انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 8:04am

پاسخ به موضوع  [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 مشکل وارد شدن به انجمن 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

بله مشکل از سرور هست و به یاری خدا دارم کارهایی برای تعویض سرور انجام میدم که اگر نهایی شد عرض خواهم کرد. دوستان باید چند روز تحمل کنن. :D

شنبه 5 بهمن1392 - 9:42pm

سلام حمید من هر چه میکنم به اسم قبلیم وارد نمیشم حتی فراموش کردن رمز هم چند بار زدم رمز جدید که از طرف سایت میاد هم نمیشه لطفا درستش کن ممنون اقا حمید چون بدون اسم قبلی یه کم کار کردن تو سایت سخته این اسمم بوده rooh
اینم ایمیلم rooha_kh@yahoo.com

سه شنبه 29 بهمن1392 - 7:18pm
مدیر کل
مدیر کل

اشکالی نداره دوست عزیز. در خصوصی فکر میکنم مشکلتون رو حل کردم! :D

سه شنبه 29 بهمن1392 - 10:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستانيكه با وارد شدن به سايت مشگل دارن از نظر من خرترين فيلترشكن hot spot هستش هم پرقدرته هم سريع و هم امنيت بالاست
ياحق

سه شنبه 27 اسفند1392 - 12:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود. مهندس حمید من وقتی وارد انجمن میشم و به ی بخشی وارد میشم مشکلی نیست ولی به محض اینکه بر میگردم به صفحه اصلی سایت میبینم که خارج شدم از سایت و دوباره باید وارد بشم! بعد دوباره به یک بخش برم و باز برگردم صفحه اصلی همین موضوع تکرار میشه! دهنم سرویس میشه اینجوری که! مشکل از کجاست? بدون فیل ت ر شکن هم وارد میشم البته با گوشی

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 23 شهریور1393 - 4:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر استاد بزرگوار آقا حمید عزیز.منهم دقیقا مشکل سورنای عزیز رو دارم وبا اون ابراز هم دردی میکنم :D

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

یکشنبه 23 شهریور1393 - 10:40pm
مدیر کل
مدیر کل

فکر نمیکنم مشکلی از جانب سیستم انجمن باشه! من چنین مشکلی رو ندیدم. فقط گاهی اوقات که نت مشکل داره یا آی پی شما حین استفاده از سایت عوض میشه ممکنه نشست شما در انجمن منقضی بشه و نیاز به ورود مجدد داشته باشین!
سعی کنین از آخرین نسخه مرورگر کروم استفاده کنین چون بنظر من سرعت و امنیت بالایی داره. در عین حال پس از وارد کردن نام کاربری و رمز خودتون تیک گزینه "در هر بازدید به طور خودکار من را وارد کن" رو هم حتما بزنین تا این مشکل کمتر پیش بیاد.

یکشنبه 23 شهریور1393 - 11:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مهندس حمید این مشکل من حل نشده هنوووووووز..... خواهشا رسیدگی کن. از بس ورود خروج کرد این! اعصابم تگری شد... X(

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 1 مهر1393 - 7:38pm

آقا کوکی ها رو شما پاک کن دوباره لوکین شو همه چیز واست درست میشه .

سه شنبه 1 مهر1393 - 8:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا حل شد مرسی..

چهارشنبه 1 مهر1393 - 1:03am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 58 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 6 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure