انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 10:52am

پاسخ به موضوع  [ 53 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 سخنی با دوستان و مدیران محترم انجمن 
نویسنده پیغام
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
دوستان یه تکونی به خودتون بدین قبلا هم گفتم سعی نکنید بیاین کسانی که تونستن نتیجه ای بگیرن رو مسخره کنید یا بگین کلاه بردارن و ..... شما هر دستگاهی بگیرین بازم مشکلاتی داره این دلیل نمیشه که برگردین تهمت کلاهبرداری بزنید از علم همدیگه استفاده کنید درگیری هارو کنار بزارین .
و اون شخصی که برام پیغام گذاشتی که من از انجمنت محروم هستم چون قضاوت نا درست کردم باید بگم دوباره تاپیکها و نوشته های من رو بخون تا متوجه شی من از هیچ شخصی همایت نمیکنم و به کسی هم بی احترامی نمیکنم هدف من بدست آوردن علم هست اگه بتونم از هر جایی چند چیز رو اضافه یاد بگیرم وقتی جمعشون کنی میشه ..... و اینکه تو همه انجمنها هم هستم البته از این کار و حرفت ناراحت هم نشدم من میتونم هر بار با یک IP جدید بالا بیام و پیغام بدم یا عضو شم و .... این رو بخاطر خودت میگم زشته و اینو هم یادت باشه تمامی انجمنهایی که درمورد ساخت و ساز دستگاه و دفینه یابی هستن غیر قانونی هست و میشه خیلی راحت با یک گزارش فیلترشون کرد البته فکر کنم اینو شما بهتر بدونی و اینکه خوشهال نباش همانطور این انجمن فیلتر شد امکان فیلتر شدن انجمن شما هم هست اما این جنگ باعث میشه تا کاربر ها نتونن فعالیت کنن و اطلاعات خودشون رو بالا ببرن فکر نکن رقبتون رو کنار میزنید نه باعث میشین خودتون هم ضعیف بشین . لطفا نگرشتون رو عوض کنید . و اینکه من دشمن کسی نیستم و دشمنی با کسی ندارم .

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

شنبه 27 مهر1392 - 1:35pm
YIM WWW
مدیر سایت
مدیر سایت

آفرین آقا رضا ، نگرش خوب و مثبت شما باعث دلگرمی همه کاربران محترم در مورد اساتید انجمن خواهد بود ، متأسفانه هرکاری کنیم و با هر لحنی بگیم و نصیحت کنیم بیرون کردن شیطان از جلد بعضی ها خیلی سخته ، کاش هدف همه کمک واقعی بدور از چشم داشت بود و نیتها جهت یاری رساندن به دوستان بود و نه هدف دیگه

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

شنبه 27 مهر1392 - 2:09pm
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
مهدی جان نمیدونم چی شده یکسری فقط میخوان همه رو درگیر کنن تا کسی به جایی نرسه یا کسی نتونه نون بخوره و خودشون در پشت پرده کارهاشون رو بکنن .بنده نظرم اینه من خودم برا اینکه ثابت کنم یه دستگاه خوبه یا نه تا خودم نگیرم یه مدت کار نکنم رو هدفهای مختلف مکانهای مختلف هدفهای مصنوعی و واقعی و ... نمیتونم نظری بدم .
همه همدیگه رو بی احترامی میکنن همه به همدیگه دزد میگن کلا یادشون رفته این انجمن و انجمنهای دیگه برای چی هست و چه فعالیتی باید توش انجام بدن . از روی دشمنی فقط میخوان هم دیگه رو نابود کنن و تخریب کنن تا اینجوری خودشون برن بالا که اشتباه فکر میکنن ذهنشون رو یکی نمیکنن و متمرکز نمیشن رو یه پروژه تا به نتیجه برسن فقط میگن فلانی داره کلاه برداری میکنه دستگاه میفروشه اگه اینطوریه باید بگم پس همه افرادی که تو دنیا هستن و دارن دستگاه میفروشن کلاهبردارن چون همه دستگاه ها اون چیزی که شما فکر میکننین نیستن و نمیتونن گنج قارون رو بهتون بدن لطفا نگرش خودتون رو عوض کنین هم کاربران و هم مدیران تمامی انجمنها و اینو بگم هر چقدر انجمنهایی با این مضمون بیشتر باشن به نفع شماست نه به ضرر شما به مرور زمان متوجه این حرفم میشید .

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

شنبه 27 مهر1392 - 2:22pm
YIM WWW
مدیر کل
مدیر کل

آقا رضا فرمایش شما متین. ولی خداوکیلی شما که سالهاست توی این کار هستی و توی خیلی از انجمنهای خارجی هم فعالیت داری ؛ بینی و بین الله بین این همه فروشنده فلزیاب که ما داریم به چند درصدشون میشه اعتماد کرد؟ بقول شما هیچ دستگاهی که کارایی صد در صدی نداره و اینو همه میدونن! ولی این همه تبلیغ و قیمت های نجومی که اکثرشون دارن ارائه میدن و حتی میان توی همین محیط های آموزشی و لحظه ای از روال تبلیغ دست برنمیدارن و خیلیاشون اصلا خودشون رو جای یک خریدار و اپراتور جا میزنن و از فلان دستگاه تعریف میکنن! بعد که نگاه میکنی میبینی طرف اصلا توی هیچ مبحث دیگه ای فعال نیست! یا یکی میاد مثلا مدار بذاره جهت کمک و آموزش توی انجمن ولی وسطش میگه باقیش محرمانست و فروشیه و من تصویریش کردم و غیره! یعنی خیلی شیک اولش دون میپاشن که بعدش اونجوری بهره برداری کنن! ماشالا همه جورشو که دیدیم. حرف هم بهشون میزنی یا میان با پر رویی تمام جواب میدن و تازه ما رو محکوم میکنن که انگار چیزی هم بدهکار میشیم! یا میرن توی سایتهای دیگه هر چی دروغ و لایق خودشونه بار آدم میکنن!
ولی بذارین من واقعیت رو به شما بگم! درخت هر چه پر بار تر باشه افتاده تره! تا حالا بین اینها من یک نفر آدم واقعا باسواد ندیدم. کسی که سطح علمی داشته باشه و واقعا تخصصی داشته باشه معمولا نمیاد توی این مسیرهای کثیف وارد بشه. بهرحال دنیای فلزیابی بقول دوستان اصلا تمیز و پاکیزه نیست و از این حیث همه باید حواسشون جمع باشه. این روزها هیچ جا نمیشه به این راحتی به کسی اعتماد کرد چه برسه به اهالی بازار فلزیاب! البته با احترام نسبت به خوبهاشون ولی این واقعیتیه که ما داریم میبینیم.

شنبه 27 مهر1392 - 2:52pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
سلام
من تعجب میکنم که چه دلیلی داره برای ی تبلیغات فضای انجمن باید این چنین بشه :-? اگه تو این تایپیک باید سخنی با مدیران محترم زده بشه پیشنهاد من اینه که آقا بحث تبلیغات و یا ویرایش کنید یا یه بخش و برای این گونه مسائل که فکر نکنم به سود این انجمن و مناسب فضای این انجمن باشه اختصاص بدین.با این سرعت اینترنت من یه ساعته که دارم فقط بحثای کوچه بازاری میخونم ... [-(

چهارشنبه 1 آبان1392 - 8:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والا خودمم دارم تعجب میکنم باورم نمیشه ولی این بار با جناب کرمی موافق هستم

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

پنج شنبه 2 آبان1392 - 10:07am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان عزيز ، بحثهاي كوچه بازاري رو چه كسي بوجود مياره ؟ ! بجز چند نفر كه براي همه مديران شناخته شده هستن كه متأسفانه كاسه داغتر از آش شده و هرچقدر دوستانه تذكر داده ميشه باز رعايت نكرده و حرفهاي خودشون رو ميزنن ، هدفشون از به حاشه كشيدن بخشهاي انجمن چيه ؟ آيا كسي به اينها وظيفه ي مچگيري كاربران رو اهدا كرده كه هميشه به دنبال نقطه ضعف از شخصي بوده تا بحث رو به تمسخر و مسير غير علمي بكشونن ، درسته كه حفظ و حراست اين انجمن دوستانه بايد وظيفه ي تك تك كاربران باشه ولي اين انجمن مديران خاص خودش رو داشته و هركسي شكايتي از بخشي داشته بايد به مديران و مديران كل در ميان بگذاره نه اينكه محيط دوستانه و علمي رو با حرفهاي غير علمي و عاميانه به چالش بكشه !

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 2 آبان1392 - 8:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام به هم دوستان
یه پیشنهادی داشتم خواستم با مدیران سایت در میون بزارم
همه میدونن که افراد زیادی به این سایت سر میزنن که بین این همه تعدادی برا فروش وحتی تعدادی برا گمراه کردن دوستان پست میزارن باور کنید یه دونه پست منفی خیلی ها رو دلسرد میکنه حتی اونی که از مدار نتیجه گرفته خودش به شک میفته یه خواهشی داشتم در بین افرادی که تو این سایت هم هیشه حضور فعال داشتن تعدادی هستند که واقعا برا نیت خیر وکمک به یه هم نوع در اینجا اطلاعاتشون رو در اختیار دیگران میزارن وبه نیت خیر وبدون چشم داشتی دارن فعالیت میکنن از مدیران سایت خواهش میکنم اگه براشون مقدوره یه جایزه ای برا این دوستان در نظر بگیرن باور کنید با این کار خیلی از دوستان دل گرم میشن وفکر میکنم نتایج بهتری هم داشته باشه
کوچیک همتون هستم

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 3 آبان1392 - 9:05am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

بله کاووش گر عزیز اینم یه حرفیه و لی تا اینجاشم این کار بعضا انجام شده من فکر نکنم کسی بوده باشه تو این انجمن واقعا کوشا و تلاشگر باشه و بی منت خواسته باشه اطلاعاتشو در اختیار دیگران گذاشته باشه و ازش حمایت نشده باشه.اتفاقا پایه و اساس کار این انجمن رو همین منواله که کسی معلومات و اطلاعاتش بالا باشه و جذب نشده باشه ولی در صورت پیشبرد و اهداف انجمن باشه.متاسفانه یه سری میان با این که سطح علمیشون بالاست به خاطر اشوب و بلوایی که راه میندازن و نمیشه روشون حساب باز کرد باید نادیده گرفته بشن و گر نه خیلیها هستن دارن واقعا خالصانه زحمت میکشن و بدون چشم داشتی و مدیران محترمم تا جایی که تونستن انجام دادن براشون
و تحت حمایتم هستن

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 16 اردیبهشت1393 - 1:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان امروز متوجه شدم یکی تو انجمن هست یارو اطلاعاتی هست داره آمار درمیاره نیاید انجمن

جمعه 28 فروردین1394 - 10:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 53 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 8 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure