انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 اردیبهشت1403 - 12:53am

پاسخ به موضوع  [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 تشکر و سوال 
نویسنده پیغام

من فقط می خواستم از تمام دست اندرکاران فلز جو تشکر وخسته نباشیدعرض کنم ضمنا چرا بعضی ازقسمتها مثل دانلود کتابهااز ماه گذشته ادامه پیدا نکرده

جمعه 3 خرداد1392 - 8:05am
مدیر کل
مدیر کل

ممنون khader عزیز.
سوال شما رو در واقع باید دوستانی که این فایلها رو در سایت قرار میدادن جواب بدن! امیدوار هستیم اگر مطلبی در این زمینه ها وجود داره که کامل نشده دوستان زحمت بکشن و توی انجمن قرار بدن.

جمعه 3 خرداد1392 - 6:44pm
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دوست عزیز khader....
قسمت دانلود کتابها لغو نشد و همچنان ادامه داره، فقط یه مدت کوهتاه به علت مشغله ها و کارهای شخصی
کمتر بهش رسیدگی میشد که الان دوباره داره روند خودشو طی میکنه، در ضمن کتابهایی که تو انجمن قرار داده
میشه واسه خوندن نه اینکه فقط دانلود کنی و... واگه کسی کتابی رو درخواست داده بشه در اولین فرصت پیگری
شده و حتی کتابهایی که تشخیص داده شده بدرد این کار میخوره رو گذاشتیم واز گذاشتن کتابهای بی مورد...
فقط موردی که هست اینه که بخش دانلود کتابهای تاریخ رو دیگه تو قسمت جدید انجمن تاریخ قرار میدیم و بقیه
سر جاهاشون هستن

تنها مشکلی که در حال حاضر وجود داره اینه که امکان آپلود بیش از 2 مگابایت وجود نداره که این میزارن برای کتابها
بسیار کمه و طبق قوانین آپلود از خود انجمن باید باشه به همین دلیل با این موضوع مشکل پیدا کردیم، که امیدوارم
مدیران انجمن به زودی پیگیری کنن!!

باتشکر...

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

آخرین بار توسط دستان در شنبه 10 خرداد1392 - 12:22am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 10 خرداد1392 - 11:56pm
مدیر کل
مدیر کل

you_me_love_2013 عزیز ضمن تشکر از شما. در مورد محدودیت 2 مگ برای اپلود فایل متاسفانه این محدودیت سرور جدید ما هست و ظاهرا هیچ کاریش نمیشه کرد! آّپلود سنترهای معروفی وجود دارن که میشه از اونها استفاده کرد.

شنبه 10 خرداد1392 - 12:03am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
خیلی ممنون از توضیحاتتون آقا حمید، پس دیگه مشکلی با آپلود کردن نداریم و عزیزان میتونن سوالات نظرات و کتابهای
خودشونو بیان کنن تا در حد توان و اولین فرصت در اختیارشون قرار بگیره

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 10 خرداد1392 - 12:24am
کاربر فعال
کاربر فعال

با تشكر از دوستان كتاب ومقاله ها ي جديدي به بازار امده در صورت امكن براي دانلود بگذارييد يا كپي بكنيد و به قيمت مناسب به اعضا سايت بدهيد

شنبه 19 مرداد1392 - 2:50pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
با سلام و تشکر و خسته نباشید خدمت مدیران گرامی

متاسفانه من هیچ فایلی رو نمیتونم دانلود کنم به نظرتون ایراد از کجاس #:-s

یکشنبه 14 مهر1392 - 8:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام مديرانه سايت.ميخاستم بگم اگه ميشه موضوعي كه به من اطلاع رساني وجواب داده ميشه ميشه به ايميلم ايميل نشه وحذف بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟به خاطره مساييل امنيتي ميگم .اگه ميشه ايميلش نيادعالي ميشه؟

یکشنبه 21 مهر1392 - 9:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به مدیران عزیز
میشه خواهش کنم عناوین کاربر حرفه ای به بعد رو گزینشی کنید و از حالت اتومات خارج کنید؟
تا دیگه کاربری نیاد 800 تا پست بزنه و توهم بزنه
خود بنده هم پستهای زیادی زدم ولی اصلا توی این مقوله حرفه ای نیستم و همینجا اقرار میکنم
اگر هم امکانش نیست لطفا تعداد ارسالهای بنده رو ریست بفرمائید تا خدایی نکرده کاربران جدید متضرر نشوند و در آینده پستها پربارتر باشه و دیگه کسی اجازه نداشته باشه یک پاراگراف رو توی 5 تا پست بزنه
از بنده شروع بفرمایید

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

یکشنبه 6 بهمن1392 - 10:45pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با درود وخسته نباشید خدمت تمامی مدیران این سایت منحصر به فرد همچنین جذابو اموزنده عضو جدید هستم
بنده بعد از ورود به این سایت جای خالی چت رومی کوچک در صفحه اصلیرو احساس کردم (برای اشنایی ارز ادب وسوالات سریعه متفرقه برای گمراه نشدن در سایت و جلو گیری از زدن پستهای بی محتوا در قسمتهای مختلف)
اگر اسامی مدیران محترم در تقسیم بندی منوی اصلی با توجه به تخصص ذکر میشد برای تازه واردها خیلی بهتر و شکیلتر بود
سر اخر حرفام صرفا جهت پیشنهاد بود اگه نه ما کوچکتر از این....با تشکر.

چهارشنبه 14 اسفند1392 - 9:48pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 13 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 17 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure