انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:25pm

پاسخ به موضوع  [ 283 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 25 , 26 , 27 , 28 , 29  بعدی
 پیشنهادات برای ارتقاء نرم افزار فلزیاب felezjoo pi 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون. خواهش میکنم.
البته مطلبی که فرمودین بیشتر نوعی سلیقه در نحوه واکنش خروجی دستگاه هست و جنبه فنی نداره. ما در این طرح از تمام رنج فرکانس صوتی که بلحاظ سخت افزاری ممکن بوده برای اعلام سنس فلز استفاده کردیم که البته سنس فلز هم برای ما از اولویت بیشتری برخوردار بوده. لذا چیزی جز یک حالت بوق هشداری برای اعلام سنس حفره بنظر من نرسید و همین رو پیاده کردم. پس در واقع سنس حفره در این طرح صدای مخصوص خودش رو داره! میتر سنس هم که برای فلز حالت مثبت و برای حفره حالت منفی داره و در هر دو حالت عدد میتر برای نشان دادن شدت سنس کاملا گویاست.

جمعه 8 اردیبهشت1396 - 2:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با عرض خسته نباشید خدمت مهندس حمید عزیز @};- مهندس جان جسارتا میخواستم دو مورد در جهت ارتقا سیستم عرض کنم. اول اینکه مواقعی که سنس حجمی وجود داره. این امکان به ما بده تا از نقطه شروع سنس تا پایان سنس بصورت عددی به ما متراژ بده. که خیلی به سرعت و دقت کاوش کمک میکنه. و مورد دوم اینکه بشه اطلاعات سنسو برای چند بار سیو کرد. این مورد هم برای مواقعی که حجم سنس داریم و یا با لوپهای مختلف کاوش میکنم میشه بعد از پایان کاوش اطلاعاتو باز بینی کرد و خیلی کمک کنندست.

سه شنبه 18 تیر1398 - 10:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
milad7 نوشته است:
با عرض خسته نباشید خدمت مهندس حمید عزیز @};- مهندس جان جسارتا میخواستم دو مورد در جهت ارتقا سیستم عرض کنم. اول اینکه مواقعی که سنس حجمی وجود داره. این امکان به ما بده تا از نقطه شروع سنس تا پایان سنس بصورت عددی به ما متراژ بده. که خیلی به سرعت و دقت کاوش کمک میکنه. و مورد دوم اینکه بشه اطلاعات سنسو برای چند بار سیو کرد. این مورد هم برای مواقعی که حجم سنس داریم و یا با لوپهای مختلف کاوش میکنم میشه بعد از پایان کاوش اطلاعاتو باز بینی کرد و خیلی کمک کنندست.

درود @};-
با اجازه L-)
دوست عزیز مواردی که فرمودین صرفا با تعقیر یا ارتقاع نرم افزاری قابل دسترسی نیست وعلاوه بر تعقیرات نرم افزاری مستلزم افزودن سخت افزارهایی مانند حافظه وماژول GPS و....میباشد که شک دارم این همه کار وهزینه جهت افزودن آپشنهایی نه چندان مهم در کاوش توجیه وصرفه اقتصادی داشته باشه!که البته تا نظر مهندس چی باشه!؟

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

پنج شنبه 19 تیر1398 - 2:42am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
البته پرونده پروژه فعلی فلزجو دیگه از نظر من بسته شدست و اگر پیشنهادی هم باشه شاید برای پروژه دیگری بشه در موردش فکر کرد. در خصوص مورد اول اندازه گیری هیچ فاصله ای توسط خود فلزیاب ممکن نیست و حتی با گذاشتن ماژول جی پی اس هم نمیتونه محقق بشه چون باید در حد سانتیمتر دقت داشته باشیم که جی پی اس چنین دقتی نداره. اما پیشنهاد دوم خوب و درخور تامل هست و میشه برای آینده در نظر گرفت.

پنج شنبه 20 تیر1398 - 2:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
ممنون.
البته پرونده پروژه فعلی فلزجو دیگه از نظر من بسته شدست و اگر پیشنهادی هم باشه شاید برای پروژه دیگری بشه در موردش فکر کرد. در خصوص مورد اول اندازه گیری هیچ فاصله ای توسط خود فلزیاب ممکن نیست و حتی با گذاشتن ماژول جی پی اس هم نمیتونه محقق بشه چون باید در حد سانتیمتر دقت داشته باشیم که جی پی اس چنین دقتی نداره. اما پیشنهاد دوم خوب و درخور تامل هست و میشه برای آینده در نظر گرفت.

مهندس جان از توجهتون بسیار بسیار سپاسگذارم @};- هر چند فلزجو جز بهترین پالسیهای دنیاست. و خودم بشخصه دیگه با هیچ نقطه زنی غیر فلزجو کار نمیکنم. ولی بی صبرانه منتظر پروژه جدیدتون هستیم. :) چون واقعا به شما ایمان داریم. بازم از لطفتون سپاسگذارم @};-

پنج شنبه 20 تیر1398 - 9:23pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. خیلی ممنون. @};-

پنج شنبه 20 تیر1398 - 11:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
سلام مهندس امروز داشتم توی نت میچرخیدم چشمم خورد به مدار شما که توی یک سایت داشتن میفروختن خود میکرو هم بصورت جدا برای فروش گذاشته بودن اونم به صورت نامحدود یعنی خودشون قفل برنامه رو شکوندن؟؟

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

پنج شنبه 17 مرداد1398 - 3:23pm
مدیر کل
مدیر کل

از این کارها زیاد انجام شده. فکر نمیکنم به نسخه فول ربطی داشته باشه. در واقع همون نسخه دمو رو دستکاری کردن و جدا از اینکه طبیعتا نمیتونه رضایت ما رو بهمراه داشته باشه بلکه از نظر فنی در حد نسخه اصلی دمو هم نیست! چون تله های امنیتی متعددی در برنامه هست که بعضیهاش بعد مدتی کار کرد یا تحت شرایطی خاص فعال میشن و مهم ترین نتیجه اون کم شدن برد به میزانی قابل ملاحظه هست.

شنبه 19 مرداد1398 - 7:08am

یادش بخیر اون اوایل با فلزجو چندتا سکه نقره در آوردیم...چقد استرس داشتیم عکسشو بفرستیم واسه انجمن یا نفرستیم
#:-s
دستت واقعا درد نکنه مهندس حمید

جمعه 23 آبان1398 - 1:13am
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم. ممنون. @};-

جمعه 23 آبان1398 - 2:18am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 283 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 25 , 26 , 27 , 28 , 29  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 85 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure