انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 27 خرداد1403 - 4:03pm

پاسخ به موضوع  [ 7797 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 697 , 698 , 699 , 700 , 701 , 702 , 703 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

میلاد33 نوشته است:
آره اسدف جان شانس من هر چی کابل کت 6 خریدم همه ش تقلبی بود حتی یه نمونه از ایران میکرو خریدم بعد سری کردن اهمش 80 شد.به ناچار میخوام با سیم لاکی کویل بسازم

دوست من برو تو شهرتون کسایی که لوازم شبکه کامپیوتر رو میفروشند از اونا بخر اگه رشت تشریف دارید ادرس بدم

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

جمعه 30 بهمن1393 - 2:07am
کاربر فعال
کاربر فعال

چرا یکهو همه اینجا ساکت شدن :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 11:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

enigma نوشته است:
چرا یکهو همه اینجا ساکت شدن :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

دوست عزیز این تاپیک خیلی وقته خلوته چون کسی دیگه به این مدار اشتیاقی نشون نمیده اون معدود افرادی هم که میومدن با وجود مشکلی که برای پادشاه پیش اومده (که انشالا مشکلشون حل میشه) فعلا حواسشون معطوف اون جریان شده

پنج شنبه 7 اسفند1393 - 11:43pm

شب به خیر
من تصمیم به ساختن این مدار رو دارم مدار زمین شناسی رو با موفقیت ساختمش و راضی کننده بود فکر کنم بتونم این مدار رو هم با کمک دوستان بسازم چون در کنار زمین شناسی یک نقطه زن هم فکر کنم باشه مکمل هم میشن به امید خدا فردا فیبرش رو بزنم ببینم موفق به ساختنش میشم

جمعه 7 اسفند1393 - 2:26am
مدیر کل
مدیر کل

صابر جان به شما تبریک میگم! واقعا انتخاب خوبی کردین! روسفیدی در انتظار شما هم هست! ;) :D
واقعا نمیدونم این چند فروشنده گرامی چرا دست از سر مدار زمین شناسی و تی ال 12000 بر نمیدارن! ماشالا در عرض مدت کوتاهی دقیقا همین دو مدار ساخته میشه و بعد هم موفقیت و روسفیدی و ادامه داستان!!! شما هم لابد فردا فیبرش رو میزنین و پسفردا هم روسفیدتون میکنه! :D فکر نمیکنین این فیلم دیگه واقعا تکراری شده باشه؟! یک سناریوی جدید بنویسین بلکه اثر داشته باشه! :D

جمعه 8 اسفند1393 - 4:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
صابر جان به شما تبریک میگم! واقعا انتخاب خوبی کردین! روسفیدی در انتظار شما هم هست! ;) :D
واقعا نمیدونم این چند فروشنده گرامی چرا دست از سر مدار زمین شناسی و تی ال 12000 بر نمیدارن! ماشالا در عرض مدت کوتاهی دقیقا همین دو مدار ساخته میشه و بعد هم موفقیت و روسفیدی و ادامه داستان!!! شما هم لابد فردا فیبرش رو میزنین و پسفردا هم روسفیدتون میکنه! :D فکر نمیکنین این فیلم دیگه واقعا تکراری شده باشه؟! یک سناریوی جدید بنویسین بلکه اثر داشته باشه! :D

لایک :-B :-B :-B :-B

جمعه 8 اسفند1393 - 7:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:

:D :)) =)) :D :)) =))

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 8 اسفند1393 - 9:03am

اقا حمید گل من کاری به فروش ندارم دارم مدار رو میسازم

جمعه 8 اسفند1393 - 10:28am

چه خنده ای میشکونه این کاربر :-\

جمعه 8 اسفند1393 - 10:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنده این سیستمو از آقای ابی گلدخریداری کردم وقتی روهواتست میکنی خوبه بدک نیست اما وقتی روزمین باهمون تنظیمات میره گازمیخوره بالانس نمیشه ومجبوربه کم کردن حساسیت هستم فرکانس خروجیش روی 110هرتزتنظیم بود بنظرم دربرابرسیستم فلزجو هیچ حرفی برای گفتن نداره.چون هر دوعدد دستگاه رادراختیاردارم وباهردوتست کردم ومثل روز روشنه که سیستم فلزجو امکانات وقدرت بیشتری داره.
سیستم 12000ابی گلدفاقدکاراییه ودرضمن مواظب این فردباشیدنمیگم کلاهبرداره اما فقط پول وفروش براشون مهمه نه رضایت مشتری دروغ گفتن وپیچوندن افرادهم واسش عادی شده.

جمعه 8 اسفند1393 - 10:44am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7797 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 697 , 698 , 699 , 700 , 701 , 702 , 703 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 100 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure