انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 1:46pm

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2700 , 2701 , 2702 , 2703 , 2704 , 2705 , 2706 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

samiar نوشته است:
مهندس درود
پس از روشن کردن بوغ اول رو دارم .شمارشگر میاد سپس در حالی که منو اصلی باید بیاد بوغ خاموش زده میشه اونوقت منو اصلی میاد در حالی که سطر اول درسته در سطر دوم سمت چپ میزنه power off وسمت راست هم ولتاژ باطری رو بصورت نادرست نمایش میده .منو ها کا ر میکنن .ولی لوپ هنوز وصل نکردم.وقت خاموشی هم دیگه بوغ ندارم.با تشکر از شما که وقت میزارید

وضعیت مقاومتهای 19 و 20 و جامپر زیر میکرو و البته سلامت خود باطری رو بررسی کنین.

پنج شنبه 19 فروردین1400 - 3:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
samiar نوشته است:
مهندس درود
پس از روشن کردن بوغ اول رو دارم .شمارشگر میاد سپس در حالی که منو اصلی باید بیاد بوغ خاموش زده میشه اونوقت منو اصلی میاد در حالی که سطر اول درسته در سطر دوم سمت چپ میزنه power off وسمت راست هم ولتاژ باطری رو بصورت نادرست نمایش میده .منو ها کا ر میکنن .ولی لوپ هنوز وصل نکردم.وقت خاموشی هم دیگه بوغ ندارم.با تشکر از شما که وقت میزارید

وضعیت مقاومتهای 19 و 20 و جامپر زیر میکرو و البته سلامت خود باطری رو بررسی کنین.

درود وسپاس

پنج شنبه 19 فروردین1400 - 4:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

samiar نوشته است:
حمید نوشته است:
samiar نوشته است:
مهندس درود

درود وسپاس

حمید عزیز درود
چک کردم مشکل از جامپر زیر میکرو بود اصلاحش کردم ولی متاسفانه دستگاه اصن روشن نمیشه نه صدایی ونه تصویری.ولتاژها رو چک کردم درستند فقط لوپ ۲ هم در حالی که هنوز لوپ وصل نکرم حدود ۱۲ ولت ولتاژ دارم نمیدونم طبیعی هست یا خیر.خدا سلامتی به شما وخانوادت بده .

جمعه 20 فروردین1400 - 4:11pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون. @};-
قبلا گفتین بوق ابتدایی و اطلاعات روی ال سی دی رو دارین و فقط نمایش باطری مشکل داره. حالا که جامپر رو درست کردین ممکنه همزمان اشتباه دیگری کرده باشین یا مثلا اتصالات میکرو قطع شده باشه. وگرنه جامپر زیر میکرو فقط مربوط به نمایش ولتاژ باطری هست و کارکرد دیگری نداره.

جمعه 20 فروردین1400 - 8:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
خیلی ممنون. @};-
قبلا گفتین بوق ابتدایی و اطلاعات روی ال سی دی رو دارین و فقط نمایش باطری مشکل داره. حالا که جامپر رو درست کردین ممکنه همزمان اشتباه دیگری کرده باشین یا مثلا اتصالات میکرو قطع شده باشه. وگرنه جامپر زیر میکرو فقط مربوط به نمایش ولتاژ باطری هست و کارکرد دیگری نداره.

مهندس درود
در این که اشتباهی مرتکب شدم شکی نیست تورو خدا ببخش منو که مزاحمت میشم میدونم جز درد سر چیزی نداره براتون
.با توجه به اینکه ولتاژهام درسته امکان داره ال سی دی سوخته باشه .واگر سوخته باشه باید بوغ ابتدا و انتها رو داشته باشم یا خیر؟
خیلی قطعاتو تعویض کردم نشد .منظورم این بود که تو کدوم محدوده دنبال ایراد بگردم که اشاره کردید.باز هم کمال تشکر رو از شما دارم @};-

شنبه 21 فروردین1400 - 10:10am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام سامیار عزیز
بله باید بوق باشه که نشانه پروگرام شدن میکرو هست

شنبه 21 فروردین1400 - 2:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

الان دستگاه من شده تابلو روان یا میکرو مشکل داره یا پروگرام احتمالا
نوشته ها مثل تابلو روان از چپ به راست در حرکتند بوق رو دارم وال سی دی روشنه وبا زدن کلید منو داخل منو میره ولی مثل تابلو چپ به راست حرکت میکنه فیوز بیتها هم طبق راهنما زدم دوبار درست کردم دستگاه فلزجو رو ولی این یکی نمیدونم چرا اذیت میکنه

شنبه 21 فروردین1400 - 2:37pm
مدیر کل
مدیر کل

samiar نوشته است:
مهندس درود
در این که اشتباهی مرتکب شدم شکی نیست تورو خدا ببخش منو که مزاحمت میشم میدونم جز درد سر چیزی نداره براتون
.با توجه به اینکه ولتاژهام درسته امکان داره ال سی دی سوخته باشه .واگر سوخته باشه باید بوغ ابتدا و انتها رو داشته باشم یا خیر؟
خیلی قطعاتو تعویض کردم نشد .منظورم این بود که تو کدوم محدوده دنبال ایراد بگردم که اشاره کردید.باز هم کمال تشکر رو از شما دارم @};-

خواهش میکنم.
درستی ولتاژها فقط به سلامت بخش کوچک و ابتدایی از مدار بستگی داره و نشانه صحت عملکرد همه مدار نیست. وقتی دستگاه کلا کار نمیکنه و حتی بوق ابتدایی هم ندارین مشکل از میکرو هست و باید پروگرام میکرو یا اتصالاتش رو بررسی کنین.

شنبه 21 فروردین1400 - 3:36pm
مدیر کل
مدیر کل

sina45563 نوشته است:
الان دستگاه من شده تابلو روان یا میکرو مشکل داره یا پروگرام احتمالا
نوشته ها مثل تابلو روان از چپ به راست در حرکتند بوق رو دارم وال سی دی روشنه وبا زدن کلید منو داخل منو میره ولی مثل تابلو چپ به راست حرکت میکنه فیوز بیتها هم طبق راهنما زدم دوبار درست کردم دستگاه فلزجو رو ولی این یکی نمیدونم چرا اذیت میکنه

پروگرام میکرو و اتصالات میکرو و ال سی دی و کریستال و خازنهای 2 و 3 رو بررسی کنین.

شنبه 21 فروردین1400 - 3:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستانی که در ساخت فلزجو مشکل دارن مونتاژ شون ایراد داره درصد کمی هم قطعاتشون که احتمالش کمه من تابحال چندتا برای دوستانم و خودم ساختم با اولین استارت میاد بالا بدون مشکل کار میکنه تقریبا یا قطعا میشه گفت این تنها مدار کامل توی نت هست با فایل راهنمایی که مهندس زحمت کشیدن دوستم با فلزجو تو ۹۰سانت مفرغ در اورد اونم در حالتی که بوق خروج بالانس میزد فقط حرکت لاکپشتی و ارام ..من دوتا از این مدار ساختم یکی با قطعات دسته دوم و اوراقی و کیفیت پایین دیگری با قطعات نو هر دو با اولین استارت کار کرد پس احتمال خرابی قطعات کمه. کار نکردن دستگاه بعد مونتاژ بخاطر نداشتن دقت کافی حین مونتاژ میتونه باشه

سه شنبه 24 فروردین1400 - 11:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2700 , 2701 , 2702 , 2703 , 2704 , 2705 , 2706 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 131 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure