انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 5:56am

پاسخ به موضوع  [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 360 , 361 , 362 , 363 , 364 , 365 , 366 ... 495  بعدی
 فلزیاب تفکیک دار Chance 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
patriot نوشته است:
درود بر دوستان @};-
بالاخره یه اسکلت سرهم کردم و چنس رو بردم بیرون و تست کردم.
فقط یک عدد لوپ 60 سانتی مسطح دوطرفه که قبلا توضیحاتشو دادم استفاده می کنم.
گارد از 21 جواب میده ولی برای کار روی خاک گاردو گذاشتم روی 40 و حساسیت هم 9 و حذف آهن هم no.
خاکی که دستگاه رو روش امتحان کردم بسیار سخت و پر املاح بود. ثبات عالی بود وبه هیچ وجه بوق اضافه نداشت.
با کم و زیاد کردن فاصله لوپ از زمین، ثبات به هم نمیخورد.
بنده از مهندس حمید عزیز تشکر ویژه میکنم. @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

دوست عزیز مگه با بالا بردن گارد و حساسیت عمق نفوذ و حساسیت دستگاه کم نمیشه ؟ خوب اگه کم بشه , پس ما اصلا نفوذ قابل قبولی از نظر عمق زنی نداریم که دستگاه برامون بازی دربیاره و الکی بوق بزنه :-? شما با گارد 40 ایا اصلا فلزی سنس کردی ؟ تو چه عمقی و اندازه فلز چند در چند بود ؟ تشکر

چرا کم میشه ولی زیاد نیست.
در هوا:
با گارد 35 و حساسیت 4، فیبر مسی 15*15 رو 120سانت وسکه 500 تومانی رو 40 سانت سنس میکنه ولی ثبات کمی به هم میریزه.
ولی در حالت بالا که توضیح دادم فیبر مسی 15*15 رو 100 سانت و سکه 500 تومانی هم 35 سانت ولی ثبات عالیه.
(منظورم اینه که دستگاه رو روی خاک بالانس کردم ولی تست فلز رو در جهت خلاف لوپ(سمت آسمان)انجام دادم)
در زمین:
چون زمین خیلی سخت بود نشد زیر زمین تست کنم.

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

سه شنبه 31 تیر1393 - 5:03pm
مدیر سایت
مدیر سایت

patriot نوشته است:
ارتین نوشته است:
patriot نوشته است:
درود بر دوستان @};-
بالاخره یه اسکلت سرهم کردم و چنس رو بردم بیرون و تست کردم.
فقط یک عدد لوپ 60 سانتی مسطح دوطرفه که قبلا توضیحاتشو دادم استفاده می کنم.
گارد از 21 جواب میده ولی برای کار روی خاک گاردو گذاشتم روی 40 و حساسیت هم 9 و حذف آهن هم no.
خاکی که دستگاه رو روش امتحان کردم بسیار سخت و پر املاح بود. ثبات عالی بود وبه هیچ وجه بوق اضافه نداشت.
با کم و زیاد کردن فاصله لوپ از زمین، ثبات به هم نمیخورد.
بنده از مهندس حمید عزیز تشکر ویژه میکنم. @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

دوست عزیز مگه با بالا بردن گارد و حساسیت عمق نفوذ و حساسیت دستگاه کم نمیشه ؟ خوب اگه کم بشه , پس ما اصلا نفوذ قابل قبولی از نظر عمق زنی نداریم که دستگاه برامون بازی دربیاره و الکی بوق بزنه :-? شما با گارد 40 ایا اصلا فلزی سنس کردی ؟ تو چه عمقی و اندازه فلز چند در چند بود ؟ تشکر

چرا کم میشه ولی زیاد نیست.
در هوا:
با گارد 35 و حساسیت 4، فیبر مسی 15*15 رو 120سانت وسکه 500 تومانی رو 40 سانت سنس میکنه ولی ثبات کمی به هم میریزه.
ولی در حالت بالا که توضیح دادم فیبر مسی 15*15 رو 100 سانت و سکه 500 تومانی هم 35 سانت ولی ثبات عالیه.
(منظورم اینه که دستگاه رو روی خاک بالانس کردم ولی تست فلز رو در جهت خلاف لوپ(سمت آسمان)انجام دادم)
در زمین:
چون زمین خیلی سخت بود نشد زیر زمین تست کنم.

دوست عزیز , ایا مدار و کویل رو شیلد کردین ؟ مشخصات کویل ( اهم , ظرفیت و نوع سیم کویل ) رو هم محبت میکنی بگی چیه ؟ تشکر

سه شنبه 31 تیر1393 - 5:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
مدتي هست كه از تاپيك چنس بيخبرم آخرين تغييرات براي لوپ وشيلد كردنش وحذف نويز و........... چيه؟ :-?

سه شنبه 31 تیر1393 - 6:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ارتین نوشته است:
دوست عزیز , ایا مدار و کویل رو شیلد کردین ؟ مشخصات کویل ( اهم , ظرفیت و نوع سیم کویل ) رو هم محبت میکنی بگی چیه ؟ تشکر

مدارو شیلد کردم ولی لوپ رو نه! البته کیفیت لوپم اصلا خوب نیست!میخام یکی دیگه بسازم.
مشخصات لوپ:صفحات 346 و 347

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

سه شنبه 31 تیر1393 - 7:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ودرود.
سهیل جان بنده از عمد این کار انجام دادم .خودم می دونستم که مغزی جنسش از گرافیته.اسبری گرافیت حتما تهیه می کنم. ولی این ازمایش بخاطر کنجکاوی انجام دادم. کاملا توضیح دادم.که دلیلم برا این کار چی بود .در هر صورت ممنون از شما وبقیه دوستان.
یا حق

سه شنبه 31 تیر1393 - 8:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یک سوال الان نگاه کردم رو مدار مقاومت های 5 درصد به جای 1 درصد خطا جا زدم مشکلی در قدرت ایجاد میکنه؟؟؟؟؟؟

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 12:46pm

سلام L2 , L3 رو ميشه از نوع بشكه اي گذاشت ؟؟؟

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 9:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان بنده امروز فیش بی ان سی با فیش سه بین نظامی عوض کردم. نتیجه اینطوری شد .
گارد از 21 برای لوب 60 به 24 افزایش یافت ولی در عوض ثباتش واقعا عالی شد. با تکان دستگاه اصلا بوق اضافی نداشتم. به نظر بنده اصلا از بی ان سی استفاده نکنید.بهتره چون فقط چینیه و مرغوب نیستن .
یاحق

چهارشنبه 1 مرداد1393 - 10:19pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آقای قنبری عزیز حالا فیش بی ان سی 2 پین استفاده بشه اشکالی داره؟
بهرحال برای لوپ 2 تا سیم استفاده میشه و شیلد هم که به منفی مدار یا همون یکی از پایه ها وصل میشه درسته ؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 8:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان
آقای قنبری عزیز حالا فیش بی ان سی 2 پین استفاده بشه اشکالی داره؟
بهرحال برای لوپ 2 تا سیم استفاده میشه و شیلد هم که به منفی مدار یا همون یکی از پایه ها وصل میشه درسته ؟
یاحق

سلام ودرود.
دوست عزیز بینا جان بنده یه 6 یا 7 تا بی ان سی خریدم هیچکدوم کارایی خوب نداشتند و اتصال خوب نمی دادند.حالا شما یه نگاهی به فیشتون بندازین و در حین کار و بالاترین حساسیت اگه سیم فیشتون با تکان خوردن بالانس دستگاه به هم می خوره به نظر بنده عوضش کنید وگر نه ایرادی نداره .بنده که نتونستن فیش بی ان سی خوب گیر بیارم.
در مورد سوال دوم هم که شما استاد مایی .درسته
یا حق موفق باشید

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 9:10am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 4944 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 360 , 361 , 362 , 363 , 364 , 365 , 366 ... 495  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 105 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure