انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 27 خرداد1403 - 11:36pm

پاسخ به موضوع  [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1856 , 1857 , 1858 , 1859 , 1860 , 1861 , 1862 ... 2776  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو - FelezJoo PI 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

koorosheparsi نوشته است:
بادرود به دوستان
تصویر دستگاه و لوپ ۴۵ شیلد شده با کاغذ و گرافیت ۲۶ دور سیم ۵۰ افشان با اهم ۱ و ۴۰۰ میکرو هانری
http://8pic.ir/images/ppfc1d25356koqi000r3.jpg

http://8pic.ir/images/7bbnwdt7lbqn7m2gprzy.jpg

بسیار عالی متن بالا مربوط به این پست هست

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 31 خرداد1395 - 10:11am
کاربر فعال
کاربر فعال

1426539 نوشته است:
بنده به نوبه خودم از بابت بی ادبی و صحبت های نپخته و نسنجیده ای که کردم از محضر دوستان عزیز و همینجور مهندس حمید عزیز عذر خواهی میکنم امیدوارم باعث رنجش دوستان نشده باشم.
توی این روزها و ساعات عزیز برای دوستان و الالخصوص مهندس حمید عزیز آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. راستش من یه مقدار روی مهندس حمید تعصب دارم نمیتونم بعضی صحبت ها رو در مورد ایشون تحمل کنم. منی که دست و پا شکسته از الکترونیک سر در میارم میفهمم که مهندس حمید چه لطفی رو در حق ماها کرده. بابت نسخه جدید هم از مهندس حمید کمال تشکر رو دارم. امیدوارم توی این روزهای عزیز همینجور که دل همه ما رو شاد کرده خدا هم صدها برابر در عوض دل ایشون رو شاد کنه و طول عمر با عزت به ایشون عطا کنه

درود بر دوستان با معرفت
درود بربزرگواری مهندس حمید
امیدوارم ان شاالله همگی موفق باشید :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: @};-

دوشنبه 31 خرداد1395 - 11:35am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دم شما گرم اقا حمید

دوشنبه 31 خرداد1395 - 12:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مهدی نوشته است:
koorosheparsi نوشته است:
بادرود به دوستان
تصویر دستگاه و لوپ ۴۵ شیلد شده با کاغذ و گرافیت ۲۶ دور سیم ۵۰ افشان با اهم ۱ و ۴۰۰ میکرو هانری
http://8pic.ir/images/ppfc1d25356koqi000r3.jpg

http://8pic.ir/images/7bbnwdt7lbqn7m2gprzy.jpg

بسیار عالی متن بالا مربوط به این پست هست

سپاس مهندس

دوشنبه 31 خرداد1395 - 1:15pm
مدیر کل
مدیر کل

Ali1359 نوشته است:
سلام خدمت دوستان و اساتید گرام و مهندس حمید بزرگوار
ابتدا تشکر کنم از مهندس حمید و دیگر دوستانی که کم هم نیستند که بی منت حاصل علم و تجربه خودشون رو در اختیار افرادی مثل من که هیچ سر رشته یی در الکترونیک نداریم گذاشتید و میگذارید،خدا خیرتون بده
خدارو گواه میگیرم تو این چند روز گذشته که پیامها رو میخوندم خیلی حالم گرفته شد از بحث های بی موردی که گذاشته میشد ..
حمید جان شما واقعا لااقل در مورد خودم به یقین میتونم بگم مطالب و فرمایشاتی که فرمودید درسته و حق دارید و من فقط یک استفاده کننده صرف بودم از مطالب شما و دیگر بزرگواران،البته نه اینکه نخوام چون کسی مثل من که بیس اولیه اینکار رو هم نداره و به لطف شما به یکی از آرزوهاش تونسته جامعه عمل بپوشونه تجربیه و مطلب نداره که بخواد به اساتیدی مثل شما ارائه بده.. :(
7-8ماهه با سایت آشنا شدم و هفته دوم تقریبا کار منتاژ اولیه مدارم انجام شد ولی واقعا 10 روزه به قول معروف خیالم راحت شده که تونستم یه کاری بکنم و که تا حدی قابل قبول باشه علتشم اشتباهات خودم از سر بی سوادی در این معقوله بوده ... :(
بارها و بارها فایل راهنما و بیشتر صفحه های تایپیک ها رو خوندم ولی اعتراف میکنم تا دو ماه پیش فقط روخونی کردم در حدی که حفظ شدم خط به خط رو ولی نفهمیدم مطالب رو و به جای فهم نکات ریز و کلیدی که خیلی هاش هم در همون فایل راهنما آمده خدا شاهده کوهی از قطعات و لوازم و سیمهای جور واجور و رنگارنگ خریدم در حالی که الان میبینم خیلی از اون قطعات و لوازم روزای اولی هم که تهیه کردم سالم و خوب بوده ولی من نتونسته بودم دستگاه رو درست راه بندازم....
مثالهاشم خیلی زیاده بخوام بگم،مثلا تو مورد بی ثباتی و بوق های مکرر بجای اینکه از تنظیمات استفاده کنم که کاملا در فایل راهنما توضیح داده شده از دونه یی 300تومن تا 10 هزار تومن خازن 2.2میکرو گرفته تا انواع مختلف خازن 5 پیکو و 18 پیکو و ماسف و... رو حی خریدم حی عوض کردم .... :ymblushing:
برای پروگرم کردن خدا میدونه داستانی برای خودم درست کردم که اون سرش همنوزم نمیدونم کجاست در حالی که اگه از همون اول پرگرامری رو که خود آقا حمید گفنه بود رو که خیلی هم راحت گیر آوردم و تهیه کرده بودم نه دو ماه اسیر میشدم نه 10برابر هزینه بخود میکردم.... :p
حمید جان مهندس عزیز اینا همه رو گفتم که بدونی افرادی مثل من هم که از تایپیک ها معلومه کم هم نیستیم دلمون میخواد کاری بکنیم که مفید واقع بشه ولی انقدر مبتدی هستیم که خجالت میکشیم حرفی بزنیم پیش بزرگواران و باسوادایی مثل شما در این ضمینه چه برسه مطلبی بخواهیم ارائه بدیم که مفید واقع بشه ...
به بزرگواریه خودتون از کوتاهی ما بگذرید :x تشکر قلبی ابن بنده حقیر رو بپذیرید و فقط میتونم بگم خدا عوضتون رو بهتون بده... :x @};- :ymapplause:

خیلی ممنون از شما و همه دوستانی که لطف دارن. خسته نباشین.
قطعا نتیجه گیری دوستانی مثل شما از اهداف اصلی بنده بوده و باعث دلگرمی هست. ایشالا موفق باشین. @};-

دوشنبه 31 خرداد1395 - 5:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خسته نباشید خدمت مهندس حمید عزیز
یک سوالی داشتم خدمتتون،
شما نظر فروش کلی پروژه رو که ندارید؟
منظورم اینه که قیمتهایی که شما رو دستگاه گزاشتید ،کاملا منطقی و معقوله .
و شاید کم هم باشه.
چون بنظرم ارزش این دستگاه تو دست فروشندگان خیلی بالاتر بفروش میرسه ،
امیدوارم دلخور نشده باشید از سوالم و اینکه فروشش دست خودتون باشه .

با تشکر

یا الله

دوشنبه 31 خرداد1395 - 9:00pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون.
خیر فروش کلی طرح که فعلا مد نظر من نیست. هر چند پیشنهاداتی چه از داخل و چه حتی از خارج شده ولی در مجموع بر اساس شرایط و موارد مختلفی که وجود داره موافقت نکردم. فروش هم قرار هست توسط آقا مجتبی انجام بشه و قیمت هم بیشتر به ایشون بستگی داره. بنده هم مثل شما منتظر نتیجه کار ایشون هستم.

دوشنبه 31 خرداد1395 - 9:56pm

دوستان کسی میدونه این فایل راهنما که تو صفحه اول با پسوند rtf هست با چه برنامه ایی باز میشه من که هر چی برنامه نصب کردم رو تبلت فونت ها رو ناقص نشون میده

سه شنبه 1 تیر1395 - 7:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز این فایل با آفیس 2007 باز میشه @};- @};- @};-

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

سه شنبه 1 تیر1395 - 9:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مهندس جان :D @};- ;;) تابستون رسید

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

سه شنبه 1 تیر1395 - 9:51am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 27754 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 1856 , 1857 , 1858 , 1859 , 1860 , 1861 , 1862 ... 2776  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Haider , Majestic12 و 109 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure