انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 12:55pm

پاسخ به موضوع  [ 53 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی
 سخنی با دوستان و مدیران محترم انجمن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باسلام
چندروزپیش که داشتم به تایپیکهای مختلف انجمن درزیرگروه های مختلف سرمیزدم مخصوصا بعضی هاکه ازنظرموضوعی واماری دررتبه بالاتری بودندمتوجه مطالبی شدم که باخودم فکرکردم بهتره عنوان بشه وازطرفی چون احتمال به حاشیه رفتن موضوعات تایپیک دوستان میرفت صلاح دیدم که این موضوع رودرهیچکدام ازتایپیک های مدنظرم عنوان نکنم وبصورت جداگانه مطرح کنم
بعضی ازعنوانهاروبرخوردم که دوستان باهمکاری نزدیک به نتیجه گیری قطعی نزدیکش کردندکه بطورناگهانی یکی مدعی شده که دستگاه مشابه روداره یاخریده ودستگاهش بامشخصات دستگاه موردبحث کلی تفاوت داره ومیخواهدبه دیگران کمک کنه دوتا موضوع نه چندان مهم ازکارکرددستگاهش میگه ودوستان روازبحث اصلی دستگاهشون به حاشیه میکشونه ودیگه افتابی نمیشه وبااینکارمدتی تایپیکوعملافلج میکنه دوستانم یک مدت منتظرمیمونندووقتی میبینندخبری نیست دوباره مبحث روازنوشروع میکنندو...
یادیده شده فردی مدعی میشه که دستگاه موردبحث فلان تایپیکوداره وبدون منت میخوادبه دوستان برای ساختش اموزش بده هنوزاموزشوشروع نکرده بندوتبصره شروع میشه واموزش قسمت های مهم دستگاه حذف میشه وازطرفی وقتی ازکارایی دستگاه پرسیده میشه به دروغ قابلیت سیستم روخیلی بالاوغیرواقع بینانه بیان میکنه تاتمرکزدوستان بیشتربشه وبعدشم مثل همیشه انتظارانتظارانتظار.....
حالاشماخودتان قضاوت کنیدکه منظوراین افرادچیه
نظرشخصی من اینه که این افرادی که برای کمک به دوستان نیامده اندمطمئناهدفی دارندشایدفروشنده هستندوبدون دردسرتوی انجمن برای محصولاتشون تبلیغ میکنندومنتظرپیام خصوصی کاربران می مونندو...
اکه حدسم درست باشه مطمئناکلاهبرداری نیزاتفاق میفته واونوقته که انجمن هم به چالش کشیده بشه و...
این تایپیک حدسیات خودمه که امیدوارم نادرست باشه ولی ازقدیم گفتندپیشگیری ازواقعه بهترازدرمانه امیدوارم که دوستان وخصوصامدیران انجمن مثل همیشه هوشیارباشند

چهارشنبه 17 مهر1392 - 8:59am
مدیر کل
مدیر کل

احسنت roshik عزیز :ymapplause: من هم تقریبا با شما موافق هستم! کلا همه بچه های انجمن باید حواسشون خیلی جمع باشه. تب دستیابی به یک مدار نباید منجر به این بشه که ما در دام دوز و کلکهای افراد سودجو بیفتیم که اصلا هم قصدشون کمک به کسی نیست.

چهارشنبه 17 مهر1392 - 9:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

roshik نوشته است:
باسلام
چندروزپیش که داشتم به تایپیکهای مختلف انجمن درزیرگروه های مختلف سرمیزدم مخصوصا بعضی هاکه ازنظرموضوعی واماری دررتبه بالاتری بودندمتوجه مطالبی شدم که باخودم فکرکردم بهتره عنوان بشه وازطرفی چون احتمال به حاشیه رفتن موضوعات تایپیک دوستان میرفت صلاح دیدم که این موضوع رودرهیچکدام ازتایپیک های مدنظرم عنوان نکنم وبصورت جداگانه مطرح کنم
بعضی ازعنوانهاروبرخوردم که دوستان باهمکاری نزدیک به نتیجه گیری قطعی نزدیکش کردندکه بطورناگهانی یکی مدعی شده که دستگاه مشابه روداره یاخریده ودستگاهش بامشخصات دستگاه موردبحث کلی تفاوت داره ومیخواهدبه دیگران کمک کنه دوتا موضوع نه چندان مهم ازکارکرددستگاهش میگه ودوستان روازبحث اصلی دستگاهشون به حاشیه میکشونه ودیگه افتابی نمیشه وبااینکارمدتی تایپیکوعملافلج میکنه دوستانم یک مدت منتظرمیمونندووقتی میبینندخبری نیست دوباره مبحث روازنوشروع میکنندو...
یادیده شده فردی مدعی میشه که دستگاه موردبحث فلان تایپیکوداره وبدون منت میخوادبه دوستان برای ساختش اموزش بده هنوزاموزشوشروع نکرده بندوتبصره شروع میشه واموزش قسمت های مهم دستگاه حذف میشه وازطرفی وقتی ازکارایی دستگاه پرسیده میشه به دروغ قابلیت سیستم روخیلی بالاوغیرواقع بینانه بیان میکنه تاتمرکزدوستان بیشتربشه وبعدشم مثل همیشه انتظارانتظارانتظار.....
حالاشماخودتان قضاوت کنیدکه منظوراین افرادچیه
نظرشخصی من اینه که این افرادی که برای کمک به دوستان نیامده اندمطمئناهدفی دارندشایدفروشنده هستندوبدون دردسرتوی انجمن برای محصولاتشون تبلیغ میکنندومنتظرپیام خصوصی کاربران می مونندو...
اکه حدسم درست باشه مطمئناکلاهبرداری نیزاتفاق میفته واونوقته که انجمن هم به چالش کشیده بشه و...
این تایپیک حدسیات خودمه که امیدوارم نادرست باشه ولی ازقدیم گفتندپیشگیری ازواقعه بهترازدرمانه امیدوارم که دوستان وخصوصامدیران انجمن مثل همیشه هوشیارباشند

سلام روشیک جان بله بنده کاملا با شما موافق هستم - هر چقدر هم سعی کردم این موضوع رو بزرگش کنم که بقیه هم برجسته تر به موضوع نگاه کنن.....

ممنون که سکوت رو شکستی- به نظر من باید یه قانون جدید واسه ساخت تایپیک بزارن که اگه مدار کامل باشه در انجمن قرار بگیره

یا حق

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

چهارشنبه 17 مهر1392 - 9:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حمید نوشته است:
احسنت roshik عزیز :ymapplause: من هم تقریبا با شما موافق هستم! کلا همه بچه های انجمن باید حواسشون خیلی جمع باشه. تب دستیابی به یک مدار نباید منجر به این بشه که ما در دام دوز و کلکهای افراد سودجو بیفتیم که اصلا هم قصدشون کمک به کسی نیست.

سلام جناب مهندس حمید

ازتون خواهشی دارم :) لطف کنین تایپیکهای که ناقص هستن و ابتدا با هدف کمک به دیگران راه اندازی میشه و در انتها با به درودیوار زدن خودشون دنبال

کلمه یا جمله میگردن که بهونه ای بیارن که مثلا چون دیوار اتاق خوابم ترک داره من مابقی مدار رو قرار نمیدم :D ویا..... حذف بشه

ممنون میشم جناب مهندس حمید

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

چهارشنبه 17 مهر1392 - 9:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
بنده هم با نظر دوست خوبم روشيك موافقم ؛ بايد مداراتيكه همينجوري رها شده و ارزش ساخت ندارند از تايپيك پاك بشه تا دوستان فقط روي مداراتي كاركنند كه استاتيد از صحت كاركرد اونها آگاهند و به نظربنده بايد دوستانيكه از آگاهي خوبي نسبت به فلزياب و تجزيه و تحليل آن دارند استفاده بشه تا نظرقطعي راجع به كاركرد مدارات داده بشه و استارت كار بخوره
ياحق

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

چهارشنبه 17 مهر1392 - 10:15am
مدیر سایت
مدیر سایت

چشمان خسته و دلهای شکسته خیلی از دوستان این انجمن به دنبال فردی مخلص و شیرپاک خورده میگرده تا به دور از دوز و کلک فقط به فکر جیب خودشون نباشن ، و اگر مقداری برای جیب خودشون زحمت میکشن مقداری هم به دوستان در انتظار ، کمک خالصانه بکنن ؛ بنده هم خیلی وقته که با این اشخاص در انجمن و منظورات اونها مطلع و آشنا هستم و با گفته های دوستمون در اولین بحث کاملاً موافقم ، این افراد سودجو تا حدودی شناسایی شده هستن و مهندس حمید عزیز ما هم مطمئناً همۀ این افراد رو شناسایی کردن ، به نظر بنده اگر کلیه دوستان نیازمند به نقطه زن در این انجمن توسط یک همه پرسی یکی ازبهترین مداراتی که دوستان ازش درخاک جواب گرفتن که در بخش نقطه زنها بوده رو انتخاب کرده و یک بسیج همگانی با کمک مهندس حمید گرامی و دیگر اساتید زحمتکش عالم به الکترونیک فقط روی این مدار منتخب تمرکز بشه و از هرج و مرج جلوگیری بشه تا فکرها فقط روی یک مدار خاص متمرکز باشه تا به نتیجه برسیم ، با این وضعیتی که فعلاً وجود داره به جایی نخواهیم رسید . @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 17 مهر1392 - 10:38am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
من هم با نظر روشیک عزیز موافقم و البته بعضا بصورت نامحسوس یا پیام خصوصی هم اعلام کردم ولی متاسفانه سودجویان دست از کاراشون برنمیدارن.
نهایتا بهتره مهندسین مجرب انجمن با همراهی اقا حمید و اقا مجتبی فکری برای مداری مناسب و کارآمد بکنن تا دیگه منت کشی پیش نیاد.
یاعلی مدد

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 17 مهر1392 - 10:55am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
فرمایشات روشیک عزیز کاملا درسته و من خودم خیلی وقته به این موضوع رسیدم ,هر وقت به نتیجه مطلوب نزدیک شدیم سر و صدای بعضی کاربرای تازه ثبت نام شده بلند شده و جو ناامیدی رو بر اون تاپیک حاکم میکنند.
از مدیران درخواست میکنم تا چاره ای برای این مشکل بکنند که پول و وقت عزیزان هدر نره.
ممنون

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

چهارشنبه 17 مهر1392 - 11:11am
استاد
استاد

درود برشما
راستش یه کمه همه شما دیر متوجه شدید که همه مدارها و ادمای که ادعای کمک کردن دارن همشون سرکاری هستن و فقط فروشنده و کلاه بردار هستند یا میخواهند خوددشون را مطرح کنند یا محصولات خودشون را.ادمای خوب توی سایت هستند ولی ادم بدها که چیزی از الکترونیک میدونن فت و فراون هستند و برای خودشون جولان میدهند. اگه دقت کنید مدارهای که مهندس حمید دنبال میکرده به سرانجام رسیدن و دیگر مدارها که میزارن و هر کس میخواد به نام خودش اون را تموم کنه نصف و نیمه رها میشه.متاسفانه دیگه وجدان و مردونگی ادمها سیر نزولی پیدا کرده و برای مادیات یا ریاست همه ارزشهای خودشون را به حراج گذاشتند.اکثر این افرادی که ادعای الکتونیک و مدار بندی و مدار سازی برای فازات دارن دیگه شناخته شده هستند افراد جدیدی هم که می ایند و چیزی بلد هستند اکثرا با برنامه از قبل تعیین شده می ایند و خودی نشون میدهند وگرنه هیج کدوم از اونها قصد کمک نداره . همون ابتدا در شورا پیشنهاد دادم که افرادی که الکنرومیک و کار بر مدارهای فلزیابی بلدند توی یک زیر مجوعه قرار بگیرند و مدیر خاص خود را داشته باشند تا اگه مداری مد نظر اونها باشه به سرانجام برسه نه این که مدار شخصی باشه و هر وقت طرف حالش را داشت و کیفش گرفت بیا و حواب یکی از کاربرها را بده و برود و یک ماه دیگه بیاید و باز تکرار و مکررات صورت بگیره . باز هم خدا را شکر که کم کم همه دوستان متوجه شدند گربه به خاطر صاحب خونه موش نمیگره.امیدوارم از این به بعد چشم های خود را باز کنید و دوست و دشمن را بشناسید

چهارشنبه 17 مهر1392 - 11:41am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان باید بین کاربرانی که واقعاً نیازمند یک نقطه زن خوب هستن و نه فروشنده ! یک همه پرسی بگذاریم تا یک نقطه زنی که همه تأئید میکنن که کارائی خوب داشته و جواب پس داده در خاک ، همه بسیج بشیم و با کمک و رهبری مهندس حمید فقط روی یک مدار مشترک کار و تفکر کنیم این بهترین کاره .

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

چهارشنبه 17 مهر1392 - 12:14pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 53 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure