انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 6:35am

پاسخ به موضوع  [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 431 , 432 , 433 , 434 , 435 , 436 , 437 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممنون که منو راهنمایی میکنید دوستان. من این مقاله رو خوندم بسیار هم مفید بود.ولی احساس میکنم در این روش ها ممکنه که اتصال کوتاهی یا عدم اتصالی در مدار رخ بده که اذیتم کنه.در ضمن وقت زیادی رو هم میطلبه... من فایل اول رو که برای آقا مهدی هست (در صفحه ی اول )میتونم ببرم از رو اون بدم آلفا مدار برام چاپ کنه؟؟؟ چون من شنیدم که دقت و ظرافت و کیفیت ساخت تو مدارهای آنالوگ بسیار مهمه....البته اینجا همه استادن من درس پس میدم...

پنج شنبه 8 مرداد1393 - 12:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

vahid_vxm نوشته است:
حمید نوشته است:
من فکر میکنم مساله کم شدن برد بالاخره کم و بیش در این مدارات آنالوگ وجود داره. بخصوص اگر دکمه بالانس خودکار نداشته باشه. چون حداکثر برد در شرایطی بدست میاد که مدار روی حداکثر آستانه و البته بسته به جنس خاک تنظیم شده باشه. خب این مدار بالانس خودکار که مشخصا نداره و هیچ مدار آنالوگی چنین چیزی نداره! از طرفی شرایط دما و محیط هم بسته به کیفیت قطعات اندکی اثر میذارن. پس پر واضحه که در این جور سیستمها حداقل هر چند دقیقه یک بار باید دوباره فلزیاب رو بالانس کنین. علتش هم تغییر جزئی مقادیر بعضی قطعات و همینطور تغییر جنس خاک هست که گاهی در طی چند متر طی مسافت بوجود میاد. قسمتی که به کیفیت قطعات بستگی داره میشه تا حدودی با استفاده از قطعات کیفیت بالاتر بهتر کرد. ولی قسمتی که به تغییر خاک و نیاز به بالانس مجددش بستگی داره رو کاریش نمیشه کرد مگر اینکه هر از گاهی دوباره دستگاه رو بالانس کنین! این مطلبی عادی هست که وقتی کمی با یک دستگاه بیشتر روی خاک تست واقعی انجام بدین متوجه میشین.

سلام آقا حمید خیلی ممنون از راهنماییتون!
دوستان از جمله آقای اسدوف جواب گرفتین انشاالله....!

دوست عزیز من همچین مشکلی مدارم شما مشکل خود رو حل کنید. شما باید تو 10 سانتی زمین تنظیم کنید. و شرایط خاک هم باید بدونید اگه نمی دونید تمرین کن یاد بگیر. موفق باشید

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 8 مرداد1393 - 12:40am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان لیست قطعات مورد نیاز این فلزیاب رو کسی داره؟؟؟ من میخوام برم قطعات بخرم ولی نمیدونم لیستشو از کجا بیارم... :( :( :( :( :( در ضمن از چه فروشگاهی خرید کنم که قطعات مرغوب بهم بده.ممنون

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 12:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کل صفحه هارو بخونی همه چیز دستت میاد
از هر جا بخری معلوم کیفیت مشخص هست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 1:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممنون دوست عزیز.من میخونم ولی خب خداییش 430 صفحه خیلی هست .../ ولی حق با شماست.

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 1:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با تشکر از مهندس حمید و اقای هدایتی و دوستان مدار lcd و مگنت MA-123 . پیروز باشید ;)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 1:25pm
مدیر سایت
مدیر سایت

با سلام
خوب درمورد ساخت سنتور مگنت به نظر بنده تجربه و آزمون خيلي خوبي هست كه اميدوارم بتونيم با كمك هم نتيجه خوبي بگيريم ، دوست خوبمون آقا محمد بهتره توضيحات بهتري در مورد ساخت سيم پيچ ارائه بديد مخصوصاً نحوه نوشتن و بيان اهم سيم ها : 4/ يعني چي ؟ منظور چه مقداري هست ؟

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهدی جان منظور چهار دهم اهم هست یعنی کمتر از نیم اهم نه ۴اهم نحوه پیچیدنش و محله نصبشو توضیح دادم بهتره درمورد مگنت تو تایپک خودش بحث بشه که دوگانگی ایجاد نشه

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 9:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان عزیز دقت کنند تمام آیسیها رو بدون سوکت لحیم کنید من تست کردم ثباتش عالی میشه از 4 عدد 7915 استفاده کنید بازهم خیلی بهتر میشه تمام فرکانسهارو امتحان کردم 230 از همش بهتر بود حتی در زیر خاک و فرکانس رو باید دقیق تنظیم کنید تمام مشکل گاز خوردن دستگاه دوستان سر تنظیم نادرست همین فرکانس هست من تنظیم رو سعی میکنم با تصویر توضیح بدم تا دوستان متوجه بشن کابل رابط حتما حتما آر جی 58 باشه چون دیگر کابلها کمی نویز وارد دستگاه میکنند فعلا همین اگر سوالی بود در خدمتم

برای بلند شدن باید خم شد ، گاهی مشکلات تو را خم میکنند و بدان آغاز ایستادن است . .

شنبه 10 مرداد1393 - 12:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

saman001 نوشته است:
سلام دوستان عزیز دقت کنند تمام آیسیها رو بدون سوکت لحیم کنید من تست کردم ثباتش عالی میشه از 4 عدد 7915 استفاده کنید بازهم خیلی بهتر میشه تمام فرکانسهارو امتحان کردم 230 از همش بهتر بود حتی در زیر خاک و فرکانس رو باید دقیق تنظیم کنید تمام مشکل گاز خوردن دستگاه دوستان سر تنظیم نادرست همین فرکانس هست من تنظیم رو سعی میکنم با تصویر توضیح بدم تا دوستان متوجه بشن کابل رابط حتما حتما آر جی 58 باشه چون دیگر کابلها کمی نویز وارد دستگاه میکنند فعلا همین اگر سوالی بود در خدمتم

دوست عزیز کابل rg59 از همه بهتره 58 دارای سیم رشته ای هستش ولی 59 مغزی میله ای داره که بهتر عمل میکنه در عمق زنی هم تاثیر داره

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 10 مرداد1393 - 1:37am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7796 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 431 , 432 , 433 , 434 , 435 , 436 , 437 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Majestic12 , Reza.t و 99 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure