انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 11:01am

پاسخ به موضوع  [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1988 , 1989 , 1990 , 1991 , 1992 , 1993 , 1994 ... 2774  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Amiss نوشته است:
حمید جان واقعا ممنونم که پاسخ دادید...

واقعا کم تجربی کردم و حق با شما هستش خیلی باید حساب شده تر عمل میکردیم قبل از این که شروع به حفاری کنیم...

حمید جان من با لوپ 1 با تنظیماتی که بالا گفتم (فرکانس= 120، عرض پالس=190، تاخیر=30+، انتگرال=60، گراند=1، اسپید=6 و حساسیت=17) میتر روی سطح خاک 25 بود، حالا که میخوام با لوپ 60 داخل حفره رو چک کنم باز هم با همون تنظیمات کار کنم؟

اصلا گیج شدم، خیلی ناراحتیم واقعا فکر کردیم یک چیزی هست که میتر تا 25 بالا میرفت (چون نسخه هم داشتیم)... :ymsigh:

سلام
رو اون نسخه ها حساب نکن اونا ریشه ندارند.معلوم نیست چه کسی نوشته البته اگه روی پوست نوشته شده باشه و طبق نتایج ازمایشگاه قدیمی بودنش مشخص شده باشه اونوقت میشه گفت نسخه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

یکشنبه 4 مهر1395 - 9:37pm

مهندس حمیدعزیزسلام:
راجع به دستگاهی که طرف توی رشت ویکی دیگه بنام محمدکردتوتلگرام گذاشتن احتمال داره هم از pi فلزجو وهم از یک ردیاب داخل یک جعبه استفاده کرده باشه ؟ البته ازیک لحاظ ناراحت کننده هست بدلیل سواستفاده ازطرح شما که حق فروش باشماست ولی.... ازلحاظ دیگه هم اینکه وقتی آدم این چیزهارو میبینه خوشحال میشه که piفلزجو اینقدر قابلیت بالا داره وتونسته رضایت مشتریها رو جلب کنه ومتاسفانه مورد سواستفاده قراربگیره ومطمئن باشید که خریدارقبل ازاینکه مبالغ میلیونی روپرداخت کنه حتما" ازدستگاه تست میگیره وشک نکنیدکه تستهای فلزجو براش راضی کننده خواهد بود.
انشاالله همیشه خودت وخانواده خوبت هرجاکه هستیدسالم باشید وبه همه آرزوهای خوبت برسی بااین طرح فوق العاده ای که به رایگان دراختیارجامعه ایرانی وبعضا" سایتهای خارجه گذاشتیدکه هیچکس هیج جای دنیاچنین کاری رانخواهدکرد سپاسگزاریم.

یکشنبه 4 مهر1395 - 11:41pm
مدیر کل
مدیر کل

به فلزجو خوش اومدین. خیلی ممنون.
بله در جریان هستم موارد اینجوری هم بوده! بهرحال بعضی از این فروشنده ها به جهت سودجویی حاضر به هر کاری و گفتن هر دروغی هستن. متاسفانه جز اطلاع رسانی توسط دوستان راه دیگه ای نیست. ممنون از شما. ایشالا موفق باشین. @};-

دوشنبه 4 مهر1395 - 12:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

kiya نوشته است:
مهندس حمیدعزیزسلام:
راجع به دستگاهی که طرف توی رشت ویکی دیگه بنام محمدکردتوتلگرام گذاشتن احتمال داره هم از pi فلزجو وهم از یک ردیاب داخل یک جعبه استفاده کرده باشه ؟ البته ازیک لحاظ ناراحت کننده هست بدلیل سواستفاده ازطرح شما که حق فروش باشماست ولی.... ازلحاظ دیگه هم اینکه وقتی آدم این چیزهارو میبینه خوشحال میشه که piفلزجو اینقدر قابلیت بالا داره وتونسته رضایت مشتریها رو جلب کنه ومتاسفانه مورد سواستفاده قراربگیره ومطمئن باشید که خریدارقبل ازاینکه مبالغ میلیونی روپرداخت کنه حتما" ازدستگاه تست میگیره وشک نکنیدکه تستهای فلزجو براش راضی کننده خواهد بود.
انشاالله همیشه خودت وخانواده خوبت هرجاکه هستیدسالم باشید وبه همه آرزوهای خوبت برسی بااین طرح فوق العاده ای که به رایگان دراختیارجامعه ایرانی وبعضا" سایتهای خارجه گذاشتیدکه هیچکس هیج جای دنیاچنین کاری رانخواهدکرد سپاسگزاریم.

بله آوازه فلزجو همه جا پیچیده حتی به گوش تولید کنندگان قطعات هم رسیده اما راجع به کلاهبرداری گروهای تلگرامی خدمتتون عرض کنم که هیچکدوم دستگاه رو با تست حضوری نمیفروشن و حتی این آقای محمد کرد مدار و پی سی بی دستگاه رو دستگاری کردن و مدارهای ساخت ایشون کیفیت مدار اصلی رونداره خلاصه و مفید این آقا در کلاهبرداری و بی سوادی یه سور به فرید باقری زده

دوشنبه 5 مهر1395 - 12:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

stkmelodi_20 نوشته است:
این استاد دزد از رشت درست کردن و به مبلغ 7 میلیون فروختن دستکاه امریکایی جی پی اس هم نداره ورداشته خیالتون راحت 6 مترم عمق میزنه حمید خان نبودی اینا چطوری نون میخوردن. اقای بهزاد نامی از رشت هستن لطفا اطلاع رسانی بشه تا حلو این دزدا گرفته بشه

hi friend

can you send me the projet of this detector

thank you

سه شنبه 6 مهر1395 - 6:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس حمید
منو ببخشید بابت سوال تکراری و پیش پا افتاده
نقطه زن فلزجو یک فلز 60 در 60 رو با لوپ 60 تقریبا در چه فاصله ایی سنس میکنه؟
همون فلز رو با لوپ یک در چه فاصله ایی؟

سه شنبه 6 مهر1395 - 7:19pm
مدیر کل
مدیر کل

خواهش میکنم.
تقریبا 3 متر با لوپ 60 و 3.5 متر با لوپ 1 متری میتونه سنس بشه.

سه شنبه 6 مهر1395 - 8:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خسته نباشید. استاد حمید و دیگر دوستان یک فلزیاب خوب تک سکه 500 تومانی را در خاک که تازه چال بشه چقدر بزنه خوبه؟؟ با ثبات خوب

چهارشنبه 7 مهر1395 - 3:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
نهایتا 60 سانت که البته خیلی سخته به چنین بردی رسید

چهارشنبه 7 مهر1395 - 4:50pm
مدیر کل
مدیر کل

باربد نوشته است:
خسته نباشید. استاد حمید و دیگر دوستان یک فلزیاب خوب تک سکه 500 تومانی را در خاک که تازه چال بشه چقدر بزنه خوبه؟؟ با ثبات خوب

همیشه در این موارد باید سایز لوپ رو هم مد نظر قرار بدین! با توجه به سایز سکه 500 تومنی بیشترین برد براش با لوپ 60 سانتی حاصل میشه که حدود 60 سانت هست. اینکه بصورت یک فلز جدید در خاک تا چه حد سنس بشه بستگی به جنس خاک و البته روش بالانس و تست شما هم داره. اگر خاک کاملا خشک و نرم باشه هیچ تفاوت محسوسی نسبت به تست هوایی نداره. اگر خاک کمی مرطوب باشه و در عین حال بعد از قرار دادن سکه در خاک جوری گودال رو پر کنین که تراکم خاک اون قسمت مشابه اطرافش بشه ؛ حتی افزایش برد هم نسبت به تست هوایی خواهید داشت! ولی اگر در این نوع خاک گودال رو بخوبی پر نکنین و تراکم خاک اون قسمت پایین بیاد ؛ طبیعتا بدلیل حالت عکسی که در اثر حفره و تراکم پایین خاک بوجود میاد برد کم میشه! اگر هم زمین تقریبا حالت خیس داشته باشه در هر صورت کمی برد کمتر از تست هوایی خواهد بود. پس میبینید که روش تست حتی در خاک هم میتونه خیلی متفاوت باشه. عدم توجه به این نکات به ظاهر ساده سبب میشه هر بار در تستها نتایج متفاوتی دیده بشه.

چهارشنبه 7 مهر1395 - 5:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27738 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1988 , 1989 , 1990 , 1991 , 1992 , 1993 , 1994 ... 2774  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 117 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure