انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 8:09am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 530 , 531 , 532 , 533 , 534 , 535 , 536 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان و اساتيد عزيز وقت بخير
من مدار tl رو ساختم و خدا را شكر تو اولين استارت بدون مشكل راه اندازي شد اما مورد گاز خوردن رو داشتم كه با لوپ چنس (لوپ عنكبوتي با كابل نسوز يا روكش تفلون )اونو امتحان ميكردم ولي بعد از نصب لوپ brn كه با كابل مخابرات 8 زوجي شيلد دار كه دو به دو باهم سري كرده بودم و اهمش هم 1.7 شده بود متوجه شدم كه مدار كم گاز ميخوره و ثباتش بهتر شده.
حالا اساتيد بگن كه ايا براي لوپ 1در 1 هم بايد از فويل براي شيلد استفاده كرد ؟ايا بهتره يا فرقي نداره ?
ممنون

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

سه شنبه 29 مهر1393 - 3:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز لطفا یه تست طلا برای این فلزیاب tl12000 انجام بدید و نتیجه رو حتما حتما و بدون دوز کلک و دروغ به انجمن اعلام کنید و تست به این صورت باشد که یک سکه پارسیان ارزان قیمت که قطر زیادی و به اندازه سکه 200 تومنی دارد بخرید و فکر کنم حدود 30 تا 40 هزار تومن قیمت دارد و با لوپ 30 یا 50 سانتی تست زیر خاک انجام دهید تا بفهمیم قدرت این فلزیاب برای سنس طلای زیر خاک چقدر است با تشکر و درود فراوان و آرزوی موفقیت و سربلندی در تمام مراحل زندگی @};- @};-

همچنان منتظریم :-w :-\

سه شنبه 29 مهر1393 - 3:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز لطفا یه تست طلا برای این فلزیاب tl12000 انجام بدید و نتیجه رو حتما حتما و بدون دوز کلک و دروغ به انجمن اعلام کنید و تست به این صورت باشد که یک سکه پارسیان ارزان قیمت که قطر زیادی و به اندازه سکه 200 تومنی دارد بخرید و فکر کنم حدود 30 تا 40 هزار تومن قیمت دارد و با لوپ 30 یا 50 سانتی تست زیر خاک انجام دهید تا بفهمیم قدرت این فلزیاب برای سنس طلای زیر خاک چقدر است با تشکر و درود فراوان و آرزوی موفقیت و سربلندی در تمام مراحل زندگی @};- @};-

دوست عزیز بدون دوز کلک یعنی شما دارید به کابران توهین میکنید فکر نمی کنید لحن نوشتاری شما درست نیست و اینکه اگه اعتماد ندارید خوب خودت یکی رو بساز نیجه اش رو میبینی مگه چقدر خرج داره و اینکه شما بعد از 500 صفحه اومدید درخواست فیلم میکنید در حالی که اگه به صفحات قبل برگردید من هم تست طلا و هم بیل رو گذاشتم و همچنین اقای کاوشگر تست فلز بزرگ رو ولی نمی دونم تو کدوم صفحه هستش البته میدونم نیت بدی ندارید ولی باور کن اونطوری که شما فکر میکنید هم نیستش عزیز برادر موفق باشید :ymhug:

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 29 مهر1393 - 7:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام استاد حميد مدار من داشت خوب كار مي كرد ولي نمي دونم چرا خروجي 7809 ولتاژ 22ولتي دارم سه دفعه هم 7809 رو تعويض كردم ونو بجاش زدم ولي بازم درست نشد لطفا كمكم كنيد

سه شنبه 29 مهر1393 - 9:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohsen90 نوشته است:
سلام استاد حميد مدار من داشت خوب كار مي كرد ولي نمي دونم چرا خروجي 7809 ولتاژ 22ولتي دارم سه دفعه هم 7809 رو تعويض كردم ونو بجاش زدم ولي بازم درست نشد لطفا كمكم كنيد

دوست عزیز ، پراب مشکی مولتی متر را به گراند مدار بزنید( مثبت باتری)

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

سه شنبه 29 مهر1393 - 10:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسي اقا داود

سه شنبه 29 مهر1393 - 11:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام بر برادران
دوستان لطفا یکی کمک کنه,البته ببخشید اینجا محل مناسبش نبود
میخوام از یک میکرو read بگیرم و نمی دونم بعد از read فایل به کجا میره
یک نفر منو راهنمایی کنه که برای رید گرفتن از حافظه فلش باید چکار کنم ؟
ممنون
پنجره نرم افزار مربوطه:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

اغلب مردم به نیت فهمیدن گوش نمی دهند , آنها گوش میدهند که جواب دهند.

چهارشنبه 29 مهر1393 - 1:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kobani نوشته است:
سلام بر برادران
دوستان لطفا یکی کمک کنه,البته ببخشید اینجا محل مناسبش نبود
میخوام از یک میکرو read بگیرم و نمی دونم بعد از read فایل به کجا میره
یک نفر منو راهنمایی کنه که برای رید گرفتن از حافظه فلش باید چکار کنم ؟
ممنون
پنجره نرم افزار مربوطه:

سلام دوست عزیز گزینه رد رو بزن بعدش که عملیات انجام شد تو قسمت فایل گزینه سیو رو بزن تو پنجره بازه شده قسمت پایینش روی هگز بذار و قسمت بالایی اسم فایل رو هر چی دوست داشتید بنویس بعد ذخیره کن موفق باشید

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 29 مهر1393 - 2:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:
mnbvcxzaqwsx نوشته است:

دوست عزیز بدون دوز کلک یعنی شما دارید به کابران توهین میکنید فکر نمی کنید لحن نوشتاری شما درست نیست و اینکه اگه اعتماد ندارید خوب خودت یکی رو بساز نیجه اش رو میبینی مگه چقدر خرج داره و اینکه شما بعد از 500 صفحه اومدید درخواست فیلم میکنید در حالی که اگه به صفحات قبل برگردید من هم تست طلا و هم بیل رو گذاشتم و همچنین اقای کاوشگر تست فلز بزرگ رو ولی نمی دونم تو کدوم صفحه هستش البته میدونم نیت بدی ندارید ولی باور کن اونطوری که شما فکر میکنید هم نیستش عزیز برادر موفق باشید :ymhug:

شرمنده دوستان قصد توهین نداشتم خودم از این فلزیاب چند تا ساختم و تست کردم فقط می خواستم دسته جمعی تست کنیم تا ببینیم بیشترین حساسیت به طلا برای این مدار چقدر است :) :YMPEACE:

چهارشنبه 30 مهر1393 - 8:06am
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام و صبح بخیر
دوست عزیز چون اسم کاربری شما سخته برای نام بردن ! فقط میشه بقول آقای کاوشگر گفت ، آقای کیبورد ;)
این مدار طی تست های واقعی با لوپ 40 تخت بنده مطمئنم یک سکه طلای زیرخاکی تاریخی که پاتین بسته باشه رو تا حداقل 40 سانت زیر خاک باید بزنه ، البته فرکانس باید بالای 250 تا 300 هرتز باشه تا طلا رو بهتر و در عمق بیشتری بزنه ، ولی تست هایی که انجام دادم با فرکانس 70 هرتز هم تفاوت چندانی در عمق زنی طلا با فرکانسهای بالاتر نداشته ! فقط لوپ این سیستم رو باید به آرامی حرکت داد تا بتونه فلز رو بگیره و عبور نکنه از روی فلز ، بدیش همینه که سرعت عمل سنس فلزات با لوپهای کوچیک کمه ؛ و به نظر بنده این مدار فقط به درد عمق بیشتر با لوپهای 1 متر و 2 متری هست

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 30 مهر1393 - 8:24am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 530 , 531 , 532 , 533 , 534 , 535 , 536 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 90 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure