قرار نمیدید تا همه استفاده کنن ؟ ! شما که تونستید کشف موفق داشته باشید با این سیستم ، پس مقداری از اپراتوری با این دستگاه توضیح بفرمائید تا استفاده کنیم ؟

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 9:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
abasazad نوشته است:
مشخصات:

باسلام
جناب abasazadممنون از فیلمی که گذاشتید.
اگه ممکنه مشخصات کامل لوپ یک متری را که باهاش این تست را گرفتید ،اعلام کنید.(سایزسیم،تعداد دور، مقاومت اهمی)
ممنون

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 9:56am
مدیر سایت
مدیر سایت

آقایون محترم تاکید میکنم بعد از تست از قدرت و عملکرد چنس خودتون حتماً و حتماً باید بصورت آزمایشی مکان تست درست کنید و با چنس برای کشف عمق بیشتر و عملکرد دستگاهتون تمرین کنید چون قلقهای خاص خودش رو مطمئناً داره
از آقا کوروش که کشف موفق داشتن با چنس و خاک خورده نقطه زنی در بیابون هستن خواهش میکنیم مقداری توضیح بدن ؟ متشکریم

آدم‌های بزرگ،

آدم‌های عادی،

آدم‌های کوچیک،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 10:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلاو دوست عزیز.خسته نباشید جناب مهندس مهدی.ممنون که گفتین.حتما تستشون می کنم ضمنا برخی از قطعات که جوان و روبوکیو نداشت از ایران میکرو خریدم .بقیه قطعات از روبوکیو وجوان خریدم .موفق باشید یاحق

پنج شنبه 11 اردیبهشت1393 - 11:15am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 272 , 273 , 274 , 275 , 276 , 277 , 278 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 102 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure