انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 16 خرداد1403 - 9:20pm

پاسخ به موضوع  [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1085 , 1086 , 1087 , 1088 , 1089 , 1090 , 1091 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
با اجازه اساتید. سیم ا :-Q فشان چه نمره ایی استفاده کردی؟7 دور سیم افشان با قطر 20 سانت مقاومت خیلی کمی داره .حتی برای لوپ یه متر هم باید ده دور سیم یک میل رو دور هم بپیچی.مقاومت کم لوپ
باعث سوختن ماسفت 840 میشه.در ضمن برای ساختن لوپ با قطر 20 سانت باید از سیم لاکی هفتاد یا هشتاد استفاده کرد

آخرین بار توسط میلاد33 در پنج شنبه 11 تیر1394 - 1:04pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 11 تیر1394 - 1:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
sodoko نوشته است:
سلام حمید جان @};-
مهندس من برا تست مدار 7 دور سیم افشانو دور یه سطل پیچیدم که قطر لوپ 20 سانت شد و دو سرشو وصل کردم به لوپ 1و 2
ولی سری جداش کردم چون رگولاتورم داغ کرد.
خیلی اشتبا کردم :-s چون فلا وقت پیچیدن لوپ انکبوتیو نداشتم گفتم تستش کنم
حالا مشکلی بنظرتون پیش نیومده برا مدار؟
چجور مطمئن شم مشکلی نیس
ممنون میشم جواب بدین :(

دوست عزیز مشکلی نیستش و رگولاتور در بهترین شرایط هم مقداری گرم میشه ولی اگه گرمای بیش از حد داره مطمئن باش یا جایی ازمدارت اتصالی داری یا بردی که مونتاژ کردی پشتش کثیف است
مشکل خود من هم بود یک زمانی تازه من دوتا هیت سینگ بزرگ یکی برای ماسفت داشتم و یکی برای رگولاتور و جعبه کوچک بود مدار را که در جعبه قرار می دادم درش را می بستم دستگاهم روشن نمی شد و لوپ را در می آوردم روشن می شد و ماسفتم در حد المپیک گرم می کرد که با کمی دقت دیدم مشکلم از برخورد کردن یکی از گوشه های این دو تا هیت سینگ با هم بوده
البته بهترین لوپ برای این دستگاه یا فلته یا عنکبوتی :-B

پنج شنبه 11 تیر1394 - 1:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام داداشای گلم orginal و میلاد عزیز ممنون جواب دادین @};-
نمره سیممو نمیدونم چون یه کابل باریک دو مغزی شیلد دارم(همونایی که در داخل مدار برای اتصالات حساس به کار میره) که دو مغزی و شیلدو همرو به هم وصل کردم و 7 دور پیچیدم تقریبا 20 سانت شد و اهمشم شد 1.7 اهم ،اینجوری خوب نیس؟
جعبه کوچیک به نظرتون برای این مدار مشکل ساز نمیشه؟چون من یادمه زمانی یه دستگاهیو ساختم و وقتی که در جعبه مینداختم عملکردش خوب نبود تا اینکه یه جعبه بزرگتر درس کردم براش که خوب کارکرد

پنج شنبه 11 تیر1394 - 3:07pm

سلام به همگی من چند بار رفتم کاوش مشکل میتر منفی داشتم بالاخره با بالا بردن دیلی تا +30 بطور کامل مشکلم حل شد حتی با حساسیت 17 هم راحت کار میکنم دیگه با ثباته

پنج شنبه 11 تیر1394 - 4:27pm

دوستان سلام،میشه راهنمایی کنین، چرا بعضی از خاکه سنس میشه، مثلا دستگاه من ثباتش خوبه ولی جایی سنس داشتم حفاری شد چند تیکه سفال اومد بیرون، بعد دوباره سنس داشتم ولی بعد از حفاری مجدد دیگه سنس نداشتم، اگه سفال رو گرفته چرا بعد از اون هم سنس داشتم، چرا با یه لایه کندن دوباره، سنس نداشتم دیگه؟ لطفا راهنمایی کنین، البته من خیلی آماتورم

پنج شنبه 11 تیر1394 - 4:38pm

چرا کسی جواب ما رو نمیده من نمیخوام از میکروسییچ استفاده کنم به جای اون کلید دیگه ای معرفی کنین فقط یه کلید چند حالته باشه

پنج شنبه 11 تیر1394 - 5:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان و الالخصوص حمیدخان عزیز واقعا دمت گرم ای ول داری مدارت عالیه تازه امروز تمومش کردم تو پروگرام کردن آی سی مشکل داشتم که رفع شد ولی الان همه چی درسته و خوب کار میکنه ولی صدا نداره فقط یه صدای وز وز ضعیف همیشه داره دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم

زندگی در بردگی شرمندگی‌ست

پنج شنبه 11 تیر1394 - 5:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان هیچ کسی خبر اقا حمید و نداره

پنج شنبه 11 تیر1394 - 7:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

HOSSEIN447 نوشته است:

سلام حسین جان خسته نباشید .فکر کنم مهندس رفت اون ور اب :-o چون قبلا هم حرفش بود که بار سفر ببنده . الان 2 روزه نیست باید همین روزا منتظر باشیم اون طرف اب انلاین بشه :YMPRAY: احتمالا به محض اینکه برسه خونه یکی از بستگان یا جایی اسکان بگیره انلاین بشه .
باتشکر @};-

آخرین بار توسط yahooo در پنج شنبه 11 تیر1394 - 9:04pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 11 تیر1394 - 8:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

yahooo نوشته است:
HOSSEIN447 نوشته است:

سلام محسن جان خسته نباشید .فکر کنم مهندس رفت اون ور اب :-o چون قبلا هم حرفش بود که بار سفر ببنده . الان 2 روزه نیست باید همین روزا منتظر باشیم اون طرف اب انلاین بشه :YMPRAY: احتمالا به محض اینکه برسه خونه یکی از بستگان یا جایی اسکان بگیره انلاین بشه .
باتشکر @};-

انشا الله بسلامتی دعای تمام دوستان فلز جو بدرقه راه شون در ضمن اقا یاهو حسین هستم نه محسن

پنج شنبه 11 تیر1394 - 8:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27746 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1085 , 1086 , 1087 , 1088 , 1089 , 1090 , 1091 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 219 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure