انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 11:18am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 592 , 593 , 594 , 595 , 596 , 597 , 598 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست عزيز اقا اميد به شما تبريك ميگم از اينكه تازه ثبت نام كردين :ymhug: اين مدار خيلي وقته كه كارش تموم شده و قدرت و ثباتش هم كه مشخصه و همه اطلاعات ساختش هم تو صفحه اول هستش و هيچ قلقي هم نداره براي ساخت فقط بايد از خازن هاي جنس خوب استفاده كنيد و تو مونتا‍ز هم دقت كنيد تا فيبر شما خوب از اب در بياد و قطعي و اتصالي نداشته باشه شما استارت بزني بعد متوجه ميشي كه خيلي راحت و بدون دردسره در مورد فيلم هم خودتون بايد بهتر از ماها در جريان باشيد كه اين كار به دليل امنيت يكم گيره و بيشتر دوستان هم تو صفحات اول فيلم گذاشتن از اين دستگاه ولي نه به اون شكلي كه شما ميخواهيد چون هم مدت فيلم زياد ميشه و اپلود فيلم درد سر داره و هم از نظر امنيتي يكم دوستان دارن احتياط ميكنن ولي مدارش خوب داره جواب ميده

یکشنبه 2 آذر1393 - 8:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزيز اقا بينا تفكيك اين مدار رو هوا جواب ميده تو زمين به دليل وجود ذرات و سفال و اجر و سنگ هاي اهن دار نميشه از تفكيكش نتيجه گرفت روش كار تفكيك تو اين مدار به اين صورته ( البته روي دستگاه من به اين شكله ) هر دستگاه با دستگاه ديگه فرق ميكنه من ولوم تون رو ميزارم روي 2 و 90 و بعد ولوم ست رو ميچرخونم تا عقربه ميتر بياد درست وسط واسته و دستگاه بوق هم داره وقتي اهن نزديك ميكني عقربه ميتر به سمت راست ميره و صدا بيشتر ميشه و طلا نزديك ميكني عقربه ميتر سمت چپ ميره و صدا قطع ميشه اين روش كاره تفكيكه البته اين رو هم بگم كه تو منطقه اي كه رطوبت زياد باشه اصلا اين مدل تفكيك جواب نميده خودتون رو خسته نكنيد ~X( تو منطقه هاي خشك رو من تست نكردم شايد جواب بده ولي من در كل با تفكيك مدار كاري ندارم فقط اگه شما بتونيد تشخيص بدين كه چه چيزي تو سطح هستش و چه چيزي تو عمق كافي نياز به تفكيك نيست البته بايد يه 1 سالي كار كنيد و حفاري كنيد تا پي ببريد چون همه چي سر كار عملي مشخص ميشه با نشستن تو خونه و تست كردن با يه النگو و يا يه سيني نميشه به اين درجه رسيد

یکشنبه 2 آذر1393 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا بینا شما اگه تفکیک رو هم رو این مدار راه بندازی نهایت تا 1.50 تفکیک به شما جواب بده با لوپ 1 در1 دیگه باید آل متال کار کنی
من خودم دارم روی آل متال کار میکنم و شما اگه تمرین داشته باشی میتونی فلزات سطحی رو به راحتی تشخیص بدی تا چند بار حفاری نداشته باشی نمیتونی حرفه ای بشی

یکشنبه 2 آذر1393 - 9:22pm

سلام به همه دوستان و اساتید
من tl12000 بردم سر زمین. قبرستان گبریا هر سه چهار متر یک بار بوق آروم داشتم یعنی جیغ نمیزد 8 بوق تو 500 متر زمین داشتم به نظر شما سفال زده یا ...
لوپ 4 متر 10*75 که لوپ 1*1 شد 1.7 اهم فرکانس 240 بود دوستانی که تجربه حفاری دارن راهنمایی کنن لطفا. متشکرم :)

یکشنبه 2 آذر1393 - 9:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جمیعا اقا عباس فرکانس 240خیلی بالاس درسته به طلا حساس تره ولی به ذرات حساس میشه بیار رو نود حساسیتش کم میشه اون جایم که شما میگین چند جارو گرفتم چیزی نیس چون درصد خطا تو فرکانس بالا زیاد اگه تو زمن رطوبطی بود همجا بوق داشتی اگه سفال میگرفت دسگاه میکشید یعنی تا یک متر یا بیشتر سنس داشتی سفاله باید لوپ 60وصل کنی بعد حساسیت دسگاهو کم کنی بعد دوباره بالانس کنی بری روش اوج صدارو پیدا کنی بعد حفاری کنی سی سانت بعد دوباره دستگاه بزنی اگه اونجارو زد باز صدر صد فلزه اگه نزد سفال

یکشنبه 2 آذر1393 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام مجدد دوست ما اقای مقدسی خیلی کامل و ساده همه چیز رو توضیح دادن من سر زمین لوپ ۶۰ سانت نمیبرم چون انقدر با لوپ ۱ در ۱ کار کردم نقطه دقیق حفاری رو با همین لوپ بزرگ هم پیدا کنم اگه دوستان فقط چند بار حفاری کنن متوجه کشش بوق سفال با کشش بوق فلز میشن بعد طوری تجربه پیدا میکنید که نیاز به اون سی سانت حفاری هم نیست البته اگه جایی بوق کشید باید یه چند سانتی خالی کنید تا خاک سطحی برداشته بشه و بعد دوباره تست کنید اگه بوق داشتین که صد در صد فلزه و کلکشو بکنید :-BD

یکشنبه 2 آذر1393 - 11:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز یکی میشه به من کمک کنه من میخام یک لوپ 1در2متر درست کنم مشکل من لوله هاست چه لوله ای از کجا باید بگیرم چندتا لوله فروشی رفتم گفتم اوله پی وی سی 3میخام کفتن از 5شروع میشه این لوله ها برای چه کاری استفاده میشن؟

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

دوشنبه 2 آذر1393 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
دوستان عزیز سلام , بهترین روش برا لپ یک در یک برا بالانس کردن و کاوش چطوری هست.

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 2 آذر1393 - 12:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

omid66 نوشته است:
سلام
چرا عزیزانی که مدار tl رو تست کردن فیلمشو نمیزارن ،فیلم با حرکت لوپ تا ببینیم ثباتش چطوره ؟ نه با لوپ ثابت
شماتیک این مدار کجاست تو کدوم صفحه است ؟ میخوام شبیه سازیش کنم دوستان کار بلد یه چیزایی رو از این مدار مخفی میکنن 594 صفحه رو خوندم هنوز قانع نشدم تا این tl رو بسازم دوستانم که جواب نمیدن؟در هر حال متشکریم ما رفتیم سراغ clone pi-w و igsl از این tl آبی گرم نمیشه
:-w :-w :-w :-w :-

دوست عزیز من دو تا فیلم یکی با انگشتر طلا تو 35 سانتی با لوپ حدود 60 و یکی هم تست بیل زیر خاک گرفتم شما باید بگردید و پیدا کنید صفحاتش یادم نیست. در ضمن موقع تست هم 5 تا مامور اومدند منوگرفتند بردند برای اعدام ولی دیگه گفتند گناه داره tl12000 ساخته اعدامش نکنیم من هم دو تا تی ال به اونا دادم برند جنس دربیارند دوستان از نظر امنیتی مواظب باشند .حسن خطر ناکه نکن =))

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 2 آذر1393 - 3:14am

خلاصه من امروز تی ال 12000 رو تموم کردم البته بردش رو و فرکانسش هم درست تنظیم میشه مونده لوپش رو امروز درست کنم کابل لوپ رو هم یکی از دوستانم کابل لورنز از تهران خرید کرد و به دست من رسوند
این مشکل گاز خوردن نمیدونم چی هست دوستان میگن مدارمون گاز میخوره من متوجه نشدم میشه یکی از اساتید در این مورد توضیح بدن
نکاتی رو که دوستان هدایتی و کاوشگر و آقا مهدی و اقا ابی گفتند همشون رو مو به مو اجرا کردم و خدا رو شکر مدارم که الان همیه ولتاز هاش درسته و هیچ قطعه ای هم داغ نمیکنه مونده لوپ رو درست کنم و سفارش لیبل روی جعبه رو بدم و یک تست نهایی بکنم
باز از اساتیدی که برای این مدار زحمت کشیدن تشکر میکنم :ymhug:
در ضمن همیه قطعات رو از پایا الکترونیک خریدم قیمت هاش خوب بود و جنس هاش هم عالی بود ولوم های 10 دور رو جنس خوبش رو گرفتم که 45000 تومان دونه ای حساب کرد آیس 709 رو هم دوستان گفتند پلاستیکی که من یک مدل پلاستیکی خریدم که 8000 تومان حساب کرد که پایه های آیسی هاش نصبت به معمولیش کلفت تر بود و ایسی lf398 رو هم فلزیش که 298 بود تهیه کردم

دوشنبه 3 آذر1393 - 11:36am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 592 , 593 , 594 , 595 , 596 , 597 , 598 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , tm23 و 110 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure