انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 11:58pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 46 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 ترک انجمن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نمیدونم چی به سر ما اومده :-\ شده آخرالزمان :-o
یه عده میان واسه مدیر شدن توی دنیای مجازی زیراب میزنن (-| خوبه پست وزارت دفاع نیست آدم بکشن :ymsigh:
خداوکیلی این بحثا واسه چیه؟ :-w
جمع کنید بابا ما حوصله دنیای واقعیم نداریم شما دم ب دم اینجا دعوا راه یندازید نمیزارید یکم به بدبختیامون فکر کنیم
تاکید میکنم که رزق و روزی هیچ شخصی را دیگری نمیخورد که رزاق خداست و لا غیر
شاه میبخشه گل اقا دشنه به دست هوار یکشه نفس کش میخواد =))
این انجمن مال کسی نیست مال همست و همه به یک اندازه در اون سهم دارند بهتره بگم مال همه ی ماست و همه حق داریم از مطالبش استفاده کنیم و خواهش میکنم دیگه این بحثهای خاله زنک بازی رو اینجا راه نندازید که فقط به انجمن لطمه میزنه و باعث بی آبرویی و بی اعتباری انجمن میشه و مهمتر اینکه از هدف انجمن که کمک به افراده دور میشیم
لطفا مدیران نظارت داشه باشند و با افرادی که به هر دلیلی قصد تخریب انجمن و یا افراد رودارند برخورد بشه که اگر نشه کار دست انجمن میده
از ما گفتن بود
الان خیلی وقته که دیگه فقط میایم توی انجمن میبینیم یه دونه پست مفید نیست اصلا پست نیست مفید و غیر مفید بودنش بماند و این فقط نتیجه اینجور رفتارهای انتهاری و تخریبگرانه ست
وسلام

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

پنج شنبه 18 مهر1392 - 3:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان عزیز ادم خوب و بدو کلاهبردار چه تو این انجمن که سهله توی همه دنیا هستش منتها هر زمان با یه شکل و قیافه ظاهر

میشن. به نظر من هر کسی هر تبلیغی بکنه ایرادی نداره و همه ازاد هستن. هر کسی هر جایی میتونه تبلیغ بکنه و قصد

کلاهبرداری و یا نیت خوب داشته باشه ولی اون چیزی که مهمه و میتونیم خوب و بد تشخیص بدیم عقل و منطق و تحقیق خود ما

هست.اتفاقا در مورد این اقای فلزیاد بنده در مورد دستگاهی که تبلیغ میکردن پیگیر شدم و با هاشون چند مورد ایمیل داشتیم

اخر کار رسید به مسئله تست دستگاه . من به ایشون گفتم که من تمام حرفای شما رو قبول دارم ولی فقط تست تو مکانی

که من میگم و با شرایط من انجام بشه اونم تو شهر خودشون که چند بار این مسئله رو گفتم ولی ایشون زیر بار نرفتن . من به این

نتیجه رسیدم که یه جای این کار مشکل داره . به همه دوستان به عنوان یه برادر کوچیک توصیه میکنم قبل از شروع هر کاری نه

فقط کار دفینه و زیر خاکی به طور کامل تحقیق کنن چون اگه اول کار رو درست قدم بردارین یه روز به حتم موفق میشید . به نظر من

این بحثا رو تموم کنیم و عقل و منطق و تحقیق رو مقدم بر هر اسم و عنوانی بدونیم . یا علی

قال رسولُ اللّه : كادَ الفَقرُ أن يَكونَ كُفرا (نزديك است كه فقر، به كفر انجامد )

پنج شنبه 18 مهر1392 - 4:11pm
کاربر فعال
کاربر فعال

آخرش من نفهمیدم لیلی مرد بود یا زن :D

پنج شنبه 18 مهر1392 - 4:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
درمورد فلزیاد یا همین اقا عزیز خودمون
دوستان فلزیاد از کهنه کارهای فلزیابیه پس تجربیات زیادی داره.درسته درمورد برترین سیستم منهم این حرف رو قبول ندارم چون اگر هم همچین بردی رو بزنه خوب درواقع دروغی گفته نشده و این برد رو میزنه اما مساله ای که هست کار تو زمین و خاک بکر و مثلا قبرستون که همش هی زرت و زرت بوق میزنه سیستم تو اینجور جاها کارش معلوم میشه که من نمیتونم قبول کنم بهترین سیستم جهان باشه
اما خدایی خیلی کمک کرده بچه هارو و خیلیهارو پس هر کسی ادم کاملی نیست خود من هم خیلی اشتباهات فراوانی کردم خود شما هم پس همیشه
پس سیاهی سپیدیست و پس سپیدی سیاهی
بهتره این قضیه رو دیگه تمام کنید و بیش از این خودمونو درگیر نکنیم اقایون همه فقط هدفمون اون چیزیه که زیر خاک در انتظارمونه ;;) ;)

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 18 مهر1392 - 5:23pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دوستان عزیز بنده به قول آقا ژنرال با کسی دشمنی خونی ندارم و هرکسی مختاره و اختیار خودشو داره و قصد نداشتم اصلا این حرفا رو بزنم ولی خدا وکیلی خودتون بگید اصلا ایجاد این تایپیک چه معنی میتونه داشته باشه...
بهرحال بگذریم که فقط این حرفها جز لطمه زدن به انجمن هیچ سودی نداره

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

پنج شنبه 18 مهر1392 - 6:17pm
مدیر کل
مدیر کل

نگرشی بر جریانات انجمن فلزجو
نویسنده: فلزیاد - ۱۳٩٢/٧/۱٩

درجواب تاپیک نگرشی بر جریانات انجمن فلزجو که اقای عزیزیان در وبلاگ خودش و جای دیگه ایجاد کرده
خب اقای عزیز گفتین بنده وسوسه شدم برای 20 میلیون بله وسوسه شدم اونم لحظه ای و یه ان اتفاق افتاد البته این موضوع رو شما تو سر من انداختین که برای رفیقتون همچین کاری بکنین بعد سریع متوجه شدم و همان لحظه گفتم درست نیست و قسمشو هم میخورم بجان بچه ام این موضوع طبیعیه شاید برای خیلی ها این اتفاق بیافته مهم اینه که ادم زود به اشتباهش پی ببره اما شما چی قرار بود دستگاه صفایی رو بگیرین به قیمت همان 3 میلیون و به من گفتین شما مونتاژ کن من 8 میلیون میفروشم اینو چی میگی عزیز اقا .
یکس 4 که قییه چیزی هم بهتون بگم اگر بنده میخواستم گران بدم دیگه ردیاب خودمون که تو بین تمام ردیابها جهان حرف اول و اخر رو میزنه نمیدادیم یک میلیون و گفتن نداره چون مجبورم کردین توضیح بدم بنده به خیلیها حتی رایگان هم ردیاب دادم و به خیلیها تخفیف ویژه خود شما ردیاب رو از من چند گرفتی خداوکیلی 500 هزار تومان . ایا ردیابی که حالت نقطه زنی داره و بسیار دقیقه کجای دنیا میده 500 هزار . همان ریفاندر که الان به دلار 20 میلیون تومانه و فقط ردیابی میکنه اونم یون 45 درجه رو میزنه و خیلیها داشتند این ردیاب رو از جمله استاد اریا و کاربران دیگه که تو انجمن فلزجو اعلام کردند این ردیاب ریفاندر دو نیم متر اونطرفتر از هدف اصلی زده اما ردیاب ما زد روی هدف حالا بجای اینکه ردیاب ما قیمتش دوبرابر اون باشه شده یک بیستم قیمت ردیاب شرکتی حالا بماند ردیاب بیونیک امتش 50 میلیونه جاهایی خطا گرفته که ردیاب اولی ما اصلا طرفش نرفت این یعنی چی . در ضمن کجا آقا آریا رفته و ردیاب رو قبول نداره! بنده خدا که بخاطر مشکلات شخصی نمیتونه مدام باشه ولی هر موقع وقت کنه میاد تجربیاتشو اعلام میکنه آخریش هم این چند روز پیش بود و میتونید قسمت FPL-35 همین دستگاه جدید رو ببینید که اومده دستگاه رو تایید کرده و کلی خوشحال هست! پس چرا از خودتون حرف درمیارید؟ همه پستاش هست که!
در ضمن اگه شما واقعا وظیفه تون رو انجام دادید چرا با وجودی که من از همون اوایل شما رو استاد کردم تا حالا تمام پستات 120 نشد؟! از این 120 تا پست مگه چندتا مفید بوده؟! ولی میتونید نگاه اساتید دیگه بکنید که چقدر زحمت کشیدن واسه انجمن و بچه ها...
اکثرا نقطه و ردیابها حالت نصبی دارد چه رد به ردیابها! شما اینطور در نظر بگیرد که در زمینی ردیاب ها ریفاندر، دی اف اس، اسپاکترا داخل زمینی 10 جا رو خطا اعلام میکنه بیونیک ایکس 4 تو اون زمین 8 جا رو نشون میده و ردیاب FPL-22 قدیم ما 5 جا رو خطا نشون میده و ردیاب جدید و تکامل یافته FPL-35 سه جا رو خطا نشون میده! کلا ردیابها ما در بین تمام ردیابهای جهان حرف اول و آخر میزنه چرا؟! شما یه ردیاب رو به ما نشون بدید که به صورت دیجیتال بهتون بگه وزن این فلز چقدره و روی ال سی دی به نمایش دربیاد، مد مگنومتر داشته باشه، مد فرکانس آزاد داشته باشه اونم فرکانس پایین حتی با دقت صدم هرتز، ردیابهای شرکتی اکثرا یک موج فرستاده میشه و اکثر باید حذف کننده مجزا خریداری بشه اما این ردیاب همزمان 3 موج میفرسته یک ردیابی دو حذف کننده سه تنطیم وزن که در واقع این ردیاب fpl-35 همه منظوره و بصورت سفارسی درست شده! حالا به نظر شما ردیابهای شرکتی که 20 میلیون قیمت دارن این ردیاب fpl-35 که هم کارایی و دقت عملش 10 برابر دستگاه شرکتی هست آیا این نباید قیمتش 10 برابر اونا باشه؟! ده برابر رو نخواستیم نباید یک پنجم قیمت اونا باشه؟! فعلا که داریم یک پنجم هم نمیدیم! داریم به قیمت یک دهم میدیم تا این هم وطنهای عزیز ما بتونن از داخل خریداری کنن!
شما گفتین که شرکتهای آلمان و یونانی او کی ام و دیپ فایندر نتونستن به این هدف برس ولی اگه دقت کرده باشین اکثر مخترعها از همین ایران عزیز بلند شدن، یکی از همین مخترعها هم آقا حمید هست که تونسته به این هدف والا برسه! حالا شما بدت میاد که یه هم وطنت چنین کاری رو کرده؟! باید مایه خوشحالی شما باشه
درباره کارایی بهتر ردیاب انجمن که ثابت شده است.
اما اقا عزیز واقعا ارزش اینو داره که شما تو وبلاگ خودتون بیایین بدگویی بکنین از ما بخاطر اینکه شما رو مدیر انجمن نکردم شایدم خداخواست که مدیر نشین و با این حرکتتون معلوم شد چه سواستفاده هایی میخواستین بکنین شما تو وبلاگتون دم از دلسوزی میزنین اما درواقع اینطور نیست خداشاهده .

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

شنبه 20 مهر1392 - 3:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 46 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure