انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 8:22pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 643 , 644 , 645 , 646 , 647 , 648 , 649 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خیلی جالبه این متن بخونید

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 29 آذر1393 - 1:23am

ای ول اقا مهدی این پیامت لایک داره دوستان اینجا جا داره که از جناب ابی گلد بابت راهنمایی برای راه اندازی مدارم تشکر کنم خیلی مزاحم بنده خدا شدم تا مدارم راه افتاد من اول فکر نمیکردم که این فلزیاب نفوذ داشته باشه ولی با لوپ 50 سانت که شیوه ساختنش رو ابی گلد به من یاد داد تونستم یک فلز 10 در10 رو تو 90 سانت تو خاک بزنم خیلی از این مدار خوشم اومده و دارم باهاش تمرین میکنم

یکشنبه 29 آذر1393 - 1:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم اقا محمد انجام وظیفه بود ارزوی ما به نتیجه رسیدن همیه دوستان هست انشا الاه که مدار همه دوستان جدید راه بیوفته و من هم تا جایی که راه داشته باشه دوستان رو راهنمایی میکنم شب به خیر

یکشنبه 29 آذر1393 - 2:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب ابی گلد عزیز لطف میکنید در مورد این قسمتی که داخل عکس علامت زدم توضیح بدید و ایا میشه میتر و رله رو حذف کرد ؟درضمن یک لطفی بکنید و اخرین پارت لیست رو بصورت کامل قرار بدین

یکشنبه 30 آذر1393 - 8:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا بسه تو رو خدا . بنده خدا ابی دیگه خسته شد از توضیحات تکراری. بیشتر از بیست بار اون چیزی که شما پرسیدین توضیح داده شده تو تاپیک . شما که میخواین این سیستم رو بسازین باید زحمت بکشین یه برگ کاغذ و یه خودکار بردارین و از صفحه اول شروع کنین به خوندن و یادداشت برداری از نکات مهم. یه کم زمان میبره. اما به شما قول میدم خیلی خیلی دید بهتری به شما میده. آخر سر با دنیایی از تجربیات کاربران که این مدارو ساختن شروع به ساخت خواهید کرد. شک نکنین که نتیجه بهتر خواهد بود. لیست قطعات رو بهتره خودتون از فایل استخراج کنین. اینطوری بهتره و چیزی از قلم نمی افته. بابا یه کم خودتون هم کار کنین
ابی جان خدا صبر بده. دمت گرم واقعا @};-

یکشنبه 30 آذر1393 - 9:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamedkk نوشته است:
آقا بسه تو رو خدا . بنده خدا ابی دیگه خسته شد از توضیحات تکراری. بیشتر از بیست بار اون چیزی که شما پرسیدین توضیح داده شده تو تاپیک . شما که میخواین این سیستم رو بسازین باید زحمت بکشین یه برگ کاغذ و یه خودکار بردارین و از صفحه اول شروع کنین به خوندن و یادداشت برداری از نکات مهم. یه کم زمان میبره. اما به شما قول میدم خیلی خیلی دید بهتری به شما میده. آخر سر با دنیایی از تجربیات کاربران که این مدارو ساختن شروع به ساخت خواهید کرد. شک نکنین که نتیجه بهتر خواهد بود. لیست قطعات رو بهتره خودتون از فایل استخراج کنین. اینطوری بهتره و چیزی از قلم نمی افته. بابا یه کم خودتون هم کار کنین
ابی جان خدا صبر بده. دمت گرم واقعا @};-

داداش من شما چرا ناراحت میشی خوب برادر من از قدیم گفتن احمق اون کسی هست که راهی که قبلا رفتن رو دوباره تجربه کنه داداش گلم اولا انسان بهتره کمی فکر کنه و حرف بزنه در ضمن بنده خیلی در کارها دقت میکنم و این سوالها هم بابت اینه که دوست ندارم بعد از ساختن 10 بار بجای یکبار از اقا ابی سوال کنم و در ضمن نمیخوام وقتی قطعه ای رو روی برد لحیم کردم دوباره خارجش کنم چون اینکار باعث صدمه به برد و اون قطعه میشه حالا هر کسی که این مدار رو ساخته حتما با یک صورت لیست قطعه رفته فروشگاه برای خرید داداش چطور میشه یه مردی پیدا بشه و این لیستشو یه کپی برای ما اینجا قرار بده ایا قران غلط میشه برادر یه نصیحت هم به شما دارم هر وقتی کسی حرفی زد چند بار این حرفشو تو ذهنت برسی کن و بعد از اطمینان از جوابی که داری براش اقدام به جواب دادن کن تا بعدا از حرف زده شدت پشیمون نشی و همیشه اینطوری فکر کن دیگران یک پله از تو جلوتر هستن و شما باید خودتو به اونا برسونی اینطوری توی زندگیت همیشه موفق میشه داداش گلم

یکشنبه 30 آذر1393 - 10:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من فقط سکوت میکنم @};-

یکشنبه 30 آذر1393 - 11:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
من یه مشکلی برام پیش امده بود چند روزی نبودم
نظرتون راجب این مدار چیه؟
شرمنده دوربین با کیفیت نداشتم

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

یکشنبه 30 آذر1393 - 12:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان این هم پارت لیست

یکشنبه 30 آذر1393 - 5:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
دوستان این هم پارت لیست

سلام بسیار بسیار از لطف شما سپاسگذارم امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشید :-BD

یکشنبه 30 آذر1393 - 6:02pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 643 , 644 , 645 , 646 , 647 , 648 , 649 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: zagalo16 و 118 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure