انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 13 خرداد1403 - 8:36am

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2325 , 2326 , 2327 , 2328 , 2329 , 2330 , 2331 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
sajadm2 نوشته است:
مال من بهتره =)) =))

دوست عزیز شما باز هم راهنما رو درست نخوندین! بنده مشخصا ذکر کردم دیلی 6 به احتمال قریب به یقین نشانه ایراد در مدار هست! وگرنه بعیده لوپ شما واقعا دیلی 6 داشته باشه. این مساله میتونه از عدم تنظیم صحیح فیوز بیتها و حتی خرابی ماسفت یا مساله دیگری در مدار باشه و در هر صورت مدار اصلا رفتار عادی نخواهد داشت.

مهندس ماسفت 170? یا 840؟

یوتیوپ رو داشتم میگشتم یه نفر داشت اموزش فلزجو رو با زبان فرانسوی می گفت و واقعا من خیلی خوشحال شدم :-BD :ymhug:

خدایا در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان

جمعه 23 شهریور1396 - 12:11am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

sajadm2 نوشته است:
حمید نوشته است:
sajadm2 نوشته است:
مال من بهتره =)) =))

دوست عزیز شما باز هم راهنما رو درست نخوندین! بنده مشخصا ذکر کردم دیلی 6 به احتمال قریب به یقین نشانه ایراد در مدار هست! وگرنه بعیده لوپ شما واقعا دیلی 6 داشته باشه. این مساله میتونه از عدم تنظیم صحیح فیوز بیتها و حتی خرابی ماسفت یا مساله دیگری در مدار باشه و در هر صورت مدار اصلا رفتار عادی نخواهد داشت.

مهندس ماسفت 170? یا 840؟

یوتیوپ رو داشتم میگشتم یه نفر داشت اموزش فلزجو رو با زبان فرانسوی می گفت و واقعا من خیلی خوشحال شدم :-BD :ymhug:

ورژن نرم افزاری من 3.00 هست ارتقا بدم بهتر هستش؟

خدایا در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان

جمعه 23 شهریور1396 - 12:14am
مدیر کل
مدیر کل

BS170 در واقع نوعی فت هست و منظورم از ماسفت IRF840 بود.
نسخه نهایی یعنی 3.35 تغییرات قابل ملاحظه ای نسبت به نسخه 3.00 داره! در واقع نسخه 3.00 که در مرداد 94 ارائه شد اولین نسخه از بازنویسی مجدد بخشهای عمده ای از برنامه بود. اما نسخه 3.35 در اول تابستان 95 یعنی 10 ماه بعد منتشر شد که در این مدت ریزه کاریهای زیادی به برنامه اضافه شد و عملکردش بهبود قابل ملاحظه ای داشته. همیشه عرض کردم تنها نسخه آخر مورد تایید من هست. حتما آپدیت کنین.

جمعه 23 شهریور1396 - 12:19am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

از طرف بنده به مهندس بزرگوار و مدیریت انجمن
http://uupload.ir/files/ktem_felezjoo.jpg
امیدوارم خوشتون بیاد و استفاده کنید برای هدر

خدایا در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان

جمعه 23 شهریور1396 - 12:34am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
BS170 در واقع نوعی فت هست و منظورم از ماسفت IRF840 بود.
نسخه نهایی یعنی 3.35 تغییرات قابل ملاحظه ای نسبت به نسخه 3.00 داره! در واقع نسخه 3.00 که در مرداد 94 ارائه شد اولین نسخه از بازنویسی مجدد بخشهای عمده ای از برنامه بود. اما نسخه 3.35 در اول تابستان 95 یعنی 10 ماه بعد منتشر شد که در این مدت ریزه کاریهای زیادی به برنامه اضافه شد و عملکردش بهبود قابل ملاحظه ای داشته. همیشه عرض کردم تنها نسخه آخر مورد تایید من هست. حتما آپدیت کنین.

صدر در صد از همینه چون اصلا خوشم از ریخت و قوارش نیومد انگار با قلم چکش ساختنش :))
در واقع خودم یکی داشم خیلی هم قشنگ بود ولی بخاطر کویل ارور عوض کردم که مشکل از کانکتور بود :(( :((

خدایا در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان

جمعه 23 شهریور1396 - 12:37am

سلام مهندس ، خسته نباشید
امروز یک مدار راه اندازی کردم ولی با مشکل coil error مواجه شدم ماسفت رو عوض کردم درست نشد بنظرتون اگه مشکل مداری باشه از چی میتونه باشه

جمعه 23 شهریور1396 - 12:37am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ruby199623 نوشته است:
سلام مهندس ، خسته نباشید
امروز یک مدار راه اندازی کردم ولی با مشکل coil error مواجه شدم ماسفت رو عوض کردم درست نشد بنظرتون اگه مشکل مداری باشه از چی میتونه باشه

دوست عزیز سلام
بنده هم مشکل شما رو داشتم در پست های قبل کامل توضیح داده شده
شما اول کاری که من کردم رو بکنید کویل رو مستقیم بدون رابط به کیت متصل کن
مدارت رو دقیق چک کن
از لحاظ قلع مردگی چک کن
ببین اتصالی بین مدار توسط خورده های قلع نشده
بعدش bs 170
irf840
lf357
و حتی خود کویل
موفق باشی

خدایا در شب فقرم بسوزان
ولی محتاج نامردان مگردان

جمعه 23 شهریور1396 - 12:42am

sajadm2 نوشته است:
ruby199623 نوشته است:
سلام مهندس ، خسته نباشید

دوست عزیز سلام
مدارت رو دقیق چک کن
از لحاظ قلع مردگی چک کن
بعدش bs 170
irf840
lf357
و حتی خود کویل
موفق باشی

ممنون دوست عزیز

جمعه 23 شهریور1396 - 12:52am

درود بر شما. کاربر جدید آقای سجاد مطلبی را عنوان کردند که گویا شخصی‌ در یوتوب به زبان فرانسه این مدار را آموزش می‌دهد که مرا سخت بر آشفته کرد. چند ماهی‌ است که محتوای این بخش از سایت فلزجو را دنبال می‌‌کنم و با نداشتن امکان سوال و فرستادن مطلب بخاطر اشکال فنی که خوشبختانه آقا مجتبی‌ گرامی‌ آنرا بر طرف کردند توانستم این مدار را مونتاژ کنم.از آنجائیکه از بد روزگار من در فرانسه زندگی‌ می‌‌کنم سعی کردم این مدار را به کسی‌ نشان ندهم حتا روی ترانسیستورها و‌ای سی‌ را پاک کرددم که زمانی‌ به دست نامردمان نیفتد.چرا که این مدار را مهندس حمید برای افراد محتاج و ندار ایرانی‌ ساخته. متاسفانه هستنند افرادی خائن به این آب و خاک همانند آن چوپان ایرانی‌ که راه را به لشگر اسکندر گجستگ نشان داد تا از سد سپاه آریوبرزن عبور کنند و یا افرادی همانند سلمان به اصطلاح پارسی‌. به‌‌‌ هر رو به پاس بهرمندی از این سایت هر کاری که از من ساخته باشه در جهت بیشبرد اهداف انسان دوستانه کوتاهی نخواهم کرد. @};-

جمعه 23 شهریور1396 - 3:19am

sajadm2 نوشته است:
ruby199623 نوشته است:
سلام مهندس ، خسته نباشید

دوست عزیز سلام
مدارت رو دقیق چک کن
از لحاظ قلع مردگی چک کن
بعدش bs 170
irf840
lf357
و حتی خود کویل
موفق باشی

لوپ رو که مستقیم به برد وصل کردم مشکل رفع شد ولی دیلی رو 10 هست و اعداد سه سگانه همه 800 هستن این مشکل میتونه از چی باشه

جمعه 24 شهریور1396 - 9:17am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2325 , 2326 , 2327 , 2328 , 2329 , 2330 , 2331 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 و 97 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure