انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 16 اردیبهشت1403 - 12:34am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 46 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 ترک انجمن 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تبریز
سلام دوستان بنده بنا بر دلایلی دیگر نمیتونم در این انجمن فعالیت کنم اگر دوستان سوالی داشته باشند میتوانند هم به وبلاگ من سر بزنند وسئالات خودشان را انجا مطرح نمایند در این مدت اگر موردی پیش امده به بزرگواری خودتان منو ببخشید موفق باشید

چهارشنبه 16 مهر1392 - 12:04am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

خوب کاری کردی

حالمون گرفته شد

:( [-(

چهارشنبه 16 مهر1392 - 12:22am
مدیر کل
مدیر کل

aziz_1388 نوشته است:
سلام دوستان بنده بنا بر دلایلی دیگر نمیتونم در این انجمن فعالیت کنم اگر دوستان سوالی داشته باشند میتوانند به وبلاگ من سر بزنند ادرسش هم اینه : وسئالات خودشان را انجا مطرح نمایند در این مدت اگر موردی پیش امده به بزرگواری خودتان منو ببخشید موفق باشید

اقا عزیز این چه حرکتیه اخه من میخوام برم چیه حالا چرا پست عمومی زدین و ادرس وبلاگ چرا میدین یعنی چی اینکارها برادر شما قبلا درخواست مدیریت بهم دادین بنده هم گفتم تازه ما مدیر جدید انتخاب کردیم نمیشه که هی دم به ساعت مدیر اعلام کرد باید یه مقدار بگذره و مدیرهایی که بنده انتخاب میکنم قابل اعتماد هستند چون کنترل تالار دردست اینهاست نه اینکه بهتون اعتماد نداشتم نه وگرنه شما رو استاد لقب نمیدادم و همیشه هم بهتون احترام گذاشتم یه نمونه از کارهایی که قبلا کردین البته جهت یاداوری میگم بهتون بدون هماهنگی بنده رفتین شاهد تست دستگاه یکی از فروشندگان شدین و اون اقا شما رو بعنوان استاد این انجمن قلمداد کردند و گفتند شاهد بنده یکی از استادان انجمن فلزجو خب با این حرکتتون باعث شدین طرف سواستفاده کنده و خودتون هم بعدا متوجه شدین بعد , رفتن شما به انجمن اقای عزیزیان خب موردی نداره هرکی دوست داره میتونه تو هر انجمنی فعالیت کنه اما دوست من شما تو پیام خصوصی همچین گفتین اونجا بنده شدم مدیر ارشد که هر کی ندونه فکر میکنه اونجا چه خبره . اقای عزیزیان هم اومده یواشکی به کاربران فعال ما پیام خصوصی داده و دعوت کرده انها رو برای عضو شدن تو انجمن خودش و همین که رفتند انها رو مدیر کرده بنظر شما این کار ایشون درسته تو یکی از تاپیکها عزیزیان نوشته بود بهترین ردیاب دنیا , و اقای دستان هم اومده اعلام کرد بهترین ردیاب ردیاب انجمن فلزجو سریعا پست حذف شد و اقای دستان رو که مدیر کرده بود هم از پستشون خلع شدند چون حقیقت رو گفتند پس نتیجه میگیرین قصد ایجاد انجمن برای عزیزیان جز کاربردزدی و سودجوئی چیز دیگه ای نیست .
من واقعا متاسفم عزیز اقا که شما با این همه تجربه و سنی که گذشته چرا گول افرادی مثل انها رو خوردین مثلا شما رو مدیر ارشد کرده .
اقای عزیز وقتی اعلام میکنین ترک از انجمن باید میگفتین واسه چی دارین میرین این کاربران ما کلی فکر به سرشون میزنه که داستان چیه که ایشون میخواد بره و برای همین بنده پیام خصوصی که بهم دادین و جواب شما رو اینجا قرار میدم . و پستی که زدین ادرس وبلاگتون رو گذاشتین هم ویرایش کردم اخه داخل وبلاگتون همش دارین تعریف از دستگاههای دیگران میکنین اگر بحث فقط اموزشی بود موردی نداشت و اگر هم دستگاه مال خودتون بود هم موردی نداشت و اگر قرار بود کمک کنین به این دوستان همینجا که انجمن هست بکنین حالا چرا وبلاگ شما که همش تبلیغ دستگاهای دیگران هست .
اینم متن پیام خصوصی شما و پاسخ بنده
aziz_1388 نوشته است:
[size=150]سلام اقا مجتبی شاید از این حرف من ناراحت بشید ولی من قصد ترک انجمن را دارم زیرا از نگرش شما نسبت به خودم ناراحتم من در انمن شما خیلی زحمت کشیدم کلی مطالب بیان کردم وپاسخ دوستان را دادم چند نفر نرسیده شدند مدیر انجمن ولی نمیدانم که چرا به من انطوری که باید باشه توجه نکردی من تشنه مدیریت نیستم الان در انجمن آقای عزیزیان مدیر ارشد انجمن هستم ولی خواستم اینو بدانید که شان من این نبود موفق باشد خدانگهدار[/size]

سلام
استاد شما عزیز مایی این حرفها چیه بخدا سرمن اینقدر شلوغه به این قسمتها توجه نمیکنم هی استرس داشتم برای ساخت و ارسال که بدقول نشم بین این کاربران شما مدیر بنده هستین هرچی بگین بنده گوش میکنم شما تاج سرمایی و بخدا مثل برادرخودم دوستون دارم ایراد نداره اینجا و اونجا نداره هرجا که دوست دارین و راحتین و احساس ارامش میکنین فعالیت کنین بنده هم خدمتگذار شما هستم توروخدا ازم ناراحت نباش :ymhug:

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

چهارشنبه 17 مهر1392 - 10:13am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تبریز
مجتبی نوشته است:
aziz_1388 نوشته است:
سلام دوستان بنده بنا بر دلایلی دیگر نمیتونم در این انجمن فعالیت کنم اگر دوستان سوالی داشته باشند میتوانند به وبلاگ من سر بزنند ادرسش هم اینه : وسئالات خودشان را انجا مطرح نمایند در این مدت اگر موردی پیش امده به بزرگواری خودتان منو ببخشید موفق باشید

اقا عزیز این چه حرکتیه اخه من میخوام برم چیه حالا چرا پست عمومی زدین و ادرس وبلاگ چرا میدین یعنی چی اینکارها برادر شما قبلا درخواست مدیریت بهم دادین بنده هم گفتم تازه ما مدیر جدید انتخاب کردیم نمیشه که هی دم به ساعت مدیر اعلام کرد باید یه مقدار بگذره و مدیرهایی که بنده انتخاب میکنم قابل اعتماد هستند چون کنترل تالار دردست اینهاست نه اینکه بهتون اعتماد نداشتم نه وگرنه شما رو استاد لقب نمیدادم و همیشه هم بهتون احترام گذاشتم یه نمونه از کارهایی که قبلا کردین البته جهت یاداوری میگم بهتون بدون هماهنگی بنده رفتین شاهد تست دستگاه یکی از فروشندگان شدین و اون اقا شما رو بعنوان استاد این انجمن قلمداد کردند و گفتند شاهد بنده یکی از استادان انجمن فلزجو خب با این حرکتتون باعث شدین طرف سواستفاده کنده و خودتون هم بعدا متوجه شدین بعد , رفتن شما به انجمن اقای عزیزیان خب موردی نداره هرکی دوست داره میتونه تو هر انجمنی فعالیت کنه اما دوست من شما تو پیام خصوصی همچین گفتین اونجا بنده شدم مدیر ارشد که هر کی ندونه فکر میکنه اونجا چه خبره . اقای عزیزیان هم اومده یواشکی به کاربران فعال ما پیام خصوصی داده و دعوت کرده انها رو برای عضو شدن تو انجمن خودش و همین که رفتند انها رو مدیر کرده بنظر شما این کار ایشون درسته تو یکی از تاپیکها عزیزیان نوشته بود بهترین ردیاب دنیا , و اقای دستان هم اومده اعلام کرد بهترین ردیاب ردیاب انجمن فلزجو سریعا پست حذف شد و اقای دستان رو که مدیر کرده بود هم از پستشون خلع شدند چون حقیقت رو گفتند پس نتیجه میگیرین قصد ایجاد انجمن برای عزیزیان جز کاربردزدی و سودجوئی چیز دیگه ای نیست .
من واقعا متاسفم عزیز اقا که شما با این همه تجربه و سنی که گذشته چرا گول افرادی مثل انها رو خوردین مثلا شما رو مدیر ارشد کرده .
اقای عزیز وقتی اعلام میکنین ترک از انجمن باید میگفتین واسه چی دارین میرین این کاربران ما کلی فکر به سرشون میزنه که داستان چیه که ایشون میخواد بره و برای همین بنده پیام خصوصی که بهم دادین و جواب شما رو اینجا قرار میدم . و پستی که زدین ادرس وبلاگتون رو گذاشتین هم ویرایش کردم اخه داخل وبلاگتون همش دارین تعریف از دستگاههای دیگران میکنین اگر بحث فقط اموزشی بود موردی نداشت و اگر هم دستگاه مال خودتون بود هم موردی نداشت و اگر قرار بود کمک کنین به این دوستان همینجا که انجمن هست بکنین حالا چرا وبلاگ شما که همش تبلیغ دستگاهای دیگران هست .
aziz_1388 نوشته است:
[size=150]سلام اقا مجتبی شاید از این حرف من ناراحت بشید ولی من قصد ترک انجمن را دارم زیرا از نگرش شما نسبت به خودم ناراحتم من در انمن شما خیلی زحمت کشیدم کلی مطالب بیان کردم وپاسخ دوستان را دادم چند نفر نرسیده شدند مدیر انجمن ولی نمیدانم که چرا به من انطوری که باید باشه توجه نکردی من تشنه مدیریت نیستم الان در انجمن آقای عزیزیان مدیر ارشد انجمن هستم ولی خواستم اینو بدانید که شان من این نبود موفق باشد خدانگهدار[/size]

سلام
استاد شما عزیز مایی این حرفها چیه بخدا سرمن اینقدر شلوغه به این قسمتها توجه نمیکنم هی استرس داشتم برای ساخت و ارسال که بدقول نشم بین این کاربران شما مدیر بنده هستین هرچی بگین بنده گوش میکنم شما تاج سرمایی و بخدا مثل برادرخودم دوستون دارم ایراد نداره اینجا و اونجا نداره هرجا که دوست دارین و راحتین و احساس ارامش میکنین فعالیت کنین بنده هم خدمتگذار شما هستم توروخدا ازم ناراحت نباش :ymhug:

آقا مجتبی حالا که مساله را به اصطلاح رسانه ای کردید جواب سوالات شما را میدم 1-اینکه فرموردید من قبلا درخواست مدیریت دادم عرض کنم که قبلا به شوخی گفتم که کارتون درسته هم مدیر انجمن دارید و هم شورا شما هم فرمودید که شما اول عضو شورا میشوید بعدا ببینم چی میشه که دوباره پیام دادم که شوخی میکردم 2- در مورد رفتن به سر تست دستگاههای آقای شیرمحدی عرض کنم که برای رفتن و دیدن تست دستگاه به اجازه کسی نیاز ندارم از طرف انجمن هم نرفته بودم که از شما اجازه بگیرم در مورد شیر محمدی هم عرض کنم که من انچه دیدم دستگاه درستی بود وبرای من تا 50/4 متر را تست کرد من چیزی خاصی و نواقصی از دستگاه ندیدم که بعدا متوجه بشم 3- در مورد آقای عزیزیان و علت اینکه من رفته ام آنجا عرض کنم که دوستی من و آقای عزیزیان برمیگرده به 10سال پیش زمانی که خبری از این انجمن نیود تلفنی از من دعوت کرد منم برای کمک رفتم در مورد اینکه فرمودید آقای عزیزیان کاربر دزدی میکنه عرض کنم که این کاربر دزدی نیست اگر کاربر دزدی است پس چرا شما زمانی که از انجمن مهدی جدا شدید با سایر کاربران پیام دادید و دعودت کردید؟4- در مورد ردیاب انجمن هم چیزی نمیگم هر چند حرفهایی برای گفتن دارم قضاوت با کسانی است که ردیاب انجمن را خریده اند 5- و اما مساله مهم و تهمتی که روا داشتی در مورد وبلاگ است که منو خیلی ناراحت کرد آقا مجتبی من در کجای وبلاگ خودم از دستگاه دیگران تعریف کرده ام؟ کجا نوشته ام دستگاه فلانی خوب است وفلانی بد؟ آن وبلاگ حاصل تجربیات من است که اکثر کسانی که در امر خرید و فروش ذینفع هستند آن موارد را نمیگویند و بدبخت و بیچاره ها را به دام میندازند تمامی وبلاگ من پر است از موارد آموزشی نمیدونم چرا شما ندیدید!!! لطفا تا وبلاگم را نخوانده ای در موردش نظر نده

چهارشنبه 17 مهر1392 - 11:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
سلام دوستان

خدارو شکر که خودت با پای خودت رفتی البته دیگه میدونستی کم وبیش بچه ها فهمیده بودن قصدو نیتت تو این انجمن و وبلاگ خودت چیه اقای فلزیاد شما با زبان خودت اقرار کردی که چه دنیای کوچیکی داری واقعا مدیر بودن اونم توفضای مجازی اینقدر برات مهم بود که بخاطرش دمتو گذاشتی رو کولت رفتی یا توری که پهن کردی خالی برگشت واقعا برات متاسفم که هیچی از خودت نداری فقط با مال مردم حال میکنی شیر محمدی کلاهبردار رو دیگه همه میشناسن که این اقا بخاطر پاچه خواری وفروش دستگاهای اشغال این اقایان کلابردار برای منفعت خود درتمام انجمن ها و وبلاگ خودشون تبلیغ میکنن یه نمونه که در انجمن خودمون تبلغ کرده رو براتون پیوست میکنم که دوستانی که نمی دونن بر شخصیت این اقا پی ببرند البته من واقا شایان تو تاپیک gpx5000 با زبون بی زبونی اعلام کردیم ولی متاسفانه بعضی از بچه ها نگرفتن که ما چی میگیم ایشون داشتن دون میپاشیدن واسه فروش همین دستگاه البته واسه علی عزیزیان که داره gpx5000 رو تو سایتش تبلیغ میکنه نه واسه خودش هر چند شاید علی عزیزیان مقداری نا چیز در کف دستشان بزارند در واقع ایشون دلال اقایون عزیزیان_صفایی_شیرمحمدی وتعدای دیگر از اقایون کلاهبردار هستند بله دوستان این اقا در وبسایت خودش دستگاه به قول خودش مونتاژ شده توسط چندین تن از مهندسان الکترونیک ومخابرات به اسم best detector رو تبلیغ میکنه همون که بازم اقای عزیزیان در سایتش تبلیغ میکنه رو گذاشتن 23میلیون ناقابل اخر به کدامین گناه دستگاه داخلی رو میدین 23میلیون به دست مردم بیچاره که تنها راه چاره را در این راه میبینن من نیخاستم ابروی کسی رو ببرم ولی خدارو شکر خوشان پیش قدم شدن و ماهیت خود را رو کردن ومنم چند خطی در وصف ایشان نگاشتم دوستان گرگهای زیادی در اطرافمان هستن که زمان دست اونارو رو میکنه پس هوشیار باشیدومحکم در مقابلشان بایستید و پوزه شان رو با خاک یکسان کنید

اینم ادرس تاپیکی که از دستگاهای شیرمحمدی وصفایی تعریف وتمجید کرده و خشم بچه ها که خوب جوابشونو دادن :D

viewtopic.php?f=8&t=222&start=20

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 17 مهر1392 - 11:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
تعریف و تمجید از شیر محمدی دیگر قضاوت با خودتان

هر دو خوبند دستگاه اقای صفایی درسته از لحاظ عمق کم میزنه ولی ثبات و پایداری و حذف ذرات در حد عالیست و فلزیابهای کینگ الکترونیک هم تفکیک خوبی دارند و هم عمق بالایی میزنند

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 17 مهر1392 - 11:29am
مدیر کل
مدیر کل

aziz_1388 نوشته است:

سلام
استاد شما عزیز مایی این حرفها چیه بخدا سرمن اینقدر شلوغه به این قسمتها توجه نمیکنم هی استرس داشتم برای ساخت و ارسال که بدقول نشم بین این کاربران شما مدیر بنده هستین هرچی بگین بنده گوش میکنم شما تاج سرمایی و بخدا مثل برادرخودم دوستون دارم ایراد نداره اینجا و اونجا نداره هرجا که دوست دارین و راحتین و احساس ارامش میکنین فعالیت کنین بنده هم خدمتگذار شما هستم توروخدا ازم ناراحت نباش :ymhug:[/quote]

آقا مجتبی حالا که مساله را به اصطلاح رسانه ای کردید جواب سوالات شما را میدم 1-اینکه فرموردید من قبلا درخواست مدیریت دادم عرض کنم که قبلا به شوخی گفتم که کارتون درسته هم مدیر انجمن دارید و هم شورا شما هم فرمودید که شما اول عضو شورا میشوید بعدا ببینم چی میشه که دوباره پیام دادم که شوخی میکردم 2- در مورد رفتن به سر تست دستگاههای آقای شیرمحدی عرض کنم که برای رفتن و دیدن تست دستگاه به اجازه کسی نیاز ندارم از طرف انجمن هم نرفته بودم که از شما اجازه بگیرم در مورد شیر محمدی هم عرض کنم که من انچه دیدم دستگاه درستی بود وبرای من تا 50/4 متر را تست کرد من چیزی خاصی و نواقصی از دستگاه ندیدم که بعدا متوجه بشم 3- در مورد آقای عزیزیان و علت اینکه من رفته ام آنجا عرض کنم که دوستی من و آقای عزیزیان برمیگرده به 10سال پیش زمانی که خبری از این انجمن نیود تلفنی از من دعوت کرد منم برای کمک رفتم در مورد اینکه فرمودید آقای عزیزیان کاربر دزدی میکنه عرض کنم که این کاربر دزدی نیست اگر کاربر دزدی است پس چرا شما زمانی که از انجمن مهدی جدا شدید با سایر کاربران پیام دادید و دعودت کردید؟4- در مورد ردیاب انجمن هم چیزی نمیگم هر چند حرفهایی برای گفتن دارم قضاوت با کسانی است که ردیاب انجمن را خریده اند 5- و اما مساله مهم و تهمتی که روا داشتی در مورد وبلاگ است که منو خیلی ناراحت کرد آقا مجتبی من در کجای وبلاگ خودم از دستگاه دیگران تعریف کرده ام؟ کجا نوشته ام دستگاه فلانی خوب است وفلانی بد؟ آن وبلاگ حاصل تجربیات من است که اکثر کسانی که در امر خرید و فروش ذینفع هستند آن موارد را نمیگویند و بدبخت و بیچاره ها را به دام میندازند تمامی وبلاگ من پر است از موارد آموزشی نمیدونم چرا شما ندیدید!!! لطفا تا وبلاگم را نخوانده ای در موردش نظر نده[/quote]
اولا اقا عزیز بنده قصد رسانه ای رو نداشتم شما اومدین بدون اینکه توضیح بدین پست عمومی زدین که من میخوام برم از این انجمن خب این یعنی چی داداش گلم یک کاربر جدید بیاد ببینه نمیگه این مثلا استاد میخواد بره داستان چیه حتما کلاهبردارند و ایشون ناراحته از این موضوع , خب میگفتی اقا من میخواستم مدیر بشم مجتبی مدیرم نکرد و چون تو سایت عزیزیان عضو شدم و اونجا مدیر شدین میخوام برم موردی نداشت بعد شاکی هم میشین .
درسته به اجازه کسی نیاز ندارین اما اعتبار استادی رو از این انجمن کسب کردین و چون این انجمن رو همه قبول دارند و اعتماد دارند برخلاف انجمن های دیگه برای همین بعضی از سودجویان و کلاهبرداران میان از اساتید ما استفاده میکنند برای منافع خودشون برای همین گفتم حداقل با من مشورت میکردین وگرنه بنده که اختیار دار شما نیستم مثل الان از این انجمن میخواین برین جای دیگه اگر اقای عزیزیان ده سال انجمن داره چرا زودتر دعوتتون نکرد و چرا یواشکی به کاربرای حرفه ای ما پیام خصوصی میده و دعوت میکنه و ضمنا بنده کی به کاربران اقا مهدی دعوت نامه دادم اکثرا تمام کاربران اقا مهدی بخاطر منو و اقا حمید بود که عضو بودند و فعالیت میکردند و وقتی دیدن ما رفتیم همراه ما اومدند و اتفاقا خیلیها از ما ناراحت شدند که چرا به ما نگفتین و پست هاشون هم هست و بنده همچین اخلاقی ندارم برم بگردم تو انجمنها و سایتها بگم اقا بیا تو انجمن ما عضو بشو ماشاالله اینقدر ترافیک ما بالاست که هرچقدر کاربر کمتر باشه بنفع ماست و اگر دقت کرده باشید روزی 20 نفری فقط مهمان داریم و کلی ثبت نام کننده از جاهای مختلف که خبردار میشین سایتی هم وجود داره کلاهبرداری نمیکنه .
درمورد ردیاب انجمن درسته بعضیها خطا گرفتند و بعضی ها هم به هدف رسیدن و عکسهایی هم موجوده از کارکرد خوب این دستگاه این دیگه ثابت شده است و قرار نیست همه اینکاره باشند تمرین میخواد و تست های فراوان تا خوب یاد بگیرن و همه جا هم بار نیست خودتون هم خوب میدونین .
درمورد تعریف دستگاههای دیگه در وبلاگ خودتون یه نمونه متنی که نوشتین رو کپی میکنم پس این چیه تبلیغ نیست بنظر شما :D

معرفی برترین سیستم فلزیابی (2)
نویسنده: فلزیاد - ۱۳٩٢/٧/۱٥

سلام دوستان همانطوری که قبلا اطلاع داده بودم سیستمی به دستم رسیده بود که به نظر من برترین فلزیاب حال حاضر میباشد که وعده داده بودم در مورد این فلزیاب اطلاعتی به شما بدهم

دوستان این فلزیاب یک سیستم پالسی تصویری است و شاید هم باور نکنید که یک فلزیاب دست ساز است ولی انچه من در این سیستم دیدم خیلی بهتر از فلزیابهای موجود در بازار هست حتی برتر از لورنز دیپ مکس5 این فلزیاب حاصل 5سال کار مداوم 3مهندس در رشته الکترونیک ومخابرات هستند که موفق به ساخت این فلزیاب گردیده اند

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

چهارشنبه 17 مهر1392 - 12:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام. به نظرم دنبال این قضیه رو نگیرین. طرف انقدر مهم نیست که بخاطرش اینهمه حرف وحدیث بشه. حتی لقب استادی هم براش زیاده. شما دقت کرده باشین فقط تبلیغ کرده برای فروش محصولات خودش. بعضی از دوستان هم قبلا غیر مستقیم اشاره کرده بودن. قضیه خیلی روشنه. طرف کاسبه و برای فروش بهتر نیاز به اعتبار داشته پس دنبال پست مدیریت بوده. حالا هم که فهمیده دستش رو شده برای همه. میخواد با یه بهونه ای فرافکنی کنه و با عزت از اینجا فرار کنه :D

چهارشنبه 17 مهر1392 - 1:19pm
مدیر کل
مدیر کل

اریانا جان بنده همیشه گفتم اقای صفایی رو قبول دارم حداقل ایشون کلاهبردار نیستند و دستگاه رو میفرستند و اندازه کارکردی که این دستگاه داره مخصوصا ای پی جی 8000 خیلی بهتر از دستگاههای دیگه هست و خودم هم دارم تست هم کردم و راضی هم هستم و اگر کسی هم بخواد میتونه با ایشون تماس بگیره قیمتش هم دربرابر دستگاههای دیگه مناسبتره .
هرکی دیگه هم باشه وقتی ببینم دستگاه انها کارایی خوبی داشته باشه چرا تعریف نکنم حتی و انجمن ایشون هم قبلا تعریف کردم . درمورد اقای صفایی اگر کسی اعتراضی داره و شکایتی داره میتونه به من پیام خصوصی بزنه و خودم شخصا پیگیری میکنم .
اما درمورد دستگاههای دیگه بنده تست نکردم و نمیتونم قضاوتی بکنم

چهارشنبه 17 مهر1392 - 1:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بالاخره اینم رفت :)) من بعد از قضیه شیرممد میدونستم یک روز بچه های انجمن پر وبال اینم میچینن :)) زیاد داشت بازارگرمی میکرد

چهارشنبه 17 مهر1392 - 1:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 46 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure