انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 دی95 - 11:30pm

پاسخ به موضوع  [ 7515 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 748 , 749 , 750 , 751 , 752
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
archilO جان ممکنه لطفا در مورد مگنومتر تی ال و نحوه ساخت و محل اتصالش یبار دیگه مفصل توضیح بدین؟
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 3 آذر95 - 4:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
archilO جان ممکنه لطفا در مورد مگنومتر تی ال و نحوه ساخت و محل اتصالش یبار دیگه مفصل توضیح بدین؟
یاحق

سلام بینای عزیز
این سنسور رو بار اول اقای (ممد13) تو تاپیک زیر مطرح کردن که من هم مثله تمام دوستان ساختم که در حد سنس اهنربا در فاصله 3 تا 4 متری جواب میداد اما نتونستم باهاش حفره بزنم خیلی هم در این مورد کار کردم با انواع شکل و انواع سیم ساختم اما در حد همون سنس اهنربا تونستم ازش نتیجه بگیرم اما سنس حفره انجام نشد
البته از نظر تئوری درست بود که باید تو تست عملی هم کار میکرد اما نتیجه ای حاصل نشد
تو این تاپیک میتونی اطلاعاتشو ببینی
https://www.felezjoo.com/viewtopic.php? ... &start=310
موفق باشی @};- @};- @};-

برای کشف اقیانوسهای جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید؛ این جهان، جهان تغییر است نه تقدیر.

لئو نیکولایویچ تولستوی

سه شنبه 9 آذر95 - 1:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و عرض ادب و خداقوت دارم خدمت مهندس حمید گرامی و تک تک دوستان عزیز @};-
مهندس جان و دوستان بزرگوار اگه ممکنه این مدار تی ال رو تحلیل کنید بنده ساختم و توی لوپ هم فرکانس دارم ولی با روشن کردن مدار صداش درمیاد و گاز میخره به سمت زیاد شدن تا به سوت میرسه خودم عیبی که پیدا کردم گوشه پایین مدار سمت چپ مربوط به مولتی ترن های تفکیک بود که یگیش با مثبت مدار اتصالی داره وبرطرفش کردم حالا موند م چرا باز کار نمیکنه درضمن 4013 هم به شدت گرم میشه و بوی حلواش بلند میشه :D لطفا اگه ممکنه بزرگواری کنید و کمک کنید ممنون میشم دم همگی تون گرم و شیرین @};- ~O)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

چهارشنبه 22 دی95 - 5:41pm
آواتار کاربر

سلام . دوست عزیز اگر از رگولاتور 7812 استفاده کرده اید به جاش از 7809 استفاده کن شاید عیب از همون قسمت باشه

پنج شنبه 23 دی95 - 9:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mahan2000 نوشته است:
سلام و عرض ادب و خداقوت دارم خدمت مهندس حمید گرامی و تک تک دوستان عزیز @};-
مهندس جان و دوستان بزرگوار اگه ممکنه این مدار تی ال رو تحلیل کنید بنده ساختم و توی لوپ هم فرکانس دارم ولی با روشن کردن مدار صداش درمیاد و گاز میخره به سمت زیاد شدن تا به سوت میرسه خودم عیبی که پیدا کردم گوشه پایین مدار سمت چپ مربوط به مولتی ترن های تفکیک بود که یگیش با مثبت مدار اتصالی داره وبرطرفش کردم حالا موند م چرا باز کار نمیکنه درضمن 4013 هم به شدت گرم میشه و بوی حلواش بلند میشه :D لطفا اگه ممکنه بزرگواری کنید و کمک کنید ممنون میشم دم همگی تون گرم و شیرین @};- ~O)

اون4013 رو تعویض کن فکرنکنم کار کنه

پنج شنبه 23 دی95 - 3:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7515 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 748 , 749 , 750 , 751 , 752

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: ARDHY , jdam , rasol1377 , هنرجو و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure