انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:00pm

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 503 , 504 , 505 , 506 , 507 , 508 , 509 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا مهدی شما خودتون قضاوت کنید من دارم تلاش میکنم تا مشکل مدار دوستان رو حل کنم و خودتون هم میبینید که چقدر راهنمای میکنم دوستان رو بعد زحمت ادم اینجوری حدر میره من هر چیز جدیدی بدونم میام میگم تا همه استفاده کنن

چهارشنبه 8 مهر1393 - 3:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
آقايون هر كسي با اعمال و رفتار و بيان خودش شخصيت خودش رو به اينهمه كاربري كه مشتاق يادگيري علم هستن نشون ميده و شماها كه جز بزرگان اين محيط هستيد بايد بيشتر از ديگران رعايت آداب و قوانين اين محيطهارو بكنيد ، به هرحال بنده مسخره كردن همديگه رو قابل قبول ندونسته و اگه رعايت نشه برخورد خواهد شد .

اقا مهدی شما اول برو پستهای این اقا رو بخون ببین چطور ملت رو سر کار گذاشته داره از ثبات صحبت میکنه بعدش داره میگه این فیلم رو نگاه کنید ببین چقدر ثبات داره خوب این یعنی چی؟ کو ثباتش خوب اگه مشکل داره عمومی مطرح کنه تا حل بشه نه اینکه ملت رو احمق فرض کنه X( مردم برنج و نون میخورن نه علف. برادرش که میگه من دیروز شمشیر در اوردم :D اینم اینطوری در ضمن مسخره نبود این واقیعیت بود که گفتم ماشالله شما هم که فروشنده نیستیدو خیلی ادم با شخصیت تشریف دارید. اخه این چه وضعش هست یه بار برید تو سایتهای خارجی نگاه کنید رفتار اونا رو الگو قرار بدید. درغ گویی دیگه بسه البته اگه میخواهید پیشرفت کنید تا جایی که من میدونم چند تا از دوستان که به علم الکترونیک و فلزیابی خیلی اشراف دارند به خاطر همین افراد دیگه حضور پیدا نمی کنند. بعدش مگه شما تو فیلم ندیدی وقتی داره النگو سنس مکینه مدار داره گاز میخوره اونم چه گازی خوب چرا نمی گه مدار ثبات نداره گاز میخوره ~X( تا مشکل حل بشه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

آخرین بار توسط asadof در چهارشنبه 9 مهر1393 - 4:41am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

چهارشنبه 9 مهر1393 - 4:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ebi-gold نوشته است:
دوستان امروز با مشغله کاری زیادی که داشتم تونستم یک فیلم چند دقیقه ای از سنس و ثبات تی ال تهیه کنم تو فیلم ببینید مدار رو روی آستانه گذاشتم و دیگه هم بهش دست نزدم و لوپ رو هم روی صندلی توی بارون گذاشتم اگه کیفیتش بد شد ببخشید تا چند روز دیگه اگه هوا خوب بشه یک فیلم تست توی خاک هم میزارم تا دیگه دوستان نگند مدار بی ثباته
اینم لینک دانلود http://uploadkon.ir/fl/d/Mzk2Mjc%3D چون خودم فیلم گرفتم نمیشد یک سینی 20 در20 رو هم تست بگیرم

اقا ابی من مسخره نکردم اون فیلم رو دیدم خنده ام گرفت خوب برادر خودت داری اون بالا میگی یک فیلم چند دقیقه ای از سنس و ثبات تی ال تهیه کردم تو فیلم ببینید. خوب کو ثبات ...........؟ :-o ~X( عزیز من وقتی شما تو پستهای قبلی میگید مدارم ثبات داره هیچ مشکلی نداره اساتید دیگه بی خیال میشند. رو مدار دیگه کسی کار نمی کنه در نتیجه مشکل باقی می مونه :( اینم بگم من شما رو دوست دارم ولی به خاطر همین کارت خوشم نمیاد به خدا حرف راست از همه بهتره بار کج به منزل نمیرسه و اون گازی که مدارت میخوره من فکر میکنم علتش از ال سی دی هستش که گذاشتید وگر نه اینقدر گاز نمی خوره در ضمن مدار شیر محمدی هم اصلا بدرد نمی خوره اونو الگو قرار نده باور نداری از جناب اهورا بپرس که باهاش کار کرده موفق باشید

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 9 مهر1393 - 4:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

واقعان که فقط میخوایی جو انجمن رو به هم بریزی خوبه خودت از هدایتی یاد گرفتی که چجوری این مدار رو بسازی در ضمن هدایتی کجا برادر منه چرا تحمت میزنی ای بابا

چهارشنبه 9 مهر1393 - 8:07am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان با سلام
اگر بصورت توجیهی و علمی ، اطلاعات خودتون رو به رخ هم بکشید ولی محترمانه این ارزشمند بوده و باعث تشویق و تحریک در یکدیگر شده برای بدست آمدن نتیجه و قانونی بهتر و برتر ! موفق باشید

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 9 مهر1393 - 8:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آقا مهدی این آقا نمیدونمچرا این جور صحبت میکنه همین بهتر که ادم جوابشو نده هرکس تا فیلم و اطلاعات درست میزاره میاد مسخرش میکنه این کار درست نیست تهمت زدن هم بهش اضافه شد

چهارشنبه 9 مهر1393 - 8:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اساتید و دوستان من دیگه این بهث رو ادامه نمیدم ودوست هم ندارم جو انجمن به هم بریزه ما اومدیم دور هم جمع بشیم تا یک چیز یاد بگیریم و یک چیز هم یاد بدیم حالا نمیدونم این اقا از چی ناراحته که داره سر من خالی میکنه

چهارشنبه 9 مهر1393 - 8:27am
کاربر فعال
کاربر فعال

آقایون اساتید
یکی از دوستان عزیز بنده این مدارو برام آماده کرده ومن به ایشون وکارشون ایمان دارم
ان شااله تا چند روز دیگه بدستم می رسه وبا توجه به تجربه خودم تو کار با پالسی ها هر نتیجه ای تو اپراتوری تو محیط واقعی از این تی ال بگیرم اینجا اعلام خواهم کرد بدون کم وکاست
مطمئن باشید

چهارشنبه 9 مهر1393 - 9:36am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ابی جان و اسد عزیز لطفا مشاجره رو کنار بزارین و به مسائل علمی بپردازین واقعا از اساتیدی مثل شما این حرکات بعیده و خیلیها ممکنه از این کار شما خوشحال بشن و به نفع خودشون بهره ببرن.
بهرحال علم الکترونیک هست با هزاران چم و خم و قرار نیست همه چیز رو همه بدونن شاید مشکلی رو یکیتون بتونین حل کنین و مشکل بعدی رو دیگری.
اسد جان لطفا اگه شما مشکل گاز خورد رو میدونید بفرمائید تا همه این مشکل رو روی مدار حل کنیم و اساتید لطفا برای بهینه کردن مدار کمک کنن.
همگی موفق باشین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 9 مهر1393 - 10:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسد جان برادر من ازت خواهش میکنم بسه
بخدا زشته
ابی جان شما هم کشش نده و تمومش کن

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

چهارشنبه 9 مهر1393 - 11:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 503 , 504 , 505 , 506 , 507 , 508 , 509 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , mirhossein و 117 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure