انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 12:40pm

پاسخ به موضوع  [ 53 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 سخنی با دوستان و مدیران محترم انجمن 
نویسنده پیغام
استاد نقطه زنی
استاد نقطه زنی
آواتار کاربر

محل اقامت: مازندران
parsegade نوشته است:
بهر حال این سایت باید اداره بشه و این جز داشتن پول امکان پذیر نیست.یه چیز دیگه هم بگم :خیلی از دوستان نمیتونن دستگاه بسازن .یعنی اگه تمام جزئیات رو هم بهشون بگید باز هم متاسفانه تو کار لنگ میزنن.مثل همین brn یا sasho که هرچی دوستان توضیح میدن هنوز خیلیها تو مسائل جزیی اون موندند.واسه همین میرن جای دیگه اماده میخرن.خوب چرا اینکار اینجا انجام نشه؟دوستانی که تمایل به خرید دارند و نمیتونن به هر دلیلی دستگاه رو بسازن تو سایت سفارش بدن و شماها بسازید.ببینید کسی از پول بدش نمیاد.خود من هم یه چندتایی هم ساختم و هم تعمیر کردم.پولشو هم گرفتم(البته تو اینترنت نه)اما هرچی هم که بلد بودم تو نت گذاشتم تا همه استفاده کنند.حالا هم یحث رو خیلی طولانی نکنیم.

دقیقا درسته خیلی ها پولشون نمیرسه تا دستگاه های شرکتی بخرن اگه دوستانی که میتونن و وقتشودارن بیان بسازن هم تو جیب خودشون پولی میره هم به دوستانشون کمک کردن .

دوستان جديد پيدا کنيد اما دوستان قديمی را هم حفظ کنيد، اينها نقره و آنها طلا هستند.

دوشنبه 22 مهر1392 - 7:28pm
YIM WWW
کاربر فعال
کاربر فعال

reza vir نوشته است:
parsegade نوشته است:
بهر حال این سایت باید اداره بشه و این جز داشتن پول امکان پذیر نیست.یه چیز دیگه هم بگم :خیلی از دوستان نمیتونن دستگاه بسازن .یعنی اگه تمام جزئیات رو هم بهشون بگید باز هم متاسفانه تو کار لنگ میزنن.مثل همین brn یا sasho که هرچی دوستان توضیح میدن هنوز خیلیها تو مسائل جزیی اون موندند.واسه همین میرن جای دیگه اماده میخرن.خوب چرا اینکار اینجا انجام نشه؟دوستانی که تمایل به خرید دارند و نمیتونن به هر دلیلی دستگاه رو بسازن تو سایت سفارش بدن و شماها بسازید.ببینید کسی از پول بدش نمیاد.خود من هم یه چندتایی هم ساختم و هم تعمیر کردم.پولشو هم گرفتم(البته تو اینترنت نه)اما هرچی هم که بلد بودم تو نت گذاشتم تا همه استفاده کنند.حالا هم یحث رو خیلی طولانی نکنیم.

دقیقا درسته خیلی ها پولشون نمیرسه تا دستگاه های شرکتی بخرن اگه دوستانی که میتونن و وقتشودارن بیان بسازن هم تو جیب خودشون پولی میره هم به دوستانشون کمک کردن .

سلام دوستان به نظر من حرف درستيه هر كس در ساختن فلز ياب برتري داري ميتونه بسازي و يك فروشگاه بزنه راجب حرف دوستمون كه ميفرمايد اموزش بديم درست كنند بايد بگم دوست عزيز الان ادم چند سال ميره دنبال اموزش يك حرفه بعداز چندين سال هنوز كار بلد ميشه شما چطور از دوستان انتظار داري يك كار را در عرض يك مدت ياد بگيرند ونقصهايي كه پيش مياد برطرف كنند

دوشنبه 22 مهر1392 - 7:47pm
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام بر همه عزيزان و برادران محترم
نظرات شما بسيار متين و بجا بوده و انصافاً حرف دل خيلي از دوستاني بوده كه توانايي خريد و يا ساخت دستگاه هاي شركتي رو ندارن ، ولي بايد عرض كنم كه چون از نظر قوانين انجمن كمي با مشكل برخواهيم خورد ، دوستاني كه خريدار كيتهاي فلزياب هستن ميتونن از طريق پيام خصوصي به دوستان محترمي كه واقعاً قابل اعتماد هستن و عملكرد و توانايي خوبي در ساخت صحيح و اصولي سيستم ها دارن ، ارتباط داشته باشن و بعنوان يك دوست صادق با هم برخود كرده و كيت دستگاه و يا دستگاه كامل رو سفارش بدن ، و درضمن هرگونه اعتراضات و تبعات ناشي از عدم كارايي مناسب و نارضايتي از سيستم هاي خريداري شده به هيچ عنوان متوجه انجمن نخواهد بود و انجمن مسئوليتي در قبال آن نخواهد داشت ، دوستان بايد در تصميم گيريهاي خودشون دقت لازم رو داشته باشن ؛ از برادران عزيزي كه توانايي ساخت رو دارن خواهشمندم كه قبل از دريافت سفارش عملكرد سيستم رو بخوبي به خريدار توضيح داده تا در تصميم گيري دوستان موثر باشه .. موفق باشيد از اينكه به قوانين انجمن احترام ميگذاريد كمال تشكر را داريم @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

دوشنبه 22 مهر1392 - 8:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بهرحال باید تو این زمینه به یه جمع بندی برسیم.تا هم نظر مدیران سایت جلب بشه و هم نظر کاربران عادی.دوستان اگه کسی نظری داره بگه

دوشنبه 22 مهر1392 - 10:02pm
استاد
استاد

مهدی نوشته است:
سلام بر همه عزيزان و برادران محترم
نظرات شما بسيار متين و بجا بوده و انصافاً حرف دل خيلي از دوستاني بوده كه توانايي خريد و يا ساخت دستگاه هاي شركتي رو ندارن ، ولي بايد عرض كنم كه چون از نظر قوانين انجمن كمي با مشكل برخواهيم خورد ، دوستاني كه خريدار كيتهاي فلزياب هستن ميتونن از طريق پيام خصوصي به دوستان محترمي كه واقعاً قابل اعتماد هستن و عملكرد و توانايي خوبي در ساخت صحيح و اصولي سيستم ها دارن ، ارتباط داشته باشن و بعنوان يك دوست صادق با هم برخود كرده و كيت دستگاه و يا دستگاه كامل رو سفارش بدن ، و درضمن هرگونه اعتراضات و تبعات ناشي از عدم كارايي مناسب و نارضايتي از سيستم هاي خريداري شده به هيچ عنوان متوجه انجمن نخواهد بود و انجمن مسئوليتي در قبال آن نخواهد داشت ، دوستان بايد در تصميم گيريهاي خودشون دقت لازم رو داشته باشن ؛ از برادران عزيزي كه توانايي ساخت رو دارن خواهشمندم كه قبل از دريافت سفارش عملكرد سيستم رو بخوبي به خريدار توضيح داده تا در تصميم گيري دوستان موثر باشه .. موفق باشيد از اينكه به قوانين انجمن احترام ميگذاريد كمال تشكر را داريم @};-

درود بر شما
چنانچه فرد خاصی بتونه کیت قابل قبولی بزنه و در تستها موفق بیرون بیادو قیمت نجومی هم نداشته باشه که اکثر بچه ها که لازم دارند بتونن اون را تهیه کنند هیچ مانعی ندارد. یا اینکه چندتا استاد با هم همفکری داشته باشند و یک دستگاه خوب بزنن که جواب بده یه قیمت مناسبی روی اون گذاشته بشه میتونن با کسر هزینه اون به طور مشترک از فروش فلزیاب ذینفع شوند

سه شنبه 23 مهر1392 - 5:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

خوب چرا ایجاد بنر تبلیغاتی را در سایت استارت نمیزنید.....
یه سلب مسئولیت هم بزنید پاش
اینطوری هرکسی که توان ساخت این دستگاهها رو داره میتونه با پرداخت هزینه اینجا تبلیغ کنه....
قطعا کاربران محترم هم خودشان میدانند که چگونه با این تبلیغات برخورد کنند

سه شنبه 23 مهر1392 - 6:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

اینم یه راه حل.به نظر من راه واسه رضایت هذ دو طرف وجود داره.فقط نکته اینه که مسئوبین سایت به یه جمع بندی و تصمیم برسند و این مبحث خیلی هم طولانی نشه
حالا ما منتظر تصمیم نهایی شما دوستان هستیم

سه شنبه 23 مهر1392 - 7:52pm
آواتار کاربر

شرمنده اينو ميگم
ولي هيچ يك از فلزيابهايي كه در اين سايت مطرح شده مورد پسند بنده نبوده حالا ميفرماييد مثلا كي جرات داره يك فلزياب درست وحسابي در اين سايت بسازه و ارائه بده
از الان بگم دنبال اسباب بازي نباشين فلزيابي بدين كه درست وحسابي باشه =)) =))

سه شنبه 23 مهر1392 - 8:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مبحثی که بالاتر عرض کردم فقط جهت حق العمل کاری هستش و بهتره دوستان خودشون تصمیم بگیرند

سه شنبه 23 مهر1392 - 8:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

تصمیم گیرنده ما نیستیم.من میگم هرکس پیشنهاد داره اینجا مطرح کنه تا مدیران سایت به یه جمع بندی برسن

سه شنبه 23 مهر1392 - 8:35pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 53 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure