انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 10:59am

پاسخ به موضوع  [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 224 , 225 , 226 , 227 , 228 , 229 , 230 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

چند روزی هست دوست خوبم کاوشگر جان آنلاين هستند اما نظری حرفی نميزنند و فقط ناظر بحث های تايپيک هستند ،داداش اگه مشگلی پيش اومده و دوستتون لوپ مونوی خودش رو واسه تست و گرفتن فيلم نيورده اشکالی نداره شما به ما ثابت شده ای پس حرف بزن داداش

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 11:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان
بالاخره بعد از کلی کش مکش امتحان ومدتی ک سرم حسابی شلوغ بود تونستم فیبر مدار رو بزنم ک متاسفانه خوب در نیامد!!!!!فردا میخام برم قطعات رو بخرم و تاشب کار رو تموم کنم.
مهندس حمید عزیز معرکه ای،ی دونه ای،پشتکارتون حرف نداره. :x :x :x @};- @};-
ی پیشنهاد داشتم اگر عملی بشه ک فکرکنم توکار شما نشدی وجود نداره اونم این ک اگر میشد دستگاه حدود عمق جنس رو نشون میداد خیلی خوب میشد.همون طور ک خوتون در توضیحات گفتید ک با توجه ب اطلاعات انتگرال در حین کاوش میشه عمق حدودی جنس رو تخمین زد اگر این کار رو هم خود دستگاه انجام بده دیگه..... ;;) ;;) :D
باز هم از تمام زحماتتون متشکرم :ymhug:
@};-

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دستت درد نکنه مهندس خیلی عالی شده حدود 2ساعت دارم با ورزن جدید ور میرم حدود چند سانت عمقش بیشتر شده. @};-
میتر منفی خیلی کمک میکنه که بفهمی دستگاه چقدراز بالانس خارج شده جدا از تشخیص حفره مثلا وقتی روی گراند 5باشه یک فلزو روش بگیری وبالانس کنی حدود20سانیه طول میکشه تاعدد منفی به صفر برسه که میشه زمان گراند بالانس را دید ودر گراند1 حدود5ثانیه یا کمتر عدد منفی به صفر میرسه اینجا دوستان راحت می تونن گراند را انتخاب کنند :-BD ~O)

این تون صدا بسیار عالی شده توری که فکر نکنم کسی از صدای دیگه استفاده کنه تا حدودی میشه فاصله فلز وعمق را تشخیص داد :YMPRAY:
تشکر @};-

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 11:39pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون MINLAB2 عزیز. ایشالا موفق باشین.
همونطور که توضیح دادم این کار بصورت خودکار توسط خود دستگاه عملی نیست! اگر میشد که در پیاده سازیش تردیدی نمیکردم! چون مساله بسیار مهمی هست. ولی در واقع فلز بزرگ دور از لوپ با فلز کوچک نزدیک به لوپ تاثیر مشابهی دارن که محاسبه عمقشون اصلا ممکن نیست. سایز و حتی نوع لوپ هم تاثیر گذار هست. همینطور نوع فلز هم تاثیر داره! پس این مساله ای کاملا تجربی و تخمینی هست که اپراتور ممکنه بتونه حدس بزنه. اون هم از روی ناحیه ای که سنس وجود داره و بررسی میتر میتونه امکانپذیر باشه و خیلی حدودی هست.

چهارشنبه 8 بهمن1393 - 11:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
چند روزی هست دوست خوبم کاوشگر جان آنلاين هستند اما نظری حرفی نميزنند و فقط ناظر بحث های تايپيک هستند ،داداش اگه مشگلی پيش اومده و دوستتون لوپ مونوی خودش رو واسه تست و گرفتن فيلم نيورده اشکالی نداره شما به ما ثابت شده ای پس حرف بزن داداش

قیبل از همه چیز به خاطر ورژن جدید از استاد حمید بینهایت تشکر میکنم
دوست عزیزم آقا آرش
والا مشکل خاصی پیش نیومده به خاطر مشغله کاری یه چند روزی مجبور شدم مسافرت کنم البته الانم تموم نشده روز جمعه برمیگردم اون زمانهایی هم که آنلاین نشون داده میشدم به خاطر این بود که چون خودم به نت دسترسی نداشتم به داداشم گفته بودم پستها رو بخونه و من رو در جریان بزاره برا همین
اگه خاطر تون باشه من در پست قبلی خودم از دوستان تقاضا کردم که دوستانی که به لوپ مونو دسترسی دارن این تست رو انجام بدن ولی مثل اینکه تو کل کشور مون فقط من به این لوپ دسترسی داشتم چون جواب از دوستان مخابره نشد دست به دامان دوست عزیزم آقای کرمی شدم و از ایشون تقاضا کردم که این تست رو انجام بدن ولی یه مشکلی تو تست ایشون به وجود اومد اونم اینکه ایشون برام گفتن یه سینی 40 با لوپ مونو توی 2.20 در دفعه اول کاملا سنس میشه ولی بعد چند ثانیه به 180 سانت افت پیدا میکنه که البته فکر میکنم به احتمال خیلی زیاد ایشون توضیحات استاد حمید رو که چند صفحه قبل فرمودن رو رعایت نکردن با گزارش ایشون از اون تست تشخیص من این بود که به احتمال خیلی زیاد 357 ایشون از نوع تقلبی باشه برا همین با این که تو مسافرت بودم در پی این بودم که یه 357 اصل گیر بیارم که الحمد الله امروز پیداش کردم و قراره فردا براشون ارسال کنم تا دستگاهشون رو با این 357 هم تست بکنن ( البته باید اون توضیحات استاد حمید در این تستشون باید رعایت بشه )
آرش جان اون تستی که من کردم فکر میکنم تعداد زیادی از دوستان رو علاقه مند کرده که این مدار رو بسازن ولی الان مسئله اینجا هستش که چه من و چه آقای کرمی راضی نیستیم که خدای نکرده به خاطر یک اشتباه ناخواسته ما یک نفر متحمل600 تومن هزینه خرید لوپ بشه برا همین میخایم که تست اولا تو شرایط واقعی انجام بگیره و دوما بعضی شک و شبه هایی که وجود داره از میان برداشته بشه برا همین فیلم رو نزاشتیم تا چندین بار این تست انجام بشه و جواب کاملا صد در صدی بده
موفق باشید

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 8 بهمن1393 - 12:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس حمید به خاطر همه زحماتی که میکشید واقعا ازتون تشکر میکنم @};- @};- @};- :ymhug:

پنج شنبه 8 بهمن1393 - 12:26am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون از لطف دوستان.
کاوشگر عزیز خسته نباشین. ایشالا سفرتون بی خطر باشه.
در خصوص مطلبی که فرمودین البته توضیح دادم و درست هم هست که با بعضی روشهای تست اون اتفاقی که فرمودین میفتاد! ولی با توجه به تقاضای دوستان بنده سیستم گراند رو طوری در نسخه 1.50 اصلاح کردم که دیگه افت بردی که فرمودین تحت اون شرایط پیش نمیاد که محسوس باشه. لذا باید با نسخه جدید تست صورت بگیره.

پنج شنبه 8 بهمن1393 - 12:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
ممنون از لطف دوستان.
کاوشگر عزیز خسته نباشین. ایشالا سفرتون بی خطر باشه.
در خصوص مطلبی که فرمودین البته توضیح دادم و درست هم هست که با بعضی روشهای تست اون اتفاقی که فرمودین میفتاد! ولی با توجه به تقاضای دوستان بنده سیستم گراند رو طوری در نسخه 1.50 اصلاح کردم که دیگه افت بردی که فرمودین تحت اون شرایط پیش نمیاد که محسوس باشه. لذا باید با نسخه جدید تست صورت بگیره.

ممنونم استاد
حتما این تست رو با ورژن جدید انجام خواهیم داد و نتایج رو به صورت عمومی در اختیار دوستان قرار خواهیم داد

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 8 بهمن1393 - 12:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مرسی کاوشگرجان از اينکه به فکر همه بچه ها هستی خودم آدم رکی هستم و رک صحبت کردن رو هم خيلی دوست دارم و از اينکه شما هم با اخلاص صحبت ميکنی ازت ممنونم پس مارو بيخبر نزار داداش،حميد جان دم شما هم گرم که بى منت داری واسه بچه ها وقت ميزاری

پنج شنبه 8 بهمن1393 - 12:45am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

کسانی که با نصب برنامه ی extreme_burner در ویندوز 8 مشکل دارند میتوانند از برنامه ی dll file fixer که لینکشو گذاشتم استفاده کنن

http://download.dll-files.com/fixer/fil ... ibusb0.exe

پنج شنبه 8 بهمن1393 - 12:56am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 224 , 225 , 226 , 227 , 228 , 229 , 230 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 115 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure