انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 5:26am

پاسخ به موضوع  [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 15  بعدی
 مدار ال سی دی حرفه ای با صفحه لمسی برای تمام فلزیابها 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

به دلایل نامعلومی یکی از دوستان چشم دیدن بنده رو ندارن و هر لحظه رو اعصاب من پیاده روی میکنن هر چند که در حدو اندازه های بنده نیستن ولی با این وجود نمیشه به کار ادامه داد تا یه سری افراد به اصطلاح مهندس مفت خور بشینن هم استفاده ببرن هم توهین کنن حمید جان لطفا رسیدگی بکن نمیخوام به کسی بی احترامی کنم ویا چیز دیگه ای ولی اگه کسی توهین کنه به حضرت عباس آش و با جاش میترکونم باکیم از کسی ندارم

شنبه 17 بهمن1394 - 5:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
mohsenha62 نوشته است:
به دلایل نامعلومی یکی از دوستان چشم دیدن بنده رو ندارن و هر لحظه رو اعصاب من پیاده روی میکنن هر چند که در حدو اندازه های بنده نیستن ولی با این وجود نمیشه به کار ادامه داد تا یه سری افراد به اصطلاح مهندس مفت خور بشینن هم استفاده ببرن هم توهین کنن حمید جان لطفا رسیدگی بکن نمیخوام به کسی بی احترامی کنم ویا چیز دیگه ای ولی اگه کسی توهین کنه به حضرت عباس آش و با جاش میترکونم باکیم از کسی ندارم

سلام به همه
تازه به این مرحله رسیدی مطمئن باش داری راه را درست می روی و دقیقا پاهات روی خرخره شونه
از اینجور افراد زیادند و همه اش می خواهند همه را چپاول کرده و هیچی به جز کلابرداری بلد نیستند
چشمم ندارند ببینند کسی داره از علم خودش به دیگران منفعت می رسوند
درست به خواهیم اینجور افراد را مقایسه کنیم دقیقا شبیه یک عنکبوت اند که یکجا تار می بنده و منتظر می مونه یک چیزی توی تارش بیفتد تا جانش را بگیره

شنبه 17 بهمن1394 - 2:10pm
مدیر کل
مدیر کل

محسن عزیز ضمن تشکر مجدد از شما ؛ لطف کنین مباحث مربوط به این طرح خودتون رو صرفا در همین تاپیک مطرح کنین تا پیگیری موضوع راحت تر باشه. وگرنه فکر نمیکنم جالب باشه شما نیمی از مطالب رو اینجا و نیمی رو در تاپیک دیگر مطرح کنین و بصورت متناوب در هر کدوم مطلبی بنویسین!
جناب امیر هم نقطه نظرات فنی خاص خودشون رو دارن و این مساله در تاپیکهای مختلفی که درش فعالیت دارن مشخصه. بنظر من اگر همه بحثها با رعایت احترام متقابل باشه و از زاویه فنی نگاه بشه هیچ اشکالی نداره. لذا امیدوارم همه دوستان اصول اینطور مباحث رو رعایت کنن تا خدای نکرده بحث فنی تبدیل به مشاجره شخصی و توهین و تهمت نشه! بنابراین تصور نمیکنم هر کسی از نظر فنی نظر مخالفی داشت باید به فروشنده بودن و امثالهم متهم بشه!
اما محسن جان واقعیتش بنده با این طرح شما کمی مشکل دارم! درسته دارین زحمت میکشین ولی اون چیزی که مشخصه ارزشهای چنین طرحی بجای اینکه جنبه فنی و کمک در فلزیابی داشته باشه ؛ بیشتر جنبه زیبایی ظاهری داره! البته زیبایی هم خودش شاید برای خیلیها مهم باشه ولی حداقل برای بنده موضوع مهمی نیست. برعکس این ظاهر سازی ها میتونه بخودی خود زمینه سودجویی توسط فروشندگان رو فراهم کنه! لذا امیدوارم هم شما بیشتر تمرکزتون رو روی فاکتورهای فنی و فلزیابی طرح بذارین تا واقعا بتونه نسبت به مدار اصلی فلزیاب کمک بیشتری به کاوشگر بکنه و هم در ادامه فکری برای سودجویی های احتمالی بلحاظ ظاهر قشنگ ال سی دی گرافیکی و صفحه تاچ اسکرین بکنین! چون همونطور که عرض شد تازه زمانیکه نتیجه فنی به جای خوبی میرسه انواع و اقسام فروشنده ها تشریف میارن تا از طرح شما برای خودشون سودجویی کنن. البته تصمیم در این مورد با خود شماست و میتونین هر طور که دوست دارین و صلاح میدونین عمل کنین.

شنبه 17 بهمن1394 - 4:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حالا من فقط به ظاهر کار اهمیت ندادم شاید مدار از نظر سخت افزاری ساده باشه ولی برنامه رو سعی کردم خوب باشه در هر حال حالا که شما مشکل داری با این مدار دیگه بحثی نیست در ضمن حمید جان من به کسی توهین نکردم و امیر خان هم نظری نداده فقط میخواست با حرفای قلمبه سلمبه که برای شخص من که تکراریه جو رو متشنج کنه این نه تنها به ضرر تاپیک بلکه به ضرر تمام سایته و دامن گیره تمام این بحث ها میشه به جای اینکه نظر بده از نداشته هاشون میگن .احترام شما واجب حق آب و گل داری اگه قبولت نداشتیم که اینجا نبودیم ولی نمیذارم کس دیگه ای با چرندیات زرنگ بازی در بیارن.
و در مورد اون مساله که گفتید بحث فلزیابی و کاوش بهتر باشه چشم تا اواسط هفته ی آینده یه فلزیاب تمام دیجیتال که طراحیه شخصیه همینجا قرار میدم چون همون بحث ال سی دی هم توش هست که البته tft تماتم رنگیه برای زیبایی نیست چون نیاز کاره حالا قرار میدم تا ببینید چطوریه

من گدای در پر دولت آن درویشم که قدش بهر طمع پیش شهی خم نشود.

شنبه 17 بهمن1394 - 5:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
orginal نوشته است:
mohsenha62 نوشته است:

سلام به همه
تازه به این مرحله رسیدی مطمئن باش داری راه را درست می روی و دقیقا پاهات روی خرخره شونه
از اینجور افراد زیادند و همه اش می خواهند همه را چپاول کرده و هیچی به جز کلابرداری بلد نیستند
چشمم ندارند ببینند کسی داره از علم خودش به دیگران منفعت می رسوند
درست به خواهیم اینجور افراد را مقایسه کنیم دقیقا شبیه یک عنکبوت اند که یکجا تار می بنده و منتظر می مونه یک چیزی توی تارش بیفتد تا جانش را بگیره

سلام به همه
البته منظور بنده هم شخص خاصی نبوده است و جناب امیر خان هم درست است که بر روی یکسری مسائل خاص اصرار می کنند چون زاویه نگاهش با دیگران کمی فرق دارد همین فرق ها هم باید باشد و اگر مطمئننا از یک طرحی زیاد تعریف بشه اون طرح هم پیشرفتش کند میشه
آقا این مدار خیلی بدرد مدارات آنالوگ می خورد باور کنید
و مطمئننا زیاد هم بدرد دیجیتالها نمی خورد باز هم باور کنید

شنبه 17 بهمن1394 - 8:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
دوست عزیز محسن 62
اونا که رو اعصاب راه میرن شک نکن فروشنده هستن خوب نونشون اجر میشه این مداری هم که شما زحمت کشیدین مثل اینکه فایل هگز فراموش شده یاعلی

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

شنبه 17 بهمن1394 - 8:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فایل هگز مدار ال سی دی:

http://s7.picofile.com/d/9965b52f-173f- ... mega32.zip
http://s7.picofile.com/file/8236462134/ ... 2.zip.html

یکشنبه 17 بهمن1394 - 1:23am
کاربر فعال
کاربر فعال

اگر هم هر فایلی اشکال داشت بگید درستش کنم ودر ضمن اگر رمز داشت

رمز فایل در صورت نیاز:mohsenha62

این شماتیک مدار هست<<<<<<<<<<<<<

http://s6.picofile.com/file/8237275592/ ... t.PDF.html

یکشنبه 17 بهمن1394 - 1:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

س.ازدوستان فکرنکنم تاحالااین مدارروساخته باشه درسته؟
واقعیتش من مداروتوی نرم افزارپروتیوس شبیه سازی کردم امامتاسفانه الارم opcodeمیده نمیدونم مشکلش چیه
اگه کسی کاری انجام داده اطلاع رسانی کنه
اقامحسن هم ظاهرارفته مدارفلزیاب طراحی کنه وسط هفته به اخرهفته رسیداما...
لااقل این تایپیک روکه بازکرده بهتره بیادمشکلات احتمالی دوستان رورفع کنه

جمعه 22 بهمن1394 - 12:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان متاسفانه به موردجدیدی درخصوص این مداربرخوردم
بدلیل جواب ندادن مداردرپروتیوس مجبورشدم شماتیک مدارروبافیبرطراحی شده مقایسه کنم ولی متوجه شدم که ایندواززمین تااسمون باهمدیگه فرق داره مثلاپورتهایی ازمیکروکه برای نمایشگردرنظرگرفته شده کاملامتفاوته ویا...
بنظرم که عمدااین مداردستکاری شده شایدم حتی برنامه هگزشم موردداشته باشه پس بهنره که فعلاازساختش صرفنظرکنین

جمعه 23 بهمن1394 - 8:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 143 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ... 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mzzzzzzz و 84 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure