انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 6 اردیبهشت1403 - 2:27am

پاسخ به موضوع  [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2332 , 2333 , 2334 , 2335 , 2336 , 2337 , 2338 ... 2775  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام مهندس حمید،

شما با ساخت این مدار حدفتون این بود که دست فروشندهارو کوتاه کنید،

ولی انگار بازار فروشندهارو داغ کردید چند برابر قبل اونم به خاطر یک محدودیت 300بار
که حالا خیلیها از اونور دارن میکرو فول بدون محدودیت میفروشن به فروشنده‌ها بعد فروشندها هم میندازه به مردم
چه خبره بیاو ببین؟!!
یک نمونش کیت فروشی کلاهبردار

لطفاً یک تدبیری بی اندیشید

سه شنبه 28 شهریور1396 - 8:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در هر صورت فروشنده هست.و بیشتر فروشنده ها هم برا تبلیغ فروش ادعا دارن که یه مداری رو که ده نفر ساختن برا اینا نیم متر یا ۸۰ سانت عمق زنی بیشتری نسبت مدار دیگران داره البته بدون اثبات .
الان هم چند سال منتظریم که اکثر این اقایان از مدارشون فیلم تهیه کنن و عمومی نماین چه در تلگرام چه در سایت.
در این فیلم هم معلوم نکرده کدوم ورژن مدار مهندس حمید هست.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

سه شنبه 28 شهریور1396 - 9:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این فیلم فول فلزجو بدون محدودیت

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 28 شهریور1396 - 11:10pm
مدیر کل
مدیر کل

شیرعلی نوشته است:
سلام مهندس حمید،

شما با ساخت این مدار حدفتون این بود که دست فروشندهارو کوتاه کنید،

ولی انگار بازار فروشندهارو داغ کردید چند برابر قبل اونم به خاطر یک محدودیت 300بار
که حالا خیلیها از اونور دارن میکرو فول بدون محدودیت میفروشن به فروشنده‌ها بعد فروشندها هم میندازه به مردم
چه خبره بیاو ببین؟!!
یک نمونش کیت فروشی کلاهبردار

لطفاً یک تدبیری بی اندیشید

یادم نمیاد در هیچ یک از مراحل این پروژه گفته باشم هدف من از این طرح کوتاه کردن دست فروشندگان بوده! درسته این مساله از ابتدا تا حدی جزو اهداف کلی انجمن بوده ولی چنانکه در پست اول این تاپیک عرض شد اون چیزی که برای من بسیار اهمیت داشت رسیدن به موفقیت فنی در خود پروژه بود. مساله فروش و کپی برداری و امثالهم بهیچ وجه در حد مسائل فنی برای من مهم نبود وگرنه مطمئن باشین پروژه به جایی نمیرسید که ارزش بهره برداری خوبی برای مصرف کننده داشته باشه!
نکته ای که متاسفانه در صحبت شما هم مثل برخی وجود داره برخورد کاملا منفی با ذات فروشندگی هست! در حالیکه فروشندگی در حالت کلی کار بدی نیست. همه ما تقریبا همه مایحتاج زندگی خودمون رو از طریق فروشندگان کالاهای مختلف تامین میکنیم. غیر از این باشه که نمیشه زندگی کرد! حالا اگر در امر کاوش بعضی دوستان تلاش میکنن خودشون چیزی بسازن و استفاده کنن مقوله ای جداست و نمیتونه شامل همه بشه. فروشنده بد و سودجو و کلاهبردار هر چند توی این کار بسیار زیاد هست ولی بهتره در صحبتها خط کشی و مرز مشخصی برای فروشندگان مختلف قائل بشین. حتی بدهاشون هم همه به یک اندازه بد نیستن!
بهرحال تدبیری توسط بنده قابل اندیشیدن نیست! طرحی هست که منتشر کردیم و دیگه هم چیزی در کنترل ما نیست جز اینکه اگر خواستیم هر کار جدیدی انجام بدیم حساب همه این مسائل رو بکنیم! باز هم عرض میکنم هیچ نسخه دستکاری شده از این طرح که در جای دیگه عرضه میشه مورد تایید من نیست و اگر شما این طرح رو به اسم فلزجو یعنی همین انجمن که بنده مدیرش هستم و به اسم من حمید که طراح این پروژه بودم میشناسین ؛ پس دلیلی نداره سراغ دیگران برین! نمیدونم با این همه دستگاه عجیب و غریب و ادعاهایی که اکثر این فروشندگان دارن واقعا چی در فلزیاب فلزجو دیدن که چهار دست و پا چسبیدن بهش! :D

سه شنبه 28 شهریور1396 - 11:19pm
مدیر کل
مدیر کل

شیرعلی نوشته است:

از این فیلمها زیاد نشون ما دادن! خیلی چیزی مشخص نیست ولی بازم عرض میکنم اینجور مسائل چه از نظر فنی و چه غیر فنی مورد تایید من نیست. حالا یک نفر راست یا دروغ خواسته کلاه ما رو برداره توی روز روشن از ما دزدی بکنه شما چه برخوردی باهاش میکنین؟! اگر برخورد شما و امثال شما معقول و منصفانه باشه شاید باز هم از من خیری به دوستان برسه وگرنه وقتی امثال شما و مخاطبان اصلی بیشتر بصورت یک خبر بیار بی تفاوت عمل میکنین و انگار هیچ درایتی در نحوه برخورد صحیح با موضوع ندارین دیگه من برای چه کسی دارم زحمت میکشم؟! من کار خودم رو کردم. دیگه نوبت شماست که با برخورد صحیح ثابت کنین آیا لیاقت یک کار عام المنفعه که انجام دادم رو داشتین یا نه! کاری که کسی دیگه در این مقیاس فنی بهیچ وجه تا الان انجام نداده.

سه شنبه 28 شهریور1396 - 11:26pm

حمید نوشته است:
es9 نوشته است:
سلام دوستان
اگه بخوایم با نقطه زن داخل یک اتاق کوچیک که توش قبر و دیوارش پنجره و فلان داره رو دستگاه بزنیم، چجوری دستگاهو بالانس میشه کرد؟
چون داخل نمیشه به خاطر پنجره فلزی و وجود قبر و در و فلان، مطمئنا نمیشه بالانس کرد، اگه بخوای بیرونم بالانس کنی و ببری تو اتاق، جلو در اگه لوپ رو بلند کنی و از پله مانند و چارچوب در اتاق بخوای رد کنی از بالانس خارج میشه
چه راهی رو پیشنهاد میدین؟

اگر فقط بتونین دستگاه رو در نقطه ای بالانس کنین که فلزی موجود نباشه دیگه مشکل بزرگی وجود نداره و لوپ نزدیک به هر یک از فلزات بشه دستگاه اعلام سنس میکنه! خارج شدن از بالانس نباید پیش بیاد. محض اطمینان میتونین گراند رو خاموش کنین که بالانس بصورت دستی و در اختیار خودتون باشه. ضمن اینکه با توجه به کوچکی محیط باید از لوپ کوچک هم استفاده کنین. لوپ بزرگ در فضای کوچک به اون شکل قابل استفاده نیست.
راه دیگه این هست که قید بالانس عادی و ساکت شدن دستگاه رو بزنین و دستگاه رو روی حساسیت بالا و تون 10 بذارین تا شبیه به سیستم کاری فلزیابهای مینلب یکسره بوق داشته باشه و از روی تغییر صدا بتونین تشخیص بدین به فلزات دور یا نزدیک میشین.

سپاس آقا حمید

چهارشنبه 28 شهریور1396 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مافقط گفتم اطلاع رسانی کنیم
کاری هم از دست کسی بر نمیاد فقط ما میتونیم خودمون خرید نکنیم ونیازی هم نداریم
لعنت بر کسی که دست رنج دیگران را بدوزده
بر شرففش لعنت
انشاءالله اونای که زحمت دیگران را میدزدند روزی تو گلوشون گیر بکنه

چهارشنبه 29 شهریور1396 - 3:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین لاله های واژگون،لرستان
شیرعلی نوشته است:

البته ازکجا معلوم که این شخص دستگاه رو از خود آقا مجتبی نخریده باشن وبا تعقیر شکل اون یا قرار دادن میکروی اون روی مدار دیگه بخوان بگن مثلا ماهم عددی هستیم!!!! :-w :-?

آن کس که بداند و بداند که بداند*باید برود غاز به کنجی پچراند.
آن کس که بداند و نداند که بداند*به که برود خویش به گوری بچپاند.
آن کس که نداند و بداند که نداند*لنگان خرک خویش به منزل برساند.
آن کس که نداند و نداند که نداند*بر پست ریاست ابدودهر بماند.

چهارشنبه 29 شهریور1396 - 3:23pm

سلام مهندس حمید عزیز خسته نباشید ببخشید من قبلا یه مدار با قطعات معمولی داشتم خوب کار میکرد الان یه مدار جدید با قطعات خوب ساختم ولی الان لوپو در حال خاموشی وصل میکنم روشن نمیشه لوپو جدا میکنم روشن میشه بعد که دوباره لوپو وصل میکنم بعد چند لحظه که علامت ! نشون میده از بالانس خارج میشه میتر منفی میندازه و بوق میزنه عدد 155 586 754 اینه و بیشتر قطعات رو هم عوض کردم ولی نمیشه فیبر هم شرکتیه

چهارشنبه 29 شهریور1396 - 5:42pm
مدیر کل
مدیر کل

ممنون.
مشکل احتمالا از BS170 هست که در اینصورت باید تعویض بشه.

چهارشنبه 29 شهریور1396 - 6:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27743 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 2332 , 2333 , 2334 , 2335 , 2336 , 2337 , 2338 ... 2775  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 146 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure