انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 27 خرداد1403 - 3:39pm

پاسخ به موضوع  [ 7797 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 696 , 697 , 698 , 699 , 700 , 701 , 702 ... 780  بعدی
 فلزياب TL12000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
asadof نوشته است:
میلاد33 نوشته است:
تو شهر ما فقط از این نوع کت 6 پیدا میشه

اقا میلاد من هم تقریبا از همین کابل استفاده میکنم فقط ببین روش کت 6 نوشته یا نه احتمال داره کت 5 باشه در ضمن شما سیم رو متر کنید دقیق بشه 4 متر بعدش سیم ها رو سری لحیم کنید بعدش میشه دو دور لوپ 60 سانت به نظرم شما جایی رو اشتباه کردید نباید 10 اهم بشه اخه هر چقدر تقلبی باشه با 4 متر بصورت سری دیگه 10 اهم با عقل جور در نمیاد چون سیم طبق تصویر درسته ببین اهمتر شما خراب نیست اگه دیجیتالی هستش سلکتور رو روی 200 بذار اهم بگیر
خیلی عجیبه چرا میگی 10 اهم یه جا اشتباه داری میکنی داداش :-?

اسد جان متاسفانه گفته این دوستمون درسته من همین نوع کابل رو خرید کردم والان گوشه اتاق افتاده اگه بخای برات ارسال میکنم خودت با چشم خودت ببین که 4 متر اون دقیقا 10.7 اهم نوشون میده اونم با ویکتور اندازه گرفتم روی کابل نوشته کت 6 ولی اگه به سیمهاش دقت کنی نسبت به اون یکی کت 6 ها کمی خشک تر و نسبتا نازک تره

درسته دوست عزیز شاید هم اینطور باشه :( ولی باز چک بکنه ببینه اشتباهی نشده عکسش تقریبا شبیه سیمی که من خریدم هستش شاید جنس سیم خیلی فرق کنه

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

پنج شنبه 29 بهمن1393 - 1:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اسد جان ایشالا این عکس شما رو راضی بکنه که 8 متر از این سیم کت 6 چینی اهمش برابر 21.5 اهمه وقتی هم که 4 متری میبری میشه 10.7 اهم
اینم سند که سیمها رو یک به یک بستم و اهمش رو گرفتم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

پنج شنبه 29 بهمن1393 - 2:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهندس kavoshgar کیفیت این ویکتور 88 چطوره چند قیمته الان؟

پنج شنبه 29 بهمن1393 - 2:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:

علی جان من یدونه اضافه دارم اگه خواستید بدم :D حالا چرا یدون اضافه دارم من هر چی اهم میگرفتم اشتباه نشون میداد ولتاژ رو درست نشون نمیداد دیگه اعصاب منو بهم ریخت از ایران میکرو سفارش دادم یدونه برام فرستاد دو سه روز بعد دیدم اهمتر رو تازه خریدم گفتم حیفه بذار پرابهای تازه بمونه از پراب اهمتر قبلی استفاده کنم که پراب رو کندم زدم به اهمتر جدیدم چشت روز بد نبینه دیم اهمتر جدید هم خراب شد :( نگو پرابها مشکل داشتند بیچاره اهمتر مشکلی نداره :D همه جوره با پراب جدید تست گرفتم هیچ مشکلی نداره البته مهندس حمید تا حدودی در جریان هستش حالا اگه خواستید دو تا دارم یکی رو برای شما بفرستم البته قبلی رو 125 هزار خریدم و جدید از ایران میکرو 90 تومان ولی قبلی محکمتر از جدید هستش و کمی سنگینتر و به صورت تضمینی در حضور دوستان میفرستم اگه کوچکترین مشکلی داشت پس بده قیمت هم راه میام ابته دوستان ببخشید اینجا جاش نبود مجبور شدم جواب دوست عزیز رو بدم

پنج شنبه 29 بهمن1393 - 2:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

kavoshgar نوشته است:
اسد جان ایشالا این عکس شما رو راضی بکنه که 8 متر از این سیم کت 6 چینی اهمش برابر 21.5 اهمه وقتی هم که 4 متری میبری میشه 10.7 اهم
اینم سند که سیمها رو یک به یک بستم و اهمش رو گرفتم

خیلی عجیبه برای 10 متر 21 اهم :-o من چندین نمونه گرفتم تا حالا به همچین موردی برنخوردم خوب کشور چین هستش دیگه میندازه :D البته یه کم به جنس سیمها دقت بشه تا حدودی میشه فهمید من همیشه برای خرید اول سیم رو کمی لخت میکنم یه نگاه میندازم بعد خرید میکنم خدا رو شکر فعلا مشکلی نداشتم

پنج شنبه 29 بهمن1393 - 2:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:

راستی علی اقا یادم رفت کیفیت اینو مولتی متر خوبه همه چیز داره فرکانس متر -خازن سنج -سلف سنج - دما سنج -امپر متر تا 20 امپر برای ساخت مدارات فلزیاب عالی جواب میده

پنج شنبه 29 بهمن1393 - 3:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
ali222 نوشته است:

علی جان من یدونه اضافه دارم اگه خواستید بدم :D حالا چرا یدون اضافه دارم من هر چی اهم میگرفتم اشتباه نشون میداد ولتاژ رو درست نشون نمیداد دیگه اعصاب منو بهم ریخت از ایران میکرو سفارش دادم یدونه برام فرستاد دو سه روز بعد دیدم اهمتر رو تازه خریدم گفتم حیفه بذار پرابهای تازه بمونه از پراب اهمتر قبلی استفاده کنم که پراب رو کندم زدم به اهمتر جدیدم چشت روز بد نبینه دیم اهمتر جدید هم خراب شد :( نگو پرابها مشکل داشتند بیچاره اهمتر مشکلی نداره :D همه جوره با پراب جدید تست گرفتم هیچ مشکلی نداره البته مهندس حمید تا حدودی در جریان هستش حالا اگه خواستید دو تا دارم یکی رو برای شما بفرستم البته قبلی رو 125 هزار خریدم و جدید از ایران میکرو 90 تومان ولی قبلی محکمتر از جدید هستش و کمی سنگینتر و به صورت تضمینی در حضور دوستان میفرستم اگه کوچکترین مشکلی داشت پس بده قیمت هم راه میام ابته دوستان ببخشید اینجا جاش نبود مجبور شدم جواب دوست عزیز رو بدم

والا خودم هم یه هایوکی ژاپنی با دوتا صا ایران و و.. دارم متاسفانه هیچ کدوم سلف سنج ندارن من فقط برای سلف میخوامش!!
دقت اندازه گیری سلف چطوره؟

پنج شنبه 29 بهمن1393 - 3:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali222 نوشته است:
asadof نوشته است:
ali222 نوشته است:

والا خودم هم یه هایوکی ژاپنی با دوتا صا ایران و و.. دارم متاسفانه هیچ کدوم سلف سنج ندارن من فقط برای سلف میخوامش!!
دقت اندازه گیری سلف چطوره؟

سلفش خوبه . خوب دوست عزیز چرا فقط به خاطر یه سلف سنج میخواهی هزینه کنید یدونه بساز راحته فکر کنم مال مدار بهنام رو دوستان دارند برو تاپیک مدارات الکترونیک اونجا فکر کنم دوستان گذاشتند بساز

پنج شنبه 29 بهمن1393 - 3:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوست من بنده مدار سلف سنج و خازن سنج بهنام رو ساختم و خیلی دقیقه بشرطی فایل ایپرام رو خودتون دقیق بتونی تنظیم کنی ;)

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 6:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: زانی و کوره هاتمه؟
آره اسدف جان شانس من هر چی کابل کت 6 خریدم همه ش تقلبی بود حتی یه نمونه از ایران میکرو خریدم بعد سری کردن اهمش 80 شد.به ناچار میخوام با سیم لاکی کویل بسازم

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 12:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 7797 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 696 , 697 , 698 , 699 , 700 , 701 , 702 ... 780  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 102 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure