انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 8:52am

پاسخ به موضوع  [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 مشکل وارد شدن به انجمن 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

مهندس تو کادر جستجو هر کلمه که وارد میکنم برای جستجو
مینویسه که نمیتونید جستجو کنید ؟

نه مرگ آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای بر شرافت خود گذارد.حضرت علی (ع)

یکشنبه 6 دی1394 - 5:32pm
مدیر کل
مدیر کل

بنده که خیلی اوقات دارم از جستجو استفاده میکنم مشکلی نداره. فقط کلمه مورد جستجو باید 4 حرف یا بیشتر داشته باشه که اون هم محدودیت سیستم برنامه این انجمن هست. تنها در صورتی نمیتونید از جستجو استفاده کنین که از انجمن خارج شده باشین! اگر با هر ایدی در انجمن بصورت کاربر حضور داشته باشین امکان جستجو براتون وجود داره.

یکشنبه 6 دی1394 - 5:49pm

سلام مهندس حمید خیلی شرمنده ام ببخشید ولی واقعا نمیدونستم الان نزدیک به سه ماهه تمام تاپیکهای مورد علاقمو نصفه نیمه خوندم مخصوصا این اخری که مربوط میشه به فلزیاب plکه طراحش خودتونید من تقریبا هر روز چند ساعت وقت میزارم برای مطالعه توی تاپیکهای مختلف ولی نصفش صرف این میشد که برسم به صفحه مورد نظرم مچکرم از راهنماییتون

یکشنبه 6 دی1394 - 6:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
بنده که خیلی اوقات دارم از جستجو استفاده میکنم مشکلی نداره. فقط کلمه مورد جستجو باید 4 حرف یا بیشتر داشته باشه که اون هم محدودیت سیستم برنامه این انجمن هست. تنها در صورتی نمیتونید از جستجو استفاده کنین که از انجمن خارج شده باشین! اگر با هر ایدی در انجمن بصورت کاربر حضور داشته باشین امکان جستجو براتون وجود داره.

مهندس وقتی یک کلمه رو وارد میکنم و دکمه جستجو رو میزنم خودبخود
خارج میشه و این صفحه میاد
http://s6.picofile.com/file/8230195642/ali200.pdf.html

نه مرگ آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرین که آدمی پای بر شرافت خود گذارد.حضرت علی (ع)

یکشنبه 6 دی1394 - 7:54pm
مدیر کل
مدیر کل

بله خب موضوع همین خارج شدن از انجمن هست که نباید اتفاق بیفته! وگرنه همین دو کلمه ای که شما در تصویر سرچ کرده بودین رو بنده هم زدم و جستجو بدرستی انجام شد. اما اینکه چرا از انجمن خارج میشین احتمالا به مرورگر شما و تنظیمات امنیتیش بستگی داره.

یکشنبه 6 دی1394 - 8:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
ببخشید چرا وقتی وارد انجمن میشم،،،بعد از گذشت چند دقیقه، خود به خود از انجمن خارج میشم و مجبورم دوباره یوزر و پسورد بزنم،،با چند سیتم امتحان کردم و این اتفاق افتاد؟؟؟؟!!!!!!

سه شنبه 29 دی1394 - 5:09pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
هدایت نوشته است:
سلام مهندس حمید خیلی شرمنده ام ببخشید ولی واقعا نمیدونستم الان نزدیک به سه ماهه تمام تاپیکهای مورد علاقمو نصفه نیمه خوندم مخصوصا این اخری که مربوط میشه به فلزیاب plکه طراحش خودتونید من تقریبا هر روز چند ساعت وقت میزارم برای مطالعه توی تاپیکهای مختلف ولی نصفش صرف این میشد که برسم به صفحه مورد نظرم مچکرم از راهنماییتون

با اجازه مهندس
دوست عزیز اگر در وسطای تایپیک هستید و هر بار مجبورید صفحات رو بزنید تا برسید به صفحه مورد نظر ،
آدرس اون صفحه رو که آخرین بار مطالعه میکنید ، یاداشت کنید و دفعه بعد اون آدرس رو وارد کنید که مستقیم برید به اون صفحه

لا اله الا هو

سه شنبه 29 دی1394 - 7:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
یه مشکلی دارم
برای یه نفر میخوام حساب کاربری ایجاد کنم ولی موقع ثبت نام هر بار این پیغامو میده:
"فرم ثبت شده نامعتبر می باشد، لطفا دوباره امتحان کنید.
پاسخی که برای این سوال مطرح کرده اید نادرست است"

در صورتی که همه چیزو درست وارد میکنم.
کسی میدونه علتش چیه؟

دوشنبه 27 اردیبهشت1395 - 9:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

hesam نوشته است:
با سلام
یه مشکلی دارم
برای یه نفر میخوام حساب کاربری ایجاد کنم ولی موقع ثبت نام هر بار این پیغامو میده:

کسی میدونه علتش چیه؟

سلام . از یه آدرس ایمیل جدید که قبلا استفاده نشده استفاده کنید و مجددا مراحل رو بدقت تکرار کنید . اگر بازم موفق نشدید از یه مرورگر دیگه استفاده کنید و مراحل ثبت نام رو تکرار کنید .( من موزیلا رو پیشنهاد میکنم ). اگر بازم نشد از طریق اینترنت گوشی هم تکرار کنید . اگر بازم نشد نتیجه رو اینجا اعلام کنیدکه مدیران سایت یه فکری برای این مشکل بکنن.

دوشنبه 27 اردیبهشت1395 - 2:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pejhvak نوشته است:
hesam نوشته است:
با سلام
یه مشکلی دارم

کسی میدونه علتش چیه؟

سلام . از یه آدرس ایمیل جدید که قبلا استفاده نشده استفاده کنید و مجددا مراحل رو بدقت تکرار کنید . اگر بازم موفق نشدید از یه مرورگر دیگه استفاده کنید و مراحل ثبت نام رو تکرار کنید .( من موزیلا رو پیشنهاد میکنم ). اگر بازم نشد از طریق اینترنت گوشی هم تکرار کنید . اگر بازم نشد نتیجه رو اینجا اعلام کنیدکه مدیران سایت یه فکری برای این مشکل بکنن.

ممنون
امتحان میکنم

دوشنبه 27 اردیبهشت1395 - 5:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure