انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 10:21pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2408 , 2409 , 2410 , 2411 , 2412 , 2413 , 2414 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام

1426539 نوشته است:
alibaba-fatima نوشته است:
1426539 نوشته است:
دوست عزیز ،آقای مهرآفرین خواهشن یه کم ملایم‌تر.حالا این بنده خدا مبتدی هستن و تو بعضی قسمتها مشکل داره،خدا رو خوش نمیاد اینجوری برخورد کنیم،دارن با آقا مهدی معاشرت میکنن
از حق نگذریم علی بابای عزیز چجوری پهنا پالس 300 رو دادی به لوپ 15 سانتی که با سیم نمره 0.7 !!!!! پیچیدی میگی بهترین تنظیمه؟ اولا قبل از هر کاری فایل راهنما رو به دقت بخون که با مفهوم دقیق هر کدوم از تنظیمات آشنا بشی.دوما برای این سایز لوپ از سیم حداکثر 0.5 باید استفاده کنی،سوما شما که داری زحمت میکشی یه لوپ 30 سانتی اصولی بساز که بعدا توی کاووش هم به دردت بخوره.
موفق باشید

سلام و با تشکر بابت پاسخ محترمانه شما

خدمتتون عرض کنم راجع به پهنای پالس ۳۰۰توضیح بدم

من نگفتم پهنای پالس ۳۰۰خوبه
یا نگفتم لوپ من درسته و آخر لوپه
یا نگفتم تنظیمات جدید کشف کردم
یا نگفتم من من راست میگم بقیه اشتباه میکنن

من از پهنای پالس پایین تا ۳۱۰ رو فرکانس های ۳۵و۶۰و۹۰و۱۰۰و۱۵۰و۰۰۰۰۰۰۰۰۰تست انجام دادم
یعنی برا هرفرکانس پهنای پالس پایین به بالا تست انجام دادم و تو رنج بالای۳۱۰وارد بی ثباتی و نویز میشدم
هرچقدر پهنای پالس کمتر می بود برد کمتر و هرچه بالاتر میبود بردبیشتر و نویز و بی ثباتی هم بیشتر
نهایتا تو تنظیماتی که اعلام کردم ثبات و برد بیشتری داشتم

من مشخصات لوپ و تست هام رو اعلام کردم که بتونم به کمک شما عزیزان ایراد احتمالی برد یا لوپ رو پیدا کنم ولی این بزرگوار همش به من اتهام میزنه و ولکن قضیه نیس
لوپ ۴۰هم با نمره55/.ساختم ولی برد مناسبی نداشتم اما ثبات خوب بود

اینم عکس لوپ ۴۰

خواهش میکنم.
ببین دوست عزیز اصولا ساخت فلزیاب ده درصد از قضیه هست ،نود درصد به اپراتوری اصولی مرتبط میشه.الان شما لوپ چهل سانتی که ساختی به نظر مشکلی درش دیده نمیشه،ولی نگفتی با چه تنظیماتی به چه بردی رسیدی که برات راضی کننده نبوده.شما اگه بهترین لوپ رو هم بسازی ولی تنظیمات رو ناشیانه وارد کنی،هیچ فایده‌ای نداره،کما اینکه بهترین فلزیاب دنیا هم دستت باشه به همین صورته.
برای همین اولین توصیه من به شما این بود که فایل راهنما رو چندین بار با دقت بخونی تا دقیقا با مفهوم پالس و پهنای پالس و دیلی و.... آشنایی کامل پیدا کنی.
برای شروع کار با همین لوپ چهل سانتی که ساختی،با تنظیمات پیش فرض،فقط گراند رو خاموش کن،ببین بردش برای سکه 500 تومنی و یه سینی استیل 40 سانتی چقدر هست

سلام
چشم عرایض شما و اقا مهدی رو در نظر میگیرم و بعدا که یه لوپ ۶۰دقیق درست کردم مزاحمتون میشم
اینم عکس دستگاه من
جعبه مدار رو از یه نوع پلاستیک که تو پنل تلویزیون های ال سی دی موجود هست درست کردم
از۵عدد باتری۲۲۰۰میلی امپر ۴ولت استفاده کردم.از نوع باتری که تو باتری لبتاب استاده میشه
کانکتور ها هم از نوع اورجینال از یه مدار اوراقی برداشتم و دقیق و اصل هستن

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 21 بهمن1396 - 7:45pm

با سلام خدمت مهندس اقا حمیدرو دیگر اساتید
بنده یه چند وقتی که با این انجمن اشنا شدم .راستش قصد دارم این فلز یاب مهندس حمید رو بسازم
بسازم که چه عرض کنم , یعنی کپی کنیم بنده زیاد از الکترونیک سررشته ندارمتو شهر خودمون دنبال این لیست قطعات رفتم نتونستم چیزهای اصلی رو پیدا کنم ممنون میشم اگه سایت معتبر یا فروشگاهی که بتونم قطعات رو از اونجا خریداری بکنم معرفی کنید
کوچیک شما سعید هستم از شمال :YMPEACE:

شنبه 21 بهمن1396 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سعیدبابایی نوشته است:
بنده یه چند وقتی که با این انجمن اشنا شدم .راستش قصد دارم این فلز یاب مهندس حمید رو بسازم
بسازم که چه عرض کنم , یعنی کپی کنیم بنده زیاد از الکترونیک سررشته ندارمتو شهر خودمون دنبال این لیست قطعات رفتم نتونستم چیزهای اصلی رو پیدا کنم ممنون میشم اگه سایت معتبر یا فروشگاهی که بتونم قطعات رو از اونجا خریداری بکنم معرفی کنید

شما میتونید قطعات رو از فروشگاه های اینترنتی نظیر پایا الکترونیک،چهره،نیکو شاپ و ... خریداری کنید

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

شنبه 21 بهمن1396 - 8:45pm

1426539 نوشته است:
سعیدبابایی نوشته است:

شما میتونید قطعات رو از فروشگاه های اینترنتی نظیر پایا الکترونیک،چهره،نیکو شاپ و ... خریداری کنید

ممنون دوست عزیز که راهنمای کردین.

شنبه 21 بهمن1396 - 9:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با درود و احترام به دوستان گرانقدر @};-

یکشنبه 22 بهمن1396 - 4:44am

با سلام
میخواستم این قطعات رو سفاش بدم ولی نمیدونم اصلی هستن یا نه کسی میتونه کمک کنه
این هم مشخصات ترانزیستور کوچیک هست
ترانزیستور ماسفت BS170
N-LOGL 60V,0.5A,350mW

یکشنبه 22 بهمن1396 - 10:15am

این هم ادامه

یکشنبه 22 بهمن1396 - 10:27am

سلام
همگی اصل هستن ولی۸۴۰رو نمیدونم
bs170هم پسوند نداشته باشه.بجاش میتونی2n7000بگیری

یکشنبه 22 بهمن1396 - 10:35am

alibaba-fatima نوشته است:
سلام
همگی اصل هستن ولی۸۴۰رو نمیدونم
bs170هم پسوند نداشته باشه.بجاش میتونی2n7000بگیری

ممنون دوست گرامی

یکشنبه 22 بهمن1396 - 11:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

درود بر مهندس حمید،و دوستان شارژ رم قطع کن نداشت زدم شارژ دیر بر داشتم داستان شد .ولتاژ ها کلا قطع شده بود ماسفت ورگولاتور12 رو تعویض کردم ولتاژ ام میزونه ولی ال سی دی روشن نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید.با تشکر

یکشنبه 22 بهمن1396 - 11:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2408 , 2409 , 2410 , 2411 , 2412 , 2413 , 2414 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohammad rog , parparvazsofi و 73 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure