انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 17 اردیبهشت1403 - 11:00am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 46 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 ترک انجمن 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام محض اطلاع عرض کنم اقای پروشا از ایل بزرگ بختیاری هستند و اقای علی عزیزیان از عزیزان ترک در قسمت شمال غربی کشور هستند
نمیدونم این بحثا و افتراهای بچه گانه کی میخواد تموم بشه :-w

آخرین بار توسط parsi در پنج شنبه 17 مهر1392 - 1:35am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 17 مهر1392 - 1:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

منم با ژنرال موافقم
خدا نکنه یکی زمین بخوره همه سوارش میشن
ولی من با شناختی که از پروشا دارم این وصله های خنده دار بهش نمیچسبه
خب وقتی که توی انجمن دیگه پای پول وکسب سود اومد وسط دیگه دوستای قدیم میشن دشمنای امروز
پروشا دیگه برای همه اشناست من نمیدونم این حرفا از کجا اومد
بچه ها خیلی بی انصافی میکنن
اینجا دیگه داره به همه بی حرمتی میشه
از مدیران انتظار بیشتری میره

پنج شنبه 17 مهر1392 - 1:28am

پس استاد دستان چرا میگفت ای پی هاشون یکسانه؟

پنج شنبه 17 مهر1392 - 1:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
شما لطف داری برادر.والا نمیدونم !!!!!!!!!! دعوا سر لحاف ملاست برادر .ژنرال جال والا اونجا یه ژنرال اومد من هم به هوای اینکه شمایید و با هم دوستی از قبل داریم چند تا پیام دادم که انشاا... هم خودت بودی ولی اصلا" روحم هم خبر نداره که پیامی به دستان داده باشم و فقط ایشون چندین مرتبه پیام دادند و از بنده جوابی ارسال نشده.و اینکه من علی عزیزیان رو 20 سال نیست ولی خیلی پیش از این انجمن میشناسم و این رو هم قبل از اینکه انجمن گنج پژوهان راه بیوفته به آقا مجتبی گفته بودم و علی آقا هم سایت خودشون و هم مشتری های خودشون و ارتزاق خودشون رو دارند و با اینکه با هم انحمن رو اداره میکنیم ولی ایشون اصلا" وقتی برای اونجا اومدن ندارند و اصلا" بر علیه کسی فحاشی و بی ادبی نمیکنند و مشکلی برای کسی ایجاد نکرده اند.و شخصییت آرام و بی آزاری دارند و تا اونجا که من دیدم کسی رو فریب نداده اند هیچ و تازه فریب آقای .... که همه میشناسند رو هم خورده اند و از ایشون و به اسم ایشون سوءاستفاده ی چندین میلیونی کرده است که بماند.به پروردگار که تنها میخوام بهتون بگم که انصاف داشته باشید و الکی به کسی تهمت نزنید که باید این دنیا و اون دنیا پاسخ گو باشیم.از بیطرفی من همین قدر بس که بنده چند وقت پیش برای اولین بار کتاب اسرار نشانه های علی آقا رو قسمتیش رو خوندم که اون رو هم با ایشون تماس گرفته بودم و بهشون گفتم که رازی باشند و حرامخواری نکرده باشم رابطه ی بنده با ایشون غیر مادی و برادرانه هستش.در آخر اینکه همه میتونند با در نظر گرفتن انسانییت و اخلاق و بدون فریب و زبون بازی کسب روزی حلال کنند پس بیایید به بقیه ی انسانهای موفق حسادت نکنیم تا خدا ما رو هم به موفقییت برسونه.

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

پنج شنبه 17 مهر1392 - 1:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

والا منم یکم برام مشکله قبول کنم این آقای پروشا آدم بدی باشه YMWHISTLE
خداوکیلی تا حالا یکبارم نه با ایشون صحبت کردم نه پیام خصوصی و نه حتی پاسخ پستاشو دادم :)) ولی چیکار کنم لرم حرف زور تو کتم نمیره یه بابایی بیگناه قصاص بشه :-o

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

پنج شنبه 17 مهر1392 - 1:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
دوستان ما هیچکدوم انسان کاملی نیستیم ولی میبایست سعی کنیم خوب باشیم و پلیدی نکنیم و اینکه نردبون اهداف کسی نشیم و برای دیگری گناه و نامردی نکنیم.اولا" که از همه بچه های ساده دل و با غیرت ممنونم و به خدا به زندگی امیدوار میشم وقتی میبینم که خیلی ها هم سعی میکنن با انصاف و با معرفت باشن.و دنیا در عین سیاهی / سفیدی هم داره هنوز.انشاا... کارهای نیک و جوانمردونمون رو خدا ببینه و اشتباهات و دروغامون رو به بزرگی خودش ببخشه.بنده هم از دستان جان ناراحت نیستم و انشا ا... که خدا برای ایشون هم خیر بباره .بنده که حلال کردم و امیدوارم ایشون هم به خاطر اینکه من مجبور شدم کمی صریح بشم و پاسخ بدم حلال کنند بنده رو امیدوارم غرورشون رو جریحه دار نکرده باشم.واقعا" از دل میگم که اینجا با آدمای خوبی هم آشنا شدم و نیمه ی پر لیوان رو میبینم و شکر پروردگار میکنم.حلال کنید یاحق

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

پنج شنبه 17 مهر1392 - 3:25am

موفق باشید

پنج شنبه 18 مهر1392 - 11:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

افسوس و صد افسوس، چرا باید این بحثها اینچنین ادامه دار بشه... بخدا درست نیست همه رود دلسرد میکنین. :( [-X

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

پنج شنبه 18 مهر1392 - 2:23pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دوستان من قصد خراب کردن هیچ کسی رو ندارم ولی رو احساسات و طایفه تصمیم نگیرید!! آقا نیما یا پروشا عزیز اولا درباره بررسی ای پی باید یاداوری کنم که من تو انجمن مدیر ارشد بودم همینطور تو انجمن خودمون هم این اختیارات رو داشتم پس بررسی کردن ای پی کار سختی واسه من نبود! دوما درمورد موضوع کربن 14 که شما اطلاعات اشتباه داشتید بیان میکردید و کلی منتقد داشتید که من نخواستم به صورت مستقیم بهتون بگم و یه مقاله گذاشتم که حرفای شما رو رد میگرد(کربن 14 رو غیر مواد قابل رشد و موجودات هم جواب نمیده) این کجاش من دروغ بود که من باید بترسم و پاکشون کنم همینطور آقا مجتبی خودش هست میتونید ازش بپرسید که به من زنگ زد!! سوما تا اسم از ردیاب fpl آوردم تو انجمن حذف شدم!! چهارما اگه شما واقعا با معاونت تهران و میراث شیراز تماس گرفتید چرا نتونستید بفهمید که اون بنده خدایی که من گفتم واقعا کارمند میراث بود جوری که اگه اسمش رو بیاوردی تو میراث همه میشناختنش پس این یعنی چی؟!! پنجم تو عکسای زیر هم یه نگاهی بندازید تا کمی متوجه بشید که وقتی من اسم از ردیاب آوردم کی انجمن رو بقولا خراب کرد، اصلا خراب کردن به کنار چرا من رو برکنار کرد و یه خورده یاد آوری هم بشه که به من پیام میدادی یا نه(ایمیلها رو که پاک کردم)!! ششم منظور من از اینکه همه یکیه این بود که دستشون تو یه کاسه ست(اگه اینطور نبود چرا از روزی رفتی حتی یه پست اینجا)!! هفتم من هم "لر" هستم دلیلی نمیشه که دوستان از احساسات تصمیم بگیرن و تا یه جای کار لنگ میزنه و کم میارن متوسل میشد به این اسلام بدبخت که زنای محسنه... هشتم دلیلی نمیشه که هرکی با ادبیات و بهتر حرف بزنه حق با اونه!! نهم خودتون هم خوب میدونید که سواد من در چه حدی هست، و تا حدودی که آقا کانی درجریان هستن!! باز هم بگم

http://uploadkon.ir/?file=2_86.png

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

پنج شنبه 18 مهر1392 - 2:40pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
ژنرال نوشته است:
درود
اقایون لطفا هیچوقت قصاص قبل از جنایت نکنید
پروشا از افرادی بسیار درستکار هستش تا اونجایی که میدونم و اینکه سن و سالش هم به این خاله زنک بازیا نمیخوره
در ضمن چرا شما با کسی که تو چنتا انجمن همزمان فعال باشه مشکل خونی دارید؟

ژنرال جان اگه یه خورده دقت کنی و دوباره بخونی مطلبو میبینی که قضیه حذف پست بنده بوده، نه فعالیت تو چنتا انجمن!!

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

پنج شنبه 18 مهر1392 - 2:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 46 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure