انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 3:43pm

پاسخ به موضوع  [ 375 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 38  بعدی
 TL12000 دیجیتال 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز 124nb0 ممنون از پاسختان

دوشنبه 6 مرداد1393 - 5:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

X( سلام چقدر بحثهای بیهوده میکنید توروخدا بس کنید چرا همش با هم بحث میکنید به خاطر خدا بس کنید

دوشنبه 6 مرداد1393 - 6:58pm
مدیر سایت
مدیر سایت

l24nb0 نوشته است:
ازpcb مدار استفاده کنم ???
از مگنت میشه برای حفره یا چاه پنهان هم استفاده کرد کارکردشو نمیدونم کویلش حالت خاصی داره؟

وقتی از مگنت استفاده میکنم به فلز که حساس نیست ؟

با سلام
برادراي عزيزم دقت كنيد ، اين تصاوير و نمونه لوپي رو كه ارائه كرديد ، لطفاً توضيحات كاملي ارائه بديد تا دوستاني كه به فكر فرو ميرن براي ساخت مدار با مشكل مواجه نشن ! دوستان خودتون رو مشغول مسائل حاشيه نكنيد كه سودي در ارتقا علمي انجمن و ساخت مدارات نداره ! لطفا كسي كه اين عكسهارو قرار داده به نحو احسن در مورد لوپي كه با سه شماره سيم نمايش داده شده رو بحثش رو بازتر كنيد تا دوستان بخوبي آگاه بشن و همچنين در مورد مگنت اين مدار ... سپاسگذاريم

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 6 مرداد1393 - 10:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این لوپ نیست برای مگنت است که من سوال پرسیدم
یه سیم پیچ دور یک فیریت است که برای کارایی مگنت است در این مدار.یعنی میتونید با اضافه کردن نقطه ها در مدار و ساخت گیرنده میدان مغناطیسی (حفره) بزنید منم سوال پرسیدم برای ساخت فیریت همین منتظرم.

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

دوشنبه 6 مرداد1393 - 10:59pm
مدیر سایت
مدیر سایت

به هرحال يك نوع سنسور مگنت ياب ميشه ، به هرحال كسي كه اين نظريه رو داده هرچه زودتر مطالب و سوالات دوستان رو براي ساخت كامل كنه ! سپاس

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 6 مرداد1393 - 11:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من با دوستمون در ارتباط هستم تا فردا بعدازظهر صبر کنید دوستمون میاد تو سایت

دوشنبه 6 مرداد1393 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بچه ها یه روش خوب پیدا کردم برا ی ثبات بهتر مدار که لوازم زیر رو لازم داره 1- بیل 2- کلنگ 3- آب 4- آهک 5-ریاضی
روش یا قلق کار : به این صورت که با بیل و کلنگ البته از نوع کوچکش که مخصوص حفر چاه عمیق هست یه چاه بسیار عمیق حفر می کنیم به این صورت که قدرت عمق زنی tl رو به توان 2 می کنیم تقسیم بر تعداد دور های سیم پیچ جستجو منهای ظرفیت خازن دکوپلاژ مدار عدد بدست آمده را توان انتگرال می کنیم و در پایان به اندازه عدد بدست آمده چاه را حفر کرده و مدار را در آن انداخته و آهک را در آب حل کرده و بر روی آن می ریزیم تا بیش از این گند بی ثباتی مدار حرصمونو در نیاره و سراغ همون مدار دیجیتال و بدون خطای مهندس حمید گل می ریم و وقت خودمون بی خود تلف نمی کنیم با تشکر از همه شما بچه های گل گلاب گلابتون.

سه شنبه 6 مرداد1393 - 2:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mnbvcxzaqwsx نوشته است:
بچه ها یه روش خوب پیدا کردم برا ی ثبات بهتر مدار که لوازم زیر رو لازم داره 1- بیل 2- کلنگ 3- آب 4- آهک 5-ریاضی
روش یا قلق کار : به این صورت که با بیل و کلنگ البته از نوع کوچکش که مخصوص حفر چاه عمیق هست یه چاه بسیار عمیق حفر می کنیم به این صورت که قدرت عمق زنی tl رو به توان 2 می کنیم تقسیم بر تعداد دور های سیم پیچ جستجو منهای ظرفیت خازن دکوپلاژ مدار عدد بدست آمده را توان انتگرال می کنیم و در پایان به اندازه عدد بدست آمده چاه را حفر کرده و مدار را در آن انداخته و آهک را در آب حل کرده و بر روی آن می ریزیم تا بیش از این گند بی ثباتی مدار حرصمونو در نیاره و سراغ همون مدار دیجیتال و بدون خطای مهندس حمید گل می ریم و وقت خودمون بی خود تلف نمی کنیم با تشکر از همه شما بچه های گل گلاب گلابتون.

دوست عزیز بچه ها هر دو مدار رو دارند هم tl12000 و هم مدار دیجیتال و بیشتر ماها بیکار هستیم داریم تفریحانه میسازیم شما ناراحت نباش :))

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 6 مرداد1393 - 2:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
سلام به همه دوستان و عرض خسته نباشید خدمت جناب MA-123
دوست عزیز میشه این اتصالات رو بفرمایین به کجاها باید وصل بشن
ممنون

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

gladyator_089

سه شنبه 7 مرداد1393 - 11:17am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از دوست عزیزمون واقعا تشکر میکنم بخاطر اینکه این مدار رو تو سایت قرار دادن
خیلی خوبه دستت درد نکنه

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

سه شنبه 7 مرداد1393 - 1:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 375 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 38  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mzzzzzzz و 137 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure